bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806 )
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1351
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 4 de 27.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 ÜZÜMCÜ Ahmet Utku 1916 2013 İSTANBUL 3 1 - 0 3 KAPTAN Emre Akın 1749 1649 SAKARYA
2 ÇİLEK Bora 1822 1736 MANİSA 3 ½ - ½ 3 TANRIVERDİ Enes 1709 1615 GİRESUN
3 TUNCER Orçun Ege 1727 1603 AYDIN 3 1 - 0 3 KILIÇ Göktürk Kağan 1794 1735 SAKARYA
4 ANGÜN Batu 1771 1742 İSTANBUL 3 1 - 0 3 EKE Salih 1664 1506 İZMİR
5 KIZILKUŞ Akın 1657 1621 ANKARA 3 ½ - ½ 3 UNAT Can Haktan 1771 1584 İZMİR
6 TINARLIOĞLU Emre 1765 1668 İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 COŞKUN Emre 1655 1528 HATAY
7 BEKİRAĞAOĞLU Umut 1631 1482 ANTALYA 3 0 - 1 3 KARAOĞLAN Doruk 1763 1731 İZMİR
8 SAĞOL Yağız 1606 1519 İZMİR 3 0 - 1 ÖZENİR Ekin Barış 1941 1917 MERSİN
9 BAYLAV Can 1752 1641 KOCAELİ 1 - 0 AKIN Batıkan Aybey 1527   MUGLA
10 İLKİMEN Mehmet Emre 1706 1566 DENİZLİ 0 - 1 ÖZGÜNER Hakkı Ata 1496 1407 ADANA
11 ULUOCAK Esat 1366   TOKAT 0 - 1 SELVİ Kaan 1632 1583 İZMİR
12 AYDOĞDU Selcan Ayberk 1327 1202 BURSA 0 - 1 İNANÇ Umut Barış 1615   GAZİANTEP
13 KAYA Enes 1540 1441 MANİSA ½ - ½ ÖZAKPINAR Emre 1244   İSTANBUL
14 BATMAZ Onur Utku 1648 1546 GAZİANTEP 2 1 - 0 2 KERVANCIOĞLU Talu 1402   GAZİANTEP
15 TANRIKULU Tuna 1409 1349 SAKARYA 2 0 - 1 2 CEYLAN Sezer 1604 1445 ANTALYA
16 YOKUŞ Yusuf Diyar 1600 1334 BURSA 2 1 - 0 2 DİLGİL Dağlar 1392   MERSİN
17 BEYTEMİR Halil Eymen 1401   AFYONKARAHİSAR 2 0 - 1 2 UÇAR Buğra 1589 1548 HATAY
18 TAPAN Arda 1400 1297 İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 KIRAY Tunçer Efe 1480 1547 KARAMAN
19 TEZER Yusuf Efe 1399   İSTANBUL 2 0 - 1 2 ÇAKALOZ Teoman Kaan 1524 1349 İZMİR
20 EKİNCİ Berkay 1520 1441 İSTANBUL 2 0 - 1 2 TUFAN Kerem 1384   ANTALYA
21 ÇETİNKAYA Mustafa Atahan 1391   TEKİRDAĞ 2 ½ - ½ 2 CANDAR Onur 1519 1230 İZMİR
22 EMİR Emirhan 1501 1461 İSTANBUL 2 1 - 0 2 ABATAY Mustafa Ata 1378   MERSİN
23 ÇİFTER Ada Yankı 1380   MANİSA 2 0 - 1 2 GÜVEL Emir 1497 1348 MERSİN
24 ÇELİK Meriç 1496   ZONGULDAK 2 1 - 0 2 ŞEN İsmet 1369   ANTALYA
25 ÖZDEMİR Arda 1489 1344 İZMİR 2 1 - 0 2 AKŞIK İlke 1358   DENİZLİ
26 KANTAR Mehmet Zahit 1372   KARAMAN 2 0 - 1 2 BAŞKAFA Berkan 1488   DENİZLİ
27 PEKTAŞ Gökdeniz 1486 1396 İSTANBUL 2 0 - 1 2 MUŞTU Mehmet Arda 1350   İSTANBUL
