bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1219
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 4 de 27.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 CAN Işıl 1613 1682 İSTANBUL 3 1 - 0 3 ELÇİ Defne 1400   İZMİR
2 ÖZTÜRK Ecem 1328   İZMİR 3 1 - 0 3 HAFIZOĞLU Bengi 1528 1076 MUĞLA
3 KARA Gülce Nehir 1440   YALOVA 3 1 - 0 3 SEDEF Elif Tuana 1315   İSTANBUL
4 YILDIRIM Ceren 1312   MANİSA 3 1 - 0 3 CANKURTARAN Merve 1420   ANTALYA
5 ERASLAN Yağmur 1405   TRABZON 3 1 - 0 3 YAKUT Efsun 1191   TEKİRDAĞ
6 ÇELİK Selin 1278   MUĞLA 0 - 1 İNCE Safiye Öykü 1468 1400 BURSA
7 TİKVEŞLİ Ceylin 1520   DENİZLİ 2 1 - 0 KILINÇ Nehir 1103   YALOVA
8 ENGİN Çağla 1219   BURSA 2 0 - 1 2 HEKİMOĞLU Mihriban 1518   MUĞLA
9 ŞİNİK Yağmur 1288 1474 İSTANBUL 2 1 - 0 2 KARABULAK Eylül Şevin 1237   MERSİN
10 BEŞE İrem 1400   GAZİANTEP 2 0 - 1 2 YILMAZ Tuğba 1217   TEKİRDAĞ
11 SIRMA Beste 1368   İZMİR 2 ½ - ½ 2 ÖZSOY Merve 1226   BALIKESİR
12 AKCA Gökçe Berrin 1209   ANTALYA 2 0 - 1 2 YAMAN Sıla 1361   İZMİR
13 KAPLAN Duru 1286   ADANA 2 ½ - ½ 2 CESUR Başak 1209 1080 ANKARA
14 KARAKUŞ Berfin 1277   GAZİANTEP 2 1 - 0 2 TOKAT Nehir 1202   DENİZLİ
15 EROĞLU Ceren 1191   İZMİR 2 1 - 0 2 YILDIRIM Merve 1276   SAMSUN
16 CENİKLİ Busenur 1275   SAMSUN 2 0 - 1 2 ERDEN Beril 1191   TRABZON
17 SEL Şevval 1173   KOCAELİ 2 1 - 0 2 DOĞRUYOL Elvida 1271   İSTANBUL
18 KESİK Eylül Sıla 1259   GİRESUN 2 0 - 1 2 NAR Tuana Damlagül 1167   HATAY
19 AVCI Asiye 1256   TEKİRDAĞ 2 1 - 0 2 ŞAVGAR Bahar 1159   İZMİR
20 DEMİRCAN Sude 1092   SAMSUN 2 1 - 0 2 ŞEKER Bilgesu 1249   MUĞLA
21 ÖNEL Nazire Yağmur 1245   ISPARTA 2 1 - 0 2 DEMİR Duru 1064   ANTALYA
22 KONAK Meltem 1184   EDİRNE 0 - 1 ŞAHİN Sena 1259   HATAY
23 ALTIN Havva Yaren 1236   MERSİN 1 - 0 MUSLUBAŞ İkbal Eylül 1062   ANKARA
24 İLHAN Naz 1200   TEKİRDAĞ 1 - 0 KAYAN Eylül 1052   İZMİR
25 ÇENGEL Edibe Eylül 1095   NEVŞEHİR 1 1 - 0 1 ACAR İrem 1400   ESKİŞEHİR
26 KARATAŞ Ebru 1399   YALOVA 1 ½ - ½ 1 HOROZOĞLU Azra 1093   ADANA
27 KARAKUZU Neva 1390   KIRKLARELİ 1 1 - 0 1 CİRDİ Dalya 1089   HATAY
28 EROĞLU Sinem 1314   SAMSUN 1 1 - 0 1 BAKKALOĞLU Tuna 1051   ANKARA
29 ÇAĞLAYAN Ezgisu 1094   İSTANBUL 1 0 - 1 1 KULAKSIZOĞLU Mirsu 1240   MUĞLA
30 AVCI Tuğba 1205   TEKİRDAĞ 1 1 - 0 1 MORALAR Neval 1078   İZMİR
31 YÜKSEKBAŞ Zeynep Laçin 1089   ÇANAKKALE 1 ½ - ½ 1 AYGÜN Helin Beren 1185   İZMİR
32 BOZKURT İlayda 1066   BİTLİS 1 0 - 1 1 DOĞAN Sibel 1177   BURSA
33 ZEYCAN Afrasu 1048   DENİZLİ 1 1 - 0 1 AKSOY Esmanur 1172   BİTLİS
34 SAYDAM Tuana 1045   İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 YORGANCIGİL Zeynep 1162   ISPARTA
35 KURAĞI Beren Su 1042   İZMİR 1 0 - 1 1 ARSLAN Beyza Nur 1137   KIRIKKALE
36 BIYIKLI Eylül 1029   HATAY 1 0 - 1 1 SEZER Yağmur 1126 1080 İSTANBUL
37 BEYER Rojin 1106   MANİSA 1 1 - 0 1 YENİ Dilara 1046   ANKARA
38 ERGÜL Gözde     İZMİR 1 1 - 0 1 EVRİM Evrim Nur 1104   ANTALYA
39 ÖZTÜRK Nil     ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 KAVUKCU Berra 1100   İZMİR
40 TİRYAKİ Suden 1100   SAMSUN 1 1 - 0 1 AKPINAR Melis Sena 1043   ISPARTA
41 ZENGİN İsra 1061   İSTANBUL ½ ½ - ½ ½ DEMİR Ecem Naz 1152   İSTANBUL
42 DEMİREL Merve 1237   ANTALYA 0 0 - 1 ½ KUMTEMÜR Zeynep Azra     İSTANBUL
43 DURU Gülbin Başak 1031   AYDIN 0 1 - 0 0 FILO Hatice     K.K.T.C.
44 AKAY Kezban     BİTLİS 0 1 - 0 0 KESTELLİOĞLU Duru     İZMİR
45 AKDAŞ Fatma Melike     ANTALYA 0 1 - 0 0 TAŞ Seçil     İZMİR
46 DÖNMEZ Ayşenur     NİĞDE 0 1 - 0 0 TUNÇ Berfin Eda     KARAMAN
.
Turkish Chess Federation © 2014