bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806 )
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1351
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 7 de 29.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 UNAT Can Haktan 1771 1584 İZMİR 5 1 - 0 ÜZÜMCÜ Ahmet Utku 1916 2013 İSTANBUL
2 ANGÜN Batu 1771 1742 İSTANBUL 1 - 0 5 ÇİLEK Bora 1822 1736 MANİSA
3 KARAOĞLAN Doruk 1763 1731 İZMİR 5 1 - 0 5 UÇAR Buğra 1589 1548 HATAY
4 SELVİ Kaan 1632 1583 İZMİR 5 0 - 1 5 BAYLAV Can 1752 1641 KOCAELİ
5 KIZILKUŞ Akın 1657 1621 ANKARA 5 1 - 0 5 KAYA Enes 1540 1441 MANİSA
6 CEYLAN Sezer 1604 1445 ANTALYA 5 0 - 1 5 BATMAZ Onur Utku 1648 1546 GAZİANTEP
7 ÖZENİR Ekin Barış 1941 1917 MERSİN 1 - 0 5 ÇELİK Meriç 1496   ZONGULDAK
8 KILIÇ Göktürk Kağan 1794 1735 SAKARYA 1 - 0 ATAER Arda Burak 1352 1289 BURSA
9 ÖZGÜNER Hakkı Ata 1496 1407 ADANA 0 - 1 TANRIVERDİ Enes 1709 1615 GİRESUN
10 BÜLBÜL Hüseyin Doruk 1528   BURDUR 0 - 1 İLKİMEN Mehmet Emre 1706 1566 DENİZLİ
11 ÇAKALOZ Teoman Kaan 1524 1349 İZMİR 1 - 0 BEKİRAĞAOĞLU Umut 1631 1482 ANTALYA
12 KAPTAN Emre Akın 1749 1649 SAKARYA 4 1 - 0 DEMİR Boran 1448   ANTALYA
13 DİLGİL Dağlar 1392   MERSİN 4 1 - 0 4 TINARLIOĞLU Emre 1765 1668 İSTANBUL
14 TUNCER Orçun Ege 1727 1603 AYDIN 4 1 - 0 4 ALTIN Arda 1419 1262 ANKARA
15 EKE Salih 1664 1506 İZMİR 4 1 - 0 4 BEYTEMİR Halil Eymen 1401   AFYONKARAHİSAR
16 İNANÇ Umut Barış 1615   GAZİANTEP 4 0 - 1 4 ÇİFTER Ada Yankı 1380   MANİSA
17 ÇETİNKAYA Mustafa Atahan 1391   TEKİRDAĞ 4 ½ - ½ 4 SAĞOL Yağız 1606 1519 İZMİR
18 BAYINDIR Kuzey 1412 1406 İSTANBUL 4 1 - 0 4 EMİR Emirhan 1501 1461 İSTANBUL
19 GÜVEL Emir 1497 1348 MERSİN 4 ½ - ½ 4 AKOĞLANOĞLU Murat Umut 1361 1324 ANKARA
20 TUFAN Kerem 1384   ANTALYA 4 1 - 0 4 ÖZDEMİR Arda 1489 1344 İZMİR
21 ABATAY Mustafa Ata 1378   MERSİN 4 1 - 0 4 PEKTAŞ Gökdeniz 1486 1396 İSTANBUL
22 DAMAR Cemil Esat 1425 1465 BURSA 4 ½ - ½ 4 UYGUR Onur 1311 1202 BURSA
23 EREN Uygar 1434 1458 ANTALYA 4 ½ - ½ 4 KAYAN Mert Ali 1345   DENİZLİ
24 AKŞIK İlke 1358   DENİZLİ 4 ½ - ½ 4 YILDIRIM Okan 1442   ANTALYA
25 ERDOĞAN Ahmet Selim 1318   ANKARA 4 0 - 1 AKIN Batıkan Aybey 1527   MUGLA
26 COŞKUN Emre 1655 1528 HATAY ½ - ½ TAPAN Arda 1400 1297 İSTANBUL
27 KIRAY Tunçer Efe 1480 1547 KARAMAN ½ - ½ TANRIKULU Tuna 1409 1349 SAKARYA
