bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM (34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1168
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 7 de 29.01.2015 da 10.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 KESKİN Elif 1280 1212 İSTANBUL 6 1 - 0 KARASAKAL Deniz 1276 1253 İSTANBUL
2 POSTOĞLU Gülden 1366   MUĞLA 5 ½ - ½ 5 TÜRKOĞLU Sıla Eylül 1272   MUĞLA
3 KEBAPÇI Defne 1299 1049 MANİSA 5 1 - 0 5 KOYUNCU Haticesu 1348 1295 DENİZLİ
4 KAYA Sıla 1307 1464 İSTANBUL 0 - 1 5 ZÜYLİ Melike 1242   KAYSERİ
5 ÖZKAN Elif 1258   İZMİR 0 - 1 AYDEMİR Sermin Naz 1387 1096 MERSİN
6 ÖZ İrem Ezra 1314   ADIYAMAN 0 - 1 TEPELİ Suğra 1233   İZMİR
7 ALP Hilal Melis 1249   YALOVA 4 0 - 1 KALENDER Hatice Kübra 1185   YALOVA
8 KAYA Ilgın 1387   MERSİN 4 1 - 0 4 KANTER Özüm 1121   BURSA
9 DOĞAN Özge 1168   KAYSERİ 4 0 - 1 4 ÇAĞLAR Gülşen Sena 1251   MERSİN
10 TOPAL Berfin 1156   ANKARA 4 0 - 1 4 ÇİFTÇİ Zeynep 1230   KOCAELİ
11 TÜRÜNZ Dilek 1099   ÇANAKKALE 4 1 - 0 4 ÜSTER Defne 1203 1223 İSTANBUL
12 YİĞİT Cansu 1069   İSTANBUL 4 0 - 1 4 ÖNER Deniz 1214   KONYA
13 GÜNEŞ Deren 1116   İZMİR 4 ½ - ½ 4 ACAR İlayda 1179   ANTALYA
14 ANAÇOĞLU Çisel 1178   ANKARA 4 1 - 0 4 KÖKSAL Zeynep Su 1175   ANTALYA
15 CENGİZ Nehir Şara 1188   MERSİN 1 - 0 MOĞUL Ceyda 1437   İZMİR
16 AYDIN Gülenay 1396   DENİZLİ 1 - 0 ZENGİN İclal İlayda 1194   ORDU
17 BARLAS Berra Fatoş 1143   DENİZLİ 0 - 1 GÜRŞEN Deniz 1294   İSTANBUL
18 KARABACAK Ceylin Deniz 1134   ANKARA 0 - 1 ERKİN Rumeysa 1254   İSTANBUL
19 KAYA Elif 1194   MERSİN 0 - 1 EREN Beril 1104   BURSA
20 YILDIZ Begüm 1109   ANKARA 3 0 - 1 3 YILMAZ Gökçen 1185 1311 İSTANBUL
21 ŞAHİN Zülal Göksu 1072   TOKAT 3 0 - 1 3 BOZKAYA Sare 1202   TOKAT
22 ÇETİN Sümeyye 1200   BALIKESİR 3 0 - 1 3 MUTLU Elif Naz 1091   İZMİR
23 COŞKUN Dilruba     BURSA 3 1 - 0 3 ATALAR Göksu Naz 1194   TRABZON
24 KIPIK Feyza 1190   ANTALYA 3 1 - 0 3 TOPRAK Kudret 1000   DÜZCE
25 COŞGUN Başak 1142   ANKARA 3 0 - 1 3 ÇALIŞKAN Bade Su 1071   İZMİR
26 SAĞBAŞ Ayça Buket 1134   İSTANBUL 3 1 - 0 3 ERMETAL Çilen     K.K.T.C.
27 GÜVERCİNCİ Doğa 1071   HATAY 3 1 - 0 3 ŞAHİN Dilem 1134   KIRKLARELİ
28 TEZCAN Ela Berru 1120   BALIKESİR 3 0 - 1 3 AKKAPULU Beren Yaprak 1024   ADANA
29 SAMUK Zehra Ceren     EDİRNE 3 1 - 0 3 BEKDEMİR Şevval 1119   GİRESUN
30 YALÇIN Sudenaz 1049   ISPARTA 0 - 1 GÜNEŞ Gülenay 1366   MUĞLA
31 UZUN Aybüke 1017   SAMSUN 0 - 1 IŞIK Zeynep 1214   İSTANBUL
32 ÇINAR Ceylin 1166   İZMİR 1 - 0 AVCILAR Fatıma 1110   GAZİANTEP
33 ARSLAN Zeynep Naz 1074   MERSİN 0 - 1 BAŞARAN Hatice Azra 1157   BALIKESİR
34 SOYLU Doğa 1012   MANİSA 0 - 1 YALÇIN Nehir 1124   ISPARTA
35 CEYLAN Simay Gül 1121   BALIKESİR 1 - 0 DEDA Yağmur 1059   İZMİR
36 SOLAK Şura 1105   İSTANBUL 2 1 - 0 SÜZGÜN Ece 1034   ANKARA
37 AYDIN Delfinay Zeynep 1127   SAKARYA 2 1 - 0 2 KURT Sıla Nazlı 1017   ANKARA
38 DİNÇ Nehir 1037   İZMİR 2 0 - 1 2 ŞİMŞEK Gülsunur 1108   ANTALYA
39 TONBUŞ Hafize 1031   ISPARTA 2 1 - 0 2 MEMİLİ Rümeysa 1099   AKSARAY
40 UĞUR Elif Almıla 1091   MUĞLA 2 1 - 0 2 YURTSEVER Ela 1035   İZMİR
41 USLU Şenız 1087   ORDU 2 1 - 0 2 YUNUS Delfin 1014   MERSİN
42 DAYAN Ceren 1024   DENİZLİ 2 0 - 1 2 KURT Beyza 1078   ESKİŞEHİR
43 AYKAÇ Ayça Azra     İSTANBUL 2 0 - 1 2 GÜNDÜZ Ekin 1042   İZMİR
44 DOĞAN Nehir 1166   KIRIKKALE ½ - ½ ÖZTÜRK İdil     ANKARA
45 ÖZALP Şevval 1084   DENİZLİ 0 - 1 TOKBAŞ Sıla 1093   SAMSUN
46 MALKOÇ Asel     SAMSUN 1 1 - 0 1 YAVUZ Elif Sıla 1092   İSTANBUL
47 ENSARİ Şeyma     İSTANBUL 1 ½ - ½ 1 PEKUZ Ceylin     KIRIKKALE
48 TOPALOĞLU Nehir     SAMSUN 1 1 - 0 1 KAYA Nevres Nur     MARDİN
YILMAZ Hatice Kübra     KARAMAN 1 1 - - Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014