bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ (3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1183
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 6 de 28.01.2015 da 16.00
M.no SOYADI-ADI UKD ELO İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 MUTLUKAN Toprak Can 1406   MUĞLA 5 0 - 1 5 ÖZKESKİN Nazım Efe 1316 1305 İZMİR
2 SARIDAĞ Ömer Melih 1311 1302 BURSA 5 0 - 1 5 HOU Furkan Ming Liang 1389   MUĞLA
3 ERÖZ Enis 1423   DENİZLİ 0 - 1 TÜRKOL Efe Doruk 1196   ANKARA
4 KAYAN Yaşar Efe 1388   KARAMAN 1 - 0 TAŞPINAR Yankı 1279 1148 İZMİR
5 DUYMAZ Burak Ege 1258   İZMİR 4 0 - 1 4 DURUKAN Giray Kaan 1502   SİVAS
6 AKSÖZ Rüzgar Bulut 1255   İSTANBUL 4 1 - 0 4 BAYHAN Onur 1381 1452 MANİSA
7 COŞKUN Yiğit Zafer 1255   YALOVA 4 0 - 1 4 TÜTÜNCÜ Ali 1417   DENİZLİ
8 DALGAÇ Miraç Eray 1231 1246 HATAY 4 1 - 0 4 ATAŞ Ali Arda 1336   HATAY
9 YILMAZ Mehmet Berat 1246   AKSARAY 4 1 - 0 4 HASANOĞLU Hakan 1333   ADANA
10 ÇOLAKOĞLU Atahan 1316   MERSİN 4 1 - 0 4 ŞİŞİK Mustafa Cem 1245   İSTANBUL
11 ASLANALP Yahya 1237   MANİSA 4 0 - 1 4 ZENCİRKESER Kaan 1304   GAZİANTEP
12 BOZ Ömer Ege 1287   DENİZLİ 4 1 - 0 4 İSMAİLOĞLU Efe 1223   İSTANBUL
13 TOSUN Burak Enes 1276   ANTALYA 4 1 - 0 4 ÖZEL Yasin 1219 1221 BURSA
14 TARHAN Adar 1162   İSTANBUL 4 ½ - ½ 4 SEZİŞ Doruk 1268   ISPARTA
15 NALBANT Tan Ozan 1139   MANİSA 4 0 - 1 4 BOZKURT Cem Ozan 1262   İZMİR
16 ÖZCAN Alperen 1503   MUĞLA 0 - 1 4 SEZGİN Talha 1170   TRABZON
17 KOYUNCU Hakan 1462   MUĞLA 1 - 0 DEMİR Ege Orkan 1194   MANİSA
18 ÇOLAK Demir 1444   İSTANBUL 1 - 0 GÜVENOĞLU Aydın Altar 1172   MERSİN
19 ÖZEMİR Jan Deniz 1238   İSTANBUL 1 - 0 KOÇYİĞİT Abdul Aziz 1400   AKSARAY
20 ÖGEYİK Batu Gün 1347   ORDU 1 - 0 ÇETİNTAŞ Aras 1113 1013 BURSA
21 AKGÜN Arda 1343   MANİSA 1 - 0 DÜNDAR Göktuğ 1055   ANKARA
22 ÇETİN Ahmet Aydın 1230   BOLU 0 - 1 YORULMAZ Ahmet 1322   ZONGULDAK
23 KARAKAYA Mehmet 1174   DENİZLİ 1 - 0 ERTÜRK Bariş 1304   GAZİANTEP
24 TOPALOĞLU Mehmet Utkan 1252   MUĞLA 1 - 0 ÇOBAN Ali Burak 1057   BURSA
25 SALHAN Arda 1165   İZMİR 0 - 1 ÇEVİK Salih Çağrı 1247   KIRIKKALE
