bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1275
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 4 de 27.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 CM CAN Işık 1954 1909 İSTANBUL 3 1 - 0 3 UYSAL Uğur 1554 1397 ÇANAKKALE
2 ŞAHİN Yasin Efe 1531 1428 BURSA 3 1 - 0 3 DOLGUN Can 1686 1624 ANKARA
3 DİNÇER Özgür Denız 1605 1671 TEKİRDAĞ 3 ½ - ½ 3 KOÇER Ahmet Doruk 1503 1370 İSTANBUL
4 GÜNHAN Arda Baran 1628 1458 İZMİR 3 0 - 1 3 AYENGİN Ahmet Çağrı 1494 1313 ÇANAKKALE
5 DİZDAR Arda 1473   MANİSA 3 0 - 1 3 ARNAS Enes Buğra 1625 1446 ADANA
6 BAŞARA Arda 1610 1557 ANTALYA 3 1 - 0 3 İNCİLER Yusuf Efe 1461   İSTANBUL
7 ÇEKLİ Cem 1597 1386 ANTALYA 3 0 - 1 3 CABEROĞLU Arda 1446 1382 ANKARA
8 SARGINALP Tuna 1587 1226 ADIYAMAN 3 ½ - ½ 3 MERİÇ Eren 1440   İSTANBUL
9 ALTUN Arda 1580 1237 İSTANBUL 3 0 - 1 3 SARI Mert Eren 1371 1362 MERSİN
10 EKENER Egemen 1441 1347 İZMİR 3 1 - 0 ÖZKALE Burak 1591   ADANA
11 YILDIRIM Kaptan Kaan 1548   ISPARTA 0 - 1 GAZİBEY Alp 1434 1336 ANKARA
12 YAVAŞ Egehan 1318 1238 MANİSA 0 - 1 YALÇIN Arda 1534   İSTANBUL
13 DÜŞMEZ Ahmet Alp 1488 1354 İSTANBUL 1 - 0 KURTULUŞ Yusuf Berk 1371   MUĞLA
14 KOLKOPARAN Furkan 1295   BALIKESİR ½ - ½ YILDIRIM İbrahim Halil 1486 1414 ANKARA
15 GÜLER Muhammed Talha 1306   DÜZCE 0 - 1 BOZYAKA Altuğ 1476 1454 BURSA
16 FİDAN Boran Ersin 1446 1305 DENİZLİ 1 - 0 TEKKURT Yusuf Arda 1269   KONYA
17 TÜRK Sarp 1244   BURSA 0 - 1 2 BİÇER Atakan Mert 1634 1513 İZMİR
18 GÜRLER Ege Arın 1311   MANİSA 2 0 - 1 2 DANACI Ege 1600 1549 MANİSA
19 KILCAN Rauf 1306   ÇANAKKALE 2 1 - 0 2 OFLAZ Avni 1582   KONYA
20 ÖZGEN Emir Utku 1294   ORDU 2 0 - 1 2 GÜMÜŞTAŞ Deniz 1579   BURDUR
21 YÖRÜKÇÜOĞLU Can 1292   İSTANBUL 2 0 - 1 2 ÖZCAN İlker 1553   KIRKLARELİ
22 BÖLÜKBAŞ Emre 1537   İSTANBUL 2 1 - 0 2 KESİCİ Bora 1276   MANİSA
23 TABAN Yağız 1517 1439 BURSA 2 1 - 0 2 ADIYAMAN Alper Faruk 1264   ÇANAKKALE
24 USLU Mehmet Fatih 1485   HATAY 2 1 - 0 2 TAŞAN Can 1259   KOCAELİ
25 GÜZEL Umut Arda 1278   KOCAELİ 2 0 - 1 2 HAYRAT Mehmet Emir 1434 1419 İSTANBUL
26 GÜNSÜR Beren 1267   KOCAELİ 2 0 - 1 2 YOLCU Anıl 1421 1278 ANKARA
27 GENÇ Uğur Can 1420   ELAZIĞ 2 0 - 1 2 ŞAT Barış 1257   YALOVA
28 MUTLU Umut 1406   GAZİANTEP 2 0 - 1 2 ÇELİK Muhammed Yusuf 1249   AYDIN
29 İZCİ Kutay 1406   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ÖZDİLEK Kaan Alp 1247   MUĞLA
30 YAZICI Ulaş 1400   KARAMAN 2 0 - 1 2 ARSLAN Mustafa Efe 1242   MERRSİN
31 OKTAY Umut Utku 1260   ANTALYA 2 0 - 1 2 DAĞLI Ali Eren 1392   DENİZLİ
32 KÖSE İlke Kağan 1256   MUĞLA 2 ½ - ½ 2 YURTSEVER Fırat Ulaş 1391   İSTANBUL
33 CORA Efe 1253   DÜZCE 2 0 - 1 2 ERSÖZ Efe Emir 1390 1153 ESKİŞEHİR
34 SEL Alperen 1389 1386 KOCAELİ 2 1 - 0 2 IŞIK Ömer Mert 1241   MUĞLA
35 CİMİN Gökdeniz 1247   BALIKESİR 2 ½ - ½ 2 ÖZATA Doruk 1388 1203 ANKARA
36 İNAN Efe 1246   ANTALYA 2 1 - 0 2 SÜZÜK Ataman 1380   DENİZLİ
37 ÖZBERK Emir Mehmet 1243   İSTANBUL 2 1 - 0 2 TOPDEMİR Umut Erdem 1376   İZMİR
38 ÖZTÜRK Alkım 1234   BURSA 2 ½ - ½ 2 UYSAL Sinan 1375   ANKARA
39 ÖZSAÇ Samet Harun 1225   ISPARTA 2 ½ - ½ 2 KARSLIGİL Ahmet Toygun 1370   KAHRAMANMARAŞ
