bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1275
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 5 de 27.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 AYENGİN Ahmet Çağrı 1494 1313 ÇANAKKALE 4 0 - 1 4 CM CAN Işık 1954 1909 İSTANBUL
2 ARNAS Enes Buğra 1625 1446 ADANA 4 0 - 1 4 EKENER Egemen 1441 1347 İZMİR
3 CABEROĞLU Arda 1446 1382 ANKARA 4 0 - 1 4 BAŞARA Arda 1610 1557 ANTALYA
4 SARI Mert Eren 1371 1362 MERSİN 4 1 - 0 4 ŞAHİN Yasin Efe 1531 1428 BURSA
5 BOZYAKA Altuğ 1476 1454 BURSA ½ - ½ DİNÇER Özgür Denız 1605 1671 TEKİRDAĞ
6 GAZİBEY Alp 1434 1336 ANKARA 1 - 0 SARGINALP Tuna 1587 1226 ADIYAMAN
7 YALÇIN Arda 1534   İSTANBUL ½ - ½ DÜŞMEZ Ahmet Alp 1488 1354 İSTANBUL
8 KOÇER Ahmet Doruk 1503 1370 İSTANBUL 1 - 0 FİDAN Boran Ersin 1446 1305 DENİZLİ
9 MERİÇ Eren 1440   İSTANBUL 0 - 1 3 DOLGUN Can 1686 1624 ANKARA
10 BİÇER Atakan Mert 1634 1513 İZMİR 3 1 - 0 3 DAĞLI Ali Eren 1392   DENİZLİ
11 ERSÖZ Efe Emir 1390 1153 ESKİŞEHİR 3 0 - 1 3 GÜNHAN Arda Baran 1628 1458 İZMİR
12 DANACI Ege 1600 1549 MANİSA 3 1 - 0 3 SEL Alperen 1389 1386 KOCAELİ
13 VATANSEVER Samet 1366   İZMİR 3 0 - 1 3 ÇEKLİ Cem 1597 1386 ANTALYA
14 ÇAĞLAR Kaan 1366   İZMİR 3 0 - 1 3 ALTUN Arda 1580 1237 İSTANBUL
15 GÜMÜŞTAŞ Deniz 1579   BURDUR 3 ½ - ½ 3 BİRŞEN Umutcan 1367   TRABZON
16 UYSAL Uğur 1554 1397 ÇANAKKALE 3 1 - 0 3 YILMAZ Kayra 1323 1323 BURSA
17 ÖZCAN İlker 1553   KIRKLARELİ 3 1 - 0 3 KILCAN Rauf 1306   ÇANAKKALE
18 DEMİRTAŞ Mahmut 1363   ISPARTA 3 0 - 1 3 BÖLÜKBAŞ Emre 1537   İSTANBUL
19 KÖKSAL Ege Yiğit 1317   YALOVA 3 0 - 1 3 TABAN Yağız 1517 1439 BURSA
20 YILDIRIM İbrahim Halil 1486 1414 ANKARA 3 1 - 0 3 İNAN Efe 1246   ANTALYA
21 ŞAT Barış 1257   YALOVA 3 ½ - ½ 3 USLU Mehmet Fatih 1485   HATAY
22 ÇELİK Muhammed Yusuf 1249   AYDIN 3 0 - 1 3 DİZDAR Arda 1473   MANİSA
23 İNCİLER Yusuf Efe 1461   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 KOLKOPARAN Furkan 1295   BALIKESİR
24 HAYRAT Mehmet Emir 1434 1419 İSTANBUL 3 1 - 0 3 ÖZBERK Emir Mehmet 1243   İSTANBUL
25 YOLCU Anıl 1421 1278 ANKARA 3 1 - 0 3 UZUN Efe 1108   ANKARA
