bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA(6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1398
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 7 de 29.01.2015 da 10.00
 
M.No SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 YERDEN Hüseyin Eren 1790 1614 ADANA 0 - 1 6 KARAAHMETOĞLU Ege 1931 1837 ANKARA
2 TARLABAŞI Emirhan 1974 1861 İSTANBUL 5 0 - 1 5 GÜLBEYAZ Emir 1850 1722 MERSİN
3 IŞIK Alpaslan 1773 1642 İZMİR 5 ½ - ½ 5 FM AYDINÇELEBİ Kağan 1938 1864 GAZİANTEP
4 İNCE Ali Emre 1560 1466 İZMİR 5 0 - 1 5 KÜÇÜKSARI Kaan 1936 1849 ANTALYA
5 NALBANT Tuna Onat 1669 1500 MANİSA 0 - 1 KARA Yankı 1764 1682 İZMİR
6 KESKİN Osman Orçun 1752 1570 ISPARTA 1 - 0 SARIKAVAK Serdar İhsan 1668 1577 İSTANBUL
7 ÜNLÜ Alp Buğra 1723 1584 MANİSA 1 - 0 MENKEN Ekin 1577 1521 MERSİN
8 GALLEVCİ Yağız 1713 1668 BURSA 1 - 0 GEZİCİ Ömer Ata 1561 1539 İSTANBUL
9 ÖZKALE Can Barkın 1617   ADANA 0 - 1 ALTUNBAY Önder 1703 1550 MERSİN
10 IŞIK Can 1599 1524 SAKARYA ½ - ½ 4 ÖZDEMİR Serhan Berat 1742 1577 ZONGULDAK
11 ÇAKIN Ahmet Burak 1716 1573 GAZİANTEP 4 0 - 1 4 AKASLAN Umut 1516 1355 İSTANBUL
12 ÖZSOY Alimert 1493   BALIKESİR 4 ½ - ½ 4 İNAÇ Gökdeniz 1712 1566 İZMİR
13 ÇALIŞKAN Berk Tuğra 1492 1273 İZMİR 4 0 - 1 4 DEMİRBAŞ Emre 1652 1546 İSTANBUL
14 CAN Furkan 1477   ANTALYA 4 1 - 0 4 AYDOGDU Çağatay 1617 1425 İSTANBUL
15 TAY Uğur Can 1484   ANTALYA 4 ½ - ½ 4 KÜREKCİ Ferit Tuna 1615 1532 ANKARA
16 PEKGÜZEL Salih 1434 1401 AYDIN 4 ½ - ½ 4 KAYA Onur 1588 1585 ANKARA
17 ŞAHUTOĞLU Mehmet 1574 1310 HATAY 4 0 - 1 4 OLGUN Efe 1426   İSTANBUL
18 PEK Efe Can 1302   SAKARYA 4 1 - 0 4 GÜRGÜÇ Tuna 1559 1356 MUĞLA
19 DEMİRELLİ Ahmet Mahir 1543 1370 BALIKESİR 4 1 - 0 4 ŞAHİNTAŞ Umut 1420 1305 İSTANBUL
20 EVİNÇ Mehmet 1660 1535 İZMİR 1 - 0 4 AKYOL Emre 1230   İZMİR
21 MERMER Yunus 1636 1437 MUĞLA 0 - 1 BARUT Metehan 1486 1306 DENİZLİ
22 GÖKKAYA Murat Bora 1600 1359 İSTANBUL 0 - 1 ÖZDEMİR Mehmet Ali 1472 1382 ANKARA
23 KAVUKCU Mustafa 1596 1426 MANİSA 1 - 0 SAKARYA Muzaffer Enes 1462   AKSARAY
24 METE Muhammet Baturalp 1443   YALOVA 0 - 1 BAHADIR Melih 1593 1519 DÜZCE
25 KİRACIOĞLU Demir 1433   İZMİR 1 - 0 ÜREGEN Rafet 1554 1371 ANTALYA
26 BAŞPINAR Mehmet 1534   KARAMAN 0 - 1 YİĞİT Fatih 1439   TRABZON
27 ERGÜN Berkcan 1427   KOCAELİ 0 - 1 TOPÇU Tibet Tuna 1534 1395 İSTANBUL
28 BÜKE Furkan 1396 1377 BURSA 1 - 0 ŞENYÜZ Mustafa Zorbey 1526 1419 İSTANBUL
29 MUT Emir 1498   MERSİN ½ - ½ ADSIZ Melik Baver 1433   VAN
30 ERYILMAZ Emre 1491 1278 İSTANBUL ½ - ½ ERSOY Emir 1432   İSTANBUL
31 ŞİŞLİ Umut Taha 1374 1363 ANKARA 3 0 - 1 3 ÇİFTÇİ Furkan Nadir 1580 1671 İSTANBUL
