bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806 )
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1351
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 6 de 28.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 ÜZÜMCÜ Ahmet Utku 1916 2013 İSTANBUL 5 ½ - ½ 5 ANGÜN Batu 1771 1742 İSTANBUL
2 ÇİLEK Bora 1822 1736 MANİSA ½ - ½ KIZILKUŞ Akın 1657 1621 ANKARA
3 BAYLAV Can 1752 1641 KOCAELİ ½ - ½ UNAT Can Haktan 1771 1584 İZMİR
4 BEKİRAĞAOĞLU Umut 1631 1482 ANTALYA 4 ½ - ½ 4 KILIÇ Göktürk Kağan 1794 1735 SAKARYA
5 TINARLIOĞLU Emre 1765 1668 İSTANBUL 4 0 - 1 4 CEYLAN Sezer 1604 1445 ANTALYA
6 SAĞOL Yağız 1606 1519 İZMİR 4 0 - 1 4 KARAOĞLAN Doruk 1763 1731 İZMİR
7 UÇAR Buğra 1589 1548 HATAY 4 1 - 0 4 KAPTAN Emre Akın 1749 1649 SAKARYA
8 KAYA Enes 1540 1441 MANİSA 4 1 - 0 4 TUNCER Orçun Ege 1727 1603 AYDIN
9 ÇELİK Meriç 1496   ZONGULDAK 4 1 - 0 4 EKE Salih 1664 1506 İZMİR
10 BATMAZ Onur Utku 1648 1546 GAZİANTEP 4 1 - 0 4 GÜVEL Emir 1497 1348 MERSİN
11 KAYAN Mert Ali 1345   DENİZLİ 4 0 - 1 4 SELVİ Kaan 1632 1583 İZMİR
12 TANRIVERDİ Enes 1709 1615 GİRESUN 1 - 0 4 TUFAN Kerem 1384   ANTALYA
13 EROL Mehmet Eren 1470 1358 İSTANBUL 0 - 1 ÖZENİR Ekin Barış 1941 1917 MERSİN
14 İLKİMEN Mehmet Emre 1706 1566 DENİZLİ 1 - 0 SÜTCÜ Süleyman Bilal 1430   ANTALYA
15 DEMİR Boran 1448   ANTALYA 1 - 0 COŞKUN Emre 1655 1528 HATAY
16 ALTIN Arda 1419 1262 ANKARA ½ - ½ İNANÇ Umut Barış 1615   GAZİANTEP
17 TAPAN Arda 1400 1297 İSTANBUL 0 - 1 BÜLBÜL Hüseyin Doruk 1528   BURDUR
18 AYDOĞDU Selcan Ayberk 1327 1202 BURSA 0 - 1 ÇAKALOZ Teoman Kaan 1524 1349 İZMİR
19 ATAER Arda Burak 1352 1289 BURSA 1 - 0 CANDAR Onur 1519 1230 İZMİR
20 EMİR Emirhan 1501 1461 İSTANBUL ½ - ½ ÇETİNKAYA Mustafa Atahan 1391   TEKİRDAĞ
21 ÖZAKPINAR Emre 1244   İSTANBUL 0 - 1 ÖZGÜNER Hakkı Ata 1496 1407 ADANA
22 YOKUŞ Yusuf Diyar 1600 1334 BURSA 3 0 - 1 3 ABATAY Mustafa Ata 1378   MERSİN
23 KÖSE Onat 1560   BURDUR 3 0 - 1 3 AKŞIK İlke 1358   DENİZLİ
24 EKİNCİ Berkay 1520 1441 İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 MUŞTU Mehmet Arda 1350   İSTANBUL
25 ÖZDEMİR Arda 1489 1344 İZMİR 3 1 - 0 3 KURU Berkay Mert 1344   TRABZON
26 ÇİFTER Ada Yankı 1380   MANİSA 3 1 - 0 3 BAŞKAFA Berkan 1488   DENİZLİ
27 PEKTAŞ Gökdeniz 1486 1396 İSTANBUL 3 1 - 0 3 İNAL Rıza Cem 1333   KONYA
