bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1275
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 6 de 28.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 CM CAN Işık 1954 1909 İSTANBUL 5 ½ - ½ 5 EKENER Egemen 1441 1347 İZMİR
2 BAŞARA Arda 1610 1557 ANTALYA 5 1 - 0 5 SARI Mert Eren 1371 1362 MERSİN
3 KOÇER Ahmet Doruk 1503 1370 İSTANBUL 1 - 0 GAZİBEY Alp 1434 1336 ANKARA
4 DOLGUN Can 1686 1624 ANKARA 4 1 - 0 4 YALÇIN Arda 1534   İSTANBUL
5 DİNÇER Özgür Denız 1605 1671 TEKİRDAĞ 4 1 - 0 4 AYENGİN Ahmet Çağrı 1494 1313 ÇANAKKALE
6 ŞAHİN Yasin Efe 1531 1428 BURSA 4 0 - 1 4 BİÇER Atakan Mert 1634 1513 İZMİR
7 GÜNHAN Arda Baran 1628 1458 İZMİR 4 1 - 0 4 YILDIRIM İbrahim Halil 1486 1414 ANKARA
8 TABAN Yağız 1517 1439 BURSA 4 0 - 1 4 ARNAS Enes Buğra 1625 1446 ADANA
9 DÜŞMEZ Ahmet Alp 1488 1354 İSTANBUL 4 0 - 1 4 DANACI Ege 1600 1549 MANİSA
10 ÇEKLİ Cem 1597 1386 ANTALYA 4 1 - 0 4 BOZYAKA Altuğ 1476 1454 BURSA
11 ALTUN Arda 1580 1237 İSTANBUL 4 0 - 1 4 CABEROĞLU Arda 1446 1382 ANKARA
12 UYSAL Uğur 1554 1397 ÇANAKKALE 4 1 - 0 4 HAYRAT Mehmet Emir 1434 1419 İSTANBUL
13 DİZDAR Arda 1473   MANİSA 4 0 - 1 4 ÖZCAN İlker 1553   KIRKLARELİ
14 BÖLÜKBAŞ Emre 1537   İSTANBUL 4 1 - 0 4 YOLCU Anıl 1421 1278 ANKARA
15 İZCİ Kutay 1406   İSTANBUL 4 1 - 0 GÜMÜŞTAŞ Deniz 1579   BURDUR
16 BİRŞEN Umutcan 1367   TRABZON 0 - 1 ÖZKALE Burak 1591   ADANA
17 SARGINALP Tuna 1587 1226 ADIYAMAN 1 - 0 TEKKURT Yusuf Arda 1269   KONYA
18 USLU Mehmet Fatih 1485   HATAY 1 - 0 YİĞİT Arda 1229   GAZİANTEP
19 YAVAŞ Egehan 1318 1238 MANİSA 0 - 1 İNCİLER Yusuf Efe 1461   İSTANBUL
20 FİDAN Boran Ersin 1446 1305 DENİZLİ 1 - 0 ŞAT Barış 1257   YALOVA
21 GÜLER Muhammed Talha 1306   DÜZCE ½ - ½ MERİÇ Eren 1440   İSTANBUL
22 KOLKOPARAN Furkan 1295   BALIKESİR 0 - 1 ÖZATA Doruk 1388 1203 ANKARA
23 AYDIN Yusuf 1111   ANKARA 0 - 1 KURTULUŞ Yusuf Berk 1371   MUĞLA
24 KANDEMİR Bilal Buğra 1207   TRABZON 1 - 0 3 ALTUNDAL Arda 1445 1285 HATAY
25 YILDIRIM Kaptan Kaan 1548   ISPARTA 3 1 - 0 3 ADIYAMAN Alper Faruk 1264   ÇANAKKALE
26 ÖZTÜRK Mustafa 1276   ANKARA 3 ½ - ½ 3 EKİNGEN Mehmet Korkmaz 1512   MUĞLA
27 GENÇ Uğur Can 1420   ELAZIĞ 3 1 - 0 3 ÇELİK Muhammed Yusuf 1249   AYDIN
28 DAĞLI Ali Eren 1392   DENİZLİ 3 0 - 1 3 ÖZDİLEK Kaan Alp 1247   MUĞLA
29 RONDU Can 1268 1114 BURSA 3 0 - 1 3 YURTSEVER Fırat Ulaş 1391   İSTANBUL
30 GÜNSÜR Beren 1267   KOCAELİ 3 ½ - ½ 3 ERSÖZ Efe Emir 1390 1153 ESKİŞEHİR
31 SEL Alperen 1389 1386 KOCAELİ 3 1 - 0 3 KAVAKLIOĞLU Arda 1245   DENİZLİ
32 OKTAY Umut Utku 1260   ANTALYA 3 0 - 1 3 SÜZÜK Ataman 1380   DENİZLİ
33 CİMİN Gökdeniz 1247   BALIKESİR 3 1 - 0 3 TOPDEMİR Umut Erdem 1376   İZMİR
34 İNAN Efe 1246   ANTALYA 3 0 - 1 3 UYSAL Sinan 1375   ANKARA
35 TÜRK Sarp 1244   BURSA 3 0 - 1 3 VATANSEVER Samet 1366   İZMİR
36 ÖZBERK Emir Mehmet 1243   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 ÇAĞLAR Kaan 1366   İZMİR
