bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1219
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 6 de 28.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 CAN Işıl 1613 1682 İSTANBUL 5 1 - 0 5 YILDIRIM Ceren 1312   MANİSA
2 KARA Gülce Nehir 1440   YALOVA 5 ½ - ½ 4 HAFIZOĞLU Bengi 1528 1076 MUĞLA
3 TİKVEŞLİ Ceylin 1520   DENİZLİ 4 0 - 1 4 ERASLAN Yağmur 1405   TRABZON
4 KARAKUŞ Berfin 1277   GAZİANTEP 4 0 - 1 4 HEKİMOĞLU Mihriban 1518   MUĞLA
5 ŞİNİK Yağmur 1288 1474 İSTANBUL 4 1 - 0 4 YAMAN Sıla 1361   İZMİR
6 CANKURTARAN Merve 1420   ANTALYA 4 0 - 1 4 ÖZTÜRK Ecem 1328   İZMİR
7 SIRMA Beste 1368   İZMİR 1 - 0 4 SEDEF Elif Tuana 1315   İSTANBUL
8 EROĞLU Ceren 1191   İZMİR 0 - 1 İNCE Safiye Öykü 1468 1400 BURSA
9 ALTIN Havva Yaren 1236   MERSİN ½ - ½ ELÇİ Defne 1400   İZMİR
10 KAPLAN Duru 1286   ADANA 0 - 1 ÖZSOY Merve 1226   BALIKESİR
11 AVCI Tuğba 1205   TEKİRDAĞ 3 0 - 1 3 BEŞE İrem 1400   GAZİANTEP
12 CENİKLİ Busenur 1275   SAMSUN 3 1 - 0 3 TOKAT Nehir 1202   DENİZLİ
13 ERDEN Beril 1191   TRABZON 3 1 - 0 3 DOĞRUYOL Elvida 1271   İSTANBUL
14 AVCI Asiye 1256   TEKİRDAĞ 3 1 - 0 3 YAKUT Efsun 1191   TEKİRDAĞ
15 DOĞAN Sibel 1177   BURSA 3 0 - 1 3 ŞEKER Bilgesu 1249   MUĞLA
16 ÖNEL Nazire Yağmur 1245   ISPARTA 3 1 - 0 3 NAR Tuana Damlagül 1167   HATAY
17 SEL Şevval 1173   KOCAELİ 3 1 - 0 3 KULAKSIZOĞLU Mirsu 1240   MUĞLA
18 BEYER Rojin 1106   MANİSA 3 0 - 1 3 KARABULAK Eylül Şevin 1237   MERSİN
19 DEMİRCAN Sude 1092   SAMSUN 3 1 - 0 3 YILMAZ Tuğba 1217   TEKİRDAĞ
20 AKCA Gökçe Berrin 1209   ANTALYA 3 1 - 0 3 ARSLAN Beyza Nur 1137   KIRIKKALE
21 ÇELİK Selin 1278   MUĞLA 0 - 1 3 SEZER Yağmur 1126 1080 İSTANBUL
22 AYGÜN Helin Beren 1185   İZMİR 1 - 0 ŞAHİN Sena 1259   HATAY
23 YÜKSEKBAŞ Zeynep Laçin 1089   ÇANAKKALE 0 - 1 CESUR Başak 1209 1080 ANKARA
24 İLHAN Naz 1200   TEKİRDAĞ ½ - ½ KILINÇ Nehir 1103   YALOVA
25 KARAKUZU Neva 1390   KIRKLARELİ 2 ½ - ½ HOROZOĞLU Azra 1093   ADANA
26 MUSLUBAŞ İkbal Eylül 1062   ANKARA 2 1 - 0 2 ACAR İrem 1400   ESKİŞEHİR
27 KARATAŞ Ebru 1399   YALOVA 2 1 - 0 2 CİRDİ Dalya 1089   HATAY
28 EROĞLU Sinem 1314   SAMSUN 2 1 - 0 2 DEMİR Duru 1064   ANTALYA
29 KAYAN Eylül 1052   İZMİR 2 0 - 1 2 YILDIRIM Merve 1276   SAMSUN
30 KESİK Eylül Sıla 1259   GİRESUN 2 1 - 0 2 BAKKALOĞLU Tuna 1051   ANKARA
31 ENGİN Çağla 1219   BURSA 2 1 - 0 2 ZEYCAN Afrasu 1048   DENİZLİ
32 KONAK Meltem 1184   EDİRNE 2 ½ - ½ 2 YENİ Dilara 1046   ANKARA
33 KURAĞI Beren Su 1042   İZMİR 2 0 - 1 2 ŞAVGAR Bahar 1159   İZMİR
34 AKAY Kezban     BİTLİS 2 0 - 1 2 DEMİR Ecem Naz 1152   İSTANBUL
35 DÖNMEZ Ayşenur     NİĞDE 2 ½ - ½ 2 EVRİM Evrim Nur 1104   ANTALYA
36 TİRYAKİ Suden 1100   SAMSUN 2 1 - 0 2 ÖZTÜRK Nil     ÇANAKKALE
37 ERGÜL Gözde     İZMİR 2 0 - 1 2 ÇENGEL Edibe Eylül 1095   NEVŞEHİR
38 KUMTEMÜR Zeynep Azra     İSTANBUL ½ - ½ YORGANCIGİL Zeynep 1162   ISPARTA
39 SAYDAM Tuana 1045   İSTANBUL ½ - ½ 1 KAVUKCU Berra 1100   İZMİR
40 DURU Gülbin Başak 1031   AYDIN 1 1 - 0 1 DEMİREL Merve 1237   ANTALYA
41 BIYIKLI Eylül 1029   HATAY 1 1 - 0 1 AKSOY Esmanur 1172   BİTLİS
42 ÇAĞLAYAN Ezgisu 1094   İSTANBUL 1 1 - 0 1 AKPINAR Melis Sena 1043   ISPARTA
43 AKDAŞ Fatma Melike     ANTALYA 1 0 - 1 1 MORALAR Neval 1078   İZMİR
44 FILO Hatice     K.K.T.C. 1 1 - 0 1 BOZKURT İlayda 1066   BİTLİS
45 KESTELLİOĞLU Duru     İZMİR 1 ½ - ½ 1 ZENGİN İsra 1061   İSTANBUL
46 TUNÇ Berfin Eda     KARAMAN 0 0 - 1 0 TAŞ Seçil     İZMİR
.
Turkish Chess Federation © 2014