bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA (6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1271
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 6 de 28.01.2015 da 16.00
 
M.No SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 KAYGISIZ İlayda 1646 1449 DENİZLİ 4 1 - 0 ÇELİK Aydan 1570 1504 İSTANBUL
2 ÇELİK Eylül 1553 1370 İSTANBUL 1 - 0 4 BOZKURT Hatice Mislina 1467   GAZİANTEP
3 SAİM Sida 1645 1606 MERSİN 4 ½ - ½ DALGAR Sudenaz 1375 1219 ANTALYA
4 BİTMEZ Şevval 1246   BALIKESİR 0 - 1 SADE Defne 1625 1561 İZMİR
5 ÇELİK Ada 1579 1236 MUĞLA 0 - 1 KÖMÜRCÜ Aleyna 1508 1240 İZMİR
6 KARAÇAY Doğa 1487 1382 HATAY 1 - 0 KÖKYAR Simge 1367   İSTANBUL
7 MEYLANİ İrem Serdil 1449   YALOVA 3 1 - 0 3 ŞİMŞEK Elif Asude 1365   ANKARA
8 CİNSEL Rana 1229   MANİSA 3 0 - 1 3 YILDIZ Güneş 1405   İSTANBUL
9 AKILLI Ceren 1221 1391 ANKARA 3 ½ - ½ 3 İNCE Ilgın Leycan 1344   KOCAELİ
10 ONBAŞI İrem 1366 1138 BURSA 3 0 - 1 3 SAĞLAMER Ayşen 1319   K.K.T.C.
11 ERASLAN Ecem 1367   TRABZON 1 - 0 DÖNMEZ Beyza Nur 1076   NİĞDE
12 UYSAL Ayşe Zeynep 1067   İZMİR 0 - 1 KORKAR Beyza 1271   DENİZLİ
13 TUNCEL Sıla     KOCAELİ 0 - 1 ERDEM Yağmur 1218   DENİZLİ
14 POLİK Adile 1121   ÇANAKKALE 0 - 1 SINMAZ İrem     EDİRNE
15 SUCAKLI Duru 1093   ANKARA 2 0 - 1 2 BULUT Deniz 1244   ANTALYA
16 SIRKINTI Edanur 1203   KAYSERİ 2 1 - 0 2 ÇAM Zeynep Naz 1126   ANKARA
17 BEZİR Ece İrem 1065   ISPARTA 2 0 - 1 2 ZEYBEK Merve 1167   DENİZLİ
18 DEMİR Eylül Simay 1085   KIRKLARELİ 2 ½ - ½ 2 İĞLİ Sıla 1144   ÇANAKKALE
19 BAYAV Ebrar 1145   BİTLİS 0 - 1 2 KARAGÖZ İlayda 1000   ÇANAKKALE
20 TAMCI Fatma Sıla 1130   SAMSUN 0 - 1 ERAYDIN Özümay 1174   AYDIN
21 İZİ Zeynep İlayda 1072   GAZİANTEP 1 - 0 BAHAR Fatma Sude 1161   KONYA
22 KURT Zeynep 1140   ESKİŞEHİR 1 1 - 0 ÇEVİK Elif Zülal 1111   KIRIKKALE
23 DELİVELİ Sıla Şirin 1142   KIRKLARELİ 1 ½ - ½ ½ ÇİFTÇİ Fatma İrem     ELAZIĞ
24 TAKAZ Bahar Ekin 1068   ARTVİN ½ 1 - 0 ½ YILMAZ Tusem 1067   MARDİN
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014