bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1278
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 6 de 28.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 DURAN Esma Doğa 1648 1536 İSTANBUL 5 0 - 1 ÇAĞLAR Sıla 1627 1482 MERSİN
2 YILDIZ Işılay 1432   KOCAELİ 4 0 - 1 ARDA Doğa Su 1528 1520 İSTANBUL
3 ÖZBEK Büşra 1552 1619 MANİSA 4 1 - 0 4 EROLTU Ceylan 1362 1400 HATAY
4 ALADAĞ Begüm 1385 1271 MERSİN 4 1 - 0 4 ÖREN Şerife Ecenaz 1431 1431 BURSA
5 NOYAN Gülşah 1412   ŞANLIURFA 4 0 - 1 4 KORKMAZ Biyçe 1327   ESKİŞEHİR
6 YUNUS Şehnaz 1396 1262 KARAMAN 1 - 0 DOĞAN Eylem Su 1451 1314 AYDIN
7 DURU İpek 1408 1099 HATAY 1 - 0 ELMA Müge 1321   ADANA
8 SÜRAL Ceren 1388   MANİSA 1 - 0 3 İLKBAHAR Nimet Seray 1433 1186 KARAMAN
9 NESANIR Selin 1556 1511 GAZİANTEP 3 0 - 1 3 BEYER Helin 1319   MANİSA
10 BOLU Yağmur 1467 1338 TEKİRDAĞ 3 1 - 0 3 ATAER Melisa 1334   İSTANBUL
11 ÖZDEMİR Cemre 1433   GAZİANTEP 3 1 - 0 3 ÇİÇEK Fidan 1287   ANTALYA
12 PUHUR Fatma Ilgın 1374   ANTALYA 3 ½ - ½ 3 FİLİZ Ülkü Nehir 1285 1135 ANTALYA
13 KOCA Çisem 1327 1265 İZMİR 3 1 - 0 3 TOSUN Ayşe Sena 1372   YALOVA
14 KAYMAZ Dilara Nur 1362   İSTANBUL 3 1 - 0 3 ALPAY Seycan 1260   DENİZLİ
15 ARSLAN Gaye 1285   ORDU 3 0 - 1 3 SAĞLAM Yağmur 1345 1163 HATAY
16 İŞLER Ulviye Yaren 1340 1140 İZMİR 3 0 - 1 3 BEYHAN Ceren 1232   DENİZLİ
17 ALKAN Eylül 1212   HATAY 1 - 0 3 ERAYDIN Begüm Su 1172   TRABZON
18 AKBULAK Ayda Lara 1027   MANİSA ½ - ½ ÖZAVCI Elif Sena 1040   ÇANAKKALE
19 BAŞYİĞİT Ekin 1400   ISPARTA 2 1 - 0 2 BIÇAKLIOĞLU Dilara     SAKARYA
20 TAMKOÇ Begüm 1300   İZMİR 2 ½ - ½ 2 YONGACI Halenur 1100   ÇANAKKALE
21 BULUT Ecem 1117   İZMİR 2 0 - 1 2 BARUTÇU Simay 1284   HATAY
22 POLİK Melek 1076   ÇANAKKALE 2 0 - 1 2 ÜNLÜ İzem 1262   MANİSA
23 KESEN Selay 1070   K.K.T.C. 2 0 - 1 2 AKKUŞ Yaren Duru 1240 1157 İSTANBUL
24 DEMİR Sudem 1059   ÇANAKKALE 2 0 - 1 2 ŞAHİN Zeynep Gökçe 1205   TOKAT
25 ARSLAN Betülay 1000   KIRIKKALE 2 0 - 1 2 İNAÇ Fatme Yaren 1193   DENİZLİ
26 İNAK Feyza 1174   ISPARTA 2 1 - 0 2 KARKA Kardelen     AMASYA
27 YILMAZ İrem     SAMSUN 2 0 - 1 2 ŞEN Tuğçe 1124   İZMİR
28 BIYIKCI Ece     BURSA 2 0 - 1 KURAK Zeynep     İZMİR
29 İNCE Sevgi 1165   ANTALYA 1 - 0 1 KELEŞ Mina 1600   İZMİR
30 ÇAĞ Ceyda     ARTVİN 1 0 - 1 1 KEKLİK Şule 1182   KAYSERİ
31 BAYAR Damla 1078   ANTALYA 1 0 - 1 1 DEMİR Dilay 1000   EDİRNE
32 ATAR Sıla 1061   HATAY 1 1 - 0 1 BİLEN Suna     K.K.T.C.
33 DEMİREL Meryem     ANTALYA ½ 1 - 0 0 KORKMAZ Dilvin     BİTLİS
34 ÖZ Cemre 1007   ANTALYA 0 1 - 0 ½ ÇOLAK Derin     İSTANBUL
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014