bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ GENEL
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ (3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1183
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 8 de 29.01.2015 da 16.00
 
M.no SOYADI-ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 ÖZKESKİN Nazım Efe 1316 1305 İZMİR 7 0 - 1 TÜRKOL Efe Doruk 1196   ANKARA
2 TOSUN Burak Enes 1276   ANTALYA 6 0 - 1 6 DURUKAN Giray Kaan 1502   SİVAS
3 ZENCİRKESER Kaan 1304   GAZİANTEP 6 0 - 1 6 HOU Furkan Ming Liang 1389   MUĞLA
4 ÇOLAKOĞLU Atahan 1316   MERSİN 6 1 - 0 6 YILMAZ Mehmet Berat 1246   AKSARAY
5 SARIDAĞ Ömer Melih 1311 1302 BURSA 6 1 - 0 6 SEZGİN Talha 1170   TRABZON
6 AKGÜN Arda 1343   MANİSA 1 - 0 KOYUNCU Hakan 1462   MUĞLA
7 TARHAN Adar 1162   İSTANBUL 1 - 0 KAYAN Yaşar Efe 1388   KARAMAN
8 ÖGEYİK Batu Gün 1347   ORDU 1 - 0 TAŞPINAR Yankı 1279 1148 İZMİR
9 ÖZEL Yasin 1219 1221 BURSA 5 0 - 1 5 BAYHAN Onur 1381 1452 MANİSA
10 ERÖZ Enis 1423   DENİZLİ 5 1 - 0 5 KOŞKA Efe 1208   KAYSERİ
11 MUTLU Furkan 1196   KAYSERİ 5 1 - 0 5 TÜTÜNCÜ Ali 1417   DENİZLİ
12 MUTLUKAN Toprak Can 1406   MUĞLA 5 1 - 0 5 ÖZTÜRK Arslan Buğra 1190   TOKAT
13 CENGİZ Kaan Emre 1170   MANİSA 5 0 - 1 5 ATAŞ Ali Arda 1336   HATAY
14 ERGİN Şahin 1146   TEKİRDAĞ 5 1 - 0 5 HASANOĞLU Hakan 1333   ADANA
15 BOZ Ömer Ege 1287   DENİZLİ 5 1 - 0 5 ŞAHİN Taha 1167   MERSİN
16 BOZKURT Cem Ozan 1262   İZMİR 5 0 - 1 5 HIZ Umut Can 1144   ORDU
17 ALYANAK Akay 1141   İSTANBUL 5 1 - 0 5 AKSÖZ Rüzgar Bulut 1255   İSTANBUL
18 NALBANT Tan Ozan 1139   MANİSA 5 0 - 1 5 TOPALOĞLU Mehmet Utkan 1252   MUĞLA
19 DALGAÇ Miraç Eray 1231 1246 HATAY 5 1 - 0 5 PEKKUL Arda 1000   BURSA
20 ARSLAN Emre Kaan 1114   ÇANAKKALE 5 0 - 1 5 ASLANALP Yahya 1237   MANİSA
21 SUNA Veli Deniz 1022   MERSİN 5 ½ - ½ 5 İSMAİLOĞLU Efe 1223   İSTANBUL
22 ÖZCAN Alperen 1503   MUĞLA 1 - 0 ÇETİNTAŞ Aras 1113 1013 BURSA
23 ÇETİN Ahmet Aydın 1230   BOLU 1 - 0 ÇOLAK Demir 1444   İSTANBUL
24 ALPAY Osman Kaan 1335   ZONGULDAK ½ - ½ DEMİR Ege Orkan 1194   MANİSA
