bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM (34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1168
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 6 de 28.01.2015 da 16.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 KOYUNCU Haticesu 1348 1295 DENİZLİ 5 0 - 1 5 KESKİN Elif 1280 1212 İSTANBUL
2 KARASAKAL Deniz 1276 1253 İSTANBUL 1 - 0 4 KAYA Ilgın 1387   MERSİN
3 ÜSTER Defne 1203 1223 İSTANBUL 4 0 - 1 4 POSTOĞLU Gülden 1366   MUĞLA
4 KALENDER Hatice Kübra 1185   YALOVA 4 ½ - ½ 4 ÖZ İrem Ezra 1314   ADIYAMAN
5 KÖKSAL Zeynep Su 1175   ANTALYA 4 0 - 1 4 KEBAPÇI Defne 1299 1049 MANİSA
6 TÜRKOĞLU Sıla Eylül 1272   MUĞLA 4 1 - 0 4 TOPAL Berfin 1156   ANKARA
7 ZÜYLİ Melike 1242   KAYSERİ 4 1 - 0 4 YİĞİT Cansu 1069   İSTANBUL
8 ERKİN Rumeysa 1254   İSTANBUL 0 - 1 KAYA Sıla 1307 1464 İSTANBUL
9 TEPELİ Suğra 1233   İZMİR 1 - 0 AYDIN Gülenay 1396   DENİZLİ
10 AYDEMİR Sermin Naz 1387 1096 MERSİN 1 - 0 KAYA Elif 1194   MERSİN
11 ÖZKAN Elif 1258   İZMİR 1 - 0 CENGİZ Nehir Şara 1188   MERSİN
12 YILMAZ Gökçen 1185 1311 İSTANBUL 3 0 - 1 3 DOĞAN Özge 1168   KAYSERİ
13 GÜRŞEN Deniz 1294   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 KARABACAK Ceylin Deniz 1134   ANKARA
14 ÇAĞLAR Gülşen Sena 1251   MERSİN 3 1 - 0 3 COŞGUN Başak 1142   ANKARA
15 ŞAHİN Dilem 1134   KIRKLARELİ 3 0 - 1 3 ALP Hilal Melis 1249   YALOVA
16 ÇİFTÇİ Zeynep 1230   KOCAELİ 3 1 - 0 3 SAĞBAŞ Ayça Buket 1134   İSTANBUL
17 ÖNER Deniz 1214   KONYA 3 1 - 0 3 TEZCAN Ela Berru 1120   BALIKESİR
18 BOZKAYA Sare 1202   TOKAT 3 0 - 1 3 GÜNEŞ Deren 1116   İZMİR
19 KANTER Özüm 1121   BURSA 3 1 - 0 3 ÇETİN Sümeyye 1200   BALIKESİR
20 ATALAR Göksu Naz 1194   TRABZON 3 0 - 1 3 TÜRÜNZ Dilek 1099   ÇANAKKALE
21 ACAR İlayda 1179   ANTALYA 3 1 - 0 3 GÜVERCİNCİ Doğa 1071   HATAY
22 BEKDEMİR Şevval 1119   GİRESUN 3 0 - 1 3 ANAÇOĞLU Çisel 1178   ANKARA
23 MOĞUL Ceyda 1437   İZMİR 1 - 0 3 ŞAHİN Zülal Göksu 1072   TOKAT
24 GÜNEŞ Gülenay 1366   MUĞLA 0 - 1 BARLAS Berra Fatoş 1143   DENİZLİ
25 ZENGİN İclal İlayda 1194   ORDU 1 - 0 ARSLAN Zeynep Naz 1074   MERSİN
26 EREN Beril 1104   BURSA 1 - 0 ÇINAR Ceylin 1166   İZMİR
27 DEDA Yağmur 1059   İZMİR 0 - 1 2 YILDIZ Begüm 1109   ANKARA
28 GÜNDÜZ Ekin 1042   İZMİR 2 0 - 1 2 KIPIK Feyza 1190   ANTALYA
29 BAŞARAN Hatice Azra 1157   BALIKESİR 2 ½ - ½ 2 SOYLU Doğa 1012   MANİSA
30 ÇALIŞKAN Bade Su 1071   İZMİR 2 1 - 0 2 AYDIN Delfinay Zeynep 1127   SAKARYA
31 YALÇIN Nehir 1124   ISPARTA 2 ½ - ½ 2 YALÇIN Sudenaz 1049   ISPARTA
32 AVCILAR Fatıma 1110   GAZİANTEP 2 ½ - ½ 2 UZUN Aybüke 1017   SAMSUN
33 ŞİMŞEK Gülsunur 1108   ANTALYA 2 0 - 1 2 COŞKUN Dilruba     BURSA
34 AKKAPULU Beren Yaprak 1024   ADANA 2 1 - 0 2 SOLAK Şura 1105   İSTANBUL
35 MEMİLİ Rümeysa 1099   AKSARAY 2 0 - 1 2 SAMUK Zehra Ceren     EDİRNE
36 YUNUS Delfin 1014   MERSİN 2 0 - 1 2 MUTLU Elif Naz 1091   İZMİR
37 TOPRAK Kudret 1000   DÜZCE 2 1 - 0 2 UĞUR Elif Almıla 1091   MUĞLA
38 ERMETAL Çilen     K.K.T.C. 2 1 - 0 2 USLU Şenız 1087   ORDU
39 IŞIK Zeynep 1214   İSTANBUL 1 - 0 ÖZALP Şevval 1084   DENİZLİ
40 SÜZGÜN Ece 1034   ANKARA 1 - 0 DOĞAN Nehir 1166   KIRIKKALE
41 ÖZTÜRK İdil     ANKARA 0 - 1 CEYLAN Simay Gül 1121   BALIKESİR
42 TOKBAŞ Sıla 1093   SAMSUN 1 ½ - ½ DAYAN Ceren 1024   DENİZLİ
43 KURT Beyza 1078   ESKİŞEHİR 1 1 - 0 1 ENSARİ Şeyma     İSTANBUL
44 KAYA Nevres Nur     MARDİN 1 0 - 1 1 DİNÇ Nehir 1037   İZMİR
45 YURTSEVER Ela 1035   İZMİR 1 1 - 0 1 MALKOÇ Asel     SAMSUN
46 PEKUZ Ceylin     KIRIKKALE 1 0 - 1 1 TONBUŞ Hafize 1031   ISPARTA
47 KURT Sıla Nazlı 1017   ANKARA 1 1 - 0 1 TOPALOĞLU Nehir     SAMSUN
48 YILMAZ Hatice Kübra     KARAMAN 1 0 - 1 1 AYKAÇ Ayça Azra     İSTANBUL
YAVUZ Elif Sıla 1092   İSTANBUL 0 1 - - Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014