bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ KIZ
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ(3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1145
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 6 de 28.01.2015 da 16.00
M.no SOYADI-ADI UKD İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD İLİ
1 BALOĞLU Dila 1259 GAZİANTEP 5 0 - 1 5 ENÇ Nilsu 1404 ÇANAKKALE
2 WCM KAYIŞ Gülcan Sena 1371 İZMİR 1 - 0 4 EKŞİ Ece Aylin 1248 ANTALYA
3 YANIK Meriç 1400 AKSARAY 4 0 - 1 4 YAKICI Bersu 1188 İZMİR
4 DÖNMEZ Gülin 1146 DENİZLİ 4 0 - 1 4 ÜNAL Beren 1236 ISPARTA
5 DOĞANOĞLU Doğa 1056 MERSİN 4 0 - 1 4 TARLABAŞI Ceyda 1203 İSTANBUL
6 DİNÇER Çağla   ANTALYA 4 1 - 0 SARICA Elif 1266 KOCAELİ
7 AKIN Duru 1196 ANTALYA 1 - 0 ALPSOYLU Irmak 1082 MERSİN
8 UYSAL Nehir 1157 MERSİN 1 - 0 3 DEDE İlter Bilge 1394 DENİZLİ
9 İKİIŞIK Melike Bilge 1090 İSTANBUL 3 0 - 1 3 AKAT Elifnaz 1341 BALIKESİR
10 ALTINTAŞ Eda Nur 1307 İSTANBUL 3 0 - 1 3 ÖZVARDAR Yağmur 1102 İZMİR
11 GÜL Zeynep 1180 TEKİRDAĞ 3 ½ - ½ 3 BAŞPINAR Dila 1090 İSTANBUL
12 ÖZKAYA Rüya Pelin 1075 MERSİN 3 0 - 1 3 YAZĞAN Nehir 1163 MANİSA
13 ASLAN Elif Çağıl 1146 İZMİR 3 0 - 1 3 CAN Aşkin Beliz 1083 ÇANAKKALE
14 ALBAYRAK Ayşe Nur Ceren 1020 ARTVİN 3 0 - 1 3 DEMİREZEN Akkiz Ela 1144 KAYSERİ
15 AKDOĞAN Menekşe 1141 İZMİR 3 1 - 0 3 GÜLTEKİN Meriç 1061 İSTANBUL
16 KÜÇÜK Alara 1012 K.K.T.C. 3 0 - 1 3 DEĞİRMENCİ Şevval Naz 1128 TEKİRDAĞ
17 ÖZVARDAR Irmak 1121 İZMİR 3 1 - 0 3 DİRİCAN Feride   ANTALYA
18 BİNGÖL Ela   İZMİR 1 - 0 ATAK Mina 1108 İSTANBUL
19 DAMKACI Elif Naz 1026 MUĞLA 1 - 0 DOĞAN İrem Nur   AKSARAY
20 VANLIOĞLU Ece 1000 BURSA ½ - ½ ESİN Fatmanur 1021 ÇANAKKALE
21 KARATAŞ Elif 1045 YALOVA 2 0 - 1 2 ÇENGEL Melisa 1124 İSTANBUL
22 POLAT Çağla Deniz 1027 HATAY 2 ½ - ½ 2 KARA Asmin Zer 1113 İSTANBUL
23 SERT Ezgi Naz 1100 ISPARTA 2 0 - 1 2 ERTAŞKIN Zeliha Gökçe 1010 KIRKLARELİ
24 KURAK Dila 1081 İZMİR 2 0 - 1 2 BERKİ Elif 1000 İSTANBUL
25 BEREKETOĞLU Nadiye 1063 HATAY 2 1 - 0 2 AKBAY Zümrüt Ecrin   ANKARA
26 JAKOBY Aleya 1004 İSTANBUL 2 0 - 1 2 DİKMEN Meltem 1063 ANKARA
27 AVLIK Aysima   AKSARAY 2 0 - 1 2 DAĞ Şevval 1051 İZMİR
28 ÖZTÜRK Nesrin Berra 1049 İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 AKTARLA Nehir   MERSİN
29 ŞENGÜL Irmak 1126 İZMİR ½ - ½ 2 TOKSÖZ Tuhana   İZMİR
30 KAVAKTAN Nehir 1112 İZMİR 0 - 1 TASLAK Seden Su 1034 MUĞLA
31 ÖZEN İdil   ISPARTA 0 - 1 ÖRDOĞLU Çisem 1101 KARAMAN
32 YILDIRIM Semanur 1047 DİYARBAKIR 1 - 0 ERSOY Nil   İZMİR
33 SUBAŞI Nudem Yağmur 1028 MUĞLA 1 1 - 0 1 SEVİNÇ Nisa   MUĞLA
34 MUŞTU Hatice Aslı   İSTANBUL 1 1 - 0 1 DÖNMEZ Sümeyye 1019 KARAMAN
35 TAVLAŞ Eylül Elif   İSTANBUL 1 1 - 0 1 GÖL Rüya Nisa   ORDU
36 ÇAVUŞ Belemir   TEKİRDAĞ 1 1 - 0 1 KAYAHAN Ada   İZMİR
37 ÖZSARAÇ Nil   KIRKLARELİ 0 0 - 1 0 BİLEN DİLA   K.K.T.C.
.
Turkish Chess Federation © 2014