40 BİRŞEN Umutcan 1367   TRABZON 2 1 - 0 2 KAZAZ Arda 1229   ANKARA
41 ALTUNDAŞAR Yigit Bora 1196   İZMİR 2 0 - 1 2 VATANSEVER Samet 1366   İZMİR
42 ÜRKMEZ Ali Tuna 1177 1085 BURSA 2 0 - 1 2 ÇAĞLAR Kaan 1366   İZMİR
43 TATAR Mirazat 1364   İZMİR 2 0 - 1 2 YİĞİT Arda 1229   GAZİANTEP
44 ÇOBAN Çağlar 1168   İZMİR 2 0 - 1 2 DEMİRTAŞ Mahmut 1363   ISPARTA
45 UZUN Efe 1108   ANKARA 2 1 - 0 2 KENİ Berken 1325 1279 İZMİR
46 YILMAZ Kayra 1323 1323 BURSA 2 1 - 0 2 YANIK Ömer Yiğit 1148   KOCAELİ
47 YAMAÇ Ömer 1068   BİTLİS 2 0 - 1 2 KÖKSAL Ege Yiğit 1317   YALOVA
48 KINAŞ Cankutay 1337 1342 BURSA 1 - 0 2 SÜLEYMANOĞLULARI Levent     K.K.T.C.
49 ÇINAR Batın 1232   İZMİR 1 - 0 DURSUN Ulgar Deniz 1539   İSTANBUL
50 KANDEMİR Bilal Buğra 1207   TRABZON 1 - 0 YILDIRIM Deniz 1522 1393 ADANA
51 CAMFENER Ayberk 1193   ÇANAKKALE ½ - ½ EKİNGEN Mehmet Korkmaz 1512   MUĞLA
52 GÖKRER Berat 1190   KOCAELİ 0 - 1 ALTUNDAL Arda 1445 1285 HATAY
53 DEMİRKIR Demir 1184   İSTANBUL 1 - 0 ORAK Yavuz Arda 1419   İSTANBUL
54 AYGÜN Ali Efe 1166   GİRESUN ½ - ½ SOLMAZ Yusuf İsmail 1400   ISPARTA
55 ALEMDAR Ali Arda 1165   İSTANBUL 1 - 0 KIR Mehmet Metehan 1322   ORDU
56 DORA Akın 1157   BURSA 0 - 1 SÜMENGEN Berk 1311   İSTANBUL
57 PUHUR Oğuz 1303   ANTALYA 0 - 1 ARSLAN Hüseyin Arda 1224   DENİZLİ
58 CEYLAN Kaan 1150   TEKİRDAĞ 0 - 1 ATAHAN Kamil Erdem 1283   HATAY
59 SARIOĞLU Onur Akın 1257   İZMİR 0 - 1 TER Mustafa Baray 1159   İZMİR
60 AYDIN Yusuf 1111   ANKARA 1 - 0 ZADEOĞLU Ahmet Efe 1254   ISPARTA
61 KAYGUSUZ Nevzat 1429 1329 İZMİR 1 1 - 0 BALCI Yunus Gökalp 1121   ANKARA
62 CEYLAN Hasan Hüseyin 1150   BATMAN 1 0 - 1 1 YILDIRIM Ateş Ada 1365 1305 İSTANBUL
63 ÖZEL Abdullah Kerem 1145   KOCAELİ 1 0 - 1 1 KOÇ Baran 1348   DENİZLİ
