bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1219
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 7 de 29.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 KARA Gülce Nehir 1440   YALOVA 1 - 0 6 CAN Işıl 1613 1682 İSTANBUL
2 YILDIRIM Ceren 1312   MANİSA 5 ½ - ½ 5 HEKİMOĞLU Mihriban 1518   MUĞLA
3 ERASLAN Yağmur 1405   TRABZON 5 ½ - ½ 5 ŞİNİK Yağmur 1288 1474 İSTANBUL
4 ÖZSOY Merve 1226   BALIKESİR 0 - 1 5 ÖZTÜRK Ecem 1328   İZMİR
5 İNCE Safiye Öykü 1468 1400 BURSA 1 - 0 SIRMA Beste 1368   İZMİR
6 HAFIZOĞLU Bengi 1528 1076 MUĞLA 0 - 1 4 TİKVEŞLİ Ceylin 1520   DENİZLİ
7 ŞEKER Bilgesu 1249   MUĞLA 4 0 - 1 4 CANKURTARAN Merve 1420   ANTALYA
8 BEŞE İrem 1400   GAZİANTEP 4 0 - 1 4 ÖNEL Nazire Yağmur 1245   ISPARTA
9 ELÇİ Defne 1400   İZMİR 4 1 - 0 4 ERDEN Beril 1191   TRABZON
10 YAMAN Sıla 1361   İZMİR 4 0 - 1 4 ALTIN Havva Yaren 1236   MERSİN
11 SEDEF Elif Tuana 1315   İSTANBUL 4 1 - 0 4 AKCA Gökçe Berrin 1209   ANTALYA
12 KARABULAK Eylül Şevin 1237   MERSİN 4 1 - 0 4 KARAKUŞ Berfin 1277   GAZİANTEP
13 SEL Şevval 1173   KOCAELİ 4 0 - 1 4 CENİKLİ Busenur 1275   SAMSUN
14 SEZER Yağmur 1126 1080 İSTANBUL 4 0 - 1 4 AVCI Asiye 1256   TEKİRDAĞ
15 KAPLAN Duru 1286   ADANA 1 - 0 4 DEMİRCAN Sude 1092   SAMSUN
16 CESUR Başak 1209 1080 ANKARA 1 - 0 EROĞLU Ceren 1191   İZMİR
17 YILDIRIM Merve 1276   SAMSUN 3 1 - 0 AYGÜN Helin Beren 1185   İZMİR
18 ŞAVGAR Bahar 1159   İZMİR 3 0 - 1 3 KARATAŞ Ebru 1399   YALOVA
19 NAR Tuana Damlagül 1167   HATAY 3 ½ - ½ 3 EROĞLU Sinem 1314   SAMSUN
20 DOĞRUYOL Elvida 1271   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 DOĞAN Sibel 1177   BURSA
21 DEMİR Ecem Naz 1152   İSTANBUL 3 0 - 1 3 KESİK Eylül Sıla 1259   GİRESUN
22 KULAKSIZOĞLU Mirsu 1240   MUĞLA 3 1 - 0 3 ARSLAN Beyza Nur 1137   KIRIKKALE
23 KILINÇ Nehir 1103   YALOVA 3 0 - 1 3 ENGİN Çağla 1219   BURSA
24 YILMAZ Tuğba 1217   TEKİRDAĞ 3 0 - 1 3 BEYER Rojin 1106   MANİSA
25 ÇENGEL Edibe Eylül 1095   NEVŞEHİR 3 1 - 0 3 AVCI Tuğba 1205   TEKİRDAĞ
26 TOKAT Nehir 1202   DENİZLİ 3 1 - 0 3 TİRYAKİ Suden 1100   SAMSUN
27 HOROZOĞLU Azra 1093   ADANA 3 1 - 0 3 İLHAN Naz 1200   TEKİRDAĞ
28 YAKUT Efsun 1191   TEKİRDAĞ 3 1 - 0 3 MUSLUBAŞ İkbal Eylül 1062   ANKARA
29 EVRİM Evrim Nur 1104   ANTALYA 1 - 0 KARAKUZU Neva 1390   KIRKLARELİ
30 YENİ Dilara 1046   ANKARA ½ - ½ ÇELİK Selin 1278   MUĞLA
31 ŞAHİN Sena 1259   HATAY 1 - 0 YÜKSEKBAŞ Zeynep Laçin 1089   ÇANAKKALE
32 DÖNMEZ Ayşenur     NİĞDE ½ - ½ KONAK Meltem 1184   EDİRNE
33 ACAR İrem 1400   ESKİŞEHİR 2 1 - 0 2 SAYDAM Tuana 1045   İSTANBUL
34 YORGANCIGİL Zeynep 1162   ISPARTA 2 1 - 0 2 DURU Gülbin Başak 1031   AYDIN
35 KURAĞI Beren Su 1042   İZMİR 2 0 - 1 2 ÇAĞLAYAN Ezgisu 1094   İSTANBUL
36 CİRDİ Dalya 1089   HATAY 2 0 - 1 2 BIYIKLI Eylül 1029   HATAY
37 MORALAR Neval 1078   İZMİR 2 1 - 0 2 AKAY Kezban     BİTLİS
38 DEMİR Duru 1064   ANTALYA 2 1 - 0 2 ERGÜL Gözde     İZMİR
39 ÖZTÜRK Nil     ÇANAKKALE 2 1 - 0 2 KAYAN Eylül 1052   İZMİR
40 BAKKALOĞLU Tuna 1051   ANKARA 2 1 - 0 2 FILO Hatice     K.K.T.C.
41 ZEYCAN Afrasu 1048   DENİZLİ 2 1 - 0 2 KUMTEMÜR Zeynep Azra     İSTANBUL
42 KAVUKCU Berra 1100   İZMİR 1 - 0 KESTELLİOĞLU Duru     İZMİR
43 ZENGİN İsra 1061   İSTANBUL ½ - ½ 1 AKSOY Esmanur 1172   BİTLİS
44 BOZKURT İlayda 1066   BİTLİS 1 1 - 0 1 AKDAŞ Fatma Melike     ANTALYA
45 TAŞ Seçil     İZMİR 1 0 - 1 1 AKPINAR Melis Sena 1043   ISPARTA
46 DEMİREL Merve 1237   ANTALYA 1 1 - 0 0 TUNÇ Berfin Eda     KARAMAN
.
Turkish Chess Federation © 2014