bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI              
7 YAŞ GENEL              
               
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU              
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)              
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)              
Hakem : NA Yücel YILDIRIM(34568786)              
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA              
Rating-Ø : 1170              
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015              
               
Tur 5 de 27.01.2015 da 16.00              
               
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 PEHLİVAN Mert 1359   SAKARYA 4 1 - 0 4 ARSLAN Alp 1165   ÇANAKKALE
2 KABUL Tarik 1231   ORDU 4 0 - 1 4 AYPER Mert 1149   ADANA
3 GÜNGÖR Cihan Akif 1205   ORDU 4 0 - 1 4 YARAR Bora 1084   ISPARTA
4 POLAT Ali Görkem 1175   MERSİN 4 1 - 0 4 TAMER Kayra     Trabzon
5 ERTEN Kerem 1230   MANİSA 1 - 0 YALANIZ Umut 1262   ANKARA
6 KORKMAZ Göktuğ Ali 1400   ISPARTA 3 0 - 1 3 MEŞE Mesut Efe 1100   MANİSA
7 BEKBAY Bora 1079   İSTANBUL 3 0 - 1 3 KURAN Alper 1400   ISPARTA
8 HASIRCI Özgür Deniz 1078   HATAY 3 0 - 1 3 ŞENYÜZ Kutay Emre 1309   İSTANBUL
9 ÖZEREN Ada 1291   İSTANBUL 3 1 - 0 3 MEŞE İbrahim Ege 1100   MANİSA
10 GÖK Yekta 1216   İSTANBUL 3 0 - 1 3 GENÇER Deniz 1092   İZMİR
11 İNCEYOL Mehmet Emir 1072   ADIYAMAN 3 1 - 0 3 ÖZTEMİZ Kayra 1216   GAZİANTEP
12 ÖZÇELİK Arda 1009   AYDIN 3 0 - 1 3 GÜL Servet 1188   ANKARA
13 ERTURAN Ahmethan Tahsİn 1170   ISPARTA 3 0 - 1 3 KEÇECİ Kaan 1087   İZMİR
14 DUYGULU Uğur 1018   ANKARA 3 0 - 1 3 YILDIRIM Hasan Bartu 1170   ANTALYA
15 KAÇAN Turgut Mete 1168   MANİSA 3 0 - 1 3 ÖZATA Mücahid Emre 1037   DENİZLİ
16 BAYKAL Çınar 1142   İZMİR 3 ½ - ½ 3 ŞİŞMAN Selahattin Efe     MUĞLA
17 SEVEN Serhan     İZMİR 3 0 - 1 3 ÜNLÜKAL Ali Ünal 1133   ANKARA
18 TÜRKMEN Yusuf Çağan     MERSİN 3 ½ - ½ 3 KAPTANOĞLU Bartu 1123   İSTANBUL
19 DİKEN Yiğit 1122   GAZİANTEP 3 0 - 1 3 PİRİM Poyraz     İSTANBUL
20 VATANSEVER Arda Kadir     KOCAELİ 3 0 - 1 3 ŞAHİN Hüseyin 1119   MERSİN
21 ÖZKAN Ege     MERSİN 3 1 - 0 3 GÜDER Egemen Altay 1118   İSTANBUL
22 İLKİMEN Erdem     DENİZLİ 3 1 - 0 3 GELEN Murat 1100   İZMİR
23 ERSOY Eyüp Ozan 1030   TEKİRDAĞ 0 - 1 AKTAŞ Berkay Ali 1089   İSTANBUL
24 KEMERLİ Murat Şehmus 1088   İZMİR ½ - ½ ÇELİK Taylan Özgür     SAMSUN
25 MERİÇ Halis Can 1086   İSTANBUL 0 - 1 ÖZKAYNAKÇI Kayra     İSTANBUL
26 TEKİN Ali Kaan     TEKİRDAĞ 0 - 1 AKTARLA Deniz     MERSİN
27 TOPUZ Tezcan 1162   İZMİR 2 1 - 0 2 ERDEM Faruk Demir     TEKİRDAĞ
28 ERDEM Tuna     İSTANBUL 2 0 - 1 2 NOYLAN Batuhan 1135   KAYSERİ
29 BASTEM Yusuf 1115   TEKİRDAĞ 2 1 - 0 2 MANSUROĞLU Mehmet Onur     HATAY
30 GÜNDOĞDU Safa Can     İzmİr 2 0 - 1 2 ÖZVARDAR Poyraz 1107   İZMİR
31 DEMİR Mert 1100   İSTANBUL 2 0 - 1 2 SEYHAN İlkin Murat     MERSİN
32 KARAKAYA Devran     MERSİN 2 0 - 1 2 HACIOĞLU Egemen 1100   BURSA
33 TOPDEMİR Arif Ege 1100   İZMİR 2 ½ - ½ 2 TÜRK Talha Güneş     BURSA
