bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM(34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1212
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 5 de 27.01.2015 da 16.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 IŞIK Burak Alp 1366 1638 TEKİRDAĞ 4 0 - 1 4 GÖKÇEK Kürşat Buğra 1460 1348 MERSİN
2 ÇALLIOĞLU Yiğit Sarp 1516 1302 DENİZLİ 4 0 - 1 4 AKIN Yağız Çınar 1455 1294 İSTANBUL
3 TAŞLIÇUKUR Erdeniz 1479   İSTANBUL 4 ½ - ½ 4 ÇALIŞKAN Seha 1455   EDİRNE
4 AKGÜN Deniz 1309   MERSİN 4 0 - 1 ÖZTÜRK Efe Hakan 1621 1522 TOKAT
5 ARSLAN Muhammed Emin 1600   MERSİN 1 - 0 KABADAYI Süleyman Arda 1389 1298 İSTANBUL
6 CM YAVUZ Efe Metehan 1557 1432 BOLU ½ - ½ ADIGÜZEL Ufuk Alp 1400   MERSİN
7 MALĞAÇ Ömer Beyazıt 1471   TRABZON 1 - 0 AKDAŞ Emre 1315   İSTANBUL
8 KARSAN Adil Tuna 1396   İSTANBUL 1 - 0 IŞIK Ömer 1461   GAZİANTEP
9 DİNÇER Efe Barkın 1407 1245 AYDIN ½ - ½ ARAL Furkan 1335 1377 BURSA
10 KÖPRÜBAŞI Burak Çınar 1405 1276 EDİRNE 1 - 0 GERGERLİ Osman Utku 1247 1292 İZMİR
11 KIZIL Volkan 1600   MERSİN 3 0 - 1 3 ÜNLÜ Ceyhun Ege 1311   TRABZON
12 ŞİBLİ Murat Yiğit 1316   ADANA 3 0 - 1 3 AKKÖK Mehmet Ahmet Necat 1420 1477 HATAY
13 AYDOĞAN Babür 1315 1151 DENİZLİ 3 ½ - ½ 3 GÜNDOĞDU Mustafa Yalın 1467 1463 BURSA
14 DURHAN Batuhan 1310 1032 İZMİR 3 0 - 1 3 BOZDOĞAN Sarper Ekin 1450   DENİZLİ
15 ERDOĞAN Tekin Alp 1416   ADANA 3 1 - 0 3 PARÇALI Serdar Efe 1301   İZMİR
16 ZENCİRCİ Ahmet 1286   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 TASLIOĞLU Gökay Deniz 1404   TOKAT
17 NAZLI Mehmet Hamdi 1253   MUĞLA 3 1 - 0 3 SENDAN Aydoğan 1400   MERSİN
18 ATAER Mustafa Sarp 1252 1231 BURSA 3 ½ - ½ 3 AKSU Ata Anıl 1396 1010 İZMİR
19 PEKGÜZEL Sami 1242   AYDIN 3 1 - 0 3 ÖZCAN Kaan 1389   İSTANBUL
20 CİRİT Uğur 1364 1338 EDİRNE 3 1 - 0 3 ŞAHBAZ Bartu 1244   DENİZLİ