37 ARSLAN Mustafa Efe 1242   MERRSİN 3 0 - 1 3 YILDIRIM Ateş Ada 1365 1305 İSTANBUL
38 TATAR Mirazat 1364   İZMİR 3 1 - 0 3 CİVİL Arda 1232   İSTANBUL
39 ÇINAR Batın 1232   İZMİR 3 0 - 1 3 DEMİRTAŞ Mahmut 1363   ISPARTA
40 ÇEVİK Numan 1216   EDİRNE 3 0 - 1 3 KOÇ Baran 1348   DENİZLİ
41 YILMAZ Kayra 1323 1323 BURSA 3 ½ - ½ 3 KAZAZ Arda 1229   ANKARA
42 ALTUNDAŞAR Yigit Bora 1196   İZMİR 3 1 - 0 3 KÖKSAL Ege Yiğit 1317   YALOVA
43 GÜRLER Ege Arın 1311   MANİSA 3 1 - 0 3 DEMİRCAN Muhammed 1226   MARDİN
44 ÇUVALCI Alperen 1164   TRABZON 3 1 - 0 3 SÜMENGEN Berk 1311   İSTANBUL
45 DEMİRKIR Demir 1184   İSTANBUL 3 1 - 0 3 KILCAN Rauf 1306   ÇANAKKALE
46 ALEMDAR Ali Arda 1165   İSTANBUL 3 1 - 0 3 ÖZGEN Emir Utku 1294   ORDU
47 YÖRÜKÇÜOĞLU Can 1292   İSTANBUL 3 1 - 0 3 TATLI Samet 1178   KOCAELİ
48 UCAR Mehmet Ali 1125   KASTAMONU 3 0 - 1 3 ATAHAN Kamil Erdem 1283   HATAY
49 GÜZEL Umut Arda 1278   KOCAELİ 3 0 - 1 3 SÜLEYMANOĞLULARI Levent     K.K.T.C.
50 UZUN Efe 1108   ANKARA 3 1 - 0 3 KESİCİ Bora 1276   MANİSA
51 SİDEKLİ Oğuzhan 1229   MUĞLA 0 - 1 YILDIRIM Deniz 1522 1393 ADANA
52 KAYGUSUZ Nevzat 1429 1329 İZMİR 0 - 1 ARSLAN Hüseyin Arda 1224   DENİZLİ
53 ÖZSAÇ Samet Harun 1225   ISPARTA 0 - 1 SOLMAZ Yusuf İsmail 1400   ISPARTA
54 CAMFENER Ayberk 1193   ÇANAKKALE 1 - 0 KARSLIGİL Ahmet Toygun 1370   KAHRAMANMARAŞ
55 KINAŞ Cankutay 1337 1342 BURSA 1 - 0 ALPİN Ege 1214   İSTANBUL
56 DORA Akın 1157   BURSA 0 - 1 KENİ Berken 1325 1279 İZMİR
57 PUHUR Oğuz 1303   ANTALYA 0 - 1 TER Mustafa Baray 1159   İZMİR
58 KÖSE İlke Kağan 1256   MUĞLA ½ - ½ CEYLAN Kaan 1150   TEKİRDAĞ
59 ESİN Bedirhan 1167   ÇANAKKALE 0 - 1 ZADEOĞLU Ahmet Efe 1254   ISPARTA
60 ÖZTÜRK Alkım 1234   BURSA 1 - 0 BALCI Yunus Gökalp 1121   ANKARA
61 CEYLAN Hasan Hüseyin 1150   BATMAN 2 0 - 1 2 OFLAZ Avni 1582   KONYA
