bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI          
7 YAŞ GENEL          
           
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU          
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)          
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)          
Hakem : NA Yücel YILDIRIM(34568786)          
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA          
Rating-Ø : 1170          
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015          
           
Tur 6 de 28.01.2015 da 16.00          
           
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 AYPER Mert 1149   ADANA 5 0 - 1 5 PEHLİVAN Mert 1359   SAKARYA
2 YARAR Bora 1084   ISPARTA 5 0 - 1 5 POLAT Ali Görkem 1175   MERSİN
3 KURAN Alper 1400   ISPARTA 4 1 - 0 ERTEN Kerem 1230   MANİSA
4 ŞENYÜZ Kutay Emre 1309   İSTANBUL 4 0 - 1 4 İNCEYOL Mehmet Emir 1072   ADIYAMAN
5 GENÇER Deniz 1092   İZMİR 4 1 - 0 4 ÖZEREN Ada 1291   İSTANBUL
6 KEÇECİ Kaan 1087   İZMİR 4 0 - 1 4 KABUL Tarik 1231   ORDU
7 ÖZATA Mücahid Emre 1037   DENİZLİ 4 0 - 1 4 GÜNGÖR Cihan Akif 1205   ORDU
8 GÜL Servet 1188   ANKARA 4 1 - 0 4 MEŞE Mesut Efe 1100   MANİSA
9 YILDIRIM Hasan Bartu 1170   ANTALYA 4 0 - 1 4 ÖZKAN Ege     MERSİN
10 ARSLAN Alp 1165   ÇANAKKALE 4 0 - 1 4 İLKİMEN Erdem     DENİZLİ
11 PİRİM Poyraz     İSTANBUL 4 0 - 1 4 ÜNLÜKAL Ali Ünal 1133   ANKARA
12 TAMER Kayra     Trabzon 4 0 - 1 4 ŞAHİN Hüseyin 1119   MERSİN
13 YALANIZ Umut 1262   ANKARA 0 - 1 AKTARLA Deniz     MERSİN
14 ÖZKAYNAKÇI Kayra     İSTANBUL 0 - 1 BAYKAL Çınar 1142   İZMİR
15 KAPTANOĞLU Bartu 1123   İSTANBUL 1 - 0 ŞİŞMAN Selahattin Efe     MUĞLA
16 AKTAŞ Berkay Ali 1089   İSTANBUL 0 - 1 TÜRKMEN Yusuf Çağan     MERSİN
17 KOÇU Arda Mert 1056   İZMİR 3 1 - 0 3 KORKMAZ Göktuğ Ali 1400   ISPARTA
18 MİLAS Talha Eren 1020   YALOVA 3 0 - 1 3 GÖK Yekta 1216   İSTANBUL
19 ÖZTEMİZ Kayra 1216   GAZİANTEP 3 1 - 0 3 DUYGULU Uğur 1018   ANKARA
20 SOYLU Eren 1017   KONYA 3 0 - 1 3 ERTURAN Ahmethan Tahsİn 1170   ISPARTA
21 ÖZÇELİK Arda 1009   AYDIN 3 1 - 0 3 KAÇAN Turgut Mete 1168   MANİSA
22 AKIN Onat     ZONGULDAK 3 0 - 1 3 TOPUZ Tezcan 1162   İZMİR
23 NOYLAN Batuhan 1135   KAYSERİ 3 0 - 1 3 ALYANAK Anıl     HATAY
24 AKYOL Yiğit     TEKİRDAĞ 3 1 - 0 3 DİKEN Yiğit 1122   GAZİANTEP
25 GÜDER Egemen Altay 1118   İSTANBUL 3 1 - 0 3 DALAR Kerem Efe     AYDIN
26 BAYRAM Arif Emir     MANİSA 3 1 - 0 3 BASTEM Yusuf 1115   TEKİRDAĞ
27 ÖZVARDAR Poyraz 1107   İZMİR 3 0 - 1 3 KARATEKE Mehmet Ali     MERSİN
28 GELEN Murat 1100   İZMİR 3 0 - 1 3 SÜNER Ömer     İSTANBUL
29 HACIOĞLU Egemen 1100   BURSA 3 0 - 1 3 TUNCAYENGİN Kerem     ANKARA
30 MEŞE İbrahim Ege 1100   MANİSA 3 1 - 0 3 SEVEN Serhan     İZMİR
31 SEYHAN İlkin Murat     MERSİN 3 1 - 0 3 KEMERLİ Murat Şehmus 1088   İZMİR
32 VATANSEVER Arda Kadir     KOCAELİ 3 1 - 0 3 BEKBAY Bora 1079   İSTANBUL
33 CIVAŞ Ege 1078   İZMİR 3 1 - 0 3 ÖZYÜREK Emir     İZMİR
34 ÇAĞLAR Ata Arda     MERSİN 3 1 - 0 3 HASIRCI Özgür Deniz 1078   HATAY
