bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ KIZ
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ(3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1145
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 7 de 29.01.2015 da 10.00
 
M.no SOYADI-ADI UKD İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI-ADI UKD İLİ
1 ENÇ Nilsu 1404 ÇANAKKALE 6 1 - 0 WCM KAYIŞ Gülcan Sena 1371 İZMİR
2 TARLABAŞI Ceyda 1203 İSTANBUL 5 0 - 1 5 BALOĞLU Dila 1259 GAZİANTEP
3 ÜNAL Beren 1236 ISPARTA 5 1 - 0 5 DİNÇER Çağla   ANTALYA
4 YAKICI Bersu 1188 İZMİR 5 0 - 1 UYSAL Nehir 1157 MERSİN
5 AKAT Elifnaz 1341 BALIKESİR 4 0 - 1 AKIN Duru 1196 ANTALYA
6 ÖZVARDAR Yağmur 1102 İZMİR 4 1 - 0 4 YANIK Meriç 1400 AKSARAY
7 EKŞİ Ece Aylin 1248 ANTALYA 4 0 - 1 4 ÖZVARDAR Irmak 1121 İZMİR
8 YAZĞAN Nehir 1163 MANİSA 4 1 - 0 4 AKDOĞAN Menekşe 1141 İZMİR
9 DEĞİRMENCİ Şevval Naz 1128 TEKİRDAĞ 4 0 - 1 4 DÖNMEZ Gülin 1146 DENİZLİ
10 DEMİREZEN Akkiz Ela 1144 KAYSERİ 4 0 - 1 4 DOĞANOĞLU Doğa 1056 MERSİN
11 CAN Aşkin Beliz 1083 ÇANAKKALE 4 0 - 1 GÜL Zeynep 1180 TEKİRDAĞ
12 SARICA Elif 1266 KOCAELİ 1 - 0 BİNGÖL Ela   İZMİR
13 BAŞPINAR Dila 1090 İSTANBUL 1 - 0 DAMKACI Elif Naz 1026 MUĞLA
14 ALPSOYLU Irmak 1082 MERSİN 0 - 1 3 ASLAN Elif Çağıl 1146 İZMİR
15 DEDE İlter Bilge 1394 DENİZLİ 3 1 - 0 3 ALBAYRAK Ayşe Nur Ceren 1020 ARTVİN
16 DAĞ Şevval 1051 İZMİR 3 1 - 0 3 ALTINTAŞ Eda Nur 1307 İSTANBUL
17 ÇENGEL Melisa 1124 İSTANBUL 3 0 - 1 3 ESİN Fatmanur 1021 ÇANAKKALE
18 ERTAŞKIN Zeliha Gökçe 1010 KIRKLARELİ 3 0 - 1 3 İKİIŞIK Melike Bilge 1090 İSTANBUL
19 BERKİ Elif 1000 İSTANBUL 3 0 - 1 3 ÖZKAYA Rüya Pelin 1075 MERSİN
20 DİRİCAN Feride   ANTALYA 3 0 - 1 3 BEREKETOĞLU Nadiye 1063 HATAY
21 DİKMEN Meltem 1063 ANKARA 3 1 - 0 3 KÜÇÜK Alara 1012 K.K.T.C.
22 GÜLTEKİN Meriç 1061 İSTANBUL 3 0 - 1 3 VANLIOĞLU Ece 1000 BURSA
23 KARA Asmin Zer 1113 İSTANBUL 0 - 1 TASLAK Seden Su 1034 MUĞLA
24 ATAK Mina 1108 İSTANBUL ½ - ½ POLAT Çağla Deniz 1027 HATAY
25 ÖRDOĞLU Çisem 1101 KARAMAN 1 - 0 AKTARLA Nehir   MERSİN
26 TOKSÖZ Tuhana   İZMİR 0 - 1 ÖZTÜRK Nesrin Berra 1049 İSTANBUL
27 DOĞAN İrem Nur   AKSARAY 1 - 0 YILDIRIM Semanur 1047 DİYARBAKIR
28 JAKOBY Aleya 1004 İSTANBUL 2 0 - 1 2 ŞENGÜL Irmak 1126 İZMİR
29 AKBAY Zümrüt Ecrin   ANKARA 2 0 - 1 2 SERT Ezgi Naz 1100 ISPARTA
30 AVLIK Aysima   AKSARAY 2 ½ - ½ 2 KURAK Dila 1081 İZMİR
31 MUŞTU Hatice Aslı   İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 KARATAŞ Elif 1045 YALOVA
32 SUBAŞI Nudem Yağmur 1028 MUĞLA 2 1 - 0 2 TAVLAŞ Eylül Elif   İSTANBUL
33 ÇAVUŞ Belemir   TEKİRDAĞ 2 0 - 1 KAVAKTAN Nehir 1112 İZMİR
34 ERSOY Nil   İZMİR 1 - 0 ÖZEN İdil   ISPARTA
35 DÖNMEZ Sümeyye 1019 KARAMAN 1 1 - 0 1 GÖL Rüya Nisa   ORDU
36 BİLEN DİLA   K.K.T.C. 1 0 - 1 1 KAYAHAN Ada   İZMİR
37 SEVİNÇ Nisa   MUĞLA 1 ½ - ½ 0 ÖZSARAÇ Nil   KIRKLARELİ
.
Turkish Chess Federation © 2014