26 ARSLAN Mustafa Efe 1242   MERRSİN 3 0 - 1 3 İZCİ Kutay 1406   İSTANBUL
27 YİĞİT Arda 1229   GAZİANTEP 3 ½ - ½ YILDIRIM Kaptan Kaan 1548   ISPARTA
28 ÖZKALE Burak 1591   ADANA 1 - 0 KÖSE İlke Kağan 1256   MUĞLA
29 ALTUNDAL Arda 1445 1285 HATAY ½ - ½ CİMİN Gökdeniz 1247   BALIKESİR
30 YURTSEVER Fırat Ulaş 1391   İSTANBUL ½ - ½ TÜRK Sarp 1244   BURSA
31 ÖZATA Doruk 1388 1203 ANKARA 1 - 0 ÖZTÜRK Alkım 1234   BURSA
32 UYSAL Sinan 1375   ANKARA ½ - ½ ÇINAR Batın 1232   İZMİR
33 KURTULUŞ Yusuf Berk 1371   MUĞLA 1 - 0 ÖZSAÇ Samet Harun 1225   ISPARTA
34 KARSLIGİL Ahmet Toygun 1370   KAHRAMANMARAŞ 0 - 1 KANDEMİR Bilal Buğra 1207   TRABZON
35 TEKKURT Yusuf Arda 1269   KONYA 1 - 0 KINAŞ Cankutay 1337 1342 BURSA
36 ARSLAN Hüseyin Arda 1224   DENİZLİ 0 - 1 YAVAŞ Egehan 1318 1238 MANİSA
37 SÜMENGEN Berk 1311   İSTANBUL ½ - ½ DEMİRKIR Demir 1184   İSTANBUL
38 TER Mustafa Baray 1159   İZMİR 0 - 1 GÜLER Muhammed Talha 1306   DÜZCE
39 ATAHAN Kamil Erdem 1283   HATAY ½ - ½ ALEMDAR Ali Arda 1165   İSTANBUL
40 OFLAZ Avni 1582   KONYA 2 0 - 1 AYDIN Yusuf 1111   ANKARA
41 EKİNGEN Mehmet Korkmaz 1512   MUĞLA 2 1 - 0 2 ARSLAN İshak Furkan 1201   TUNCELİ
42 ALPİN Ege 1214   İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 KAYGUSUZ Nevzat 1429 1329 İZMİR
43 TEKİN Demir 1201   İSTANBUL 2 0 - 1 2 GENÇ Uğur Can 1420   ELAZIĞ
44 MUTLU Umut 1406   GAZİANTEP 2 0 - 1 2 ALTUNDAŞAR Yigit Bora 1196   İZMİR
45 SOLMAZ Yusuf İsmail 1400   ISPARTA 2 ½ - ½ 2 CAMFENER Ayberk 1193   ÇANAKKALE
46 TATLI Samet 1178   KOCAELİ 2 1 - 0 2 YAZICI Ulaş 1400   KARAMAN
47 SÜZÜK Ataman 1380   DENİZLİ 2 1 - 0 2 ERÇETİN Deniz 1186   İSTANBUL
48 TOPDEMİR Umut Erdem 1376   İZMİR 2 1 - 0 2 GEZGİNCİ Ahmet Furkan 1182   KONYA
49 YILDIRIM Ateş Ada 1365 1305 İSTANBUL 2 1 - 0 2 ÇOBAN Çağlar 1168   İZMİR
50 AKPİNAR Rıfat Hakan 1182   ISPARTA 2 0 - 1 2 TATAR Mirazat 1364   İZMİR
51 KOÇ Baran 1348   DENİZLİ 2 1 - 0 2 ÜRKMEZ Ali Tuna 1177 1085 BURSA
52 KENİ Berken 1325 1279 İZMİR 2 ½ - ½ 2 ESİN Bedirhan 1167   ÇANAKKALE
53 SAYAR Bora 1176   İZMİR 2 0 - 1 2 GÜRLER Ege Arın 1311   MANİSA
