bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ KIZ
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ(3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1145
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 8 de 29.01.2015 da 16.00
 
M.no SOYADI-ADI UKD İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD İLİ
1 UYSAL Nehir 1157 MERSİN 1 - 0 7 ENÇ Nilsu 1404 ÇANAKKALE
2 BALOĞLU Dila 1259 GAZİANTEP 6 ½ - ½ 6 ÜNAL Beren 1236 ISPARTA
3 WCM KAYIŞ Gülcan Sena 1371 İZMİR 1 - 0 AKIN Duru 1196 ANTALYA
4 ÖZVARDAR Irmak 1121 İZMİR 5 ½ - ½ 5 TARLABAŞI Ceyda 1203 İSTANBUL
5 DİNÇER Çağla   ANTALYA 5 1 - 0 5 YAKICI Bersu 1188 İZMİR
6 DOĞANOĞLU Doğa 1056 MERSİN 5 0 - 1 5 YAZĞAN Nehir 1163 MANİSA
7 DÖNMEZ Gülin 1146 DENİZLİ 5 1 - 0 5 ÖZVARDAR Yağmur 1102 İZMİR
8 GÜL Zeynep 1180 TEKİRDAĞ 0 - 1 SARICA Elif 1266 KOCAELİ
9 YANIK Meriç 1400 AKSARAY 4 0 - 1 BAŞPINAR Dila 1090 İSTANBUL
10 İKİIŞIK Melike Bilge 1090 İSTANBUL 4 1 - 0 4 DEDE İlter Bilge 1394 DENİZLİ
11 ÖZKAYA Rüya Pelin 1075 MERSİN 4 0 - 1 4 AKAT Elifnaz 1341 BALIKESİR
12 ESİN Fatmanur 1021 ÇANAKKALE 4 0 - 1 4 EKŞİ Ece Aylin 1248 ANTALYA
13 ASLAN Elif Çağıl 1146 İZMİR 4 1 - 0 4 DİKMEN Meltem 1063 ANKARA
14 BEREKETOĞLU Nadiye 1063 HATAY 4 0 - 1 4 DEMİREZEN Akkiz Ela 1144 KAYSERİ
15 AKDOĞAN Menekşe 1141 İZMİR 4 1 - 0 4 CAN Aşkin Beliz 1083 ÇANAKKALE
16 VANLIOĞLU Ece 1000 BURSA 4 1 - 0 4 DEĞİRMENCİ Şevval Naz 1128 TEKİRDAĞ
17 ALPSOYLU Irmak 1082 MERSİN 0 - 1 4 DAĞ Şevval 1051 İZMİR
18 TASLAK Seden Su 1034 MUĞLA 1 - 0 ÖRDOĞLU Çisem 1101 KARAMAN
19 ÖZTÜRK Nesrin Berra 1049 İSTANBUL 0 - 1 DAMKACI Elif Naz 1026 MUĞLA
20 BİNGÖL Ela   İZMİR ½ - ½ DOĞAN İrem Nur   AKSARAY
21 ALTINTAŞ Eda Nur 1307 İSTANBUL 3 1 - 0 3 SUBAŞI Nudem Yağmur 1028 MUĞLA
22 ŞENGÜL Irmak 1126 İZMİR 3 0 - 1 3 ERTAŞKIN Zeliha Gökçe 1010 KIRKLARELİ
23 POLAT Çağla Deniz 1027 HATAY 3 0 - 1 3 ÇENGEL Melisa 1124 İSTANBUL
24 ALBAYRAK Ayşe Nur Ceren 1020 ARTVİN 3 0 - 1 3 ATAK Mina 1108 İSTANBUL
25 SERT Ezgi Naz 1100 ISPARTA 3 1 - 0 3 BERKİ Elif 1000 İSTANBUL
26 KÜÇÜK Alara 1012 K.K.T.C. 3 1 - 0 3 GÜLTEKİN Meriç 1061 İSTANBUL
27 KARA Asmin Zer 1113 İSTANBUL 1 - 0 3 DİRİCAN Feride   ANTALYA
28 KAVAKTAN Nehir 1112 İZMİR 0 - 1 AVLIK Aysima   AKSARAY
29 KURAK Dila 1081 İZMİR ½ - ½ ERSOY Nil   İZMİR
30 AKTARLA Nehir   MERSİN 1 - 0 YILDIRIM Semanur 1047 DİYARBAKIR
31 KARATAŞ Elif 1045 YALOVA 1 - 0 TOKSÖZ Tuhana   İZMİR
32 AKBAY Zümrüt Ecrin   ANKARA 2 1 - 0 MUŞTU Hatice Aslı   İSTANBUL
33 DÖNMEZ Sümeyye 1019 KARAMAN 2 1 - 0 2 ÇAVUŞ Belemir   TEKİRDAĞ
34 KAYAHAN Ada   İZMİR 2 0 - 1 2 JAKOBY Aleya 1004 İSTANBUL
35 ÖZEN İdil   ISPARTA ½ - ½ 2 TAVLAŞ Eylül Elif   İSTANBUL
36 BİLEN DİLA   K.K.T.C. 1 1 - 0 SEVİNÇ Nisa   MUĞLA
37 GÖL Rüya Nisa   ORDU 1 1 - 0 ½ ÖZSARAÇ Nil   KIRKLARELİ
.
Turkish Chess Federation © 2014