bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1275
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 7 de 29.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 CM CAN Işık 1954 1909 İSTANBUL ½ - ½ 6 BAŞARA Arda 1610 1557 ANTALYA
2 EKENER Egemen 1441 1347 İZMİR 0 - 1 KOÇER Ahmet Doruk 1503 1370 İSTANBUL
3 ÖZCAN İlker 1553   KIRKLARELİ 5 1 - 0 5 DOLGUN Can 1686 1624 ANKARA
4 CABEROĞLU Arda 1446 1382 ANKARA 5 0 - 1 5 DİNÇER Özgür Denız 1605 1671 TEKİRDAĞ
5 BİÇER Atakan Mert 1634 1513 İZMİR 5 1 - 0 5 ÇEKLİ Cem 1597 1386 ANTALYA
6 SARI Mert Eren 1371 1362 MERSİN 5 0 - 1 5 GÜNHAN Arda Baran 1628 1458 İZMİR
7 ARNAS Enes Buğra 1625 1446 ADANA 5 1 - 0 5 İZCİ Kutay 1406   İSTANBUL
8 DANACI Ege 1600 1549 MANİSA 5 0 - 1 5 UYSAL Uğur 1554 1397 ÇANAKKALE
9 ÖZKALE Burak 1591   ADANA 0 - 1 5 BÖLÜKBAŞ Emre 1537   İSTANBUL
10 ÖZATA Doruk 1388 1203 ANKARA 0 - 1 SARGINALP Tuna 1587 1226 ADIYAMAN
11 GAZİBEY Alp 1434 1336 ANKARA 1 - 0 USLU Mehmet Fatih 1485   HATAY
12 İNCİLER Yusuf Efe 1461   İSTANBUL 1 - 0 KANDEMİR Bilal Buğra 1207   TRABZON
13 KURTULUŞ Yusuf Berk 1371   MUĞLA 0 - 1 FİDAN Boran Ersin 1446 1305 DENİZLİ
14 UYSAL Sinan 1375   ANKARA 4 0 - 1 4 ALTUN Arda 1580 1237 İSTANBUL
15 VATANSEVER Samet 1366   İZMİR 4 0 - 1 4 YILDIRIM Kaptan Kaan 1548   ISPARTA
16 YALÇIN Arda 1534   İSTANBUL 4 1 - 0 4 TATAR Mirazat 1364   İZMİR
17 YILDIRIM Ateş Ada 1365 1305 İSTANBUL 4 0 - 1 4 ŞAHİN Yasin Efe 1531 1428 BURSA
18 DEMİRTAŞ Mahmut 1363   ISPARTA 4 0 - 1 4 TABAN Yağız 1517 1439 BURSA
19 AYENGİN Ahmet Çağrı 1494 1313 ÇANAKKALE 4 0 - 1 4 GÜLER Muhammed Talha 1306   DÜZCE
20 KOÇ Baran 1348   DENİZLİ 4 0 - 1 4 DÜŞMEZ Ahmet Alp 1488 1354 İSTANBUL
21 YILDIRIM İbrahim Halil 1486 1414 ANKARA 4 1 - 0 4 GÜRLER Ege Arın 1311   MANİSA
22 BOZYAKA Altuğ 1476 1454 BURSA 4 1 - 0 4 YÖRÜKÇÜOĞLU Can 1292   İSTANBUL
23 ATAHAN Kamil Erdem 1283   HATAY 4 0 - 1 4 DİZDAR Arda 1473   MANİSA
24 MERİÇ Eren 1440   İSTANBUL 4 0 - 1 4 CİMİN Gökdeniz 1247   BALIKESİR
25 HAYRAT Mehmet Emir 1434 1419 İSTANBUL 4 1 - 0 4 ALTUNDAŞAR Yigit Bora 1196   İZMİR