54 ÖZMISIRLI Can 1156   İZMİR 2 0 - 1 2 ÖZGEN Emir Utku 1294   ORDU
55 YANIK Ömer Yiğit 1148   KOCAELİ 2 0 - 1 2 YÖRÜKÇÜOĞLU Can 1292   İSTANBUL
56 UĞURLU Mehmet Furkan 1133   HATAY 2 0 - 1 2 GÜZEL Umut Arda 1278   KOCAELİ
57 KESİCİ Bora 1276   MANİSA 2 1 - 0 2 AYGÜN Ali Efe 1166   GİRESUN
58 MERCİMEK Burak 1115   ADANA 2 0 - 1 2 ÖZTÜRK Mustafa 1276   ANKARA
59 YÜKSEKBAŞ İbrahim Karan 1101   ÇANAKKALE 2 0 - 1 2 RONDU Can 1268 1114 BURSA
60 ERDEM Recep Yaman 1053   TEKİRDAĞ 2 0 - 1 2 GÜNSÜR Beren 1267   KOCAELİ
61 ADIYAMAN Alper Faruk 1264   ÇANAKKALE 2 1 - 0 2 BARUTÇU Beşir Can 1166   HATAY
62 KARA Talha Kemal     BATMAN 2 0 - 1 2 OKTAY Umut Utku 1260   ANTALYA
63 TAŞAN Can 1259   KOCAELİ 2 0 - 1 2 ÇUVALCI Alperen 1164   TRABZON
64 SÜLEYMANOĞLULARI Levent     K.K.T.C. 2 1 - 0 2 CORA Efe 1253   DÜZCE
65 ÖZDİLEK Kaan Alp 1247   MUĞLA 2 1 - 0 2 ARICI Muzaffer Tolga 1155   DENİZLİ
66 KAVAKLIOĞLU Arda 1245   DENİZLİ 2 1 - 0 2 EKİNCİ Görkem Yılmaz 1152   ANTALYA
67 IŞIK Ömer Mert 1241   MUĞLA 2 0 - 1 2 UCAR Mehmet Ali 1125   KASTAMONU
68 CİVİL Arda 1232   İSTANBUL 2 1 - 0 2 FELEK Cemal Murat 1107   İZMİR
69 KAZAZ Arda 1229   ANKARA 2 1 - 0 2 KAYA Yusuf 1101   ARTVİN
70 DEMİRCAN Muhammed 1226   MARDİN 2 1 - 0 2 YAMAÇ Ömer 1068   BİTLİS
71 USTA Melih     KOCAELİ 2 0 - 1 2 ÇEVİK Numan 1216   EDİRNE
72 DURSUN Ulgar Deniz 1539   İSTANBUL 0 - 1 DORA Akın 1157   BURSA
73 YILDIRIM Deniz 1522 1393 ADANA 1 - 0 GÖKRER Berat 1190   KOCAELİ
74 ORAK Yavuz Arda 1419   İSTANBUL 0 - 1 CEYLAN Kaan 1150   TEKİRDAĞ
75 POLAT Ahmet Eren 1208   MERSİN ½ - ½ KUTDEMİR Mehmet 1400   ISPARTA
76 KIR Mehmet Metehan 1322   ORDU ½ - ½ CEYLAN Arda 1115   ANKARA
77 AKÇAİR Berkcan 1190   KOCAELİ 0 - 1 PUHUR Oğuz 1303   ANTALYA
78 BALCI Yunus Gökalp 1121   ANKARA 1 - 0 SARIOĞLU Onur Akın 1257   İZMİR
79 ZADEOĞLU Ahmet Efe 1254   ISPARTA 1 - 0 KUMTEMÜR Kaan Emre 1098   İSTANBUL
80 ÇETİN Yiğit 1079   İSTANBUL 0 - 1 SİDEKLİ Oğuzhan 1229   MUĞLA
81 KARA Hayrettin 1138   KOCAELİ 0 - 1 1 BOSTAN Berkay 1223   BALIKESİR
82 ÖZKAYRIM Faik Can 1098   İSTANBUL 1 1 - 0 1 PAYASLI Romert 1219   ÇANAKKALE
