bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM(34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1212
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 6 de 28.01.2015 da 16.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 GÖKÇEK Kürşat Buğra 1460 1348 MERSİN 5 ½ - ½ 5 AKIN Yağız Çınar 1455 1294 İSTANBUL
2 ÖZTÜRK Efe Hakan 1621 1522 TOKAT 0 - 1 MALĞAÇ Ömer Beyazıt 1471   TRABZON
3 ÇALIŞKAN Seha 1455   EDİRNE 1 - 0 ARSLAN Muhammed Emin 1600   MERSİN
4 KÖPRÜBAŞI Burak Çınar 1405 1276 EDİRNE 0 - 1 TAŞLIÇUKUR Erdeniz 1479   İSTANBUL
5 IŞIK Burak Alp 1366 1638 TEKİRDAĞ 4 0 - 1 KARSAN Adil Tuna 1396   İSTANBUL
6 CM YAVUZ Efe Metehan 1557 1432 BOLU 4 1 - 0 4 ÇAPUTÇUOĞLU Zeki Berke 1351   ANKARA
7 KARGI Mert 1351   TRABZON 4 0 - 1 4 ÇALLIOĞLU Yiğit Sarp 1516 1302 DENİZLİ
8 AKKÖK Mehmet Ahmet Necat 1420 1477 HATAY 4 ½ - ½ 4 AÇIKGÖZ Kağan Kerem 1335   MANİSA
9 BOZDOĞAN Sarper Ekin 1450   DENİZLİ 4 1 - 0 4 NAZLI Mehmet Hamdi 1253   MUĞLA
10 YORULMAZ Ali Alper 1337 1155 İZMİR 4 0 - 1 4 ERDOĞAN Tekin Alp 1416   ADANA
11 AKÇİÇEK Mert 1317   MANİSA 4 1 - 0 4 DİNÇER Efe Barkın 1407 1245 AYDIN
12 ADIGÜZEL Ufuk Alp 1400   MERSİN 4 1 - 0 4 AKGÜN Deniz 1309   MERSİN
13 ARAL Furkan 1335 1377 BURSA 4 1 - 0 4 KELEŞOĞLU Ahmet 1148   ORDU
14 ÜNLÜ Ceyhun Ege 1311   TRABZON 4 0 - 1 4 CİRİT Uğur 1364 1338 EDİRNE
15 PEKGÜZEL Sami 1242   AYDIN 4 1 - 0 4 TÜRKEN Emir 1354   HATAY
16 GÜNDOĞDU Mustafa Yalın 1467 1463 BURSA 1 - 0 AKDAŞ Emre 1315   İSTANBUL
17 GERGERLİ Osman Utku 1247 1292 İZMİR 0 - 1 ÖZTÜRK Furkan Berk 1466 1335 BURSA
18 IŞIK Ömer 1461   GAZİANTEP ½ - ½ AYDOĞAN Babür 1315 1151 DENİZLİ
19 TASLIOĞLU Gökay Deniz 1404   TOKAT 0 - 1 AYDOĞDU Arıl 1287   SAMSUN
20 AKSU Ata Anıl 1396 1010 İZMİR 1 - 0 ZENCİRCİ Ahmet 1286   İSTANBUL
21 KABADAYI Süleyman Arda 1389 1298 İSTANBUL 1 - 0 ATAER Mustafa Sarp 1252 1231 BURSA
22 YURDUN Fehmi Kuzey 1362   MUĞLA 1 - 0 GİRAY Arda 1230   DÜZCE
23 DELİPINAR Uras Emre 1358   İSTANBUL 1 - 0 SAYIN Mert Ali 1224   SAKARYA
24 SARIKAYA Eser 1338 1336 İSTANBUL 1 - 0 DEMİRBAŞ Ahmet Yiğit 1198   BURSA
