bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1278
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 7 de 29.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 ÇAĞLAR Sıla 1627 1482 MERSİN 0 - 1 ARDA Doğa Su 1528 1520 İSTANBUL
2 ALADAĞ Begüm 1385 1271 MERSİN 5 0 - 1 5 DURAN Esma Doğa 1648 1536 İSTANBUL
3 KORKMAZ Biyçe 1327   ESKİŞEHİR 5 1 - 0 5 ÖZBEK Büşra 1552 1619 MANİSA
4 SÜRAL Ceren 1388   MANİSA 1 - 0 DURU İpek 1408 1099 HATAY
5 BOLU Yağmur 1467 1338 TEKİRDAĞ 4 ½ - ½ YUNUS Şehnaz 1396 1262 KARAMAN
6 SAĞLAM Yağmur 1345 1163 HATAY 4 0 - 1 4 ÖZDEMİR Cemre 1433   GAZİANTEP
7 BEYHAN Ceren 1232   DENİZLİ 4 0 - 1 4 YILDIZ Işılay 1432   KOCAELİ
8 ÖREN Şerife Ecenaz 1431 1431 BURSA 4 1 - 0 4 KAYMAZ Dilara Nur 1362   İSTANBUL
9 BEYER Helin 1319   MANİSA 4 0 - 1 4 NOYAN Gülşah 1412   ŞANLIURFA
10 EROLTU Ceylan 1362 1400 HATAY 4 ½ - ½ 4 KOCA Çisem 1327 1265 İZMİR
11 DOĞAN Eylem Su 1451 1314 AYDIN 1 - 0 ALKAN Eylül 1212   HATAY
12 ELMA Müge 1321   ADANA 1 - 0 PUHUR Fatma Ilgın 1374   ANTALYA
13 FİLİZ Ülkü Nehir 1285 1135 ANTALYA + - - 3 NESANIR Selin 1556 1511 GAZİANTEP
14 İLKBAHAR Nimet Seray 1433 1186 KARAMAN 3 1 - 0 3 ALPAY Seycan 1260   DENİZLİ
15 AKKUŞ Yaren Duru 1240 1157 İSTANBUL 3 1 - 0 3 BAŞYİĞİT Ekin 1400   ISPARTA
16 TOSUN Ayşe Sena 1372   YALOVA 3 ½ - ½ 3 ŞAHİN Zeynep Gökçe 1205   TOKAT
17 ŞEN Tuğçe 1124   İZMİR 3 0 - 1 3 İŞLER Ulviye Yaren 1340 1140 İZMİR
18 ATAER Melisa 1334   İSTANBUL 3 1 - 0 3 İNAÇ Fatme Yaren 1193   DENİZLİ
19 ÇİÇEK Fidan 1287   ANTALYA 3 0 - 1 3 İNAK Feyza 1174   ISPARTA
20 ERAYDIN Begüm Su 1172   TRABZON 3 1 - 0 3 ARSLAN Gaye 1285   ORDU
21 ÖZAVCI Elif Sena 1040   ÇANAKKALE 3 0 - 1 3 BARUTÇU Simay 1284   HATAY
22 ÜNLÜ İzem 1262   MANİSA 3 1 - 0 3 AKBULAK Ayda Lara 1027   MANİSA
23 KURAK Zeynep     İZMİR 0 - 1 TAMKOÇ Begüm 1300   İZMİR
24 YONGACI Halenur 1100   ÇANAKKALE 0 - 1 İNCE Sevgi 1165   ANTALYA
25 KEKLİK Şule 1182   KAYSERİ 2 1 - 0 2 YILMAZ İrem     SAMSUN
26 ARSLAN Betülay 1000   KIRIKKALE 2 0 - 1 2 BULUT Ecem 1117   İZMİR
27 DEMİR Dilay 1000   EDİRNE 2 ½ - ½ 2 POLİK Melek 1076   ÇANAKKALE
28 BIYIKCI Ece     BURSA 2 ½ - ½ 2 KESEN Selay 1070   K.K.T.C.
29 BIÇAKLIOĞLU Dilara     SAKARYA 2 1 - 0 2 ATAR Sıla 1061   HATAY
30 KARKA Kardelen     AMASYA 2 1 - 0 2 DEMİR Sudem 1059   ÇANAKKALE
31 BAYAR Damla 1078   ANTALYA 1 ½ - ½ DEMİREL Meryem     ANTALYA
32 KELEŞ Mina 1600   İZMİR 1 1 - 0 1 ÇAĞ Ceyda     ARTVİN
33 BİLEN Suna     K.K.T.C. 1 ½ - ½ 1 ÖZ Cemre 1007   ANTALYA
34 ÇOLAK Derin     İSTANBUL ½ + - - 0 KORKMAZ Dilvin     BİTLİS
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014