32 AYDIN Mert Doğan 1580 1476 ANKARA 3 0 - 1 3 KAYA Yusuf 1370   BATMAN
33 AYNALI Yusuf Alperen 1222   ANTALYA 3 1 - 0 3 ÖZNUR Muhammed Ali 1497   KIRIKKALE
34 ERTÜREL Deniz 1270 1340 ANTALYA 3 0 - 1 3 ÖZDEMİR Umut 1480 1428 ANKARA
35 GÖÇER Onur Saygın 1466   KAHRAMANMARAŞ 3 1 - 0 3 DEMİR Berke 1347   K.K.T.C.
36 AY Rıza Enes 1460   BURDUR 3 ½ - ½ 3 BABAOĞLU Mert 1256   TEKİRDAĞ
37 YİĞİTTÜRK Fevzi Ayberk 1162   SİVAS 3 0 - 1 3 ALTINÖZ Yusuf 1436 1361 HATAY
38 ÖNER Salih 1426   ELAZIĞ 3 1 - 0 3 SARİALİ Furkan Anıl 1203   TRABZON
39 ÇEKÇEOĞLU Mustafa 1422   KARAMAN 3 1 - 0 3 DEMİR Muhammed Taha 1185   İSTANBUL
40 ELÇİ Bilge Yiğit 1208   KASTAMANU 3 0 - 1 3 KOLKOPARAN Bedirhan 1419 1368 BALIKESİR
41 DENİZ Burak 1100   MERSİN 3 0 - 1 3 DEMİREL Çağrı 1411 1209 MANİSA
42 AKSÖZ Burak Can 1409 1323 İSTANBUL 3 1 - 0 3 OK Muhammed Yasir 1107   DİYARBAKIR
43 ŞEKERCİ Ali Rıza 1407   KARAMAN 3 1 - 0 3 KONCAGÜL Süleyman Şah Doruk 1161   ÇANAKKALE
44 KAYA Mehmet Ata 1279   ANTALYA ½ - ½ BOZKURT Utku 1424   İZMİR
45 YUNUS Ali Emre 1243   İZMİR 1 - 0 YAMAN Can 1396   MANİSA
46 YİĞİT Kerem 1225   İSTANBUL 0 - 1 AYDEMİR Ahmet Anıl 1372 1236 MERSİN
47 İDİZ İzzet 1210   BALIKESİR 0 - 1 PEKTAŞDAN Ege 1353   İZMİR
48 ADIYAMAN Ömer Fatih 1187   ÇANAKKALE 0 - 1 YANIK Tunahan 1349   ANTALYA
49 DEMİR Ege 1345   DENİZLİ 1 - 0 DÖNMEZ Ömer Berker 1173   ANKARA
50 ÖZASLAN Furkan 1340   GAZİANTEP 0 - 1 KENAR Utku 1168   ÇANAKKALE
51 YILMAZ Işık 1168   İSTANBUL 0 - 1 DANIŞMAN Ali Berkay 1315   KONYA
52 YÜKSEL Sarper 1174 1164 BURSA 1 - 0 TOPÇAKAR Sinan 1309   SAMSUN
53 ÜNAL Yaman 1170   KASTAMONU 0 - 1 AKSAKAL Nurettin 1306 1272 HATAY
54 ATLI Civan 1163   ADIYAMAN 0 - 1 ARSLAN Hasan Bahadır 1297   KONYA
55 GÖKÇEK İbrahim Melih     ANKARA 0 - 1 ATEŞ Bilge Kaan 1289   SİVAS
56 ENGİN Eyüp Tarık 1095   SAMSUN 2 0 - 1 2 BEŞE Yunus Emre 1408   GAZİANTEP
57 ÖZER Furkan 1390 1323 YOZGAT 2 ½ - ½ 2 OKUR Melih 1240   İSTANBUL
58 ŞENTÜRK Kadem Mehmet 1217   ARTVİN 2 1 - 0 2 KUTANOĞLU Sinan Emre 1380   KAYSERİ
59 GÜMÜŞTAŞ Sunay 1314 1118 BURSA 2 1 - 0 2 HAKSEVER Can 1233   İSTANBUL
60 ÖKMEN Çağrı 1308   KIRIKKALE 2 1 - 0 2 ERDOĞAN Harun Yusuf 1192   KIRŞEHİR
61 DİLMEÇ Emre 1296   KARAMAN 2 1 - 0 2 ULUG Hüsamettin Uluğbey 1000   ÇANAKKALE
62 IŞIK Ahmet Ünal 1032   TUNCELİ 2 ½ - ½ 2 TETİK Furkan 1264   KIRIKKALE
63 AKDOĞAN Enes 1247   ISPARTA 2 1 - 0 2 AKKAYA Emre 1073   ANTALYA
64 İBAR Ural     İSTANBUL 2 0 - 1 2 AKBULUTLAR Emirhan 1244   KAYSERİ
65 SUAY Erdoğan     K.K.T.C. 2 1 - 0 BAŞARAN Umut 1262   TEKİRDAĞ
66 TARHAN Hüseyin Osman 1196   DENİZLİ 1 - 0 KARKA Ulaş 1132   AMASYA
67 YILDIZ Said Nuri 1141   AKSARAY 1 - 0 CELAYİR Cengiz 1073   ANTALYA
68 ÇETİN Enes 1121   BALIKESİR 1 1 - 0 1 ŞEKER Tuğrul     ERZİNCAN
69 BAYKURT İbrahim     KIRIKKALE 1 ½ - ½ 1 ÇEVİK Muhammed İshak 1100   BİTLİS
70 ERTÜRK Eren     KIRIKKALE 1 ½ - ½ 1 HAMURCU Bedirhan 1048   HATAY
71 DAVARCI Muzaffer     TUNCELİ 1 1 - 0 1 GÜDER Berkan 1000   ÇANAKKALE
72 KARADAYI Mustafa     TUNCELİ 1 0 - 1 1 AKDAŞ Mehmet     ANTALYA
ATASEVEN Ahmet     TUNCELİ 0 1 - - Tur    
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014