bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ GENEL
 
Organizatör :TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ (3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1183
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 5 de 27.01.2015 da 16.00
 
M.no SOYADI-ADI UKD ELO İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 TÜTÜNCÜ Ali 1417   DENİZLİ 4 0 - 1 4 SARIDAĞ Ömer Melih 1311 1302 BURSA
2 ZENCİRKESER Kaan 1304   GAZİANTEP 4 0 - 1 4 MUTLUKAN Toprak Can 1406   MUĞLA
3 HOU Furkan Ming Liang 1389   MUĞLA 4 1 - 0 4 TOSUN Burak Enes 1276   ANTALYA
4 TÜRKOL Efe Doruk 1196   ANKARA 4 ½ - ½ 4 KAYAN Yaşar Efe 1388   KARAMAN
5 ÖZKESKİN Nazım Efe 1316 1305 İZMİR 4 1 - 0 4 TARHAN Adar 1162   İSTANBUL
6 KOYUNCU Hakan 1462   MUĞLA 0 - 1 ERÖZ Enis 1423   DENİZLİ
7 TAŞPINAR Yankı 1279 1148 İZMİR 1 - 0 ÇOLAK Demir 1444   İSTANBUL
8 BOZ Ömer Ege 1287   DENİZLİ ½ - ½ 3 ÖGEYİK Batu Gün 1347   ORDU
9 DEMİR Ege Orkan 1194   MANİSA 3 ½ - ½ 3 ÖZCAN Alperen 1503   MUĞLA
10 DURUKAN Giray Kaan 1502   SİVAS 3 1 - 0 3 ACAR Ramazan 1206   KAYSERİ
11 BAYHAN Onur 1381 1452 MANİSA 3 1 - 0 3 KESKİNKILIÇ Emir 1194   BALIKESİR
12 KOÇYİĞİT Abdul Aziz 1400   AKSARAY 3 ½ - ½ 3 KARAKAYA Mehmet 1174   DENİZLİ
13 GÜVENOĞLU Aydın Altar 1172   MERSİN 3 ½ - ½ 3 AKGÜN Arda 1343   MANİSA
14 ATAŞ Ali Arda 1336   HATAY 3 1 - 0 3 KANER Ali Talha 1169   İSTANBUL
15 SEZGİN Talha 1170   TRABZON 3 1 - 0 3 ALPAY Osman Kaan 1335   ZONGULDAK
16 HASANOĞLU Hakan 1333   ADANA 3 1 - 0 3 ŞAHİN Taha 1167   MERSİN
17 YORULMAZ Ahmet 1322   ZONGULDAK 3 ½ - ½ 3 SALHAN Arda 1165   İZMİR
18 KORKMAZ Kağan 1169   BURSA 3 0 - 1 3 ÇOLAKOĞLU Atahan 1316   MERSİN
19 SEZİŞ Doruk 1268   ISPARTA 3 1 - 0 3 MORGÜN Boran 1153   İSTANBUL
20 BOZKURT Cem Ozan 1262   İZMİR 3 1 - 0 3 ERGİN Şahin 1146   TEKİRDAĞ
21 EKEN Şevki Kıvanç 1119   ANTALYA 3 0 - 1 3 DUYMAZ Burak Ege 1258   İZMİR
22 GENÇ Başar 1257   HATAY 3 0 - 1 3 NALBANT Tan Ozan 1139   MANİSA
23 ERDOĞAN Mehmet Tuna 1115   MERSİN 3 0 - 1 3 AKSÖZ Rüzgar Bulut 1255   İSTANBUL
24 COŞKUN Yiğit Zafer 1255   YALOVA 3 1 - 0 3 DOĞAN Talha Yiğit 1134   İSTANBUL