21 GİRAY Arda 1230   DÜZCE 3 ½ - ½ 3 DELİPINAR Uras Emre 1358   İSTANBUL
22 TÜRKEN Emir 1354   HATAY 3 1 - 0 3 ŞENAY Berkay 1229   MANİSA
23 KIZILGÜL Tuğrul 1219   TOKAT 3 0 - 1 3 KARGI Mert 1351   TRABZON
24 ERZURUMLU Bora 1169   MUĞLA 3 0 - 1 3 ÇAPUTÇUOĞLU Zeki Berke 1351   ANKARA
25 NALCI Kaan 1162   ISPARTA 3 ½ - ½ 3 SARIKAYA Eser 1338 1336 İSTANBUL
26 KANDAZ Berat Efe 1156   SAKARYA 3 0 - 1 3 YORULMAZ Ali Alper 1337 1155 İZMİR
27 AÇIKGÖZ Kağan Kerem 1335   MANİSA 3 1 - 0 3 KEMERLİ Çağan 1155   İSTANBUL
28 KELEŞOĞLU Ahmet 1148   ORDU 3 1 - 0 3 İNAK Berkay 1330   ISPARTA
29 MERCİMEK Ali Atakan 1109   ADANA 3 ½ - ½ 3 ARGÜZ Bartu Toprak 1325   DENİZLİ
30 NAY Ali Doğan 1033   K.K.T.C. 3 0 - 1 3 AKÇİÇEK Mert 1317   MANİSA
31 ÖZTÜRK Furkan Berk 1466 1335 BURSA 1 - 0 3 GENÇ Ömer 1103   BURSA
32 SAYIN Mert Ali 1224   SAKARYA 1 - 0 BABACAN Kerem 1385   KONYA
33 YURDUN Fehmi Kuzey 1362   MUĞLA 1 - 0 ALP Mustafa 1230   BURSA
34 DEMİRBAŞ Ahmet Yiğit 1198   BURSA 1 - 0 ERSÖZ Talha 1360   MERSİN
35 ÇABUK Can 1333   EDİRNE 1 - 0 KOÇU Berat 1028   MANİSA
36 CİVCER Ömer Faruk 1154   ÇANAKKALE 0 - 1 SAKARYA Muammer Boran 1320   BURSA
37 ASLAN Talha 1310   GAZİANTEP 0 - 1 ŞENCAN Mert 1124   İZMİR
38 AYDOĞDU Arıl 1287   SAMSUN 1 - 0 İBİLİOĞLU Alper Burak 1027   KÜTAHYA
39 ACAR Kaan 1169   ANTALYA 0 - 1 2 ÇALIŞKAN Samet 1513 1218 MANİSA
40 GÜLTAŞ Çınar 1600   MERSİN 2 0 - 1 2 ÇİNÇİN Zeki 1105   HATAY
41 ERDEM Eren 1403   BOLU 2 1 - 0 2 YILMAZ Ali İmran 1091   BATMAN
42 UĞURLU Yağızefe 1090   İZMİR 2 0 - 1 2 ARAPÖZENGİ Mert Ali 1372   EDİRNE
43 KESEN Boray 1085   K.K.T.C. 2 0 - 1 2 ERDEMLİ Kadir 1333   MUĞLA
44 KAPLANCAN Burak 1328   MANİSA 2 1 - 0 2 KARAÇELEBİ Denizcan 1079   İZMİR
45 ÇAKMAK İbrahim 1324   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ADAL Uygar Çağrı 1077   HATAY
