bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI            
7 YAŞ GENEL            
             
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU            
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)            
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)            
Hakem : NA Yücel YILDIRIM(34568786)            
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA            
Rating-Ø : 1170            
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015            
             
Tur 7 de 29.01.2015 da 10.00            
             
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 PEHLİVAN Mert 1359   SAKARYA 6 1 - 0 6 POLAT Ali Görkem 1175   MERSİN
2 ŞAHİN Hüseyin 1119   MERSİN 5 0 - 1 5 KURAN Alper 1400   ISPARTA
3 KABUL Tarik 1231   ORDU 5 0 - 1 5 YARAR Bora 1084   ISPARTA
4 GÜNGÖR Cihan Akif 1205   ORDU 5 1 - 0 5 GENÇER Deniz 1092   İZMİR
5 İNCEYOL Mehmet Emir 1072   ADIYAMAN 5 ½ - ½ 5 GÜL Servet 1188   ANKARA
6 ÖZKAN Ege     MERSİN 5 0 - 1 5 AYPER Mert 1149   ADANA
7 ÜNLÜKAL Ali Ünal 1133   ANKARA 5 1 - 0 5 İLKİMEN Erdem     DENİZLİ
8 ERTEN Kerem 1230   MANİSA 1 - 0 KAPTANOĞLU Bartu 1123   İSTANBUL
9 AKTARLA Deniz     MERSİN 1 - 0 BAYKAL Çınar 1142   İZMİR
10 TÜRKMEN Yusuf Çağan     MERSİN 1 - 0 4 ŞENYÜZ Kutay Emre 1309   İSTANBUL
11 ÖZEREN Ada 1291   İSTANBUL 4 1 - 0 4 ÖZÇELİK Arda 1009   AYDIN
12 GÖK Yekta 1216   İSTANBUL 4 1 - 0 4 ÖZATA Mücahid Emre 1037   DENİZLİ
13 ÖZTEMİZ Kayra 1216   GAZİANTEP 4 1 - 0 4 AKYOL Yiğit     TEKİRDAĞ
14 ERTURAN Ahmethan Tahsİn 1170   ISPARTA 4 0 - 1 4 BAYRAM Arif Emir     MANİSA
15 KARATEKE Mehmet Ali     MERSİN 4 0 - 1 4 YILDIRIM Hasan Bartu 1170   ANTALYA
16 ALYANAK Anıl     HATAY 4 0 - 1 4 ARSLAN Alp 1165   ÇANAKKALE
17 TOPUZ Tezcan 1162   İZMİR 4 1 - 0 4 SEYHAN İlkin Murat     MERSİN
18 PİRİM Poyraz     İSTANBUL 4 0 - 1 4 GÜDER Egemen Altay 1118   İSTANBUL
19 MEŞE Mesut Efe 1100   MANİSA 4 0 - 1 4 TAMER Kayra     Trabzon
20 MEŞE İbrahim Ege 1100   MANİSA 4 0 - 1 4 VATANSEVER Arda Kadir     KOCAELİ
21 SÜNER Ömer     İSTANBUL 4 0 - 1 4 KEÇECİ Kaan 1087   İZMİR
22 ÇAĞLAR Ata Arda     MERSİN 4 0 - 1 4 CIVAŞ Ege 1078   İZMİR
23 TUNCAYENGİN Kerem     ANKARA 4 1 - 0 4 SEZERER Deniz 1074   KARAMAN
24 ÇELİK Taylan Özgür     SAMSUN 4 0 - 1 4 KOÇU Arda Mert 1056   İZMİR
25 GÜLER Kuzey 1041   ADANA 0 - 1 YALANIZ Umut 1262   ANKARA
26 ŞİŞMAN Selahattin Efe     MUĞLA 0 - 1 AKTAŞ Berkay Ali 1089   İSTANBUL
27 MERİÇ Halis Can 1086   İSTANBUL ½ - ½ ÇEKİÇOĞLU Bariş 1024   ANTALYA
28 ERSOY Eyüp Ozan 1030   TEKİRDAĞ 1 - 0 ÖZKAYNAKÇI Kayra     İSTANBUL
29 KORKMAZ Göktuğ Ali 1400   ISPARTA 3 1 - 0 3 CEVHER Ömer Sami     TRABZON
30 KAÇAN Turgut Mete 1168   MANİSA 3 1 - 0 3 DALAR Kerem Efe     AYDIN
31 GÜNDOĞDU Safa Can     İzmİr 3 ½ - ½ 3 NOYLAN Batuhan 1135   KAYSERİ
32 DİKEN Yiğit 1122   GAZİANTEP 3 1 - 0 3 DAYAN Umut Berken     BURSA
33 BASTEM Yusuf 1115   TEKİRDAĞ 3 1 - 0 3 ERDEM Faruk Demir     TEKİRDAĞ
34 ERDEM Tuna     İSTANBUL 3 0 - 1 3 ÖZVARDAR Poyraz 1107   İZMİR