25 ÇETİNTAŞ Aras 1113 1013 BURSA 3 ½ - ½ 3 TOPALOĞLU Mehmet Utkan 1252   MUĞLA
26 ALTINDAĞ Azizhan 1065   DENİZLİ 3 0 - 1 3 DALGAÇ Miraç Eray 1231 1246 HATAY
27 YILMAZ Mehmet Berat 1246   AKSARAY 3 1 - 0 3 GÜL Yusuf 1108   İZMİR
28 ŞİŞİK Mustafa Cem 1245   İSTANBUL 3 1 - 0 3 ÖZTÜRK Ömer 1077   İZMİR
29 ÇOBAN Ali Burak 1057   BURSA 3 ½ - ½ 3 ÖZEMİR Jan Deniz 1238   İSTANBUL
30 ASLANALP Yahya 1237   MANİSA 3 1 - 0 3 TOMRU İbrahim 1054   İZMİR
31 DÜNDAR Göktuğ 1055   ANKARA 3 ½ - ½ 3 ÇETİN Ahmet Aydın 1230   BOLU
32 İSMAİLOĞLU Efe 1223   İSTANBUL 3 1 - 0 3 NURAN Deniz 1043   İZMİR
33 ÖZEL Yasin 1219 1221 BURSA 3 1 - 0 3 SUNA Veli Deniz 1022   MERSİN
34 ÇEVİK Salih Çağrı 1247   KIRIKKALE 1 - 0 3 AYTİN Ali Yiğit     DÜZCE
35 CEYLAN Atakan 1112   TEKİRDAĞ 0 - 1 ERTÜRK Bariş 1304   GAZİANTEP
36 ELGİN Ömür 1166   MERSİN ½ - ½ TOSUN Buğra 1105   İSTANBUL
37 YUNUS Barış 1440   İZMİR 2 1 - 0 2 ATAY Enes 1121   AFYONKARAHİSAR
38 CAN Kağan Gökalp 1112   AKSARAY 2 0 - 1 2 YEŞİL Emrah Ege 1400   İSTANBUL
39 UZGUR Arda 1379   MUĞLA 2 0 - 1 2 KOÇAK Metehan 1116   ESKİŞEHİR
40 ÇOLAK Selçuk Emre 1346   AYDIN 2 0 - 1 2 ARSLAN Emre Kaan 1114   ÇANAKKALE
41 ÖZTUKSAVUL İda 1112   İSTANBUL 2 0 - 1 2 YANIK Yiğit 1326   ANTALYA
42 ALABAŞ Anıl 1100   ÇANAKKALE 2 0 - 1 2 SAĞIR Ömer Alp 1304   İZMİR
43 TANRIYAR Ozan 1100   İSTANBUL 2 0 - 1 2 BAHAR Mevlüt 1297   KONYA
44 BEŞE Arda 1087   ADANA 2 0 - 1 2 DÖLEK Gökalp Deniz 1284   SAKARYA
45 UZUN Kayra Asrın 1094   İZMİR 2 0 - 1 2 ÖZKAN Taha 1265   İSTANBUL
46 TUGOLBAEV Aktan 1243   ADANA 2 1 - 0 2 AYDIN Aytaç 1111   ANKARA
47 KAPLAN Kerim 1224   MUĞLA 2 0 - 1 2 EFE Emir Alaettİn 1104   KOCAELİ
48 ÜLGEN Kadirhan 1080   MERSİN 2 0 - 1 2 ELVEREN Çınar 1215   ANKARA
49 KOŞKA Efe 1208   KAYSERİ 2 1 - 0 2 YILDIRIM Utku 1103   ANTALYA
50 YAMAN Ömer Yiğit 1197   ISPARTA 2 1 - 0 2 ERCAN Ahmet Servet 1101   KONYA
51 GÜR Gürbüz 1046   DENİZLİ 2 0 - 1 2 MUTLU Furkan 1196   KAYSERİ
52 TÜNCER Ömer 1196   TEKİRDAĞ 2 1 - 0 2 ZEYBEKCİ Tarık Efe 1100   DENİZLİ
53 SERİN Emre 1192   AYDIN 2 0 - 1 2 AVCI Ege 1092   MERSİN