35 ÇELİK Taylan Özgür     SAMSUN 3 1 - 0 3 PAPİR Furkan Yekta 1074   ANTALYA
36 SEZERER Deniz 1074   KARAMAN 3 1 - 0 3 ŞİMŞEK Abdulvehhab     KOCAELİ
37 ÇEKİÇOĞLU Bariş 1024   ANTALYA 1 - 0 TOPDEMİR Arif Ege 1100   İZMİR
38 TEKİN Ali Kaan     TEKİRDAĞ 0 - 1 MERİÇ Halis Can 1086   İSTANBUL
39 TÜRK Talha Güneş     BURSA 0 - 1 GÜLER Kuzey 1041   ADANA
40 YILDIRIM Batuhan     MARDİN 0 - 1 ERSOY Eyüp Ozan 1030   TEKİRDAĞ
41 AKKUŞ Talha Rüzgar 1120   NİĞDE 2 0 - 1 2 GÜREL Berke Talha     MANİSA
42 KARAKAYA Devran     MERSİN 2 1 - 0 2 DEMİR Mert 1100   İSTANBUL
43 SİDEKLİ Yahya Kerem     MUĞLA 2 0 - 1 2 GELEN Ufuk 1100   İZMİR
44 ZORLU Çağrı Tuna 1100   ADANA 2 0 - 1 2 KAŞKA Ali Umut     HATAY
45 MANSUROĞLU Mehmet Onur     HATAY 2 1 - 0 2 ESKİDEMİR Ege Can 1091   MERSİN
46 TERCAN Alparslan 1075   ANTALYA 2 0 - 1 2 MANAP Toprak     ÇANAKKALE
47 AKAOĞLU Doruk 1025   ANKARA 2 ½ - ½ 2 SARI Ali Berke     BALIKESİR
48 SİVAS Yaşar Mert     DENİZLİ 2 1 - 0 2 ALPER Rüzgar     MERSİN
49 ALYAMAÇ Yavuz Kerem     ELAZIĞ 2 1 - 0 2 TANIR Kerem     İSTANBUL
50 ANACAK Ateş Gün     İZMİR 2 0 - 1 2 YARDIM Baran     K.K.T.C.
51 YILDIRIM Alp Poyraz     MUĞLA 2 0 - 1 2 AVCI Emir     DENİZLİ
52 AYDEMİR Bulut     ESKİŞEHİR 2 0 - 1 2 YENEN Utku     BURSA
53 CEVHER Ömer Sami     TRABZON 2 1 - 0 2 YILMAZ Batuhan     ANTALYA
54 DAYAN Umut Berken     BURSA 2 1 - 0 2 YILMAZ Doruk Kaan     İSTANBUL
55 DÜNDAR Giray     ANKARA 2 0 - 1 2 YÜCEL Muhammed Alp     ANTALYA
56 ERDEM Faruk Demir     TEKİRDAĞ 2 1 - 0 2 ÇELİK Mehmet Alp     İSTANBUL
57 ÖZER Metehan     TEKİRDAĞ 2 0 - 1 2 ERDEM Tuna     İSTANBUL
58 ERGÜN Efkan Ege     KAYSERİ 2 1 - 0 2 ÜNAL Erdem Alp     ANKARA
59 GEÇGİN Umut Rüzgar     MERSİN 2 1 - 0 2 İLHAN Batuhan     İSTANBUL
60 ŞENTÜRK Abdurrahman Kağan     AMASYA 2 0 - 1 2 GÜNDOĞDU Safa Can     İzmİr
61 AYMIŞ Mustafa Alper 1170   İSTANBUL ½ - ½ ÖZBEK Emir     AKSARAY
62 TANIR Mert     İSTANBUL 1 - 0 AKYOL Mehmet Akif     İSTANBUL
63 KÜÇÜKGEZİCİ Başar     İSTANBUL 1 - 0 BAĞDAT Dursun Efe     AYDIN
64 ERYİĞİT Mert     İSTANBUL 1 - 0 SENDAN Artun     MERSİN
65 KAHRAMAN Efe     MUĞLA 1 0 - 1 1 BALPETEK Eren 1097   Düzce
66 KIZILAĞAÇ Nurullah     BİTLİS 1 0 - 1 1 CEYHAN Mert 1010   İzmİr
67 ABACI Eren Deniz     İZMİR 1 1 - 0 1 SUAY Behçet     K.K.T.C.
68 SİNCAR İbrahim Halil     BATMAN 1 1 - 0 1 AYGÜN Kemal Cem     ANKARA
69 SÖNMEZ Emir Ege     ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 DEMİRAL Celil     İZMİR
70 TEKİN Ege Teoman     İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 ERSOY Kerem     İSTANBUL
71 TOPÇU Mert Efe     İSTANBUL 1 1 - 0 1 EYÜBOĞLU Arda     İZMİR
72 UĞURLU Sedat     DENİZLİ 1 0 - 1 1 GÜMÜŞ Emir     ANKARA
73 GÜNAL Ahmet Zeyd     İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 TAHTALI Kerem     Malatya
74 PEHLİVAN Mert Meriç     YALOVA 0 ½ - ½ 1 TOLUN Devin     ANTALYA
75 ÜNLÜ Yiğit     MANİSA 0 ½ - ½ 0 ENSARİ Muhammed Emir     İSTANBUL
GÜNEŞ Mehmet Deniz     ANKARA 0 1 - -   Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014