bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM(34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1212
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 7 de 29.01.2015 da 10.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 AKIN Yağız Çınar 1455 1294 İSTANBUL 1 - 0 TAŞLIÇUKUR Erdeniz 1479   İSTANBUL
2 MALĞAÇ Ömer Beyazıt 1471   TRABZON 1 - 0 ÇALIŞKAN Seha 1455   EDİRNE
3 KARSAN Adil Tuna 1396   İSTANBUL 1 - 0 GÖKÇEK Kürşat Buğra 1460 1348 MERSİN
4 CİRİT Uğur 1364 1338 EDİRNE 5 0 - 1 5 CM YAVUZ Efe Metehan 1557 1432 BOLU
5 ÇALLIOĞLU Yiğit Sarp 1516 1302 DENİZLİ 5 1 - 0 5 ADIGÜZEL Ufuk Alp 1400   MERSİN
6 BOZDOĞAN Sarper Ekin 1450   DENİZLİ 5 1 - 0 5 ARAL Furkan 1335 1377 BURSA
7 ERDOĞAN Tekin Alp 1416   ADANA 5 0 - 1 5 AKÇİÇEK Mert 1317   MANİSA
8 ARSLAN Muhammed Emin 1600   MERSİN 1 - 0 5 PEKGÜZEL Sami 1242   AYDIN
9 DELİPINAR Uras Emre 1358   İSTANBUL 0 - 1 ÖZTÜRK Efe Hakan 1621 1522 TOKAT
10 AKKÖK Mehmet Ahmet Necat 1420 1477 HATAY 1 - 0 YURDUN Fehmi Kuzey 1362   MUĞLA
11 SARIKAYA Eser 1338 1336 İSTANBUL 0 - 1 GÜNDOĞDU Mustafa Yalın 1467 1463 BURSA
12 ÖZTÜRK Furkan Berk 1466 1335 BURSA 1 - 0 ARGÜZ Bartu Toprak 1325   DENİZLİ
13 AÇIKGÖZ Kağan Kerem 1335   MANİSA 1 - 0 KÖPRÜBAŞI Burak Çınar 1405 1276 EDİRNE
14 ÇABUK Can 1333   EDİRNE 0 - 1 AKSU Ata Anıl 1396 1010 İZMİR
15 AYDOĞDU Arıl 1287   SAMSUN 0 - 1 KABADAYI Süleyman Arda 1389 1298 İSTANBUL
16 KIZIL Volkan 1600   MERSİN 4 0 - 1 SAKARYA Muammer Boran 1320   BURSA
17 AYDOĞAN Babür 1315 1151 DENİZLİ 4 0 - 1 4 IŞIK Burak Alp 1366 1638 TEKİRDAĞ
18 DURHAN Batuhan 1310 1032 İZMİR 4 0 - 1 4 ÇALIŞKAN Samet 1513 1218 MANİSA
19 AKGÜN Deniz 1309   MERSİN 4 0 - 1 4 IŞIK Ömer 1461   GAZİANTEP
20 DİNÇER Efe Barkın 1407 1245 AYDIN 4 1 - 0 4 KARADAĞ Baha 1314 1177 MANİSA
21 ERDEM Eren 1403   BOLU 4 ½ - ½ 4 ÜNLÜ Ceyhun Ege 1311   TRABZON
22 SENDAN Aydoğan 1400   MERSİN 4 0 - 1 4 PARÇALI Serdar Efe 1301   İZMİR
23 NAZLI Mehmet Hamdi 1253   MUĞLA 4 0 - 1 4 ARAPÖZENGİ Mert Ali 1372   EDİRNE
24 TÜRKEN Emir 1354   HATAY 4 1 - 0 4 ŞAHBAZ Bartu 1244   DENİZLİ
25 YARAN Taylan Onat 1214   İSTANBUL 4 0 - 1 4 KARGI Mert 1351   TRABZON
26 ÇAPUTÇUOĞLU Zeki Berke 1351   ANKARA 4 1 - 0 4 ŞENAY Berkay 1229   MANİSA
27 KUNDAKÇI Yiğit 1206   SAKARYA 4 0 - 1 4 YORULMAZ Ali Alper 1337 1155 İZMİR
28 KELEŞOĞLU Ahmet 1148   ORDU 4 0 - 1 4 ERDEMLİ Kadir 1333   MUĞLA
29 NAY Ali Doğan 1033   K.K.T.C. 4 0 - 1 4 İNAK Berkay 1330   ISPARTA
30 KAPLANCAN Burak 1328   MANİSA 4 1 - 0 4 CAN Efe Deniz 1194   İSTANBUL
31 ÇAKMAK İbrahim 1324   İSTANBUL 4 1 - 0 4 KARAKUŞ Ali 1068   K.K.T.C.