62 YANIK Ömer Yiğit 1148   KOCAELİ 2 0 - 1 2 MUTLU Umut 1406   GAZİANTEP
63 KUTDEMİR Mehmet 1400   ISPARTA 2 1 - 0 2 ÖZ Ömer Faruk 1136   AKSARAY
64 YAZICI Ulaş 1400   KARAMAN 2 0 - 1 2 UĞURLU Mehmet Furkan 1133   HATAY
65 ÖZEL Abdullah Kerem 1145   KOCAELİ 2 0 - 1 2 KIR Mehmet Metehan 1322   ORDU
66 KAHYA Osman 1064 1142 BURSA 2 ½ - ½ 2 TAŞAN Can 1259   KOCAELİ
67 CORA Efe 1253   DÜZCE 2 0 - 1 2 MERCİMEK Burak 1115   ADANA
68 ALTUN Mehmet Anıl 1129   KIRIKKALE 2 0 - 1 2 IŞIK Ömer Mert 1241   MUĞLA
69 BOSTAN Berkay 1223   BALIKESİR 2 1 - 0 2 YÜCEL Hasan Ali 1108   ÇANAKKALE
70 AKBURAK Abdussamet 1122   BİTLİS 2 0 - 1 2 POLAT Ahmet Eren 1208   MERSİN
71 CEYLAN Arda 1115   ANKARA 2 1 - 0 2 TÜZÜN Alkın Tekin 1205   ANKARA
72 ARSLAN İshak Furkan 1201   TUNCELİ 2 0 - 1 2 VARDAR Hikmet Can 1111   BURSA
73 FELEK Cemal Murat 1107   İZMİR 2 0 - 1 2 TEKİN Demir 1201   İSTANBUL
74 KAYA Yusuf 1101   ARTVİN 2 1 - 0 2 AVCIOĞLU Hasan Efe 1189   İSTANBUL
75 ERÇETİN Deniz 1186   İSTANBUL 2 0 - 1 2 YÜKSEKBAŞ İbrahim Karan 1101   ÇANAKKALE
76 ÖZKAYRIM Faik Can 1098   İSTANBUL 2 0 - 1 2 CANDANSAYAR Doruk 1184   MUĞLA
77 AKPİNAR Rıfat Hakan 1182   ISPARTA 2 1 - 0 2 AKTAŞ Barış 1095   İSTANBUL
78 GEZGİNCİ Ahmet Furkan 1182   KONYA 2 0 - 1 2 ÖLCE Utku 1081   İSTANBUL
79 ÜRKMEZ Ali Tuna 1177 1085 BURSA 2 1 - 0 2 YILMAZ Kuntay 1087   ANKARA
80 TURANLI Mustafa Alp     SAMSUN 2 1 - 0 2 SAYAR Bora 1176   İZMİR
81 ÇOBAN Çağlar 1168   İZMİR 2 1 - 0 2 ERDEM Recep Yaman 1053   TEKİRDAĞ
82 AYGÜN Ali Efe 1166   GİRESUN 2 0 - 1 2 PARACIKLI Eralp 1011   TEKİRDAĞ
83 BARUTÇU Beşir Can 1166   HATAY 2 1 - 0 2 KARA Talha Kemal     BATMAN
84 YAMAÇ Ömer 1068   BİTLİS 2 1 - 0 2 ÖZMISIRLI Can 1156   İZMİR
85 ARICI Muzaffer Tolga 1155   DENİZLİ 2 1 - 0 2 USTA Melih     KOCAELİ
