bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI          
7 YAŞ GENEL          
           
Organizatör: TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU          
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)          
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)          
Hakem : NA Yücel YILDIRIM(34568786)          
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA          
Rating-Ø : 1170          
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015          
           
Tur 8 de 29.01.2015 da 16.00          
           
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 YARAR Bora 1084   ISPARTA 6 0 - 1 7 PEHLİVAN Mert 1359   SAKARYA
2 KURAN Alper 1400   ISPARTA 6 0 - 1 6 ÜNLÜKAL Ali Ünal 1133   ANKARA
3 POLAT Ali Görkem 1175   MERSİN 6 1 - 0 6 GÜNGÖR Cihan Akif 1205   ORDU
4 AYPER Mert 1149   ADANA 6 0 - 1 ERTEN Kerem 1230   MANİSA
5 GÜL Servet 1188   ANKARA 1 - 0 TÜRKMEN Yusuf Çağan     MERSİN
6 AKTARLA Deniz     MERSİN 0 - 1 İNCEYOL Mehmet Emir 1072   ADIYAMAN
7 KEÇECİ Kaan 1087   İZMİR 5 1 - 0 5 ÖZEREN Ada 1291   İSTANBUL
8 CIVAŞ Ege 1078   İZMİR 5 0 - 1 5 KABUL Tarik 1231   ORDU
9 KOÇU Arda Mert 1056   İZMİR 5 1 - 0 5 GÖK Yekta 1216   İSTANBUL
10 GENÇER Deniz 1092   İZMİR 5 0 - 1 5 ÖZTEMİZ Kayra 1216   GAZİANTEP
11 YILDIRIM Hasan Bartu 1170   ANTALYA 5 1 - 0 5 TUNCAYENGİN Kerem     ANKARA
12 ARSLAN Alp 1165   ÇANAKKALE 5 1 - 0 5 ÖZKAN Ege     MERSİN
13 BAYRAM Arif Emir     MANİSA 5 0 - 1 5 TOPUZ Tezcan 1162   İZMİR
14 İLKİMEN Erdem     DENİZLİ 5 0 - 1 5 ŞAHİN Hüseyin 1119   MERSİN
15 GÜDER Egemen Altay 1118   İSTANBUL 5 1 - 0 5 VATANSEVER Arda Kadir     KOCAELİ
16 TAMER Kayra     Trabzon 5 0 - 1 YALANIZ Umut 1262   ANKARA
17 BAYKAL Çınar 1142   İZMİR 1 - 0 AKTAŞ Berkay Ali 1089   İSTANBUL
18 KAPTANOĞLU Bartu 1123   İSTANBUL 1 - 0 ERSOY Eyüp Ozan 1030   TEKİRDAĞ
19 ÇEKİÇOĞLU Bariş 1024   ANTALYA 4 1 - 0 4 KORKMAZ Göktuğ Ali 1400   ISPARTA
20 ŞENYÜZ Kutay Emre 1309   İSTANBUL 4 0 - 1 4 DUYGULU Uğur 1018   ANKARA
21 ÖZÇELİK Arda 1009   AYDIN 4 0 - 1 4 ERTURAN Ahmethan Tahsİn 1170   ISPARTA
22 SOYLU Eren 1017   KONYA 4 1 - 0 4 KAÇAN Turgut Mete 1168   MANİSA
23 AKIN Onat     ZONGULDAK 4 1 - 0 4 DİKEN Yiğit 1122   GAZİANTEP
24 AKYOL Yiğit     TEKİRDAĞ 4 0 - 1 4 BASTEM Yusuf 1115   TEKİRDAĞ
25 ÖZVARDAR Poyraz 1107   İZMİR 4 1 - 0 4 ALYANAK Anıl     HATAY
26 GELEN Murat 1100   İZMİR 4 0 - 1 4 AVCI Emir     DENİZLİ
27 KARATEKE Mehmet Ali     MERSİN 4 1 - 0 4 GELEN Ufuk 1100   İZMİR
28 HACIOĞLU Egemen 1100   BURSA 4 1 - 0 4 PİRİM Poyraz     İSTANBUL
29 MANSUROĞLU Mehmet Onur     HATAY 4 1 - 0 4 MEŞE Mesut Efe 1100   MANİSA
30 SEYHAN İlkin Murat     MERSİN 4 1 - 0 4 MEŞE İbrahim Ege 1100   MANİSA
31 SEVEN Serhan     İZMİR 4 1 - 0 4 KEMERLİ Murat Şehmus 1088   İZMİR
32 SÜNER Ömer     İSTANBUL 4 0 - 1 4 MERİÇ Halis Can 1086   İSTANBUL
33 BEKBAY Bora 1079   İSTANBUL 4 1 - 0 4 ÇAĞLAR Ata Arda     MERSİN