32 ŞİBLİ Murat Yiğit 1316   ADANA 4 0 - 1 4 KEMERLİ Çağan 1155   İSTANBUL
33 GİRAY Arda 1230   DÜZCE 0 - 1 TASLIOĞLU Gökay Deniz 1404   TOKAT
34 SAYIN Mert Ali 1224   SAKARYA 0 - 1 ERSÖZ Talha 1360   MERSİN
35 AKDAŞ Emre 1315   İSTANBUL ½ - ½ DEMİRBAŞ Ahmet Yiğit 1198   BURSA
36 MEYLANİ İbrahim Baran 1179   YALOVA 0 - 1 ASLAN Talha 1310   GAZİANTEP
37 ACAR Kaan 1169   ANTALYA 1 - 0 GERGERLİ Osman Utku 1247 1292 İZMİR
38 NALCI Kaan 1162   ISPARTA 0 - 1 ZENCİRCİ Ahmet 1286   İSTANBUL
39 GENÇ Barış 1282 1032 HATAY 1 - 0 ŞENCAN Mert 1124   İZMİR
40 YILMAZ Yiğit Efe 1149   AYDIN 0 - 1 SEZER Enes 1270   ANKARA
41 ATAER Mustafa Sarp 1252 1231 BURSA 0 - 1 ÇİNÇİN Zeki 1105   HATAY
42 ALTINTAŞ Batuhan 1086 1128 BURSA 0 - 1 ALP Mustafa 1230   BURSA
43 MERCİMEK Ali Atakan 1109   ADANA ½ - ½ 3 GÜLTAŞ Çınar 1600   MERSİN
44 ÖZCAN Kaan 1389   İSTANBUL 3 1 - 0 3 GÜL Fatih 1108   ISPARTA
45 AKDENİZLİ Yiğit Eren 1319   MUĞLA 3 ½ - ½ 3 GENÇ Ömer 1103   BURSA
46 ÇOLAK Erol Can 1293   ORDU 3 1 - 0 3 KARAÇELEBİ Denizcan 1079   İZMİR
47 GÜNDÜZ Çağan Tan 1101   İSTANBUL 3 0 - 1 3 TEZ Ekrem Yağız 1252   TEKİRDAĞ
48 DEMİROĞLU Demir 1244   GAZİANTEP 3 1 - 0 3 ÇÖLGEÇEN Ali Altan 1076   ANTALYA
49 CANER Yiğit 1097   MUĞLA 3 0 - 1 3 DOĞAN Emre Kağan 1235   ORDU
50 KAMİŞLİ Görkem Arda 1093   İSTANBUL 3 1 - 0 3 KIZILGÜL Tuğrul 1219   TOKAT
51 BAYLAN Ahmet Berkan 1087   MUĞLA 3 0 - 1 3 TOPAL Beran Ege 1213   HATAY
52 GEBEŞ Ferhat Yamaç 1079   MUĞLA 3 0 - 1 3 ATAR Berat 1201   ANTALYA
53 ŞAHİN Taha 1189   KOCAELİ 3 0 - 1 3 KAYA Mert 1074   ÇANAKKALE
54 AKSOY Onur 1078   İZMİR 3 0 - 1 3 HACISALİHOĞLU Efe Eren 1177   İSTANBUL
55 TEMİZER Umut 1176   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 DİYADİN Mustafa Bilge 1070   ANKARA
56 TÜZÜNER Deniz 1068   ANKARA 3 0 - 1 3 YETİM Hazar 1171   ANKARA
57 ERZURUMLU Bora 1169   MUĞLA 3 ½ - ½ 3 ÇETİN Yağız Efe 1070   İZMİR