26 YOLCU Anıl 1421 1278 ANKARA 4 1 - 0 4 DEMİRKIR Demir 1184   İSTANBUL
27 ÖZDİLEK Kaan Alp 1247   MUĞLA 4 0 - 1 4 GENÇ Uğur Can 1420   ELAZIĞ
28 YURTSEVER Fırat Ulaş 1391   İSTANBUL 4 1 - 0 4 ALEMDAR Ali Arda 1165   İSTANBUL
29 SÜLEYMANOĞLULARI Levent     K.K.T.C. 4 0 - 1 4 SEL Alperen 1389 1386 KOCAELİ
30 SÜZÜK Ataman 1380   DENİZLİ 4 1 - 0 4 ÇUVALCI Alperen 1164   TRABZON
31 YILDIRIM Deniz 1522 1393 ADANA 0 - 1 4 UZUN Efe 1108   ANKARA
32 GÜMÜŞTAŞ Deniz 1579   BURDUR 0 - 1 TEKKURT Yusuf Arda 1269   KONYA
33 EKİNGEN Mehmet Korkmaz 1512   MUĞLA ½ - ½ GÜNSÜR Beren 1267   KOCAELİ
34 SOLMAZ Yusuf İsmail 1400   ISPARTA 0 - 1 ÖZBERK Emir Mehmet 1243   İSTANBUL
35 ERSÖZ Efe Emir 1390 1153 ESKİŞEHİR 1 - 0 CAMFENER Ayberk 1193   ÇANAKKALE
36 ŞAT Barış 1257   YALOVA 0 - 1 BİRŞEN Umutcan 1367   TRABZON
37 ÇAĞLAR Kaan 1366   İZMİR 1 - 0 ÖZTÜRK Alkım 1234   BURSA
38 ZADEOĞLU Ahmet Efe 1254   ISPARTA 0 - 1 KINAŞ Cankutay 1337 1342 BURSA
39 KENİ Berken 1325 1279 İZMİR 1 - 0 AYDIN Yusuf 1111   ANKARA
40 YİĞİT Arda 1229   GAZİANTEP 0 - 1 YILMAZ Kayra 1323 1323 BURSA
41 KAZAZ Arda 1229   ANKARA 0 - 1 YAVAŞ Egehan 1318 1238 MANİSA
42 ARSLAN Hüseyin Arda 1224   DENİZLİ ½ - ½ KOLKOPARAN Furkan 1295   BALIKESİR
43 TER Mustafa Baray 1159   İZMİR 0 - 1 ÖZTÜRK Mustafa 1276   ANKARA
44 OFLAZ Avni 1582   KONYA 3 ½ - ½ 3 ÇINAR Batın 1232   İZMİR
45 ALTUNDAL Arda 1445 1285 HATAY 3 1 - 0 3 DEMİRCAN Muhammed 1226   MARDİN
46 MUTLU Umut 1406   GAZİANTEP 3 ½ - ½ 3 BOSTAN Berkay 1223   BALIKESİR
47 TEKİN Demir 1201   İSTANBUL 3 0 - 1 3 KUTDEMİR Mehmet 1400   ISPARTA
48 POLAT Ahmet Eren 1208   MERSİN 3 0 - 1 3 DAĞLI Ali Eren 1392   DENİZLİ
49 TOPDEMİR Umut Erdem 1376   İZMİR 3 1 - 0 3 ÇEVİK Numan 1216   EDİRNE
50 KIR Mehmet Metehan 1322   ORDU 3 1 - 0 3 CANDANSAYAR Doruk 1184   MUĞLA
51 KÖKSAL Ege Yiğit 1317   YALOVA 3 1 - 0 3 AKPİNAR Rıfat Hakan 1182   ISPARTA
52 SÜMENGEN Berk 1311   İSTANBUL 3 1 - 0 3 ÜRKMEZ Ali Tuna 1177 1085 BURSA
53 KILCAN Rauf 1306   ÇANAKKALE 3 1 - 0 3 ÇOBAN Çağlar 1168   İZMİR
