bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ GENEL
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA(6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1398
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 6 de 28.01.2015 da 16.00
 
M.No SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 KARAAHMETOĞLU Ege 1931 1837 ANKARA 5 1 - 0 ÜNLÜ Alp Buğra 1723 1584 MANİSA
2 YERDEN Hüseyin Eren 1790 1614 ADANA 1 - 0 SARIKAVAK Serdar İhsan 1668 1577 İSTANBUL
3 KARA Yankı 1764 1682 İZMİR 4 ½ - ½ GÜLBEYAZ Emir 1850 1722 MERSİN
4 KÜREKCİ Ferit Tuna 1615 1532 ANKARA 4 0 - 1 4 TARLABAŞI Emirhan 1974 1861 İSTANBUL
5 FM AYDINÇELEBİ Kağan 1938 1864 GAZİANTEP 4 1 - 0 4 ÇAKIN Ahmet Burak 1716 1573 GAZİANTEP
6 AYDOGDU Çağatay 1617 1425 İSTANBUL 4 0 - 1 4 KÜÇÜKSARI Kaan 1936 1849 ANTALYA
7 OLGUN Efe 1426   İSTANBUL 4 0 - 1 4 IŞIK Alpaslan 1773 1642 İZMİR
8 ÖZDEMİR Serhan Berat 1742 1577 ZONGULDAK 4 0 - 1 4 İNCE Ali Emre 1560 1466 İZMİR
9 ÜREGEN Rafet 1554 1371 ANTALYA 0 - 1 KESKİN Osman Orçun 1752 1570 ISPARTA
10 ŞENYÜZ Mustafa Zorbey 1526 1419 İSTANBUL 0 - 1 GALLEVCİ Yağız 1713 1668 BURSA
11 ALTUNBAY Önder 1703 1550 MERSİN 1 - 0 MUT Emir 1498   MERSİN
12 METE Muhammet Baturalp 1443   YALOVA 0 - 1 NALBANT Tuna Onat 1669 1500 MANİSA
13 SAKARYA Muzaffer Enes 1462   AKSARAY 0 - 1 ÖZKALE Can Barkın 1617   ADANA
14 ADSIZ Melik Baver 1433   VAN 0 - 1 IŞIK Can 1599 1524 SAKARYA
15 KAYA Onur 1588 1585 ANKARA ½ - ½ ÖZSOY Alimert 1493   BALIKESİR
16 MENKEN Ekin 1577 1521 MERSİN 1 - 0 ERYILMAZ Emre 1491 1278 İSTANBUL
17 GEZİCİ Ömer Ata 1561 1539 İSTANBUL 1 - 0 KİRACIOĞLU Demir 1433   İZMİR
18 GÜRGÜÇ Tuna 1559 1356 MUĞLA ½ - ½ PEKGÜZEL Salih 1434 1401 AYDIN
19 DEMİRBAŞ Emre 1652 1546 İSTANBUL 3 1 - 0 BÜKE Furkan 1396 1377 BURSA
20 İNAÇ Gökdeniz 1712 1566 İZMİR 3 1 - 0 3 ÖNER Salih 1426   ELAZIĞ
21 YİĞİT Fatih 1439   TRABZON 3 ½ - ½ 3 GÖKKAYA Murat Bora 1600 1359 İSTANBUL
22 ŞAHİNTAŞ Umut 1420 1305 İSTANBUL 3 1 - 0 3 AYDIN Mert Doğan 1580 1476 ANKARA
23 KOLKOPARAN Bedirhan 1419 1368 BALIKESİR 3 0 - 1 3 ŞAHUTOĞLU Mehmet 1574 1310 HATAY
24 DEMİREL Çağrı 1411 1209 MANİSA 3 0 - 1 3 DEMİRELLİ Ahmet Mahir 1543 1370 BALIKESİR
25 AKASLAN Umut 1516 1355 İSTANBUL 3 1 - 0 3 AKSÖZ Burak Can 1409 1323 İSTANBUL
26 ÇALIŞKAN Berk Tuğra 1492 1273 İZMİR 3 1 - 0 3 ŞİŞLİ Umut Taha 1374 1363 ANKARA
27 KAYA Yusuf 1370   BATMAN 3 0 - 1 3 TAY Uğur Can 1484   ANTALYA
28 ÖZDEMİR Umut 1480 1428 ANKARA 3 0 - 1 3 PEK Efe Can 1302   SAKARYA
29 OK Muhammed Yasir 1107   DİYARBAKIR 3 0 - 1 3 CAN Furkan 1477   ANTALYA
30 AKYOL Emre 1230   İZMİR 3 1 - 0 3 GÖÇER Onur Saygın 1466   KAHRAMANMARAŞ
31 BAHADIR Melih 1593 1519 DÜZCE 1 - 0 3 DENİZ Burak 1100   MERSİN
32 AYDEMİR Ahmet Anıl 1372 1236 MERSİN 0 - 1 EVİNÇ Mehmet 1660 1535 İZMİR
33 PEKTAŞDAN Ege 1353   İZMİR 0 - 1 MERMER Yunus 1636 1437 MUĞLA
34 YANIK Tunahan 1349   ANTALYA 0 - 1 KAVUKCU Mustafa 1596 1426 MANİSA
35 ARSLAN Hasan Bahadır 1297   KONYA 0 - 1 BAŞPINAR Mehmet 1534   KARAMAN