58 KANDAZ Berat Efe 1156   SAKARYA 3 1 - 0 3 ÖZBOSNALIOĞLU Mert 1068   İZMİR
59 KILIÇ Güven 1059   ÇANAKKALE 3 0 - 1 3 SEVEN Kaan 1153   İZMİR
60 DURAN Kaan 1028   BURSA 3 0 - 1 3 AZDER Mustafa Alp 1148   BURSA
61 ÖZ Osman Mert 1148   MUĞLA 3 0 - 1 3 BİROL Emir Efe 1065   ANTALYA
62 KILIÇ Mithat Mert 1000   BURSA 3 0 - 1 3 GÜLBAŞ İsa 1147   HATAY
63 HOCEK Yiğit 1139   DENİZLİ 3 1 - 0 3 KAYNAK Deniz Can 1050   ANKARA
64 SAYDAM Batuhan 1138   İZMİR 3 1 - 0 3 YILDIRIM Özgür Toprak 1048   İSTANBUL
65 ARSLAN Mehmet Enes 1136   ANTALYA 3 1 - 0 3 YILMAZ Kuzey 1038   İSTANBUL
66 KILIÇ Nurullah 1136   SİİRT 3 0 - 1 3 ALTUNGÖLLER Furkan     AKSARAY
67 GÜLDÜR Burak 1126   MANİSA 3 1 - 0 3 KARAASLAN Muhammed     BİTLİS
68 SEMERCİ Behçet Emre 1011   BURSA 3 0 - 1 3 AY Furkan Enes 1123   SİVAS
69 ŞAM Ayberk 1301 1026 MANİSA 1 - 0 3 ŞAHİN Galip Koray     İSTANBUL
70 İBAR Orhun 1077   İSTANBUL 0 - 1 BABACAN Kerem 1385   KONYA
71 KESİK Muhammed 1075   GİRESUN ½ - ½ DUMAN Ahmet Emin 1291   AFYONKARAHİSAR
72 KARADEMİR Buğra 1166   İSTANBUL 1 - 0 ADAL Uygar Çağrı 1077   HATAY
73 CİVCER Ömer Faruk 1154   ÇANAKKALE 1 - 0 KOÇU Berat 1028   MANİSA
74 TEKER Emre 1110   İSTANBUL 1 - 0 KARAASLAN Efe     İSTANBUL
75 YAVUZ Salih Kerem 1008   İSTANBUL 1 - 0 GÜREN Melih 1088   ÇANAKKALE
76 KESEN Boray 1085   K.K.T.C. ½ - ½ ÇELİK Toprak Kayra     ANTALYA
77 KURUCA Fethi Yağız 1051   BALIKESİR 2 1 - 0 2 YAMAN Baran 1347   ANKARA
78 ŞENYÜZ Uygar 1313   AYDIN 2 1 - 0 2 VAR Mehmet Cemal 1053   SAKARYA
79 PAKİŞ Emir 1234   İSTANBUL 2 1 - 0 2 YILDIRIM Kutlu Berke 1050   BOLU
80 TOKLU Sarp 1046   İZMİR 2 0 - 1 2 KAYAOĞLU Ege 1188   ANTALYA
81 ARSLAN Kerem 1045   MERSİN 2 0 - 1 2 ÖZBEK Eyüp 1187   AKSARAY
82 İLDEMİR Burak 1173   YOZGAT 2 ½ - ½ 2 ASLANYÜREK Umut 1033   HATAY
83 GÜDER Zafer Alpin 1018   İSTANBUL 2 0 - 1 2 GÖKÇE Hüseyin Efe 1163   TEKİRDAĞ