46 BAYLAN Ahmet Berkan 1087   MUĞLA 2 0 - 1 2 KARADAĞ Baha 1314 1177 MANİSA
47 GEBEŞ Ferhat Yamaç 1079   MUĞLA 2 1 - 0 2 ÇOLAK Erol Can 1293   ORDU
48 GENÇ Barış 1282 1032 HATAY 2 1 - 0 2 ÇÖLGEÇEN Ali Altan 1076   ANTALYA
49 AKSOY Onur 1078   İZMİR 2 0 - 1 2 SEZER Enes 1270   ANKARA
50 KESİK Muhammed 1075   GİRESUN 2 ½ - ½ 2 TEZ Ekrem Yağız 1252   TEKİRDAĞ
51 DEMİROĞLU Demir 1244   GAZİANTEP 2 1 - 0 2 KAYA Mert 1074   ÇANAKKALE
52 DİYADİN Mustafa Bilge 1070   ANKARA 2 ½ - ½ 2 DOĞAN Emre Kağan 1235   ORDU
53 PAKİŞ Emir 1234   İSTANBUL 2 0 - 1 2 KARAKUŞ Ali 1068   K.K.T.C.
54 YARAN Taylan Onat 1214   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ÇETİN Yağız Efe 1070   İZMİR
55 TOPAL Beran Ege 1213   HATAY 2 0 - 1 2 YILDIRIM Özgür Toprak 1048   İSTANBUL
56 KUNDAKÇI Yiğit 1206   SAKARYA 2 1 - 0 2 AYDIN Mustafa Murat 1024   AMASYA
57 KILIÇ Güven 1059   ÇANAKKALE 2 1 - 0 2 ATAR Berat 1201   ANTALYA
58 AKSOY Dorukan 1061   MANİSA 2 0 - 1 2 CAN Efe Deniz 1194   İSTANBUL
59 HACISALİHOĞLU Efe Eren 1177   İSTANBUL 2 1 - 0 2 GÖKÇEN Demir 1004   ANKARA
60 DURAN Kaan 1028   BURSA 2 0 - 1 2 TEMİZER Umut 1176   İSTANBUL
61 GÜDER Zafer Alpin 1018   İSTANBUL 2 0 - 1 2 YETİM Hazar 1171   ANKARA
62 SEMERCİ Behçet Emre 1011   BURSA 2 0 - 1 2 SEVEN Kaan 1153   İZMİR
63 ATA Mehmet Umut 1009   BURSA 2 0 - 1 2 AZDER Mustafa Alp 1148   BURSA
64 ÖZ Osman Mert 1148   MUĞLA 2 1 - 0 2 ALTUNGÖLLER Furkan     AKSARAY
65 YAVUZ Salih Kerem 1008   İSTANBUL 2 0 - 1 2 GÜLBAŞ İsa 1147   HATAY
66 HOCEK Yiğit 1139   DENİZLİ 2 1 - 0 2 DİNÇER Abdullah     ÇANAKKALE
67 ARSLAN Mehmet Enes 1136   ANTALYA 2 1 - 0 2 KARAASLAN Efe     İSTANBUL
68 KILIÇ Nurullah 1136   SİİRT 2 1 - 0 2 KARAASLAN Muhammed     BİTLİS
69 ALTINTAŞ Batuhan 1086 1128 BURSA 2 1 - 0 2 TURGUT Çağdaş Hasan     İZMİR
70 ORBAY Yağız Orkun 1120   AYDIN 2 0 - 1 2 ŞAHİN Galip Koray     İSTANBUL
71 KILIÇ Mithat Mert 1000   BURSA 2 1 - 0 2 GÜL Fatih 1108   ISPARTA
72 ANACAK Hasan Güneş     İZMİR 2 0 - 1 DUMAN Ahmet Emin 1291   AFYONKARAHİSAR
73 ŞAM Ayberk 1301 1026 MANİSA 0 - 1 GÜREN Melih 1088   ÇANAKKALE
74 ŞAHİN Taha 1189   KOCAELİ 1 - 0 İBAR Orhun 1077   İSTANBUL
75 ATMA Enes 1068   KAHRAMANMARAŞ 0 - 1 MEYLANİ İbrahim Baran 1179   YALOVA
76 KURUCA Fethi Yağız 1051   BALIKESİR ½ - ½ İLDEMİR Burak 1173   YOZGAT
77 YILMAZ Yiğit Efe 1149   AYDIN 1 - 0 CEYLAN Tunay Arda 1026   BALIKESİR
78 BUKAĞILI Ege     İZMİR 0 - 1 SAYDAM Batuhan 1138   İZMİR