54 ÖZGEN Emir Utku 1294   ORDU 3 1 - 0 3 BARUTÇU Beşir Can 1166   HATAY
55 TATLI Samet 1178   KOCAELİ 3 1 - 0 3 GÜZEL Umut Arda 1278   KOCAELİ
56 KESİCİ Bora 1276   MANİSA 3 1 - 0 3 ARICI Muzaffer Tolga 1155   DENİZLİ
57 CEYLAN Kaan 1150   TEKİRDAĞ 3 1 - 0 3 RONDU Can 1268 1114 BURSA
58 ADIYAMAN Alper Faruk 1264   ÇANAKKALE 3 1 - 0 3 UCAR Mehmet Ali 1125   KASTAMONU
59 UĞURLU Mehmet Furkan 1133   HATAY 3 0 - 1 3 OKTAY Umut Utku 1260   ANTALYA
60 MERCİMEK Burak 1115   ADANA 3 0 - 1 3 KÖSE İlke Kağan 1256   MUĞLA
61 ÇELİK Muhammed Yusuf 1249   AYDIN 3 1 - 0 3 KAYA Yusuf 1101   ARTVİN
62 VARDAR Hikmet Can 1111   BURSA 3 0 - 1 3 İNAN Efe 1246   ANTALYA
63 KAVAKLIOĞLU Arda 1245   DENİZLİ 3 ½ - ½ 3 YAMAÇ Ömer 1068   BİTLİS
64 YÜKSEKBAŞ İbrahim Karan 1101   ÇANAKKALE 3 0 - 1 3 TÜRK Sarp 1244   BURSA
65 ÖLCE Utku 1081   İSTANBUL 3 0 - 1 3 ARSLAN Mustafa Efe 1242   MERRSİN
66 IŞIK Ömer Mert 1241   MUĞLA 3 0 - 1 3 TURANLI Mustafa Alp     SAMSUN
67 CİVİL Arda 1232   İSTANBUL 3 0 - 1 3 CEYLAN Arda 1115   ANKARA
68 PARACIKLI Eralp 1011   TEKİRDAĞ 3 0 - 1 KAYGUSUZ Nevzat 1429 1329 İZMİR
69 ORAK Yavuz Arda 1419   İSTANBUL 0 - 1 GÖKRER Berat 1190   KOCAELİ
70 KARSLIGİL Ahmet Toygun 1370   KAHRAMANMARAŞ 1 - 0 ESİN Bedirhan 1167   ÇANAKKALE
71 SERİN Eren 1144   İZMİR 0 - 1 PUHUR Oğuz 1303   ANTALYA
72 TAŞAN Can 1259   KOCAELİ 1 - 0 NOYAN Melih 1167   MALATYA
73 KARA Hayrettin 1138   KOCAELİ 0 - 1 SARIOĞLU Onur Akın 1257   İZMİR
74 BALCI Yunus Gökalp 1121   ANKARA 0 - 1 SİDEKLİ Oğuzhan 1229   MUĞLA
75 UZUN Anıl     ANKARA 1 - 0 ÖZSAÇ Samet Harun 1225   ISPARTA
76 ALPİN Ege 1214   İSTANBUL 1 - 0 DORA Akın 1157   BURSA
77 AKÇAİR Berkcan 1190   KOCAELİ 0 - 1 EKİNCİ Görkem Yılmaz 1152   ANTALYA
78 DURSUN Ulgar Deniz 1539   İSTANBUL 2 ½ - ½ KAHYA Osman 1064 1142 BURSA
79 ÖZEL Abdullah Kerem 1145   KOCAELİ 2 1 - 0 2 YAZICI Ulaş 1400   KARAMAN
80 ÇELİK Ömer Salih 1138   BATMAN 2 ½ - ½ 2 CORA Efe 1253   DÜZCE
81 ÖZ Ömer Faruk 1136   AKSARAY 2 ½ - ½ 2 AYDENİZ Aytunç 1212   İSTANBUL
82 TÜZÜN Alkın Tekin 1205   ANKARA 2 0 - 1 2 ALTUN Mehmet Anıl 1129   KIRIKKALE