25 ŞENCAN Mert 1124   İZMİR 0 - 1 ÇABUK Can 1333   EDİRNE
26 ARGÜZ Bartu Toprak 1325   DENİZLİ 1 - 0 NALCI Kaan 1162   ISPARTA
27 SAKARYA Muammer Boran 1320   BURSA 1 - 0 MERCİMEK Ali Atakan 1109   ADANA
28 HACISALİHOĞLU Efe Eren 1177   İSTANBUL 3 0 - 1 3 KIZIL Volkan 1600   MERSİN
29 ÇALIŞKAN Samet 1513 1218 MANİSA 3 1 - 0 3 ERZURUMLU Bora 1169   MUĞLA
30 TEMİZER Umut 1176   İSTANBUL 3 0 - 1 3 ERDEM Eren 1403   BOLU
31 YETİM Hazar 1171   ANKARA 3 0 - 1 3 SENDAN Aydoğan 1400   MERSİN
32 KEMERLİ Çağan 1155   İSTANBUL 3 1 - 0 3 ÖZCAN Kaan 1389   İSTANBUL
33 ARAPÖZENGİ Mert Ali 1372   EDİRNE 3 1 - 0 3 KANDAZ Berat Efe 1156   SAKARYA
34 ERDEMLİ Kadir 1333   MUĞLA 3 1 - 0 3 ÖZ Osman Mert 1148   MUĞLA
35 İNAK Berkay 1330   ISPARTA 3 1 - 0 3 HOCEK Yiğit 1139   DENİZLİ
36 SEVEN Kaan 1153   İZMİR 3 0 - 1 3 KAPLANCAN Burak 1328   MANİSA
37 AZDER Mustafa Alp 1148   BURSA 3 0 - 1 3 ÇAKMAK İbrahim 1324   İSTANBUL
38 GÜLBAŞ İsa 1147   HATAY 3 0 - 1 3 ŞİBLİ Murat Yiğit 1316   ADANA
39 KARADAĞ Baha 1314 1177 MANİSA 3 1 - 0 3 ARSLAN Mehmet Enes 1136   ANTALYA
40 GENÇ Ömer 1103   BURSA 3 0 - 1 3 DURHAN Batuhan 1310 1032 İZMİR
41 PARÇALI Serdar Efe 1301   İZMİR 3 1 - 0 3 KILIÇ Nurullah 1136   SİİRT
42 ÇİNÇİN Zeki 1105   HATAY 3 ½ - ½ 3 GENÇ Barış 1282 1032 HATAY
43 SEZER Enes 1270   ANKARA 3 ½ - ½ 3 ALTINTAŞ Batuhan 1086 1128 BURSA
44 KARAKUŞ Ali 1068   K.K.T.C. 3 1 - 0 3 DEMİROĞLU Demir 1244   GAZİANTEP
45 ŞAHBAZ Bartu 1244   DENİZLİ 3 1 - 0 3 GEBEŞ Ferhat Yamaç 1079   MUĞLA
46 ŞENAY Berkay 1229   MANİSA 3 1 - 0 3 KILIÇ Güven 1059   ÇANAKKALE
47 KIZILGÜL Tuğrul 1219   TOKAT 3 0 - 1 3 NAY Ali Doğan 1033   K.K.T.C.
48 YILDIRIM Özgür Toprak 1048   İSTANBUL 3 0 - 1 3 YARAN Taylan Onat 1214   İSTANBUL
49 ŞAHİN Galip Koray     İSTANBUL 3 0 - 1 3 KUNDAKÇI Yiğit 1206   SAKARYA
50 CAN Efe Deniz 1194   İSTANBUL 3 1 - 0 3 KILIÇ Mithat Mert 1000   BURSA
51 BABACAN Kerem 1385   KONYA 0 - 1 ACAR Kaan 1169   ANTALYA
52 ERSÖZ Talha 1360   MERSİN 1 - 0 CİVCER Ömer Faruk 1154   ÇANAKKALE
53 GÜREN Melih 1088   ÇANAKKALE 0 - 1 ASLAN Talha 1310   GAZİANTEP