35 GÜREL Berke Talha     MANİSA 3 0 - 1 3 GELEN Murat 1100   İZMİR
36 GELEN Ufuk 1100   İZMİR 3 1 - 0 3 ERGÜN Efkan Ege     KAYSERİ
37 KAŞKA Ali Umut     HATAY 3 0 - 1 3 HACIOĞLU Egemen 1100   BURSA
38 KEMERLİ Murat Şehmus 1088   İZMİR 3 1 - 0 3 GEÇGİN Umut Rüzgar     MERSİN
39 BEKBAY Bora 1079   İSTANBUL 3 1 - 0 3 KARAKAYA Devran     MERSİN
40 HASIRCI Özgür Deniz 1078   HATAY 3 1 - 0 3 MANAP Toprak     ÇANAKKALE
41 PAPİR Furkan Yekta 1074   ANTALYA 3 0 - 1 3 MANSUROĞLU Mehmet Onur     HATAY
42 SEVEN Serhan     İZMİR 3 1 - 0 3 MİLAS Talha Eren 1020   YALOVA
43 DUYGULU Uğur 1018   ANKARA 3 1 - 0 3 SİVAS Yaşar Mert     DENİZLİ
44 YARDIM Baran     K.K.T.C. 3 0 - 1 3 SOYLU Eren 1017   KONYA
45 YENEN Utku     BURSA 3 0 - 1 3 AKIN Onat     ZONGULDAK
46 ÖZYÜREK Emir     İZMİR 3 1 - 0 3 ALYAMAÇ Yavuz Kerem     ELAZIĞ
47 AVCI Emir     DENİZLİ 3 1 - 0 3 YÜCEL Muhammed Alp     ANTALYA
48 ŞİMŞEK Abdulvehhab     KOCAELİ 3 1 - 0 AKAOĞLU Doruk 1025   ANKARA
49 TOPDEMİR Arif Ege 1100   İZMİR 0 - 1 TANIR Mert     İSTANBUL
50 ERYİĞİT Mert     İSTANBUL 0 - 1 TEKİN Ali Kaan     TEKİRDAĞ
51 TÜRK Talha Güneş     BURSA 0 - 1 KÜÇÜKGEZİCİ Başar     İSTANBUL
52 SARI Ali Berke     BALIKESİR 0 - 1 YILDIRIM Batuhan     MARDİN
53 GÜMÜŞ Emir     ANKARA 2 ½ - ½ 2 AYMIŞ Mustafa Alper 1170   İSTANBUL
54 TANIR Kerem     İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 AKKUŞ Talha Rüzgar 1120   NİĞDE
55 DEMİR Mert 1100   İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 SİDEKLİ Yahya Kerem     MUĞLA
56 YILMAZ Batuhan     ANTALYA 2 0 - 1 2 ZORLU Çağrı Tuna 1100   ADANA
57 BALPETEK Eren 1097   Düzce 2 1 - 0 2 SİNCAR İbrahim Halil     BATMAN
58 ESKİDEMİR Ege Can 1091   MERSİN 2 1 - 0 2 TOPÇU Mert Efe     İSTANBUL
59 YILMAZ Doruk Kaan     İSTANBUL 2 1 - 0 2 TERCAN Alparslan 1075   ANTALYA
60 CEYHAN Mert 1010   İzmİr 2 1 - 0 2 ÖZER Metehan     TEKİRDAĞ
61 ÇELİK Mehmet Alp     İSTANBUL 2 0 - 1 2 ABACI Eren Deniz     İZMİR
62 ALPER Rüzgar     MERSİN 2 1 - 0 2 YILDIRIM Alp Poyraz     MUĞLA
63 ÖZBEK Emir     AKSARAY 2 1 - 0 2 ANACAK Ateş Gün     İZMİR
64 ÜNAL Erdem Alp     ANKARA 2 0 - 1 2 AYDEMİR Bulut     ESKİŞEHİR
65 DEMİRAL Celil     İZMİR 2 1 - 0 2 ŞENTÜRK Abdurrahman Kağan     AMASYA
66 İLHAN Batuhan     İSTANBUL 2 0 - 1 2 DÜNDAR Giray     ANKARA
67 SENDAN Artun     MERSİN 1 - 0 AKYOL Mehmet Akif     İSTANBUL
68 BAĞDAT Dursun Efe     AYDIN ½ - ½ TEKİN Ege Teoman     İSTANBUL
69 ERSOY Kerem     İSTANBUL 0 - 1 TAHTALI Kerem     Malatya
70 TOLUN Devin     ANTALYA 0 - 1 GÜNAL Ahmet Zeyd     İSTANBUL
71 AYGÜN Kemal Cem     ANKARA 1 0 - 1 1 KIZILAĞAÇ Nurullah     BİTLİS
72 EYÜBOĞLU Arda     İZMİR 1 0 - 1 1 SÖNMEZ Emir Ege     ÇANAKKALE
73 SUAY Behçet     K.K.T.C. 1 1 - 0 1 GÜNEŞ Mehmet Deniz     ANKARA
74 KAHRAMAN Efe     MUĞLA 1 ½ - ½ 1 UĞURLU Sedat     DENİZLİ
75 ENSARİ Muhammed Emir     İSTANBUL ½ 0 - 1 ½ PEHLİVAN Mert Meriç     YALOVA
  ÜNLÜ Yiğit     MANİSA ½ 1 - -   Tur      
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014