bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM (34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1168
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 5 de 27.01.2015 da 16.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 KAYA Ilgın 1387   MERSİN 4 0 - 1 4 KESKİN Elif 1280 1212 İSTANBUL
2 ÖZ İrem Ezra 1314   ADIYAMAN 4 0 - 1 4 KOYUNCU Haticesu 1348 1295 DENİZLİ
3 KAYA Sıla 1307 1464 İSTANBUL 0 - 1 KARASAKAL Deniz 1276 1253 İSTANBUL
4 AYDIN Gülenay 1396   DENİZLİ 3 ½ - ½ KEBAPÇI Defne 1299 1049 MANİSA
5 CENGİZ Nehir Şara 1188   MERSİN 3 ½ - ½ 3 AYDEMİR Sermin Naz 1387 1096 MERSİN
6 POSTOĞLU Gülden 1366   MUĞLA 3 1 - 0 3 ŞAHİN Dilem 1134   KIRKLARELİ
7 KALENDER Hatice Kübra 1185   YALOVA 3 1 - 0 3 GÜRŞEN Deniz 1294   İSTANBUL
8 ANAÇOĞLU Çisel 1178   ANKARA 3 0 - 1 3 TÜRKOĞLU Sıla Eylül 1272   MUĞLA
9 TOPAL Berfin 1156   ANKARA 3 1 - 0 3 ÇAĞLAR Gülşen Sena 1251   MERSİN
10 TÜRÜNZ Dilek 1099   ÇANAKKALE 3 0 - 1 3 ZÜYLİ Melike 1242   KAYSERİ
11 YİĞİT Cansu 1069   İSTANBUL 3 1 - 0 3 ÇİFTÇİ Zeynep 1230   KOCAELİ
12 GÜVERCİNCİ Doğa 1071   HATAY 3 0 - 1 3 ÜSTER Defne 1203 1223 İSTANBUL
13 ÇETİN Sümeyye 1200   BALIKESİR 3 0 - 1 3 KÖKSAL Zeynep Su 1175   ANTALYA
14 KAYA Elif 1194   MERSİN 1 - 0 GÜNEŞ Gülenay 1366   MUĞLA
15 ÇINAR Ceylin 1166   İZMİR 0 - 1 ÖZKAN Elif 1258   İZMİR
16 ERKİN Rumeysa 1254   İSTANBUL 1 - 0 BARLAS Berra Fatoş 1143   DENİZLİ
17 EREN Beril 1104   BURSA 0 - 1 TEPELİ Suğra 1233   İZMİR
18 ARSLAN Zeynep Naz 1074   MERSİN 0 - 1 2 YILMAZ Gökçen 1185 1311 İSTANBUL
19 ALP Hilal Melis 1249   YALOVA 2 1 - 0 2 AVCILAR Fatıma 1110   GAZİANTEP
20 YILDIZ Begüm 1109   ANKARA 2 0 - 1 2 ÖNER Deniz 1214   KONYA
21 MUTLU Elif Naz 1091   İZMİR 2 0 - 1 2 BOZKAYA Sare 1202   TOKAT
22 USLU Şenız 1087   ORDU 2 0 - 1 2 ATALAR Göksu Naz 1194   TRABZON
23 KIPIK Feyza 1190   ANTALYA 2 0 - 1 2 ŞAHİN Zülal Göksu 1072   TOKAT
24 YALÇIN Sudenaz 1049   ISPARTA 2 0 - 1 2 ACAR İlayda 1179   ANTALYA
25 DOĞAN Özge 1168   KAYSERİ 2 1 - 0 2 AKKAPULU Beren Yaprak 1024   ADANA
26 COŞGUN Başak 1142   ANKARA 2 1 - 0 2 GÜNDÜZ Ekin 1042   İZMİR
27 UZUN Aybüke 1017   SAMSUN 2 0 - 1 2 KARABACAK Ceylin Deniz 1134   ANKARA
28 SAĞBAŞ Ayça Buket 1134   İSTANBUL 2 1 - 0 2 YUNUS Delfin 1014   MERSİN
29 SOYLU Doğa 1012   MANİSA 2 0 - 1 2 KANTER Özüm 1121   BURSA
30 TEZCAN Ela Berru 1120   BALIKESİR 2 1 - 0 2 TOPRAK Kudret 1000   DÜZCE
31 COŞKUN Dilruba     BURSA 2 0 - 1 2 BEKDEMİR Şevval 1119   GİRESUN
32 GÜNEŞ Deren 1116   İZMİR 2 1 - 0 2 ERMETAL Çilen     K.K.T.C.
33 DOĞAN Nehir 1166   KIRIKKALE 0 - 1 MOĞUL Ceyda 1437   İZMİR
34 DEDA Yağmur 1059   İZMİR 1 - 0 IŞIK Zeynep 1214   İSTANBUL
35 DAYAN Ceren 1024   DENİZLİ 0 - 1 ZENGİN İclal İlayda 1194   ORDU
36 DİNÇ Nehir 1037   İZMİR 1 0 - 1 1 BAŞARAN Hatice Azra 1157   BALIKESİR
37 AYDIN Delfinay Zeynep 1127   SAKARYA 1 1 - 0 1 YURTSEVER Ela 1035   İZMİR
38 TONBUŞ Hafize 1031   ISPARTA 1 0 - 1 1 YALÇIN Nehir 1124   ISPARTA
39 CEYLAN Simay Gül 1121   BALIKESİR 1 ½ - ½ 1 SÜZGÜN Ece 1034   ANKARA
40 AYKAÇ Ayça Azra     İSTANBUL 1 0 - 1 1 ŞİMŞEK Gülsunur 1108   ANTALYA
41 SOLAK Şura 1105   İSTANBUL 1 1 - 0 1 KURT Sıla Nazlı 1017   ANKARA
42 MALKOÇ Asel     SAMSUN 1 0 - 1 1 MEMİLİ Rümeysa 1099   AKSARAY
43 UĞUR Elif Almıla 1091   MUĞLA 1 1 - 0 1 PEKUZ Ceylin     KIRIKKALE
44 ÖZALP Şevval 1084   DENİZLİ 1 ½ - ½ 1 ÖZTÜRK İdil     ANKARA
45 SAMUK Zehra Ceren     EDİRNE 1 1 - 0 1 KURT Beyza 1078   ESKİŞEHİR
46 ÇALIŞKAN Bade Su 1071   İZMİR 1 1 - 0 1 YILMAZ Hatice Kübra     KARAMAN
47 ENSARİ Şeyma     İSTANBUL ½ ½ - ½ ½ TOKBAŞ Sıla 1093   SAMSUN
48 YAVUZ Elif Sıla 1092   İSTANBUL 0 0 - 1 0 TOPALOĞLU Nehir     SAMSUN
KAYA Nevres Nur     MARDİN 0 1 - - Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014