83 AKTAŞ Barış 1095   İSTANBUL 1 1 - 0 1 AYDENİZ Aytunç 1212   İSTANBUL
84 TÜZÜN Alkın Tekin 1205   ANKARA 1 1 - 0 1 TURHAN Efe 1083   ANKARA
85 ÖLCE Utku 1081   İSTANBUL 1 1 - 0 1 YILMAZ Kaan 1191   ANTALYA
86 AVCIOĞLU Hasan Efe 1189   İSTANBUL 1 1 - 0 1 TAMAM Muhlis Can 1013   İSTANBUL
87 CANDANSAYAR Doruk 1184   MUĞLA 1 1 - 0 1 İZCİ Eralp 1054   MERSİN
88 YILMAZ Kuntay 1087   ANKARA 1 1 - 0 1 KÜÇÜKKAYNARPINAR Selim 1173   MERSİN
89 ATEŞÇİ Orhan Bora 1015   İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 NOYAN Melih 1167   MALATYA
90 PARACIKLI Eralp 1011   TEKİRDAĞ 1 1 - 0 1 ÖZDİLLİ Mustafa Alper 1162   ÇORUM
91 KAYA Sarp Ada 1000   İZMİR 1 0 - 1 1 CEYLAN Hasan Hüseyin 1150   BATMAN
92 YEL Ali Sinan 1000   MERSİN 1 0 - 1 1 ÖZEL Abdullah Kerem 1145   KOCAELİ
93 SERİN Eren 1144   İZMİR 1 ½ - ½ 1 BELGÜ Emir Alex     İSTANBUL
94 MALKOÇ Mahmut Kayra     ANKARA 1 0 - 1 1 KAHYA Osman 1064 1142 BURSA
95 ONAT Metin Koray     İZMİR 1 ½ - ½ 1 ÇELİK Ömer Salih 1138   BATMAN
96 ÖZ Ömer Faruk 1136   AKSARAY 1 1 - 0 1 ERİÇEK Alp Arda     MERSİN
97 UZUN Anıl     ANKARA 1 1 - 0 1 AVCU Nebi Alperen 1130   EDİRNE
98 ŞAHİN Çağan Yakup     ANKARA 1 0 - 1 1 ALTUN Mehmet Anıl 1129   KIRIKKALE
99 ŞEKER Hasan Kerem     SAKARYA 1 0 - 1 1 AKBURAK Abdussamet 1122   BİTLİS
100 VARDAR Hikmet Can 1111   BURSA 1 1 - 0 1 ODABAŞI Yılmaz Efe     ANKARA
101 YÜCEL Hasan Ali 1108   ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 FIRAT Faruk Miran     ANKARA
102 İLBAN Mustafa Resul 1104   KARAMAN 1 0 - 1 1 TURANLI Mustafa Alp     SAMSUN
103 DİK Can     ANKARA ½ 1 - 0 ½ YILMAZTÜRK Kaan Eren 1362   İSTANBUL
104 ERCAN Eren 1124   İSTANBUL ½ 1 - 0 ½ KIRANLIOĞLU Emir Cem 1042   İSTANBUL
105 AYDIN Yahya Yılmaz     ERZİNCAN 0 0 - 1 0 CEYLAN Muhammed Hüseyin 1150   BATMAN
106 ERİŞİR Muhammed Ali     AMASYA 0 1 - 0 0 TÜRKOĞLU Dinç 1135   SAMSUN
107 VAN BAVEL Güney 1082   ANTALYA 0 0 - 1 0 ABAK Selim Yahya     MARDİN
108 KÖKTAŞ Ahmed İlker 1066   ANKARA 0 1 - 0 0 KARADENİZ M. Sefa     BATMAN
109 YAZGAN Ramazan Aybars 1015   İSTANBUL 0 1 - 0 0 SARI Berke     İSTANBUL
.
Turkish Chess Federation © 2014