28 AKOĞLANOĞLU Murat Umut 1361 1324 ANKARA 3 1 - 0 3 EROĞLU Eren 1479   ANKARA
29 YILMAZ Eren 1340   MUĞLA 3 0 - 1 3 DAMAR Cemil Esat 1425 1465 BURSA
30 ARPACI Ozan 1464 1371 İZMİR 3 0 - 1 3 ERDOĞAN Ahmet Selim 1318   ANKARA
31 UYGUR Onur 1311 1202 BURSA 3 1 - 0 3 KURTOĞLU Fikret Alp 1461   MERSİN
32 BAĞCI Muhammet Ali Rıza 1253   BATMAN 3 0 - 1 3 EREN Uygar 1434 1458 ANTALYA
33 YILDIRIM Okan 1442   ANTALYA 3 1 - 0 3 YILDIR Mehmet 1314   KAHRAMANMARAŞ
34 ALİYEV Tamer 1409 1423 YALOVA 3 ½ - ½ 3 GÜNAYDIN Timuçin Oisin 1212 1229 BURSA
35 TÜRKAN Burak 1181   ANKARA 3 0 - 1 3 BAYINDIR Kuzey 1412 1406 İSTANBUL
36 TANRIKULU Tuna 1409 1349 SAKARYA 3 ½ - ½ 3 ŞAKA Ömer 1227   SAMSUN
37 BEYTEMİR Halil Eymen 1401   AFYONKARAHİSAR 3 1 - 0 3 AÇIKGÖZ Ufuk Alp 1208   ANTALYA
38 HACIOĞLU Efe 1123   ANTALYA 3 0 - 1 3 DİLGİL Dağlar 1392   MERSİN
39 ŞENER Ahmed Harun 1339   İSTANBUL 0 - 1 KIRAY Tunçer Efe 1480 1547 KARAMAN
40 AKIN Batıkan Aybey 1527   MUGLA 1 - 0 İNAL İhsan Berkay 1292   TEKİRDAĞ
41 KARAHAN Yiğit Taha 1402 1482 İSTANBUL 1 - 0 ÇÖLGEÇEN Erol Baran 1265 1108 ANKARA
42 ŞEN Emre 1338   ANTALYA ½ - ½ SARSIK Mert 1445   ZONGULDAK
43 GÜL Umut Çağan 1249 1319 BURSA ½ - ½ YATAĞAN Kerem 1436   ORDU
44 KURU Zübeyir Zorbey 1412   KONYA ½ - ½ PEKER Yavuz Selim 1262   KAHRAMANMARAŞ
45 GÜR Rüzgar Efe 1272   İSTANBUL 0 - 1 KOÇ İsmet Saygın 1410 1297 TEKİRDAĞ
46 PAKİŞ Berkun 1282   İSTANBUL ½ - ½ SAATCI Can 1318 1410 BURSA
47 AYDIN Başar 1232   ESKİŞEHİR 0 - 1 ÖZCAN Yiğit 1410 1387 İSTANBUL
48 ULUOCAK Esat 1366   TOKAT 1 - 0 ÇALIM Bora 1252   ANKARA
49 KURU Yurdaer Hasbey 1248   KONYA ½ - ½ DEMİRER Osman 1362   KARAMAN
50 BAYKAL Bora 1482 1270 KOCAELİ 2 1 - 0 COŞKUN Necmi Arda 1229   KASTAMONU
51 KARABOĞA Barış 1220   MERSİN 2 0 - 1 2 KERVANCIOĞLU Talu 1402   GAZİANTEP
52 TEZER Yusuf Efe 1399   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ERCAN Arda 1222   İZMİR
53 KANTAR Mehmet Zahit 1372   KARAMAN 2 0 - 1 2 BOZ Burak 1197   SAMSUN
54 GÜRSES Ayberk 1178   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ŞEN İsmet 1369   ANTALYA
55 KAMAN Mustafa Eren 1215   KAYSERİ 2 0 - 1 2 YILMAZ Sarp 1325   ISPARTA
56 YILDIRIM Muhammed Hüseyin 1169   DİYARBAKIR 2 1 - 0 2 BİLGİN Boran 1317   İSTANBUL
57 MAHANOĞLU Alameddin Can 1213 1317 HATAY 2 1 - 0 2 ÜNVER Beytullah 1217   YOZGAT