26 HIZ Umut Can 1144   ORDU 3 1 - 0 3 YUNUS Barış 1440   İZMİR
27 YEŞİL Emrah Ege 1400   İSTANBUL 3 0 - 1 3 ALYANAK Akay 1141   İSTANBUL
28 ALPAY Osman Kaan 1335   ZONGULDAK 3 ½ - ½ 3 EKER Ahmet Haktan 1140   SİVAS
29 YANIK Yiğit 1326   ANTALYA 3 1 - 0 3 TÜMAY Arman 1139   MERSİN
30 SAĞIR Ömer Alp 1304   İZMİR 3 ½ - ½ 3 DOĞAN Talha Yiğit 1134   İSTANBUL
31 BAHAR Mevlüt 1297   KONYA 3 1 - 0 3 KAYA Altan 1133   İSTANBUL
32 DÖLEK Gökalp Deniz 1284   SAKARYA 3 1 - 0 3 DEMIR Berkay 1128   K.K.T.C.
33 ÖZKAN Taha 1265   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 KOCA Sarp Kağan 1124   İSTANBUL
34 ARSLAN Emre Kaan 1114   ÇANAKKALE 3 1 - 0 3 GENÇ Başar 1257   HATAY
35 KOÇAK Metehan 1116   ESKİŞEHİR 3 0 - 1 3 TUGOLBAEV Aktan 1243   ADANA
36 ELVEREN Çınar 1215   ANKARA 3 0 - 1 3 ZORBAZ Selim Yiğit 1124   ANTALYA
37 TOSUN Buğra 1105   İSTANBUL 3 0 - 1 3 KOŞKA Efe 1208   KAYSERİ
38 ACAR Ramazan 1206   KAYSERİ 3 1 - 0 3 EKEN Şevki Kıvanç 1119   ANTALYA
39 EFE Emir Alaettİn 1104   KOCAELİ 3 0 - 1 3 YAMAN Ömer Yiğit 1197   ISPARTA
40 MUTLU Furkan 1196   KAYSERİ 3 1 - 0 3 ERDOĞAN Mehmet Tuna 1115   MERSİN
41 SİNANOĞLU Yusuf 1088   İZMİR 3 1 - 0 3 TÜNCER Ömer 1196   TEKİRDAĞ
42 KESKİNKILIÇ Emir 1194   BALIKESİR 3 0 - 1 3 GÜL Yusuf 1108   İZMİR
43 ONUN Alperen 1067   İZMİR 3 0 - 1 3 ÖZTÜRK Arslan Buğra 1190   TOKAT
44 ÖZTÜRK Ömer 1077   İZMİR 3 1 - 0 3 KARTAL Egemen 1174   MUĞLA
45 YAMAN Emirhan 1173   MANİSA 3 1 - 0 3 AVCI Ege 1092   MERSİN
46 TOMRU İbrahim 1054   İZMİR 3 0 - 1 3 CENGİZ Kaan Emre 1170   MANİSA
47 SARSIK Kağan 1170   ZONGULDAK 3 1 - 0 3 ALTINDAĞ Azizhan 1065   DENİZLİ
48 KANER Ali Talha 1169   İSTANBUL 3 1 - 0 3 NURAN Deniz 1043   İZMİR
49 SUNA Veli Deniz 1022   MERSİN 3 1 - 0 3 KORKMAZ Kağan 1169   BURSA
50 ŞAHİN Taha 1167   MERSİN 3 1 - 0 3 KAHRAMAN İsmet Rauf 1042   DENİZLİ
51 AYTİN Ali Yiğit     DÜZCE 3 1 - 0 3 ELGİN Ömür 1166   MERSİN
52 MORGÜN Boran 1153   İSTANBUL 3 0 - 1 3 PEKKUL Arda 1000   BURSA
53 UĞURLU Sabri Yiğit     MERSİN 3 1 - 0 3 TEK Tahsin Emin 1151   KONYA