64 ÖZTÜRK Mustafa 1276   ANKARA 1 1 - 0 1 SERİN Eren 1144   İZMİR
65 RONDU Can 1268 1114 BURSA 1 1 - 0 1 ÖZ Ömer Faruk 1136   AKSARAY
66 KAHYA Osman 1064 1142 BURSA 1 0 - 1 1 KAVAKLIOĞLU Arda 1245   DENİZLİ
67 ÇELİK Ömer Salih 1138   BATMAN 1 0 - 1 1 CİVİL Arda 1232   İSTANBUL
68 SİDEKLİ Oğuzhan 1229   MUĞLA 1 ½ - ½ 1 KARA Hayrettin 1138   KOCAELİ
69 AVCU Nebi Alperen 1130   EDİRNE 1 0 - 1 1 DEMİRCAN Muhammed 1226   MARDİN
70 BOSTAN Berkay 1223   BALIKESİR 1 0 - 1 1 UĞURLU Mehmet Furkan 1133   HATAY
71 PAYASLI Romert 1219   ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 MERCİMEK Burak 1115   ADANA
72 ÇEVİK Numan 1216   EDİRNE 1 1 - 0 1 YÜCEL Hasan Ali 1108   ÇANAKKALE
73 ALTUN Mehmet Anıl 1129   KIRIKKALE 1 0 - 1 1 ALPİN Ege 1214   İSTANBUL
74 UCAR Mehmet Ali 1125   KASTAMONU 1 1 - 0 1 TÜZÜN Alkın Tekin 1205   ANKARA
75 ARSLAN İshak Furkan 1201   TUNCELİ 1 1 - 0 1 İLBAN Mustafa Resul 1104   KARAMAN
76 AKBURAK Abdussamet 1122   BİTLİS 1 0 - 1 1 TEKİN Demir 1201   İSTANBUL
77 YILMAZ Kaan 1191   ANTALYA 1 0 - 1 1 YÜKSEKBAŞ İbrahim Karan 1101   ÇANAKKALE
78 CEYLAN Arda 1115   ANKARA 1 ½ - ½ 1 AKÇAİR Berkcan 1190   KOCAELİ
79 FELEK Cemal Murat 1107   İZMİR 1 1 - 0 1 AVCIOĞLU Hasan Efe 1189   İSTANBUL
80 ERÇETİN Deniz 1186   İSTANBUL 1 1 - 0 1 ÖZKAYRIM Faik Can 1098   İSTANBUL
81 KAYA Yusuf 1101   ARTVİN 1 1 - 0 1 CANDANSAYAR Doruk 1184   MUĞLA
82 TURHAN Efe 1083   ANKARA 1 0 - 1 1 AKPİNAR Rıfat Hakan 1182   ISPARTA
83 GEZGİNCİ Ahmet Furkan 1182   KONYA 1 1 - 0 1 YILMAZ Kuntay 1087   ANKARA
84 İZCİ Eralp 1054   MERSİN 1 0 - 1 1 TATLI Samet 1178   KOCAELİ
85 FIRAT Faruk Miran     ANKARA 1 0 - 1 1 SAYAR Bora 1176   İZMİR
86 KÜÇÜKKAYNARPINAR Selim 1173   MERSİN 1 0 - 1 1 ERDEM Recep Yaman 1053   TEKİRDAĞ