34 HASIRCI Özgür Deniz 1078   HATAY 4 1 - 0 4 ÇELİK Taylan Özgür     SAMSUN
35 SEZERER Deniz 1074   KARAMAN 4 ½ - ½ 4 ÖZYÜREK Emir     İZMİR
36 ÖZATA Mücahid Emre 1037   DENİZLİ 4 0 - 1 4 ŞİMŞEK Abdulvehhab     KOCAELİ
37 NOYLAN Batuhan 1135   KAYSERİ 1 - 0 TANIR Mert     İSTANBUL
38 ŞİŞMAN Selahattin Efe     MUĞLA 0 - 1 GÜLER Kuzey 1041   ADANA
39 GÜNDOĞDU Safa Can     İzmİr ½ - ½ TEKİN Ali Kaan     TEKİRDAĞ
40 KÜÇÜKGEZİCİ Başar     İSTANBUL 1 - 0 YILDIRIM Batuhan     MARDİN
41 ÖZKAYNAKÇI Kayra     İSTANBUL 0 - 1 3 ZORLU Çağrı Tuna 1100   ADANA
42 ERDEM Faruk Demir     TEKİRDAĞ 3 1 - 0 3 BALPETEK Eren 1097   Düzce
43 GEÇGİN Umut Rüzgar     MERSİN 3 ½ - ½ 3 ESKİDEMİR Ege Can 1091   MERSİN
44 ERGÜN Efkan Ege     KAYSERİ 3 ½ - ½ 3 PAPİR Furkan Yekta 1074   ANTALYA
45 MİLAS Talha Eren 1020   YALOVA 3 1 - 0 3 ERDEM Tuna     İSTANBUL
46 GÜREL Berke Talha     MANİSA 3 0 - 1 3 CEYHAN Mert 1010   İzmİr
47 ABACI Eren Deniz     İZMİR 3 0 - 1 3 KARAKAYA Devran     MERSİN
48 KAŞKA Ali Umut     HATAY 3 0 - 1 3 ALPER Rüzgar     MERSİN
49 MANAP Toprak     ÇANAKKALE 3 1 - 0 3 ALYAMAÇ Yavuz Kerem     ELAZIĞ
50 AYDEMİR Bulut     ESKİŞEHİR 3 0 - 1 3 SİVAS Yaşar Mert     DENİZLİ
51 CEVHER Ömer Sami     TRABZON 3 1 - 0 3 YARDIM Baran     K.K.T.C.
52 DALAR Kerem Efe     AYDIN 3 1 - 0 3 YENEN Utku     BURSA
53 DAYAN Umut Berken     BURSA 3 0 - 1 3 ÖZBEK Emir     AKSARAY
54 YÜCEL Muhammed Alp     ANTALYA 3 0 - 1 3 DEMİRAL Celil     İZMİR
55 DÜNDAR Giray     ANKARA 3 1 - 0 3 YILMAZ Doruk Kaan     İSTANBUL
56 AYMIŞ Mustafa Alper 1170   İSTANBUL 1 - 0 SARI Ali Berke     BALIKESİR
57 AKKUŞ Talha Rüzgar 1120   NİĞDE 1 - 0 TÜRK Talha Güneş     BURSA
58 GÜNAL Ahmet Zeyd     İSTANBUL 1 - 0 DEMİR Mert 1100   İSTANBUL
59 SENDAN Artun     MERSİN 1 - 0 TOPDEMİR Arif Ege 1100   İZMİR
60 AKAOĞLU Doruk 1025   ANKARA 1 - 0 TANIR Kerem     İSTANBUL
61 SİDEKLİ Yahya Kerem     MUĞLA 1 - 0 ERYİĞİT Mert     İSTANBUL
62 TAHTALI Kerem     Malatya 0 - 1 GÜMÜŞ Emir     ANKARA
63 TERCAN Alparslan 1075   ANTALYA 2 0 - 1 2 TOPÇU Mert Efe     İSTANBUL
64 ANACAK Ateş Gün     İZMİR 2 ½ - ½ 2 YILDIRIM Alp Poyraz     MUĞLA
65 YILMAZ Batuhan     ANTALYA 2 0 - 1 2 BAĞDAT Dursun Efe     AYDIN
66 ÖZER Metehan     TEKİRDAĞ 2 1 - 0 2 KIZILAĞAÇ Nurullah     BİTLİS
67 ÜNAL Erdem Alp     ANKARA 2 1 - 0 2 SUAY Behçet     K.K.T.C.
68 SÖNMEZ Emir Ege     ÇANAKKALE 2 1 - 0 2 ÇELİK Mehmet Alp     İSTANBUL
69 İLHAN Batuhan     İSTANBUL 2 0 - 1 2 SİNCAR İbrahim Halil     BATMAN
70 ŞENTÜRK Abdurrahman Kağan     AMASYA 2 1 - 0 2 TEKİN Ege Teoman     İSTANBUL
71 AKYOL Mehmet Akif     İSTANBUL ½ - ½ ÜNLÜ Yiğit     MANİSA
72 PEHLİVAN Mert Meriç     YALOVA ½ - ½ ERSOY Kerem     İSTANBUL
73 UĞURLU Sedat     DENİZLİ 0 - 1 TOLUN Devin     ANTALYA
74 AYGÜN Kemal Cem     ANKARA 1 0 - 1 KAHRAMAN Efe     MUĞLA
75 GÜNEŞ Mehmet Deniz     ANKARA 1 0 - 1 1 EYÜBOĞLU Arda     İZMİR
ENSARİ Muhammed Emir     İSTANBUL ½ 1 - -   Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014