83 YÜCEL Hasan Ali 1108   ÇANAKKALE 2 1 - 0 2 ARSLAN İshak Furkan 1201   TUNCELİ
84 AVCIOĞLU Hasan Efe 1189   İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 AKBURAK Abdussamet 1122   BİTLİS
85 AKTAŞ Barış 1095   İSTANBUL 2 1 - 0 2 ERÇETİN Deniz 1186   İSTANBUL
86 KÖKTAŞ Ahmed İlker 1066   ANKARA 2 ½ - ½ 2 GEZGİNCİ Ahmet Furkan 1182   KONYA
87 SAYAR Bora 1176   İZMİR 2 1 - 0 2 FELEK Cemal Murat 1107   İZMİR
88 İZCİ Eralp 1054   MERSİN 2 0 - 1 2 KÜÇÜKKAYNARPINAR Selim 1173   MERSİN
89 YILMAZ Kuntay 1087   ANKARA 2 0 - 1 2 AYGÜN Ali Efe 1166   GİRESUN
90 ERDEM Recep Yaman 1053   TEKİRDAĞ 2 0 - 1 2 ÖZDİLLİ Mustafa Alper 1162   ÇORUM
91 ÖZMISIRLI Can 1156   İZMİR 2 ½ - ½ 2 ÖZKAYRIM Faik Can 1098   İSTANBUL
92 KARA Talha Kemal     BATMAN 2 ½ - ½ 2 CEYLAN Hasan Hüseyin 1150   BATMAN
93 USTA Melih     KOCAELİ 2 0 - 1 2 CEYLAN Muhammed Hüseyin 1150   BATMAN
94 ŞAHİN Çağan Yakup     ANKARA 2 0 - 1 2 YANIK Ömer Yiğit 1148   KOCAELİ
95 PAYASLI Romert 1219   ÇANAKKALE 1 - 0 2 ERİÇEK Alp Arda     MERSİN
96 YILMAZTÜRK Kaan Eren 1362   İSTANBUL 1 - 0 BELGÜ Emir Alex     İSTANBUL
97 ATEŞÇİ Orhan Bora 1015   İSTANBUL 0 - 1 YILMAZ Kaan 1191   ANTALYA
98 YAZGAN Ramazan Aybars 1015   İSTANBUL 0 - 1 AVCU Nebi Alperen 1130   EDİRNE
99 KAYA Sarp Ada 1000   İZMİR 1 - 0 ERCAN Eren 1124   İSTANBUL
100 DİK Can     ANKARA 0 - 1 KUMTEMÜR Kaan Emre 1098   İSTANBUL
101 ÇETİN Yiğit 1079   İSTANBUL 0 - 1 ONAT Metin Koray     İZMİR
102 MALKOÇ Mahmut Kayra     ANKARA 0 - 1 KIRANLIOĞLU Emir Cem 1042   İSTANBUL
103 İLBAN Mustafa Resul 1104   KARAMAN 1 0 - 1 1 FIRAT Faruk Miran     ANKARA
104 AYDIN Yahya Yılmaz     ERZİNCAN 1 1 - 0 1 TURHAN Efe 1083   ANKARA
105 TAMAM Muhlis Can 1013   İSTANBUL 1 1 - 0 1 KARADENİZ M. Sefa     BATMAN
106 YEL Ali Sinan 1000   MERSİN 1 1 - 0 1 ODABAŞI Yılmaz Efe     ANKARA
107 ABAK Selim Yahya     MARDİN 1 1 - 0 1 ŞEKER Hasan Kerem     SAKARYA
108 VAN BAVEL Güney 1082   ANTALYA 0 1 - 0 1 ERİŞİR Muhammed Ali     AMASYA
109 TÜRKOĞLU Dinç 1135   SAMSUN 0 1 - 0 0 SARI Berke     İSTANBUL
.
Turkish Chess Federation © 2014