79 GÜLDÜR Burak 1126   MANİSA 1 - 0 KARAMAN Arda 1036   DENİZLİ
80 ASLANYÜREK Umut 1033   HATAY 0 - 1 1 YAMAN Baran 1347   ANKARA
81 KARABEYOĞLU Göktuğ 1067   HATAY 1 0 - 1 1 AKDENİZLİ Yiğit Eren 1319   MUĞLA
82 ŞENYÜZ Uygar 1313   AYDIN 1 0 - 1 1 BİROL Emir Efe 1065   ANTALYA
83 AYNUR İbrahim Arda 1052   ANKARA 1 ½ - ½ 1 KAYAOĞLU Ege 1188   ANTALYA
84 KARADEMİR Buğra 1166   İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 UYSAL Güney 1052   ISPARTA
85 YILDIRIM Kutlu Berke 1050   BOLU 1 1 - 0 1 GÖKÇE Hüseyin Efe 1163   TEKİRDAĞ
86 NEBİLER Yiğit Deniz 1152   İSTANBUL 1 0 - 1 1 KAYNAK Deniz Can 1050   ANKARA
87 TOKLU Sarp 1046   İZMİR 1 1 - 0 1 YARBA Emir 1150   MARDİN
88 DİKİLİTAŞ Beren 1134   ANKARA 1 1 - 0 1 ARSLAN Kerem 1045   MERSİN
89 GÜVEN Gökberk Erdem 1126   MERSİN 1 0 - 1 1 YILMAZ Kuzey 1038   İSTANBUL
90 ASLAN Ahmet Can 1123   MERSİN 1 1 - 0 1 ATALAY Yiğit Ozan 1024   ANTALYA
91 AYDIN Halit Fırat     AMASYA 1 0 - 1 1 AY Furkan Enes 1123   SİVAS
92 DOĞAN Yağız Berker     AMASYA 1 0 - 1 1 BOZKURT İlke Cem 1117   ADIYAMAN
93 ATALAY Ensar 1114   BATMAN 1 0 - 1 1 ÇATAK Kerem 1023   ANKARA
94 TEKER Emre 1110   İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 MUT Arda 1021   MERSİN
95 GÜNDÜZ Çağan Tan 1101   İSTANBUL 1 1 - 0 1 DERAL Elber     İZMİR
96 YILMAZ Şemseddin Efe     ŞANLIURFA 1 1 - 0 1 ÇAĞIL Celal Yavuz 1100   KAYSERİ
97 CANER Yiğit 1097   MUĞLA 1 1 - 0 1 AKPINAR Mehmet Eren     KONYA
98 KAMİŞLİ Görkem Arda 1093   İSTANBUL 1 1 - 0 1 GÜLSÜN Şant     İSTANBUL
99 AY Kerimcan 1071   KOCAELİ 1 1 - 0 1 KAYA Meriç     ARTVİN
100 GÜNGÖR Efe 1070   BURSA 1 1 - 0 1 YILMAZ Enes     KARAMAN
101 TÜZÜNER Deniz 1068   ANKARA 1 1 - 0 1 YÜCEL Buğra Sefa     KIRIKKALE
102 ÖZBOSNALIOĞLU Mert 1068   İZMİR 1 1 - 0 1 ÇALIŞKAN Arhan     İSTANBUL
103 ÖZDEMİR Hüseyin Demir 1068   ANKARA 1 ½ - ½ 1 ÇELİK Toprak Kayra     ANTALYA
104 ÖZGE Sami Gürler 1100   DENİZLİ 0 0 - 1 ½ VAR Mehmet Cemal 1053   SAKARYA
105 ÖZBEK Eyüp 1187   AKSARAY 0 1 - 0 0 KURT Hüseyin     UŞAK
106 KÖŞKER Batın     İSTANBUL 0 1 - 0 0 KIRĞIZ Mehmet 1022   ELAZIĞ
107 TÜRKKAN Ali     BURSA 0 1 - 0 0 ALPÇETİN Ediz Batu     ANTALYA
108 DEVECİ Hasan     ANTALYA 0 0 - 1 0 YAVUZ Tekin Batuay     AYDIN
109 ÖZKURT Arda     İSTANBUL 0 0 - 1 0 DEVECİ Ulaş     HATAY
110 GÖKBERK Mehmet     ANKARA 0 0 - 1 0 YILMAZ Kaan     ANKARA
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014