28 AKOĞLANOĞLU Murat Umut 1361 1324 ANKARA 2 1 - 0 2 BAYKAL Bora 1482 1270 KOCAELİ
29 KARAHAN Yiğit Taha 1402 1482 İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 KURU Berkay Mert 1344   TRABZON
30 ATAER Arda Burak 1352 1289 BURSA 2 1 - 0 2 EROĞLU Eren 1479   ANKARA
31 EROL Mehmet Eren 1470 1358 İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 ŞENER Ahmed Harun 1339   İSTANBUL
32 KAYAN Mert Ali 1345   DENİZLİ 2 1 - 0 2 DAMAR Cemil Esat 1425 1465 BURSA
33 ARPACI Ozan 1464 1371 İZMİR 2 1 - 0 2 İNAL Rıza Cem 1333   KONYA
34 YILMAZ Eren 1340   MUĞLA 2 1 - 0 2 KURTOĞLU Fikret Alp 1461   MERSİN
35 YILDIRIM Okan 1442   ANTALYA 2 1 - 0 2 ERDOĞAN Ahmet Selim 1318   ANKARA
36 ŞEN Emre 1338   ANTALYA 2 ½ - ½ 2 YATAĞAN Kerem 1436   ORDU
37 GÜL Umut Çağan 1249 1319 BURSA 2 ½ - ½ 2 SÜTCÜ Süleyman Bilal 1430   ANTALYA
38 ALİYEV Tamer 1409 1423 YALOVA 2 1 - 0 2 POTUR Vadi Doruk 1277 1263 BURSA
39 BAKIR Devrim Can 1051   ERZİNCAN 2 0 - 1 2 BAYINDIR Kuzey 1412 1406 İSTANBUL
40 KURU Zübeyir Zorbey 1412   KONYA 2 0 - 1 2 GÜNAYDIN Timuçin Oisin 1212 1229 BURSA
41 DİNÇ Kıvanç Ege 1302   KOCAELİ 0 - 1 BÜLBÜL Hüseyin Doruk 1528   BURDUR
42 EREN Uygar 1434 1458 ANTALYA 1 - 0 İNAL İhsan Berkay 1292   TEKİRDAĞ
43 DEMİR Boran 1448   ANTALYA 1 - 0 YELEKÇİ İlhami Batuhan 1296   İSTANBUL
44 SARSIK Mert 1445   ZONGULDAK 0 - 1 PEKER Yavuz Selim 1262   KAHRAMANMARAŞ
45 ALTIN Arda 1419 1262 ANKARA 1 - 0 ÇALIM Bora 1252   ANKARA
46 ÖZDEMİR Canberk 1286   ANKARA ½ - ½ KOÇ İsmet Saygın 1410 1297 TEKİRDAĞ
47 SAATCI Can 1318 1410 BURSA 1 - 0 NOHUT Ada Güner 1232   MUĞLA
48 ÖZCAN Yiğit 1410 1387 İSTANBUL 1 - 0 KURU Yurdaer Hasbey 1248   KONYA
49 YALÇINDAĞ Hakan 1243   UŞAK 0 - 1 DEMİRER Osman 1362   KARAMAN
50 KÖSE Onat 1560   BURDUR 1 1 - 0 1 BOZ Burak 1197   SAMSUN
51 MİRİCİ Ali 1435   İSTANBUL 1 0 - 1 1 GÜRSES Ayberk 1178   İSTANBUL
52 KANSU Mert 1198   İSTANBUL 1 0 - 1 1 YILMAZ Sarp 1325   ISPARTA
53 MAHANOĞLU Alameddin Can 1213 1317 HATAY 1 0 - 1 1 ARSLAN Mete Alp 1175   KASTAMONU
54 OLGUN Taha 1192   ESKİŞEHİR 1 0 - 1 1 YILDIR Mehmet 1314   KAHRAMANMARAŞ
55 UYGUR Onur 1311 1202 BURSA 1 1 - 0 1 PAMUKÇU Alperen 1169   İSTANBUL
56 TÜRKAN Burak 1181   ANKARA 1 1 - 0 1 KAYPAK Cengiz Kaan 1306   DÜZCE
57 GECE Uğur 1250 1304 BURSA 1 ½ - ½ 1 ÇİMSÖKEN Yiğit 1163 1161 BURSA