54 DUMAN Ahmet Emin 1291   AFYONKARAHİSAR 0 - 1 YILMAZ Yiğit Efe 1149   AYDIN
55 TEZ Ekrem Yağız 1252   TEKİRDAĞ ½ - ½ SAYDAM Batuhan 1138   İZMİR
56 DOĞAN Emre Kağan 1235   ORDU ½ - ½ GÜLDÜR Burak 1126   MANİSA
57 ALP Mustafa 1230   BURSA 1 - 0 KESİK Muhammed 1075   GİRESUN
58 DİYADİN Mustafa Bilge 1070   ANKARA ½ - ½ ŞAHİN Taha 1189   KOCAELİ
59 MEYLANİ İbrahim Baran 1179   YALOVA + - - İBİLİOĞLU Alper Burak 1027   KÜTAHYA
60 KOÇU Berat 1028   MANİSA 0 - 1 2 ÇOLAK Erol Can 1293   ORDU
61 GÜLTAŞ Çınar 1600   MERSİN 2 1 - 0 2 GÜNGÖR Efe 1070   BURSA
62 YAMAN Baran 1347   ANKARA 2 0 - 1 2 TÜZÜNER Deniz 1068   ANKARA
63 AKDENİZLİ Yiğit Eren 1319   MUĞLA 2 1 - 0 2 KURUCA Fethi Yağız 1051   BALIKESİR
64 ÖZBOSNALIOĞLU Mert 1068   İZMİR 2 1 - 0 2 PAKİŞ Emir 1234   İSTANBUL
65 TOPAL Beran Ege 1213   HATAY 2 1 - 0 2 AKSOY Dorukan 1061   MANİSA
66 ATAR Berat 1201   ANTALYA 2 1 - 0 2 YILDIRIM Kutlu Berke 1050   BOLU
67 ÇETİN Yağız Efe 1070   İZMİR 2 1 - 0 2 İLDEMİR Burak 1173   YOZGAT
68 BİROL Emir Efe 1065   ANTALYA 2 1 - 0 2 DİKİLİTAŞ Beren 1134   ANKARA
69 KAYNAK Deniz Can 1050   ANKARA 2 1 - 0 2 ASLAN Ahmet Can 1123   MERSİN
70 AY Furkan Enes 1123   SİVAS 2 1 - 0 2 TOKLU Sarp 1046   İZMİR
71 YILMAZ Kuzey 1038   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ORBAY Yağız Orkun 1120   AYDIN
72 BOZKURT İlke Cem 1117   ADIYAMAN 2 0 - 1 2 DURAN Kaan 1028   BURSA
73 GÜL Fatih 1108   ISPARTA 2 1 - 0 2 GÜDER Zafer Alpin 1018   İSTANBUL
74 AYDIN Mustafa Murat 1024   AMASYA 2 0 - 1 2 GÜNDÜZ Çağan Tan 1101   İSTANBUL
75 ÇATAK Kerem 1023   ANKARA 2 0 - 1 2 CANER Yiğit 1097   MUĞLA
76 GÖKÇEN Demir 1004   ANKARA 2 0 - 1 2 KAMİŞLİ Görkem Arda 1093   İSTANBUL
77 YILMAZ Ali İmran 1091   BATMAN 2 0 - 1 2 SEMERCİ Behçet Emre 1011   BURSA
78 ALTUNGÖLLER Furkan     AKSARAY 2 1 - 0 2 UĞURLU Yağızefe 1090   İZMİR
79 DİNÇER Abdullah     ÇANAKKALE 2 0 - 1 2 BAYLAN Ahmet Berkan 1087   MUĞLA
80 KARAASLAN Efe     İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 KESEN Boray 1085   K.K.T.C.
81 KARAÇELEBİ Denizcan 1079   İZMİR 2 1 - 0 2 ATA Mehmet Umut 1009   BURSA