25 GÜVENOĞLU Aydın Altar 1172   MERSİN 1 - 0 YORULMAZ Ahmet 1322   ZONGULDAK
26 ERTÜRK Bariş 1304   GAZİANTEP 1 - 0 DÜNDAR Göktuğ 1055   ANKARA
27 SALHAN Arda 1165   İZMİR 1 - 0 SEZİŞ Doruk 1268   ISPARTA
28 KARAKAYA Mehmet 1174   DENİZLİ 0 - 1 ÇEVİK Salih Çağrı 1247   KIRIKKALE
29 CEYLAN Atakan 1112   TEKİRDAĞ 0 - 1 ÖZEMİR Jan Deniz 1238   İSTANBUL
30 YEŞİL Emrah Ege 1400   İSTANBUL 4 1 - 0 4 KORKMAZ Kağan 1169   BURSA
31 MORGÜN Boran 1153   İSTANBUL 4 ½ - ½ 4 UZGUR Arda 1379   MUĞLA
32 KAYA Altan 1133   İSTANBUL 4 0 - 1 4 ÇOLAK Selçuk Emre 1346   AYDIN
33 YANIK Yiğit 1326   ANTALYA 4 0 - 1 4 ELGİN Ömür 1166   MERSİN
34 BAHAR Mevlüt 1297   KONYA 4 1 - 0 4 DEMIR Berkay 1128   K.K.T.C.
35 DÖLEK Gökalp Deniz 1284   SAKARYA 4 ½ - ½ 4 ZORBAZ Selim Yiğit 1124   ANTALYA
36 DUYMAZ Burak Ege 1258   İZMİR 4 1 - 0 4 ATAY Enes 1121   AFYONKARAHİSAR
37 ERCAN Ahmet Servet 1101   KONYA 4 0 - 1 4 GENÇ Başar 1257   HATAY
38 KOÇAK Metehan 1116   ESKİŞEHİR 4 0 - 1 4 COŞKUN Yiğit Zafer 1255   YALOVA
39 SİNANOĞLU Yusuf 1088   İZMİR 4 ½ - ½ 4 ŞİŞİK Mustafa Cem 1245   İSTANBUL
40 ÖZTÜRK Ömer 1077   İZMİR 4 0 - 1 4 TUGOLBAEV Aktan 1243   ADANA
41 ELVEREN Çınar 1215   ANKARA 4 0 - 1 4 EKEN Şevki Kıvanç 1119   ANTALYA
42 ACAR Ramazan 1206   KAYSERİ 4 0 - 1 4 ERDOĞAN Mehmet Tuna 1115   MERSİN
43 ÖNAL Cenk 1050   SAKARYA 4 ½ - ½ 4 YAMAN Ömer Yiğit 1197   ISPARTA
44 TÜNCER Ömer 1196   TEKİRDAĞ 4 1 - 0 4 CAN Kağan Gökalp 1112   AKSARAY
45 KESKİNKILIÇ Emir 1194   BALIKESİR 4 1 - 0 4 ÖZTUKSAVUL İda 1112   İSTANBUL
46 NURAN Deniz 1043   İZMİR 4 0 - 1 4 SERİN Emre 1192   AYDIN
47 ACABEY İsmail Efe 1187   İZMİR 4 0 - 1 4 GÜL Yusuf 1108   İZMİR
48 KAHRAMAN İsmet Rauf 1042   DENİZLİ 4 0 - 1 4 GÜÇLÜ Ayberk 1179   KAYSERİ
49 KURŞUN Mehmet Efe 1022   İZMİR 4 1 - 0 4 KARTAL Egemen 1174   MUĞLA
50 YAMAN Emirhan 1173   MANİSA 4 1 - 0 4 AYTİN Ali Yiğit     DÜZCE
51 SARSIK Kağan 1170   ZONGULDAK 4 0 - 1 4 UĞURLU Sabri Yiğit     MERSİN
52 KANER Ali Talha 1169   İSTANBUL 4 1 - 0 4 ŞATIR Eray     ANKARA