87 ESİN Bedirhan 1167   ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 PARACIKLI Eralp 1011   TEKİRDAĞ
88 NOYAN Melih 1167   MALATYA 1 0 - 1 1 KARA Talha Kemal     BATMAN
89 BARUTÇU Beşir Can 1166   HATAY 1 1 - 0 1 MALKOÇ Mahmut Kayra     ANKARA
90 ÇUVALCI Alperen 1164   TRABZON 1 1 - 0 1 ONAT Metin Koray     İZMİR
91 ÖZDİLLİ Mustafa Alper 1162   ÇORUM 1 0 - 1 1 USTA Melih     KOCAELİ
92 TURANLI Mustafa Alp     SAMSUN 1 0 - 1 1 ÖZMISIRLI Can 1156   İZMİR
93 ARICI Muzaffer Tolga 1155   DENİZLİ 1 1 - 0 1 UZUN Anıl     ANKARA
94 EKİNCİ Görkem Yılmaz 1152   ANTALYA 1 1 - 0 1 ŞAHİN Çağan Yakup     ANKARA
95 KUTDEMİR Mehmet 1400   ISPARTA ½ 1 - 0 1 ŞEKER Hasan Kerem     SAKARYA
96 YILMAZTÜRK Kaan Eren 1362   İSTANBUL ½ 0 - 1 ½ POLAT Ahmet Eren 1208   MERSİN
97 AYDENİZ Aytunç 1212   İSTANBUL ½ ½ - ½ ½ ÖLCE Utku 1081   İSTANBUL
98 KUMTEMÜR Kaan Emre 1098   İSTANBUL ½ 1 - 0 ½ ERCAN Eren 1124   İSTANBUL
99 CEYLAN Muhammed Hüseyin 1150   BATMAN 0 0 - 1 ½ ÇETİN Yiğit 1079   İSTANBUL
100 TÜRKOĞLU Dinç 1135   SAMSUN 0 0 - 1 0 YEL Ali Sinan 1000   MERSİN
101 ABAK Selim Yahya     MARDİN 0 0 - 1 0 VARDAR Hikmet Can 1111   BURSA
102 AKTAŞ Barış 1095   İSTANBUL 0 1 - 0 0 AYDIN Yahya Yılmaz     ERZİNCAN
103 BELGÜ Emir Alex     İSTANBUL 0 1 - 0 0 VAN BAVEL Güney 1082   ANTALYA
104 ERİÇEK Alp Arda     MERSİN 0 1 - 0 0 KÖKTAŞ Ahmed İlker 1066   ANKARA
105 KIRANLIOĞLU Emir Cem 1042   İSTANBUL 0 ½ - ½ 0 DİK Can     ANKARA
106 KARADENİZ M. Sefa     BATMAN 0 0 - 1 0 ATEŞÇİ Orhan Bora 1015   İSTANBUL
107 ODABAŞI Yılmaz Efe     ANKARA 0 1 - 0 0 YAZGAN Ramazan Aybars 1015   İSTANBUL
108 TAMAM Muhlis Can 1013   İSTANBUL 0 1 - 0 0 ERİŞİR Muhammed Ali     AMASYA
109 KAYA Sarp Ada 1000   İZMİR 0 1 - 0 0 SARI Berke     İSTANBUL
.
Turkish Chess Federation © 2014