82 TURGUT Çağdaş Hasan     İZMİR 2 0 - 1 2 AKSOY Onur 1078   İZMİR
83 ADAL Uygar Çağrı 1077   HATAY 2 ½ - ½ 2 YAVUZ Salih Kerem 1008   İSTANBUL
84 ÇÖLGEÇEN Ali Altan 1076   ANTALYA 2 1 - 0 2 ANACAK Hasan Güneş     İZMİR
85 KAYA Mert 1074   ÇANAKKALE 2 1 - 0 2 YILMAZ Şemseddin Efe     ŞANLIURFA
86 KARAASLAN Muhammed     BİTLİS 2 1 - 0 2 AY Kerimcan 1071   KOCAELİ
87 AYNUR İbrahim Arda 1052   ANKARA 0 - 1 ŞAM Ayberk 1301 1026 MANİSA
88 KAYAOĞLU Ege 1188   ANTALYA ½ - ½ ASLANYÜREK Umut 1033   HATAY
89 KARAMAN Arda 1036   DENİZLİ 0 - 1 KARADEMİR Buğra 1166   İSTANBUL
90 UYSAL Güney 1052   ISPARTA 0 - 1 TEKER Emre 1110   İSTANBUL
91 CEYLAN Tunay Arda 1026   BALIKESİR 0 - 1 İBAR Orhun 1077   İSTANBUL
92 ÇELİK Toprak Kayra     ANTALYA 1 - 0 ATMA Enes 1068   KAHRAMANMARAŞ
93 MUT Arda 1021   MERSİN ½ - ½ ÖZDEMİR Hüseyin Demir 1068   ANKARA
94 VAR Mehmet Cemal 1053   SAKARYA ½ - ½ BUKAĞILI Ege     İZMİR
95 DERAL Elber     İZMİR 1 0 - 1 1 ŞENYÜZ Uygar 1313   AYDIN
96 DEVECİ Ulaş     HATAY 1 0 - 1 1 ÖZBEK Eyüp 1187   AKSARAY
97 GÖKÇE Hüseyin Efe 1163   TEKİRDAĞ 1 1 - 0 1 AYDIN Halit Fırat     AMASYA
98 GÜLSÜN Şant     İSTANBUL 1 0 - 1 1 NEBİLER Yiğit Deniz 1152   İSTANBUL
99 YARBA Emir 1150   MARDİN 1 0 - 1 1 DOĞAN Yağız Berker     AMASYA
100 KAYA Meriç     ARTVİN 1 0 - 1 1 GÜVEN Gökberk Erdem 1126   MERSİN
101 YAVUZ Tekin Batuay     AYDIN 1 ½ - ½ 1 ATALAY Ensar 1114   BATMAN
102 ÇAĞIL Celal Yavuz 1100   KAYSERİ 1 ½ - ½ 1 KÖŞKER Batın     İSTANBUL
103 KARABEYOĞLU Göktuğ 1067   HATAY 1 1 - 0 1 TÜRKKAN Ali     BURSA
104 YILMAZ Enes     KARAMAN 1 0 - 1 1 ARSLAN Kerem 1045   MERSİN
105 ATALAY Yiğit Ozan 1024   ANTALYA 1 1 - 0 1 YILMAZ Kaan     ANKARA
106 AKPINAR Mehmet Eren     KONYA 1 1 - 0 1 YÜCEL Buğra Sefa     KIRIKKALE
107 ÇALIŞKAN Arhan     İSTANBUL 1 1 - 0 0 ALPÇETİN Ediz Batu     ANTALYA
108 GÖKBERK Mehmet     ANKARA 0 1 - 0 0 ÖZGE Sami Gürler 1100   DENİZLİ
109 KIRĞIZ Mehmet 1022   ELAZIĞ 0 0 - 1 0 ÖZKURT Arda     İSTANBUL
110 KURT Hüseyin     UŞAK 0 0 - 1 0 DEVECİ Hasan     ANTALYA
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014