34 KARATEKE Mehmet Ali     MERSİN 2 1 - 0 2 ZORLU Çağrı Tuna 1100   ADANA
35 SARI Ali Berke     BALIKESİR 2 0 - 1 2 CIVAŞ Ege 1078   İZMİR
36 SÜNER Ömer     İSTANBUL 2 1 - 0 2 TERCAN Alparslan 1075   ANTALYA
37 PAPİR Furkan Yekta 1074   ANTALYA 2 1 - 0 2 SİDEKLİ Yahya Kerem     MUĞLA
38 SİVAS Yaşar Mert     DENİZLİ 2 0 - 1 2 SEZERER Deniz 1074   KARAMAN
39 TANIR Kerem     İSTANBUL 2 0 - 1 2 KOÇU Arda Mert 1056   İZMİR
40 TUNCAYENGİN Kerem     ANKARA 2 1 - 0 2 AKAOĞLU Doruk 1025   ANKARA
41 YARDIM Baran     K.K.T.C. 2 0 - 1 2 MİLAS Talha Eren 1020   YALOVA
42 YÜCEL Muhammed Alp     ANTALYA 2 0 - 1 2 SOYLU Eren 1017   KONYA
43 AKIN Onat     ZONGULDAK 2 1 - 0 2 YILDIRIM Alp Poyraz     MUĞLA
44 AKYOL Yiğit     TEKİRDAĞ 2 1 - 0 2 YILMAZ Batuhan     ANTALYA
45 ALYAMAÇ Yavuz Kerem     ELAZIĞ 2 0 - 1 2 ÇAĞLAR Ata Arda     MERSİN
46 ALYANAK Anıl     HATAY 2 1 - 0 2 ÖZER Metehan     TEKİRDAĞ
47 ÖZYÜREK Emir     İZMİR 2 1 - 0 2 AYDEMİR Bulut     ESKİŞEHİR
48 ÇELİK Mehmet Alp     İSTANBUL 2 0 - 1 2 BAYRAM Arif Emir     MANİSA
49 ŞİMŞEK Abdulvehhab     KOCAELİ 2 1 - 0 2 CEVHER Ömer Sami     TRABZON
50 DALAR Kerem Efe     AYDIN 2 1 - 0 2 İLHAN Batuhan     İSTANBUL
51 GÜLER Kuzey 1041   ADANA 1 - 0 2 ÜNAL Erdem Alp     ANKARA
52 YILDIRIM Batuhan     MARDİN 1 - 0 AYMIŞ Mustafa Alper 1170   İSTANBUL
53 ÖZBEK Emir     AKSARAY 0 - 1 ÇEKİÇOĞLU Bariş 1024   ANTALYA
54 GELEN Ufuk 1100   İZMİR 1 1 - 0 ERYİĞİT Mert     İSTANBUL
55 KIZILAĞAÇ Nurullah     BİTLİS 1 0 - 1 1 AKKUŞ Talha Rüzgar 1120   NİĞDE
56 BALPETEK Eren 1097   Düzce 1 0 - 1 1 GÜREL Berke Talha     MANİSA
57 ESKİDEMİR Ege Can 1091   MERSİN 1 1 - 0 1 KAHRAMAN Efe     MUĞLA
58 CEYHAN Mert 1010   İzmİr 1 0 - 1 1 KAŞKA Ali Umut     HATAY
59 MANAP Toprak     ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 ABACI Eren Deniz     İZMİR
60 AKYOL Mehmet Akif     İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 KÜÇÜKGEZİCİ Başar     İSTANBUL
61 ALPER Rüzgar     MERSİN 1 1 - 0 1 SUAY Behçet     K.K.T.C.
62 SİNCAR İbrahim Halil     BATMAN 1 0 - 1 1 ANACAK Ateş Gün     İZMİR
63 AVCI Emir     DENİZLİ 1 1 - 0 1 SÖNMEZ Emir Ege     ÇANAKKALE
64 BAĞDAT Dursun Efe     AYDIN 1 ½ - ½ 1 TANIR Mert     İSTANBUL
65 TAHTALI Kerem     Malatya 1 0 - 1 1 DAYAN Umut Berken     BURSA
66 TEKİN Ege Teoman     İSTANBUL 1 0 - 1 1 DÜNDAR Giray     ANKARA
67 TOLUN Devin     ANTALYA 1 0 - 1 1 ERGÜN Efkan Ege     KAYSERİ
68 ERSOY Kerem     İSTANBUL 1 0 - 1 1 ŞENTÜRK Abdurrahman Kağan     AMASYA
69 TOPÇU Mert Efe     İSTANBUL 1 0 - 1 1 GEÇGİN Umut Rüzgar     MERSİN
70 GÜMÜŞ Emir     ANKARA 1 0 - 1 1 YENEN Utku     BURSA
71 YILMAZ Doruk Kaan     İSTANBUL 1 1 - 0 1 GÜNAL Ahmet Zeyd     İSTANBUL
72 YUSUFOĞLU Muhammed Ali     BURSA ½ - - + ½ SENDAN Artun     MERSİN
73 AYGÜN Kemal Cem     ANKARA 0 1 - 0 0 GÜNEŞ Mehmet Deniz     ANKARA
74 DEMİRAL Celil     İZMİR 0 1 - 0 0 PEHLİVAN Mert Meriç     YALOVA
75 ENSARİ Muhammed Emir     İSTANBUL 0 0 - 1 0 UĞURLU Sedat     DENİZLİ
76 EYÜBOĞLU Arda     İZMİR 0 1 - 0 0 ÜNLÜ Yiğit     MANİSA
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014