53 DOĞAN Talha Yiğit 1134   İSTANBUL 1 - 0 KOÇYİĞİT Abdul Aziz 1400   AKSARAY
54 SAĞIR Ömer Alp 1304   İZMİR 1 - 0 EKER Ahmet Haktan 1140   SİVAS
55 ÖZKAN Taha 1265   İSTANBUL 0 - 1 ÇOBAN Ali Burak 1057   BURSA
56 KOCA Sarp Kağan 1124   İSTANBUL 0 - 1 TÜRKOĞLU Eren 1180   AYDIN
57 YILMAZ Mustafa Ege 1124   AYDIN 1 - 0 OKTAR Tiber 1147   İSTANBUL
58 TOKER Ali Berk 1147   MUĞLA 0 - 1 GÖKCE Yiğit 1017   MUĞLA
59 İNCE Mustafa Alp     İZMİR 1 - 0 3 KAPLAN Kerim 1224   MUĞLA
60 YUNUS Barış 1440   İZMİR 3 0 - 1 3 ALTINDAĞ Azizhan 1065   DENİZLİ
61 GÖNEN Mehmet Orkun 1063   NİĞDE 3 ½ - ½ 3 KAYA Anıl Efe 1177   İSTANBUL
62 MAT Eren 1061   DENİZLİ 3 0 - 1 3 TEK Tahsin Emin 1151   KONYA
63 BAKİOĞLU Can 1148   İZMİR 3 0 - 1 3 BOSTAN Baturalp 1064   AYDIN
64 ÇOLAK Alper 1056   AYDIN 3 ½ - ½ 3 TÜMAY Arman 1139   MERSİN
65 YALÇIN Sami Yusuf 1133   BATMAN 3 0 - 1 3 NURLU Berk Deniz 1063   HATAY
66 TOMRU İbrahim 1054   İZMİR 3 1 - 0 3 SOYLU Burak Mert 1131   İZMİR
67 AYDIN Aytaç 1111   ANKARA 3 1 - 0 3 GÜR Gürbüz 1046   DENİZLİ
68 TOSUN Buğra 1105   İSTANBUL 3 0 - 1 3 ALPAY Arda Tahsin 1032   ZONGULDAK
69 EFE Emir Alaettİn 1104   KOCAELİ 3 0 - 1 3 YILDIZ Ayberk 1013   BURSA
70 YILDIRIM Utku 1103   ANTALYA 3 0 - 1 3 BAHÇELİOĞLU Deniz     ANKARA
71 ALTUN Fırat 1041   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 TANRIYAR Ozan 1100   İSTANBUL
72 ZEYBEKCİ Tarık Efe 1100   DENİZLİ 3 1 - 0 3 GÜRBÜZ Emirhan     ANKARA
73 AVERBEK Necat Hüseyin     MARDİN 3 0 - 1 3 UZUN Kayra Asrın 1094   İZMİR
74 AYDIN Burak 1093   ORDU 3 1 - 0 3 EKİZ Mert Erol     DENİZLİ
75 BAKIRCI Ayberk Demir     İZMİR 3 0 - 1 3 AVCI Ege 1092   MERSİN
76 KATIRCI Arda 1088   İSTANBUL 3 0 - 1 3 SABANCI İlker     K.K.T.C.
77 ÖZDERYA Doğukan 1087   İZMİR 3 1 - 0 3 UZER Arda     İZMİR
78 KARAKUZU Efe     MANİSA 3 1 - 0 3 KARA Ali 1083   YOZGAT
79 YILDIR Mustafa Efe 1083   KAHRAMANMARAŞ 3 0 - 1 3 NUR Rüstem     AYDIN
80 NAY Berk     K.K.T.C. 3 1 - 0 3 ÜLGEN Kadirhan 1080   MERSİN
81 ÖZEN Umut Kerem     ANTALYA 3 1 - 0 3 ALTIN Çağatay 1076   ESKİŞEHİR