86 EKİNCİ Görkem Yılmaz 1152   ANTALYA 2 ½ - ½ 2 UZUN Anıl     ANKARA
87 ÇELİK Ömer Salih 1138   BATMAN ½ - ½ DURSUN Ulgar Deniz 1539   İSTANBUL
88 ERCAN Eren 1124   İSTANBUL 0 - 1 ORAK Yavuz Arda 1419   İSTANBUL
89 SARIOĞLU Onur Akın 1257   İZMİR 1 - 0 ÇETİN Yiğit 1079   İSTANBUL
90 KUMTEMÜR Kaan Emre 1098   İSTANBUL 0 - 1 AKÇAİR Berkcan 1190   KOCAELİ
91 GÖKRER Berat 1190   KOCAELİ 1 - 0 ATEŞÇİ Orhan Bora 1015   İSTANBUL
92 NOYAN Melih 1167   MALATYA 1 - 0 DİK Can     ANKARA
93 ONAT Metin Koray     İZMİR 0 - 1 SERİN Eren 1144   İZMİR
94 BELGÜ Emir Alex     İSTANBUL 0 - 1 KARA Hayrettin 1138   KOCAELİ
95 PAYASLI Romert 1219   ÇANAKKALE 1 ½ - ½ 1 YAZGAN Ramazan Aybars 1015   İSTANBUL
96 AYDENİZ Aytunç 1212   İSTANBUL 1 1 - 0 1 TAMAM Muhlis Can 1013   İSTANBUL
97 YILMAZ Kaan 1191   ANTALYA 1 ½ - ½ 1 KAYA Sarp Ada 1000   İZMİR
98 KÜÇÜKKAYNARPINAR Selim 1173   MERSİN 1 1 - 0 1 YEL Ali Sinan 1000   MERSİN
99 ÖZDİLLİ Mustafa Alper 1162   ÇORUM 1 1 - 0 1 ABAK Selim Yahya     MARDİN
100 CEYLAN Muhammed Hüseyin 1150   BATMAN 1 1 - 0 1 ERİŞİR Muhammed Ali     AMASYA
101 AVCU Nebi Alperen 1130   EDİRNE 1 ½ - ½ 1 MALKOÇ Mahmut Kayra     ANKARA
102 ERİÇEK Alp Arda     MERSİN 1 1 - 0 1 İLBAN Mustafa Resul 1104   KARAMAN
103 TURHAN Efe 1083   ANKARA 1 0 - 1 1 ŞAHİN Çağan Yakup     ANKARA
104 FIRAT Faruk Miran     ANKARA 1 0 - 1 1 KÖKTAŞ Ahmed İlker 1066   ANKARA
105 İZCİ Eralp 1054   MERSİN 1 + - - 1 ŞEKER Hasan Kerem     SAKARYA
106 ODABAŞI Yılmaz Efe     ANKARA 1 0 - 1 ½ YILMAZTÜRK Kaan Eren 1362   İSTANBUL
107 KIRANLIOĞLU Emir Cem 1042   İSTANBUL ½ 1 - 0 0 TÜRKOĞLU Dinç 1135   SAMSUN
108 KARADENİZ M. Sefa     BATMAN 0 1 - 0 0 VAN BAVEL Güney 1082   ANTALYA
109 SARI Berke     İSTANBUL 0 0 - 1 0 AYDIN Yahya Yılmaz     ERZİNCAN
.
Turkish Chess Federation © 2014