bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ KIZ
 
Organizatör: TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1278
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 5 de 27.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 KORKMAZ Biyçe 1327   ESKİŞEHİR 4 0 - 1 4 DURAN Esma Doğa 1648 1536 İSTANBUL
2 ÇAĞLAR Sıla 1627 1482 MERSİN 4 ½ - ½ ÖZBEK Büşra 1552 1619 MANİSA
3 ARDA Doğa Su 1528 1520 İSTANBUL 1 - 0 SÜRAL Ceren 1388   MANİSA
4 DOĞAN Eylem Su 1451 1314 AYDIN 3 ½ - ½ 3 DURU İpek 1408 1099 HATAY
5 EROLTU Ceylan 1362 1400 HATAY 3 1 - 0 3 ÖZDEMİR Cemre 1433   GAZİANTEP
6 İLKBAHAR Nimet Seray 1433 1186 KARAMAN 3 0 - 1 3 ALADAĞ Begüm 1385 1271 MERSİN
7 PUHUR Fatma Ilgın 1374   ANTALYA 3 0 - 1 3 YILDIZ Işılay 1432   KOCAELİ
8 ÖREN Şerife Ecenaz 1431 1431 BURSA 3 1 - 0 3 KOCA Çisem 1327 1265 İZMİR
9 TOSUN Ayşe Sena 1372   YALOVA 3 0 - 1 3 NOYAN Gülşah 1412   ŞANLIURFA
10 BEYHAN Ceren 1232   DENİZLİ 3 0 - 1 ELMA Müge 1321   ADANA
11 AKBULAK Ayda Lara 1027   MANİSA 0 - 1 YUNUS Şehnaz 1396 1262 KARAMAN
12 BARUTÇU Simay 1284   HATAY 2 0 - 1 2 NESANIR Selin 1556 1511 GAZİANTEP
13 ÜNLÜ İzem 1262   MANİSA 2 0 - 1 2 BOLU Yağmur 1467 1338 TEKİRDAĞ
14 ALPAY Seycan 1260   DENİZLİ 2 1 - 0 2 BAŞYİĞİT Ekin 1400   ISPARTA
15 AKKUŞ Yaren Duru 1240 1157 İSTANBUL 2 0 - 1 2 KAYMAZ Dilara Nur 1362   İSTANBUL
16 SAĞLAM Yağmur 1345 1163 HATAY 2 1 - 0 2 İNAK Feyza 1174   ISPARTA
17 İNAÇ Fatme Yaren 1193   DENİZLİ 2 0 - 1 2 İŞLER Ulviye Yaren 1340 1140 İZMİR
18 ATAER Melisa 1334   İSTANBUL 2 1 - 0 2 KESEN Selay 1070   K.K.T.C.
19 BEYER Helin 1319   MANİSA 2 1 - 0 2 DEMİR Sudem 1059   ÇANAKKALE
20 ERAYDIN Begüm Su 1172   TRABZON 2 1 - 0 2 TAMKOÇ Begüm 1300   İZMİR
21 ÇİÇEK Fidan 1287   ANTALYA 2 1 - 0 2 ARSLAN Betülay 1000   KIRIKKALE
22 ŞEN Tuğçe 1124   İZMİR 2 0 - 1 2 ARSLAN Gaye 1285   ORDU
23 FİLİZ Ülkü Nehir 1285 1135 ANTALYA 2 1 - 0 2 YILMAZ İrem     SAMSUN
24 KURAK Zeynep     İZMİR 0 - 1 ALKAN Eylül 1212   HATAY
25 ÖZAVCI Elif Sena 1040   ÇANAKKALE 1 - 0 İNCE Sevgi 1165   ANTALYA
26 KELEŞ Mina 1600   İZMİR 1 0 - 1 1 POLİK Melek 1076   ÇANAKKALE
27 ŞAHİN Zeynep Gökçe 1205   TOKAT 1 1 - 0 1 ATAR Sıla 1061   HATAY
28 KEKLİK Şule 1182   KAYSERİ 1 0 - 1 1 BIYIKCI Ece     BURSA
29 DEMİR Dilay 1000   EDİRNE 1 0 - 1 1 BULUT Ecem 1117   İZMİR
30 YONGACI Halenur 1100   ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 ÇAĞ Ceyda     ARTVİN
31 BIÇAKLIOĞLU Dilara     SAKARYA 1 1 - 0 1 BAYAR Damla 1078   ANTALYA
32 KARKA Kardelen     AMASYA 1 1 - 0 0 ÖZ Cemre 1007   ANTALYA
33 KORKMAZ Dilvin     BİTLİS 0 0 - 1 0 BİLEN Suna     K.K.T.C.
34 ÇOLAK Derin     İSTANBUL 0 ½ - ½ 0 DEMİREL Meryem     ANTALYA
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014