82 ŞAHİN Hüseyin Furkan     İZMİR 3 0 - 1 3 YILMAZ Yiğit 1070   MERSİN
83 ONUN Alperen 1067   İZMİR 3 1 - 0 3 YAVUZ Ahmet Arif     SAMSUN
84 KOÇYİĞİT Yiğit 1197   MUĞLA 1 - 0 ATLI Hüseyin Ege     MUĞLA
85 ERGÜN Ekin Fuat 1190   KAYSERİ ½ - ½ ÇETİN Mete     ANKARA
86 ALTAY Sinan Can 1033   KOCAELİ 0 - 1 ÖZDİLLİ Oğuzhan 1092   ÇORUM
87 DEMİRELLİ Selim 1030   BALIKESİR 0 - 1 BEŞE Arda 1087   ADANA
88 ECE Enes     BİTLİS 0 - 1 ATASOY Kaan Çınar 1063   MUĞLA
89 GÖKÇEK Ahmet     ANKARA 0 - 1 AKKAŞ Halil İbrahim 1038   MUĞLA
90 GÜLER Bahadır Toprak 1202   DÜZCE 2 1 - 0 UZADALI Ege Can     MERSİN
91 CANSU Ege 1170   İSTANBUL 2 1 - 0 2 AKTUĞ Efe     ANKARA
92 CEYLAN Mehmet Hilmi 1140   BATMAN 2 ½ - ½ 2 ASLAN Efe Kaan     SİNOP
93 ARISAN Cihangir Doğukan 1104   İSTANBUL 2 1 - 0 2 AYHAN Aytuğ     İZMİR
94 KURUNÇ Hüseyin Doruk     ANTALYA 2 0 - 1 2 ALABAŞ Anıl 1100   ÇANAKKALE
95 BOZDAĞ Armağan Emre 1100   İSTANBUL 2 1 - 0 2 KEMER Ahmet     ANTALYA
96 MOLLA Raif Ege     BURSA 2 0 - 1 2 BAŞÖZ Uygar Batın 1085   SAKARYA
97 YALNIZ Osman İsmet 1085   KONYA 2 1 - 0 2 YILMAZ Poyraz     İZMİR
98 ÇAKICI Berkay Efe 1076   KONYA 2 1 - 0 2 TUNÇDEMİR Kaan     İZMİR
99 ÖZDEMİR Deniz 1047   KONYA 2 ½ - ½ 2 ÖNEL Yusuf Ege     ISPARTA
100 BARUT Alp 1016   DENİZLİ 2 ½ - ½ 2 ÖZKUL Talha     SİVAS
101 OKUYAN Ali     HATAY 2 0 - 1 2 GENGÖR Gökalp 1012   İZMİR
102 TAMAR Mert Ömer     SAKARYA 2 0 - 1 2 AKDENİZ Mehmet Fatih     BATMAN
103 ÇIRAK Mehmet Ediz     ANKARA 2 1 - 0 2 AKHAN Muhammed Taha     BİTLİS
104 AKSOY Arda     ARTVİN ½ - ½ ÇİL Egemen     ANKARA
105 BULUTLAR Sarp Ersoy     İSTANBUL 1 - 0 ÖZAY Doruk     İSTANBUL
106 DARAKÇI Muhammed Ensar     BATMAN ½ - ½ GOLOĞLU Demir     İSTANBUL
107 ALTIOK Kaan     İSTANBUL 1 1 - 0 1 ERDİNÇ Fatih Akın     İSTANBUL
108 MORAN Halil Çağan     DENİZLİ 1 0 - 1 1 AVCI Bartu     İZMİR
109 ÖZTÜRK Erkan Deniz     ANKARA 1 1 - 0 1 DENİZ Yiğit     MANİSA
110 YAMAN Emre     KIRKLARELİ 1 ½ - ½ ½ BIÇAKLIOĞLU Denizhan     SAKARYA
111 KAHRİMAN Ahmet Efe     HATAY ½ 0 - 1 ½ DOĞAN Mirzahan     KONYA
.
Turkish Chess Federation © 2014