58 EMRE Mehmet Eren 1301   ANTALYA 1 1 - 0 1 ASLAN Berfu 1140   EDİRNE
59 ATALAY Mervan 1171   BATMAN 1 0 - 1 1 ULUOCAK Eren 1299   TOKAT
60 YILDIRIM Muhammed Hüseyin 1169   DİYARBAKIR 1 0 - 1 1 KAT Mustafa Başar 1286 1265 BURSA
61 PAKİŞ Berkun 1282   İSTANBUL 1 1 - 0 1 KARATAŞ Ozan 1136   DENİZLİ
62 GÜR Rüzgar Efe 1272   İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 AYDIN Başar Tan 1052   ESKİŞEHİR
63 BARLAS Berat 1143   DENİZLİ 1 0 - 1 1 ÇÖLGEÇEN Erol Baran 1265 1108 ANKARA
64 GEÇGİN Mehmet Salih 1127   MERSİN 1 0 - 1 1 AKIN İlhan 1259   KIRIKKALE
65 BAĞCI Muhammet Ali Rıza 1253   BATMAN 1 1 - 0 1 SÖNMEZ Yarkın 1119   İZMİR
66 HACIOĞLU Efe 1123   ANTALYA 1 1 - 0 1 SANDAL Berke 1238   ÇANAKKALE
67 AYDIN Başar 1232   ESKİŞEHİR 1 ½ - ½ 1 ATABEN Asrın     K.K.T.C.
68 ÖZER Nazmi Emir 1122   ISPARTA 1 ½ - ½ 1 COŞKUN Necmi Arda 1229   KASTAMONU
69 TEKİN Kerem Onat 1116   ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 FERHATOĞLU Yavuz Selim 1228   BALIKESİR
70 ARSLAN Çağan 1104   KONYA 1 0 - 1 1 ŞAKA Ömer 1227   SAMSUN
71 KOYUNCU Efe 1226   ARTVİN 1 0 - 1 1 YILMAZ Ahmet Utku     ADANA
72 DOĞAN Burak Emre 1068   AKSARAY 1 1 - 0 1 ERCAN Arda 1222   İZMİR
73 KARABOĞA Barış 1220   MERSİN 1 1 - 0 1 ÇAKMAK Yağız     ANKARA
74 TAŞÇI Tarık 1058   ANKARA 1 0 - 1 1 ÜNVER Beytullah 1217   YOZGAT
75 KAMAN Mustafa Eren 1215   KAYSERİ 1 1 - 0 1 BAYAV Malik     BİTLİS
76 AKPINAR Rifat Mert     KONYA 1 0 - 1 1 AÇIKGÖZ Ufuk Alp 1208   ANTALYA
77 ALYAMAÇ Recep Kürşat 1169   ELAZIG ½ 1 - 0 ½ BAYAR Mehmet Berkay 1065   ISPARTA
78 UYMAZ Süleyman 1148   ISPARTA ½ ½ - ½ ½ ÇELİK Can 1035   İZMİR
79 BİLEN Ömer Tuğrul     ANKARA ½ 0 - 1 0 BİLGİN Boran 1317   İSTANBUL
80 TERTİPLİ Burak 1291   İSTANBUL 0 1 - 0 0 YURTSEVER Arda 1115   İZMİR
81 TOPER Kıvanç 1106   BARTIN 0 0 - 1 0 ABAY Yusuf 1282   KOCAELİ
82 SAĞDIÇ Selim 1104   AKSARAY 0 0 - 1 0 KILIÇ Kıvanç 1190   ANTALYA
83 ŞİMŞEK Cem 1093   ANTALYA 0 1 - 0 0 KUŞOĞLU Mekin Tan 1173   KAHRAMANMARAŞ
84 KOCAELLİ Mert 1000   İSTANBUL 0 ½ - ½ 0 BAŞARA Sergen 1170   İZMİR
85 ACAR Nıcirvan     BİTLİS 0 1 - 0 0 TERLEMEZ Yılmaz Arda 1146   KARAMAN
86 CELEPCİ Salih 1139   ZONGULDAK 0 1 - 0 0 ÖZMEN Ata 1063   ANKARA
87 KAPUCUOĞLU Mert 1115   KASTAMONU 0 1 - 0 0 KÖSE Süleyman Arda     SAMSUN
ATMIŞ Işıkay     TUNCELİ 0 1 - - Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014