84 NEBİLER Yiğit Deniz 1152   İSTANBUL 2 0 - 1 2 ATALAY Yiğit Ozan 1024   ANTALYA
85 DİKİLİTAŞ Beren 1134   ANKARA 2 1 - 0 2 AYDIN Mustafa Murat 1024   AMASYA
86 GÜVEN Gökberk Erdem 1126   MERSİN 2 1 - 0 2 ÇATAK Kerem 1023   ANKARA
87 ASLAN Ahmet Can 1123   MERSİN 2 0 - 1 2 ATA Mehmet Umut 1009   BURSA
88 ORBAY Yağız Orkun 1120   AYDIN 2 1 - 0 2 MUT Arda 1021   MERSİN
89 BUKAĞILI Ege     İZMİR 2 0 - 1 2 BOZKURT İlke Cem 1117   ADIYAMAN
90 ANACAK Hasan Güneş     İZMİR 2 0 - 1 2 YILMAZ Ali İmran 1091   BATMAN
91 UĞURLU Yağızefe 1090   İZMİR 2 1 - 0 2 GÖKÇEN Demir 1004   ANKARA
92 AY Kerimcan 1071   KOCAELİ 2 1 - 0 2 AKPINAR Mehmet Eren     KONYA
93 GÜNGÖR Efe 1070   BURSA 2 1 - 0 2 DİNÇER Abdullah     ÇANAKKALE
94 ÖZDEMİR Hüseyin Demir 1068   ANKARA 2 1 - 0 2 TURGUT Çağdaş Hasan     İZMİR
95 DOĞAN Yağız Berker     AMASYA 2 0 - 1 2 KARABEYOĞLU Göktuğ 1067   HATAY
96 AKSOY Dorukan 1061   MANİSA 2 0 - 1 2 ÇALIŞKAN Arhan     İSTANBUL
97 YILMAZ Şemseddin Efe     ŞANLIURFA 2 0 - 1 AYNUR İbrahim Arda 1052   ANKARA
98 ATALAY Ensar 1114   BATMAN 1 - 0 KARAMAN Arda 1036   DENİZLİ
99 CEYLAN Tunay Arda 1026   BALIKESİR 1 - 0 ÇAĞIL Celal Yavuz 1100   KAYSERİ
100 ATMA Enes 1068   KAHRAMANMARAŞ 0 - 1 YAVUZ Tekin Batuay     AYDIN
101 KÖŞKER Batın     İSTANBUL 0 - 1 UYSAL Güney 1052   ISPARTA
102 TÜRKKAN Ali     BURSA 1 0 - 1 1 YARBA Emir 1150   MARDİN
103 AYDIN Halit Fırat     AMASYA 1 0 - 1 1 GÜLSÜN Şant     İSTANBUL
104 YILMAZ Kaan     ANKARA 1 ½ - ½ 1 DERAL Elber     İZMİR
105 DEVECİ Hasan     ANTALYA 1 1 - 0 1 KAYA Meriç     ARTVİN
106 YÜCEL Buğra Sefa     KIRIKKALE 1 0 - 1 1 DEVECİ Ulaş     HATAY
107 ÖZKURT Arda     İSTANBUL 1 1 - 0 1 GÖKBERK Mehmet     ANKARA
108 ÖZGE Sami Gürler 1100   DENİZLİ 0 0 - 1 1 YILMAZ Enes     KARAMAN
109 ALPÇETİN Ediz Batu     ANTALYA 0 1 - 0 0 KIRĞIZ Mehmet 1022   ELAZIĞ
KURT Hüseyin     UŞAK 0 1 - - Tur    
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014