36 TOPÇU Tibet Tuna 1534 1395 İSTANBUL 1 - 0 DEMİR Ege 1345   DENİZLİ
37 ÖZNUR Muhammed Ali 1497   KIRIKKALE ½ - ½ ERTÜREL Deniz 1270 1340 ANTALYA
38 BARUT Metehan 1486 1306 DENİZLİ 1 - 0 ÖZASLAN Furkan 1340   GAZİANTEP
39 ÖZDEMİR Mehmet Ali 1472 1382 ANKARA 1 - 0 YUNUS Ali Emre 1243   İZMİR
40 ALTINÖZ Yusuf 1436 1361 HATAY ½ - ½ ELÇİ Bilge Yiğit 1208   KASTAMANU
41 ERSOY Emir 1432   İSTANBUL 1 - 0 ADIYAMAN Ömer Fatih 1187   ÇANAKKALE
42 ATEŞ Bilge Kaan 1289   SİVAS 0 - 1 ERGÜN Berkcan 1427   KOCAELİ
43 ÇİFTÇİ Furkan Nadir 1580 1671 İSTANBUL 2 1 - 0 İDİZ İzzet 1210   BALIKESİR
44 AKBULUTLAR Emirhan 1244   KAYSERİ 2 0 - 1 2 AY Rıza Enes 1460   BURDUR
45 OKUR Melih 1240   İSTANBUL 2 0 - 1 2 ÇEKÇEOĞLU Mustafa 1422   KARAMAN
46 HAKSEVER Can 1233   İSTANBUL 2 0 - 1 2 ŞEKERCİ Ali Rıza 1407   KARAMAN
47 YAMAN Can 1396   MANİSA 2 ½ - ½ 2 YİĞİT Kerem 1225   İSTANBUL
48 KUTANOĞLU Sinan Emre 1380   KAYSERİ 2 0 - 1 2 AYNALI Yusuf Alperen 1222   ANTALYA
49 DEMİR Berke 1347   K.K.T.C. 2 1 - 0 2 ŞENTÜRK Kadem Mehmet 1217   ARTVİN
50 DANIŞMAN Ali Berkay 1315   KONYA 2 ½ - ½ 2 YÜKSEL Sarper 1174 1164 BURSA
51 TOPÇAKAR Sinan 1309   SAMSUN 2 ½ - ½ 2 ÜNAL Yaman 1170   KASTAMONU
52 SARİALİ Furkan Anıl 1203   TRABZON 2 1 - 0 2 ÖKMEN Çağrı 1308   KIRIKKALE
53 DEMİR Muhammed Taha 1185   İSTANBUL 2 1 - 0 2 DİLMEÇ Emre 1296   KARAMAN
54 KENAR Utku 1168   ÇANAKKALE 2 ½ - ½ 2 KAYA Mehmet Ata 1279   ANTALYA
55 TETİK Furkan 1264   KIRIKKALE 2 0 - 1 2 YİĞİTTÜRK Fevzi Ayberk 1162   SİVAS
56 BABAOĞLU Mert 1256   TEKİRDAĞ 2 1 - 0 2 İBAR Ural     İSTANBUL
57 KONCAGÜL Süleyman Şah Doruk 1161   ÇANAKKALE 2 1 - 0 2 AKDOĞAN Enes 1247   ISPARTA
58 GÖKÇEK İbrahim Melih     ANKARA 2 ½ - ½ ÖZER Furkan 1390 1323 YOZGAT
59 BOZKURT Utku 1424   İZMİR 1 - 0 CELAYİR Cengiz 1073   ANTALYA
60 AKSAKAL Nurettin 1306 1272 HATAY 1 - 0 YILDIZ Said Nuri 1141   AKSARAY
61 DÖNMEZ Ömer Berker 1173   ANKARA 1 - 0 BAŞARAN Umut 1262   TEKİRDAĞ
62 ATLI Civan 1163   ADIYAMAN 1 - 0 TARHAN Hüseyin Osman 1196   DENİZLİ
63 KARKA Ulaş 1132   AMASYA 0 - 1 YILMAZ Işık 1168   İSTANBUL
64 BEŞE Yunus Emre 1408   GAZİANTEP 1 1 - 0 1 DAVARCI Muzaffer     TUNCELİ
65 GÜDER Berkan 1000   ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 GÜMÜŞTAŞ Sunay 1314 1118 BURSA
66 ERDOĞAN Harun Yusuf 1192   KIRŞEHİR 1 1 - 0 1 ERTÜRK Eren     KIRIKKALE
67 ULUG Hüsamettin Uluğbey 1000   ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 ÇETİN Enes 1121   BALIKESİR
68 AKDAŞ Mehmet     ANTALYA 1 0 - 1 1 ENGİN Eyüp Tarık 1095   SAMSUN
69 AKKAYA Emre 1073   ANTALYA 1 1 - 0 1 KARADAYI Mustafa     TUNCELİ
70 HAMURCU Bedirhan 1048   HATAY 1 0 - 1 1 SUAY Erdoğan     K.K.T.C.
71 ŞEKER Tuğrul     ERZİNCAN 1 0 - 1 1 IŞIK Ahmet Ünal 1032   TUNCELİ
72 ÇEVİK Muhammed İshak 1100   BİTLİS 0 1 - 0 0 ATASEVEN Ahmet     TUNCELİ
BAYKURT İbrahim     KIRIKKALE 0 1 - - Tur    
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014