54 ŞAHİN Hüseyin Furkan     İZMİR 3 0 - 1 3 ERGİN Şahin 1146   TEKİRDAĞ
55 GÖKCE Yiğit 1017   MUĞLA 1 - 0 TÜRKOĞLU Eren 1180   AYDIN
56 YILMAZ Mustafa Ege 1124   AYDIN 0 - 1 İNCE Mustafa Alp     İZMİR
57 UZADALI Ege Can     MERSİN 0 - 1 CEYLAN Atakan 1112   TEKİRDAĞ
58 KATIRCI Arda 1088   İSTANBUL ½ - ½ NUR Rüstem     AYDIN
59 ÇAKICI Berkay Efe 1076   KONYA 2 0 - 1 2 UZGUR Arda 1379   MUĞLA
60 BOSTAN Baturalp 1064   AYDIN 2 0 - 1 2 ÇOLAK Selçuk Emre 1346   AYDIN
61 MAT Eren 1061   DENİZLİ 2 0 - 1 2 KAPLAN Kerim 1224   MUĞLA
62 KOÇYİĞİT Yiğit 1197   MUĞLA 2 0 - 1 2 KARA Ali 1083   YOZGAT
63 ÇOLAK Alper 1056   AYDIN 2 0 - 1 2 SERİN Emre 1192   AYDIN
64 ACABEY İsmail Efe 1187   İZMİR 2 1 - 0 2 ÜLGEN Kadirhan 1080   MERSİN
65 GÜÇLÜ Ayberk 1179   KAYSERİ 2 1 - 0 2 ALTIN Çağatay 1076   ESKİŞEHİR
66 ÖNAL Cenk 1050   SAKARYA 2 1 - 0 2 KAYA Anıl Efe 1177   İSTANBUL
67 CANSU Ege 1170   İSTANBUL 2 0 - 1 2 YILMAZ Yiğit 1070   MERSİN
68 BAKİOĞLU Can 1148   İZMİR 2 1 - 0 2 NURLU Berk Deniz 1063   HATAY
69 ALTAY Sinan Can 1033   KOCAELİ 2 ½ - ½ 2 OKTAR Tiber 1147   İSTANBUL
70 CEYLAN Mehmet Hilmi 1140   BATMAN 2 0 - 1 2 GÜR Gürbüz 1046   DENİZLİ
71 YALÇIN Sami Yusuf 1133   BATMAN 2 0 - 1 2 ALTUN Fırat 1041   İSTANBUL
72 BARUT Alp 1016   DENİZLİ 2 0 - 1 2 SOYLU Burak Mert 1131   İZMİR
73 ATAY Enes 1121   AFYONKARAHİSAR 2 1 - 0 2 ALPAY Arda Tahsin 1032   ZONGULDAK
74 GENGÖR Gökalp 1012   İZMİR 2 0 - 1 2 CAN Kağan Gökalp 1112   AKSARAY
75 AKDENİZ Mehmet Fatih     BATMAN 2 0 - 1 2 ÖZTUKSAVUL İda 1112   İSTANBUL
76 AYDIN Aytaç 1111   ANKARA 2 0 - 1 2 KURŞUN Mehmet Efe 1022   İZMİR
77 YILDIRIM Utku 1103   ANTALYA 2 1 - 0 2 YILDIZ Ayberk 1013   BURSA
78 ERCAN Ahmet Servet 1101   KONYA 2 1 - 0 2 AYHAN Aytuğ     İZMİR
79 AVERBEK Necat Hüseyin     MARDİN 2 1 - 0 2 ALABAŞ Anıl 1100   ÇANAKKALE
80 BAKIRCI Ayberk Demir     İZMİR 2 0 - 1 2 TANRIYAR Ozan 1100   İSTANBUL
81 ZEYBEKCİ Tarık Efe 1100   DENİZLİ 2 1 - 0 2 EKİZ Mert Erol     DENİZLİ
82 MOLLA Raif Ege     BURSA 2 0 - 1 2 UZUN Kayra Asrın 1094   İZMİR