58 ARSLAN Mete Alp 1175   KASTAMONU 2 0 - 1 2 KAYPAK Cengiz Kaan 1306   DÜZCE
59 GECE Uğur 1250 1304 BURSA 2 1 - 0 2 PAMUKÇU Alperen 1169   İSTANBUL
60 EMRE Mehmet Eren 1301   ANTALYA 2 1 - 0 2 KARATAŞ Ozan 1136   DENİZLİ
61 UYMAZ Süleyman 1148   ISPARTA 2 0 - 1 2 ULUOCAK Eren 1299   TOKAT
62 KAPUCUOĞLU Mert 1115   KASTAMONU 2 0 - 1 2 KAT Mustafa Başar 1286 1265 BURSA
63 ÖZDEMİR Canberk 1286   ANKARA 2 1 - 0 2 ŞİMŞEK Cem 1093   ANTALYA
64 DOĞAN Burak Emre 1068   AKSARAY 2 0 - 1 2 POTUR Vadi Doruk 1277 1263 BURSA
65 BAKIR Devrim Can 1051   ERZİNCAN 2 0 - 1 2 AKIN İlhan 1259   KIRIKKALE
66 YALÇINDAĞ Hakan 1243   UŞAK 2 1 - 0 2 ÇELİK Can 1035   İZMİR
67 ACAR Nıcirvan     BİTLİS 2 0 - 1 2 SANDAL Berke 1238   ÇANAKKALE
68 ATMIŞ Işıkay     TUNCELİ 2 0 - 1 2 NOHUT Ada Güner 1232   MUĞLA
69 YILMAZ Ahmet Utku     ADANA 2 0 - 1 2 FERHATOĞLU Yavuz Selim 1228   BALIKESİR
70 KOYUNCU Efe 1226   ARTVİN 2 0 - 1 2 ATABEN Asrın     K.K.T.C.
71 MİRİCİ Ali 1435   İSTANBUL 1 - 0 ÇİMSÖKEN Yiğit 1163 1161 BURSA
72 DİNÇ Kıvanç Ege 1302   KOCAELİ ½ - ½ BARLAS Berat 1143   DENİZLİ
73 ÖZER Nazmi Emir 1122   ISPARTA 0 - 1 YELEKÇİ İlhami Batuhan 1296   İSTANBUL
74 BAYAR Mehmet Berkay 1065   ISPARTA ½ - ½ BAŞARA Sergen 1170   İZMİR
75 ALYAMAÇ Recep Kürşat 1169   ELAZIG ½ - ½ AYDIN Başar Tan 1052   ESKİŞEHİR
76 TERTİPLİ Burak 1291   İSTANBUL 1 1 - 0 1 TEKİN Kerem Onat 1116   ÇANAKKALE
77 ARSLAN Çağan 1104   KONYA 1 0 - 1 1 ABAY Yusuf 1282   KOCAELİ
78 KANSU Mert 1198   İSTANBUL 1 1 - 0 1 SÖNMEZ Yarkın 1119   İZMİR
79 SAĞDIÇ Selim 1104   AKSARAY 1 0 - 1 1 OLGUN Taha 1192   ESKİŞEHİR
80 ÖZMEN Ata 1063   ANKARA 1 1 - 0 1 KILIÇ Kıvanç 1190   ANTALYA
81 TAŞÇI Tarık 1058   ANKARA 1 0 - 1 1 KUŞOĞLU Mekin Tan 1173   KAHRAMANMARAŞ
82 ATALAY Mervan 1171   BATMAN 1 1 - 0 1 BAYAV Malik     BİTLİS
83 AKPINAR Rifat Mert     KONYA 1 0 - 1 1 ASLAN Berfu 1140   EDİRNE
84 CELEPCİ Salih 1139   ZONGULDAK 1 1 - 0 1 KÖSE Süleyman Arda     SAMSUN
85 GEÇGİN Mehmet Salih 1127   MERSİN 1 1 - 0 1 ÇAKMAK Yağız     ANKARA
86 KOCAELLİ Mert 1000   İSTANBUL ½ 0 - 1 ½ BİLEN Ömer Tuğrul     ANKARA
87 YURTSEVER Arda 1115   İZMİR 0 1 - 0 0 TERLEMEZ Yılmaz Arda 1146   KARAMAN
TOPER Kıvanç 1106   BARTIN 0 1 - - Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014