28 ÖZCAN Yiğit 1410 1387 İSTANBUL 0 - 1 EKİNCİ Berkay 1520 1441 İSTANBUL
29 CANDAR Onur 1519 1230 İZMİR 1 - 0 AYDOĞDU Selcan Ayberk 1327 1202 BURSA
30 GÜNAYDIN Timuçin Oisin 1212 1229 BURSA 0 - 1 KARAHAN Yiğit Taha 1402 1482 İSTANBUL
31 MUŞTU Mehmet Arda 1350   İSTANBUL 1 - 0 EROL Mehmet Eren 1470 1358 İSTANBUL
32 SÜTCÜ Süleyman Bilal 1430   ANTALYA ½ - ½ ULUOCAK Esat 1366   TOKAT
33 ŞAKA Ömer 1227   SAMSUN 0 - 1 ALİYEV Tamer 1409 1423 YALOVA
34 KOÇ İsmet Saygın 1410 1297 TEKİRDAĞ 1 - 0 ÖZAKPINAR Emre 1244   İSTANBUL
35 KAYPAK Cengiz Kaan 1306   DÜZCE 3 0 - 1 3 YOKUŞ Yusuf Diyar 1600 1334 BURSA
36 KAT Mustafa Başar 1286 1265 BURSA 3 ½ - ½ 3 KÖSE Onat 1560   BURDUR
37 BAŞKAFA Berkan 1488   DENİZLİ 3 ½ - ½ 3 EMRE Mehmet Eren 1301   ANTALYA
38 ULUOCAK Eren 1299   TOKAT 3 ½ - ½ 3 BAYKAL Bora 1482 1270 KOCAELİ
39 EROĞLU Eren 1479   ANKARA 3 1 - 0 3 GECE Uğur 1250 1304 BURSA
40 POTUR Vadi Doruk 1277 1263 BURSA 3 0 - 1 3 ARPACI Ozan 1464 1371 İZMİR
41 KURTOĞLU Fikret Alp 1461   MERSİN 3 1 - 0 3 PAKİŞ Berkun 1282   İSTANBUL
42 SARSIK Mert 1445   ZONGULDAK 3 1 - 0 3 AKIN İlhan 1259   KIRIKKALE
43 YATAĞAN Kerem 1436   ORDU 3 0 - 1 3 ÖZDEMİR Canberk 1286   ANKARA
44 SANDAL Berke 1238   ÇANAKKALE 3 ½ - ½ 3 KURU Zübeyir Zorbey 1412   KONYA
45 SAATCI Can 1318 1410 BURSA 3 1 - 0 3 BAĞCI Muhammet Ali Rıza 1253   BATMAN
46 KERVANCIOĞLU Talu 1402   GAZİANTEP 3 ½ - ½ 3 KURU Yurdaer Hasbey 1248   KONYA
47 PEKER Yavuz Selim 1262   KAHRAMANMARAŞ 3 0 - 1 3 TEZER Yusuf Efe 1399   İSTANBUL
48 DEMİRER Osman 1362   KARAMAN 3 1 - 0 3 TÜRKAN Burak 1181   ANKARA
49 KURU Berkay Mert 1344   TRABZON 3 ½ - ½ 3 YALÇINDAĞ Hakan 1243   UŞAK
50 NOHUT Ada Güner 1232   MUĞLA 3 1 - 0 3 YILMAZ Eren 1340   MUĞLA
51 FERHATOĞLU Yavuz Selim 1228   BALIKESİR 3 ½ - ½ 3 ŞEN Emre 1338   ANTALYA
52 İNAL Rıza Cem 1333   KONYA 3 1 - 0 3 GÜRSES Ayberk 1178   İSTANBUL
53 YILMAZ Sarp 1325   ISPARTA 3 1 - 0 3 YILDIRIM Muhammed Hüseyin 1169   DİYARBAKIR
54 AÇIKGÖZ Ufuk Alp 1208   ANTALYA 3 ½ - ½ 3 GÜL Umut Çağan 1249 1319 BURSA
55 BOZ Burak 1197   SAMSUN 3 1 - 0 3 MAHANOĞLU Alameddin Can 1213 1317 HATAY
56 YILDIR Mehmet 1314   KAHRAMANMARAŞ 3 0 - 1 3 HACIOĞLU Efe 1123   ANTALYA
57 ATABEN Asrın     K.K.T.C. 3 1 - 0 MİRİCİ Ali 1435   İSTANBUL