54 ÖZTÜRK Arslan Buğra 1190   TOKAT 2 1 - 0 2 ÖZDİLLİ Oğuzhan 1092   ÇORUM
55 KAHRAMAN İsmet Rauf 1042   DENİZLİ 2 1 - 0 2 ACABEY İsmail Efe 1187   İZMİR
56 TÜRKOĞLU Eren 1180   AYDIN 2 ½ - ½ 2 KATIRCI Arda 1088   İSTANBUL
57 KAYA Anıl Efe 1177   İSTANBUL 2 0 - 1 2 SİNANOĞLU Yusuf 1088   İZMİR
58 KARTAL Egemen 1174   MUĞLA 2 1 - 0 2 ÖZDERYA Doğukan 1087   İZMİR
59 KURŞUN Mehmet Efe 1022   İZMİR 2 0 - 1 2 YAMAN Emirhan 1173   MANİSA
60 CENGİZ Kaan Emre 1170   MANİSA 2 1 - 0 2 YALNIZ Osman İsmet 1085   KONYA
61 YILDIZ Ayberk 1013   BURSA 2 0 - 1 2 SARSIK Kağan 1170   ZONGULDAK
62 TEK Tahsin Emin 1151   KONYA 2 1 - 0 2 YILMAZ Yiğit 1070   MERSİN
63 PEKKUL Arda 1000   BURSA 2 1 - 0 2 BAKİOĞLU Can 1148   İZMİR
64 OKTAR Tiber 1147   İSTANBUL 2 0 - 1 2 ONUN Alperen 1067   İZMİR
65 EKİZ Mert Erol     DENİZLİ 2 0 - 1 2 HIZ Umut Can 1144   ORDU
66 ALYANAK Akay 1141   İSTANBUL 2 1 - 0 2 MAT Eren 1061   DENİZLİ
67 EKER Ahmet Haktan 1140   SİVAS 2 1 - 0 2 ALTAY Sinan Can 1033   KOCAELİ
68 TÜMAY Arman 1139   MERSİN 2 1 - 0 2 BARUT Alp 1016   DENİZLİ
69 KAYA Altan 1133   İSTANBUL 2 1 - 0 2 MOLLA Raif Ege     BURSA
70 SOYLU Burak Mert 1131   İZMİR 2 0 - 1 2 UĞURLU Sabri Yiğit     MERSİN
71 KARAKUZU Efe     MANİSA 2 0 - 1 2 DEMIR Berkay 1128   K.K.T.C.
72 KOCA Sarp Kağan 1124   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ÖZEN Umut Kerem     ANTALYA
73 NUR Rüstem     AYDIN 2 ½ - ½ 2 YILMAZ Mustafa Ege 1124   AYDIN
74 YAVUZ Ahmet Arif     SAMSUN 2 0 - 1 2 ZORBAZ Selim Yiğit 1124   ANTALYA
75 ATASOY Kaan Çınar 1063   MUĞLA 0 - 1 2 ŞAHİN Hüseyin Furkan     İZMİR
76 GÖKCE Yiğit 1017   MUĞLA 1 - 0 ERGÜN Ekin Fuat 1190   KAYSERİ
77 ŞATIR Eray     ANKARA ½ - ½ CEYLAN Mehmet Hilmi 1140   BATMAN
78 AKKAŞ Halil İbrahim 1038   MUĞLA 0 - 1 UZADALI Ege Can     MERSİN
79 GÜLER Bahadır Toprak 1202   DÜZCE 1 0 - 1 İNCE Mustafa Alp     İZMİR
80 AKHAN Muhammed Taha     BİTLİS 1 0 - 1 1 KOÇYİĞİT Yiğit 1197   MUĞLA
81 ALTIOK Kaan     İSTANBUL 1 0 - 1 1 GÜÇLÜ Ayberk 1179   KAYSERİ
82 ASLAN Efe Kaan     SİNOP 1 0 - 1 1 CANSU Ege 1170   İSTANBUL