83 AYDIN Burak 1093   ORDU 2 0 - 1 2 KARAKUZU Efe     MANİSA
84 ÖZDİLLİ Oğuzhan 1092   ÇORUM 2 0 - 1 2 GÜRBÜZ Emirhan     ANKARA
85 NAY Berk     K.K.T.C. 2 1 - 0 2 BEŞE Arda 1087   ADANA
86 ÖZDERYA Doğukan 1087   İZMİR 2 ½ - ½ 2 YAVUZ Ahmet Arif     SAMSUN
87 YALNIZ Osman İsmet 1085   KONYA 2 0 - 1 2 ŞATIR Eray     ANKARA
88 ÖZEN Umut Kerem     ANTALYA 2 1 - 0 AKKAŞ Halil İbrahim 1038   MUĞLA
89 ERGÜN Ekin Fuat 1190   KAYSERİ 1 - 0 AKTUĞ Efe     ANKARA
90 TOKER Ali Berk 1147   MUĞLA 1 - 0 GOLOĞLU Demir     İSTANBUL
91 AKSOY Arda     ARTVİN 0 - 1 ATASOY Kaan Çınar 1063   MUĞLA
92 ÖZDEMİR Deniz 1047   KONYA 0 - 1 ATLI Hüseyin Ege     MUĞLA
93 DEMİRELLİ Selim 1030   BALIKESİR 0 - 1 SABANCI İlker     K.K.T.C.
94 BOZDAĞ Armağan Emre 1100   İSTANBUL 1 1 - 0 ÇETİN Mete     ANKARA
95 GÖKÇEK Ahmet     ANKARA 1 1 - 0 1 GÜLER Bahadır Toprak 1202   DÜZCE
96 KEMER Ahmet     ANTALYA 1 1 - 0 1 ARISAN Cihangir Doğukan 1104   İSTANBUL
97 KURUNÇ Hüseyin Doruk     ANTALYA 1 1 - 0 1 BAŞÖZ Uygar Batın 1085   SAKARYA
98 YILDIR Mustafa Efe 1083   KAHRAMANMARAŞ 1 1 - 0 1 MORAN Halil Çağan     DENİZLİ
99 GÖNEN Mehmet Orkun 1063   NİĞDE 1 1 - 0 1 TUNÇDEMİR Kaan     İZMİR
100 OKUYAN Ali     HATAY 1 1 - 0 1 AKHAN Muhammed Taha     BİTLİS
101 TAMAR Mert Ömer     SAKARYA 1 1 - 0 1 ALTIOK Kaan     İSTANBUL
102 UZER Arda     İZMİR 1 1 - 0 1 ASLAN Efe Kaan     SİNOP
103 YILMAZ Poyraz     İZMİR 1 1 - 0 1 AVCI Bartu     İZMİR
104 ÇIRAK Mehmet Ediz     ANKARA 1 0 - 1 1 BAHÇELİOĞLU Deniz     ANKARA
105 BULUTLAR Sarp Ersoy     İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 ÇİL Egemen     ANKARA
106 ÖNEL Yusuf Ege     ISPARTA 1 + - - 1 DARAKÇI Muhammed Ensar     BATMAN
107 ECE Enes     BİTLİS 1 1 - 0 1 ÖZAY Doruk     İSTANBUL
108 ÖZTÜRK Erkan Deniz     ANKARA ½ 0 - 1 1 ÖZKUL Talha     SİVAS
109 ERDİNÇ Fatih Akın     İSTANBUL 0 1 - 0 0 BIÇAKLIOĞLU Denizhan     SAKARYA
110 KAHRİMAN Ahmet Efe     HATAY 0 0 - 1 0 DENİZ Yiğit     MANİSA
111 YAMAN Emre     KIRKLARELİ 0 1 - 0 0 DOĞAN Mirzahan     KONYA
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014