58 ÇÖLGEÇEN Erol Baran 1265 1108 ANKARA 0 - 1 ŞENER Ahmed Harun 1339   İSTANBUL
59 ÇALIM Bora 1252   ANKARA ½ - ½ YELEKÇİ İlhami Batuhan 1296   İSTANBUL
60 İNAL İhsan Berkay 1292   TEKİRDAĞ 1 - 0 AYDIN Başar 1232   ESKİŞEHİR
61 COŞKUN Necmi Arda 1229   KASTAMONU 1 - 0 GÜR Rüzgar Efe 1272   İSTANBUL
62 PAMUKÇU Alperen 1169   İSTANBUL 2 0 - 1 2 KANTAR Mehmet Zahit 1372   KARAMAN
63 ŞEN İsmet 1369   ANTALYA 2 1 - 0 2 UYMAZ Süleyman 1148   ISPARTA
64 BİLGİN Boran 1317   İSTANBUL 2 1 - 0 2 GEÇGİN Mehmet Salih 1127   MERSİN
65 ASLAN Berfu 1140   EDİRNE 2 0 - 1 2 DİNÇ Kıvanç Ege 1302   KOCAELİ
66 BARLAS Berat 1143   DENİZLİ 2 1 - 0 2 TERTİPLİ Burak 1291   İSTANBUL
67 ABAY Yusuf 1282   KOCAELİ 2 1 - 0 2 CELEPCİ Salih 1139   ZONGULDAK
68 KARATAŞ Ozan 1136   DENİZLİ 2 1 - 0 2 KOYUNCU Efe 1226   ARTVİN
69 ERCAN Arda 1222   İZMİR 2 1 - 0 2 KAPUCUOĞLU Mert 1115   KASTAMONU
70 ŞİMŞEK Cem 1093   ANTALYA 2 0 - 1 2 KARABOĞA Barış 1220   MERSİN
71 ÜNVER Beytullah 1217   YOZGAT 2 1 - 0 2 DOĞAN Burak Emre 1068   AKSARAY
72 KAMAN Mustafa Eren 1215   KAYSERİ 2 1 - 0 2 BAYAR Mehmet Berkay 1065   ISPARTA
73 ÖZMEN Ata 1063   ANKARA 2 1 - 0 2 KANSU Mert 1198   İSTANBUL
74 OLGUN Taha 1192   ESKİŞEHİR 2 ½ - ½ 2 BAKIR Devrim Can 1051   ERZİNCAN
75 AYDIN Başar Tan 1052   ESKİŞEHİR 2 0 - 1 2 ARSLAN Mete Alp 1175   KASTAMONU
76 KUŞOĞLU Mekin Tan 1173   KAHRAMANMARAŞ 2 1 - 0 2 ACAR Nıcirvan     BİTLİS
77 ÇELİK Can 1035   İZMİR 2 0 - 1 2 ATALAY Mervan 1171   BATMAN
78 BAŞARA Sergen 1170   İZMİR 2 1 - 0 2 ATMIŞ Işıkay     TUNCELİ
79 ALYAMAÇ Recep Kürşat 1169   ELAZIG 2 ½ - ½ 2 YILMAZ Ahmet Utku     ADANA
80 ÇİMSÖKEN Yiğit 1163 1161 BURSA ½ - ½ ÖZER Nazmi Emir 1122   ISPARTA
81 BİLEN Ömer Tuğrul     ANKARA ½ - ½ 1 KILIÇ Kıvanç 1190   ANTALYA
82 SÖNMEZ Yarkın 1119   İZMİR 1 ½ - ½ 1 SAĞDIÇ Selim 1104   AKSARAY
83 TEKİN Kerem Onat 1116   ÇANAKKALE 1 0 - 1 1 TAŞÇI Tarık 1058   ANKARA
84 BAYAV Malik     BİTLİS 1 0 - 1 1 YURTSEVER Arda 1115   İZMİR
85 TOPER Kıvanç 1106   BARTIN 1 1 - 0 1 AKPINAR Rifat Mert     KONYA
86 KÖSE Süleyman Arda     SAMSUN 1 0 - 1 1 ARSLAN Çağan 1104   KONYA
87 ÇAKMAK Yağız     ANKARA 1 1 - 0 ½ KOCAELLİ Mert 1000   İSTANBUL
TERLEMEZ Yılmaz Arda 1146   KARAMAN 0 1 - - Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014