bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1219
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 5 de 27.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 ERASLAN Yağmur 1405   TRABZON 4 0 - 1 4 CAN Işıl 1613 1682 İSTANBUL
2 ÖZTÜRK Ecem 1328   İZMİR 4 0 - 1 4 KARA Gülce Nehir 1440   YALOVA
3 İNCE Safiye Öykü 1468 1400 BURSA 0 - 1 4 YILDIRIM Ceren 1312   MANİSA
4 HAFIZOĞLU Bengi 1528 1076 MUĞLA 3 1 - 0 3 AVCI Asiye 1256   TEKİRDAĞ
5 YILMAZ Tuğba 1217   TEKİRDAĞ 3 0 - 1 3 TİKVEŞLİ Ceylin 1520   DENİZLİ
6 HEKİMOĞLU Mihriban 1518   MUĞLA 3 1 - 0 3 ERDEN Beril 1191   TRABZON
7 YAKUT Efsun 1191   TEKİRDAĞ 3 0 - 1 3 ŞİNİK Yağmur 1288 1474 İSTANBUL
8 CANKURTARAN Merve 1420   ANTALYA 3 1 - 0 3 ÖNEL Nazire Yağmur 1245   ISPARTA
9 ELÇİ Defne 1400   İZMİR 3 ½ - ½ 3 EROĞLU Ceren 1191   İZMİR
10 YAMAN Sıla 1361   İZMİR 3 1 - 0 3 SEL Şevval 1173   KOCAELİ
11 SEDEF Elif Tuana 1315   İSTANBUL 3 1 - 0 3 DEMİRCAN Sude 1092   SAMSUN
12 NAR Tuana Damlagül 1167   HATAY 3 0 - 1 3 KARAKUŞ Berfin 1277   GAZİANTEP
13 CESUR Başak 1209 1080 ANKARA 0 - 1 SIRMA Beste 1368   İZMİR
14 KILINÇ Nehir 1103   YALOVA 0 - 1 KAPLAN Duru 1286   ADANA
15 ÖZSOY Merve 1226   BALIKESİR 1 - 0 ÇELİK Selin 1278   MUĞLA
16 ŞAHİN Sena 1259   HATAY 0 - 1 ALTIN Havva Yaren 1236   MERSİN
17 BEŞE İrem 1400   GAZİANTEP 2 1 - 0 İLHAN Naz 1200   TEKİRDAĞ
18 TOKAT Nehir 1202   DENİZLİ 2 1 - 0 2 KARAKUZU Neva 1390   KIRKLARELİ
19 DOĞAN Sibel 1177   BURSA 2 1 - 0 2 EROĞLU Sinem 1314   SAMSUN
20 YILDIRIM Merve 1276   SAMSUN 2 0 - 1 2 BEYER Rojin 1106   MANİSA
21 ŞAVGAR Bahar 1159   İZMİR 2 0 - 1 2 CENİKLİ Busenur 1275   SAMSUN
22 DOĞRUYOL Elvida 1271   İSTANBUL 2 1 - 0 2 TİRYAKİ Suden 1100   SAMSUN
23 ARSLAN Beyza Nur 1137   KIRIKKALE 2 1 - 0 2 KESİK Eylül Sıla 1259   GİRESUN
24 ŞEKER Bilgesu 1249   MUĞLA 2 1 - 0 2 ÇENGEL Edibe Eylül 1095   NEVŞEHİR
25 KULAKSIZOĞLU Mirsu 1240   MUĞLA 2 1 - 0 2 ZEYCAN Afrasu 1048   DENİZLİ
26 KARABULAK Eylül Şevin 1237   MERSİN 2 1 - 0 2 ERGÜL Gözde     İZMİR
27 SEZER Yağmur 1126 1080 İSTANBUL 2 1 - 0 2 ENGİN Çağla 1219   BURSA
28 DEMİR Duru 1064   ANTALYA 2 0 - 1 2 AKCA Gökçe Berrin 1209   ANTALYA
29 ÖZTÜRK Nil     ÇANAKKALE 2 0 - 1 2 AVCI Tuğba 1205   TEKİRDAĞ
30 MUSLUBAŞ İkbal Eylül 1062   ANKARA ½ - ½ KARATAŞ Ebru 1399   YALOVA
31 AYGÜN Helin Beren 1185   İZMİR 1 - 0 SAYDAM Tuana 1045   İSTANBUL
32 KAYAN Eylül 1052   İZMİR ½ - ½ KONAK Meltem 1184   EDİRNE
33 YORGANCIGİL Zeynep 1162   ISPARTA 0 - 1 YÜKSEKBAŞ Zeynep Laçin 1089   ÇANAKKALE
34 HOROZOĞLU Azra 1093   ADANA 1 - 0 KUMTEMÜR Zeynep Azra     İSTANBUL
35 ACAR İrem 1400   ESKİŞEHİR 1 1 - 0 1 ZENGİN İsra 1061   İSTANBUL
36 AKSOY Esmanur 1172   BİTLİS 1 0 - 1 1 KURAĞI Beren Su 1042   İZMİR
37 DEMİR Ecem Naz 1152   İSTANBUL 1 1 - 0 1 DURU Gülbin Başak 1031   AYDIN
38 EVRİM Evrim Nur 1104   ANTALYA 1 1 - 0 1 BIYIKLI Eylül 1029   HATAY
39 KAVUKCU Berra 1100   İZMİR 1 0 - 1 1 AKAY Kezban     BİTLİS
40 BAKKALOĞLU Tuna 1051   ANKARA 1 1 - 0 1 ÇAĞLAYAN Ezgisu 1094   İSTANBUL
41 CİRDİ Dalya 1089   HATAY 1 1 - 0 1 AKDAŞ Fatma Melike     ANTALYA
42 MORALAR Neval 1078   İZMİR 1 0 - 1 1 DÖNMEZ Ayşenur     NİĞDE
43 YENİ Dilara 1046   ANKARA 1 1 - 0 1 BOZKURT İlayda 1066   BİTLİS
44 AKPINAR Melis Sena 1043   ISPARTA 1 0 - 1 0 FILO Hatice     K.K.T.C.
45 TAŞ Seçil     İZMİR 0 0 - 1 0 DEMİREL Merve 1237   ANTALYA
46 KESTELLİOĞLU Duru     İZMİR 0 1 - 0 0 TUNÇ Berfin Eda     KARAMAN
.
Turkish Chess Federation © 2014