bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ KIZ
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ(3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1145
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 5 de 27.01.2015 da 16.00
 
M.no SOYADI-ADI UKD İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD İLİ
1 ENÇ Nilsu 1404 ÇANAKKALE 4 1 - 0 4 DOĞANOĞLU Doğa 1056 MERSİN
2 UYSAL Nehir 1157 MERSİN 0 - 1 4 BALOĞLU Dila 1259 GAZİANTEP
3 SARICA Elif 1266 KOCAELİ 0 - 1 WCM KAYIŞ Gülcan Sena 1371 İZMİR
4 YANIK Meriç 1400 AKSARAY 3 1 - 0 3 ASLAN Elif Çağıl 1146 İZMİR
5 AKAT Elifnaz 1341 BALIKESİR 3 0 - 1 3 DÖNMEZ Gülin 1146 DENİZLİ
6 EKŞİ Ece Aylin 1248 ANTALYA 3 1 - 0 3 AKDOĞAN Menekşe 1141 İZMİR
7 BAŞPINAR Dila 1090 İSTANBUL 3 0 - 1 3 ÜNAL Beren 1236 ISPARTA
8 TARLABAŞI Ceyda 1203 İSTANBUL 3 1 - 0 3 ÖZKAYA Rüya Pelin 1075 MERSİN
9 YAKICI Bersu 1188 İZMİR 3 1 - 0 3 KÜÇÜK Alara 1012 K.K.T.C.
10 YAZĞAN Nehir 1163 MANİSA 3 0 - 1 3 DİNÇER Çağla   ANTALYA
11 GÜLTEKİN Meriç 1061 İSTANBUL 3 0 - 1 AKIN Duru 1196 ANTALYA
12 ATAK Mina 1108 İSTANBUL 0 - 1 ALPSOYLU Irmak 1082 MERSİN
13 ESİN Fatmanur 1021 ÇANAKKALE 0 - 1 2 ALTINTAŞ Eda Nur 1307 İSTANBUL
14 DEDE İlter Bilge 1394 DENİZLİ 2 1 - 0 2 BEREKETOĞLU Nadiye 1063 HATAY
15 DAĞ Şevval 1051 İZMİR 2 0 - 1 2 GÜL Zeynep 1180 TEKİRDAĞ
16 DEMİREZEN Akkiz Ela 1144 KAYSERİ 2 1 - 0 2 ÖZTÜRK Nesrin Berra 1049 İSTANBUL
17 DEĞİRMENCİ Şevval Naz 1128 TEKİRDAĞ 2 1 - 0 2 KARATAŞ Elif 1045 YALOVA
18 ÇENGEL Melisa 1124 İSTANBUL 2 0 - 1 2 ALBAYRAK Ayşe Nur Ceren 1020 ARTVİN
19 KURAK Dila 1081 İZMİR 2 0 - 1 2 ÖZVARDAR Irmak 1121 İZMİR
20 ÖZVARDAR Yağmur 1102 İZMİR 2 1 - 0 2 BERKİ Elif 1000 İSTANBUL
21 DİRİCAN Feride   ANTALYA 2 1 - 0 2 SERT Ezgi Naz 1100 ISPARTA
22 TOKSÖZ Tuhana   İZMİR 2 0 - 1 2 İKİIŞIK Melike Bilge 1090 İSTANBUL
23 CAN Aşkin Beliz 1083 ÇANAKKALE 2 1 - 0 2 AVLIK Aysima   AKSARAY
24 DOĞAN İrem Nur   AKSARAY 1 - 0 ŞENGÜL Irmak 1126 İZMİR
25 ÖRDOĞLU Çisem 1101 KARAMAN 0 - 1 DAMKACI Elif Naz 1026 MUĞLA
26 YILDIRIM Semanur 1047 DİYARBAKIR 0 - 1 VANLIOĞLU Ece 1000 BURSA
27 TASLAK Seden Su 1034 MUĞLA 0 - 1 BİNGÖL Ela   İZMİR
28 KARA Asmin Zer 1113 İSTANBUL 1 1 - 0 ÖZEN İdil   ISPARTA
29 ERSOY Nil   İZMİR 1 ½ - ½ 1 KAVAKTAN Nehir 1112 İZMİR
30 DİKMEN Meltem 1063 ANKARA 1 1 - 0 1 MUŞTU Hatice Aslı   İSTANBUL
31 GÖL Rüya Nisa   ORDU 1 0 - 1 1 POLAT Çağla Deniz 1027 HATAY
32 KAYAHAN Ada   İZMİR 1 0 - 1 1 ERTAŞKIN Zeliha Gökçe 1010 KIRKLARELİ
33 SEVİNÇ Nisa   MUĞLA 1 0 - 1 1 JAKOBY Aleya 1004 İSTANBUL
34 AKBAY Zümrüt Ecrin   ANKARA 1 1 - 0 1 TAVLAŞ Eylül Elif   İSTANBUL
35 AKTARLA Nehir   MERSİN 1 1 - 0 1 ÇAVUŞ Belemir   TEKİRDAĞ
36 BİLEN DİLA   K.K.T.C. 0 0 - 1 0 SUBAŞI Nudem Yağmur 1028 MUĞLA
37 DÖNMEZ Sümeyye 1019 KARAMAN 0 1 - 0 0 ÖZSARAÇ Nil   KIRKLARELİ
                     
.
Turkish Chess Federation © 2014