83 ATLI Hüseyin Ege     MUĞLA 1 ½ - ½ 1 TOKER Ali Berk 1147   MUĞLA
84 AVCI Bartu     İZMİR 1 0 - 1 1 YALÇIN Sami Yusuf 1133   BATMAN
85 ARISAN Cihangir Doğukan 1104   İSTANBUL 1 0 - 1 1 BAKIRCI Ayberk Demir     İZMİR
86 AYHAN Aytuğ     İZMİR 1 1 - 0 1 BOZDAĞ Armağan Emre 1100   İSTANBUL
87 BAHÇELİOĞLU Deniz     ANKARA 1 0 - 1 1 AYDIN Burak 1093   ORDU
88 BAŞÖZ Uygar Batın 1085   SAKARYA 1 0 - 1 1 AVERBEK Necat Hüseyin     MARDİN
89 KARA Ali 1083   YOZGAT 1 1 - 0 1 GÖKÇEK Ahmet     ANKARA
90 YILDIR Mustafa Efe 1083   KAHRAMANMARAŞ 1 0 - 1 1 NAY Berk     K.K.T.C.
91 ALTIN Çağatay 1076   ESKİŞEHİR 1 1 - 0 1 UZER Arda     İZMİR
92 ÇAKICI Berkay Efe 1076   KONYA 1 1 - 0 1 TAMAR Mert Ömer     SAKARYA
93 DARAKÇI Muhammed Ensar     BATMAN 1 0 - 1 1 BOSTAN Baturalp 1064   AYDIN
94 GÜRBÜZ Emirhan     ANKARA 1 1 - 0 1 GÖNEN Mehmet Orkun 1063   NİĞDE
95 NURLU Berk Deniz 1063   HATAY 1 1 - 0 1 YILMAZ Poyraz     İZMİR
96 MORAN Halil Çağan     DENİZLİ 1 0 - 1 1 ÇOLAK Alper 1056   AYDIN
97 OKUYAN Ali     HATAY 1 0 - 1 1 ÖNAL Cenk 1050   SAKARYA
98 SABANCI İlker     K.K.T.C. 1 ½ - ½ 1 ÖZDEMİR Deniz 1047   KONYA
99 TUNÇDEMİR Kaan     İZMİR 1 0 - 1 1 ALTUN Fırat 1041   İSTANBUL
100 ALPAY Arda Tahsin 1032   ZONGULDAK 1 1 - 0 1 ÇIRAK Mehmet Ediz     ANKARA
101 ÇETİN Mete     ANKARA 1 ½ - ½ 1 DEMİRELLİ Selim 1030   BALIKESİR
102 ÇİL Egemen     ANKARA 1 0 - 1 1 GENGÖR Gökalp 1012   İZMİR
103 ÖZKUL Talha     SİVAS 1 0 - 1 1 AKDENİZ Mehmet Fatih     BATMAN
104 AKTUĞ Efe     ANKARA ½ 1 - 0 1 ÖNEL Yusuf Ege     ISPARTA
105 GOLOĞLU Demir     İSTANBUL ½ 1 - 0 ½ ÖZTÜRK Erkan Deniz     ANKARA
106 BIÇAKLIOĞLU Denizhan     SAKARYA 0 0 - 1 ½ AKSOY Arda     ARTVİN
107 BULUTLAR Sarp Ersoy     İSTANBUL 0 1 - 0 0 KAHRİMAN Ahmet Efe     HATAY
108 DENİZ Yiğit     MANİSA 0 0 - 1 0 KEMER Ahmet     ANTALYA
109 DOĞAN Mirzahan     KONYA 0 0 - 1 0 KURUNÇ Hüseyin Doruk     ANTALYA
110 ECE Enes     BİTLİS 0 1 - 0 0 YAMAN Emre     KIRKLARELİ
111 ÖZAY Doruk     İSTANBUL 0 1 - 0 0 ERDİNÇ Fatih Akın     İSTANBUL
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014