bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1278
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 4 de 27.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 DURAN Esma Doğa 1648 1536 İSTANBUL 3 1 - 0 3 İLKBAHAR Nimet Seray 1433 1186 KARAMAN
2 ALADAĞ Begüm 1385 1271 MERSİN 3 0 - 1 3 ÇAĞLAR Sıla 1627 1482 MERSİN
3 ÖZBEK Büşra 1552 1619 MANİSA 3 ½ - ½ 3 SÜRAL Ceren 1388   MANİSA
4 YUNUS Şehnaz 1396 1262 KARAMAN 0 - 1 3 KORKMAZ Biyçe 1327   ESKİŞEHİR
5 NESANIR Selin 1556 1511 GAZİANTEP 2 0 - 1 ARDA Doğa Su 1528 1520 İSTANBUL
6 TAMKOÇ Begüm 1300   İZMİR 2 0 - 1 2 DOĞAN Eylem Su 1451 1314 AYDIN
7 ÖZDEMİR Cemre 1433   GAZİANTEP 2 1 - 0 2 BEYER Helin 1319   MANİSA
8 YILDIZ Işılay 1432   KOCAELİ 2 1 - 0 2 ÇİÇEK Fidan 1287   ANTALYA
9 BARUTÇU Simay 1284   HATAY 2 0 - 1 2 ÖREN Şerife Ecenaz 1431 1431 BURSA
10 NOYAN Gülşah 1412   ŞANLIURFA 2 1 - 0 2 FİLİZ Ülkü Nehir 1285 1135 ANTALYA
11 ÜNLÜ İzem 1262   MANİSA 2 0 - 1 2 DURU İpek 1408 1099 HATAY
12 AKKUŞ Yaren Duru 1240 1157 İSTANBUL 2 0 - 1 2 EROLTU Ceylan 1362 1400 HATAY
13 İNAÇ Fatme Yaren 1193   DENİZLİ 2 0 - 1 2 PUHUR Fatma Ilgın 1374   ANTALYA
14 İNAK Feyza 1174   ISPARTA 2 0 - 1 2 TOSUN Ayşe Sena 1372   YALOVA
15 KAYMAZ Dilara Nur 1362   İSTANBUL 2 0 - 1 2 BEYHAN Ceren 1232   DENİZLİ
16 KOCA Çisem 1327 1265 İZMİR 2 1 - 0 2 ERAYDIN Begüm Su 1172   TRABZON
17 ELMA Müge 1321   ADANA 2 ½ - ½ 2 AKBULAK Ayda Lara 1027   MANİSA
18 DEMİR Sudem 1059   ÇANAKKALE 2 0 - 1 1 SAĞLAM Yağmur 1345 1163 HATAY
19 BOLU Yağmur 1467 1338 TEKİRDAĞ 1 1 - 0 1 YONGACI Halenur 1100   ÇANAKKALE
20 BAŞYİĞİT Ekin 1400   ISPARTA 1 1 - 0 1 POLİK Melek 1076   ÇANAKKALE
21 İŞLER Ulviye Yaren 1340 1140 İZMİR 1 1 - 0 1 ATAR Sıla 1061   HATAY
22 BULUT Ecem 1117   İZMİR 1 0 - 1 1 ATAER Melisa 1334   İSTANBUL
23 ARSLAN Gaye 1285   ORDU 1 1 - 0 1 KARKA Kardelen     AMASYA
24 BAYAR Damla 1078   ANTALYA 1 0 - 1 1 ALPAY Seycan 1260   DENİZLİ
25 ALKAN Eylül 1212   HATAY 1 ½ - ½ 1 ÖZAVCI Elif Sena 1040   ÇANAKKALE
26 KESEN Selay 1070   K.K.T.C. 1 1 - 0 1 ŞAHİN Zeynep Gökçe 1205   TOKAT
27 ARSLAN Betülay 1000   KIRIKKALE 1 1 - 0 1 KEKLİK Şule 1182   KAYSERİ
28 İNCE Sevgi 1165   ANTALYA 1 ½ - ½ 1 KURAK Zeynep     İZMİR
29 ÇAĞ Ceyda     ARTVİN 1 0 - 1 1 ŞEN Tuğçe 1124   İZMİR
30 ÖZ Cemre 1007   ANTALYA 0 - - + 1 YILMAZ İrem     SAMSUN
31 BİLEN Suna     K.K.T.C. 0 0 - 1 0 KELEŞ Mina 1600   İZMİR
32 DEMİREL Meryem     ANTALYA 0 0 - 1 0 DEMİR Dilay 1000   EDİRNE
33 BIYIKCI Ece     BURSA 0 1 - 0 0 ÇOLAK Derin     İSTANBUL
34 KORKMAZ Dilvin     BİTLİS 0 0 - 1 0 BIÇAKLIOĞLU Dilara     SAKARYA
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014