bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1219
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 8 de 29.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 HEKİMOĞLU Mihriban 1518   MUĞLA ½ - ½ KARA Gülce Nehir 1440   YALOVA
2 ÖZTÜRK Ecem 1328   İZMİR 6 0 - 1 6 CAN Işıl 1613 1682 İSTANBUL
3 ŞİNİK Yağmur 1288 1474 İSTANBUL 0 - 1 İNCE Safiye Öykü 1468 1400 BURSA
4 YILDIRIM Ceren 1312   MANİSA 1 - 0 ERASLAN Yağmur 1405   TRABZON
5 TİKVEŞLİ Ceylin 1520   DENİZLİ 5 1 - 0 5 KARABULAK Eylül Şevin 1237   MERSİN
6 CENİKLİ Busenur 1275   SAMSUN 5 ½ - ½ 5 CANKURTARAN Merve 1420   ANTALYA
7 AVCI Asiye 1256   TEKİRDAĞ 5 0 - 1 5 ELÇİ Defne 1400   İZMİR
8 ÖNEL Nazire Yağmur 1245   ISPARTA 5 0 - 1 5 SEDEF Elif Tuana 1315   İSTANBUL
9 ALTIN Havva Yaren 1236   MERSİN 5 ½ - ½ CESUR Başak 1209 1080 ANKARA
10 ÖZSOY Merve 1226   BALIKESİR 0 - 1 HAFIZOĞLU Bengi 1528 1076 MUĞLA
11 SIRMA Beste 1368   İZMİR 1 - 0 KAPLAN Duru 1286   ADANA
12 AKCA Gökçe Berrin 1209   ANTALYA 4 0 - 1 4 BEŞE İrem 1400   GAZİANTEP
13 KARATAŞ Ebru 1399   YALOVA 4 ½ - ½ 4 TOKAT Nehir 1202   DENİZLİ
14 ERDEN Beril 1191   TRABZON 4 1 - 0 4 YAMAN Sıla 1361   İZMİR
15 KARAKUŞ Berfin 1277   GAZİANTEP 4 0 - 1 4 YAKUT Efsun 1191   TEKİRDAĞ
16 DEMİRCAN Sude 1092   SAMSUN 4 1 - 0 4 YILDIRIM Merve 1276   SAMSUN
17 KESİK Eylül Sıla 1259   GİRESUN 4 0 - 1 4 SEL Şevval 1173   KOCAELİ
18 SEZER Yağmur 1126 1080 İSTANBUL 4 1 - 0 4 ŞEKER Bilgesu 1249   MUĞLA
19 BEYER Rojin 1106   MANİSA 4 1 - 0 4 KULAKSIZOĞLU Mirsu 1240   MUĞLA
20 ENGİN Çağla 1219   BURSA 4 1 - 0 4 HOROZOĞLU Azra 1093   ADANA
21 EROĞLU Sinem 1314   SAMSUN 1 - 0 4 ÇENGEL Edibe Eylül 1095   NEVŞEHİR
22 AYGÜN Helin Beren 1185   İZMİR 1 - 0 DOĞRUYOL Elvida 1271   İSTANBUL
23 DOĞAN Sibel 1177   BURSA 1 - 0 ŞAHİN Sena 1259   HATAY
24 EROĞLU Ceren 1191   İZMİR 1 - 0 NAR Tuana Damlagül 1167   HATAY
25 ACAR İrem 1400   ESKİŞEHİR 3 1 - 0 EVRİM Evrim Nur 1104   ANTALYA
26 TİRYAKİ Suden 1100   SAMSUN 3 0 - 1 3 ÇELİK Selin 1278   MUĞLA
27 ÇAĞLAYAN Ezgisu 1094   İSTANBUL 3 1 - 0 3 YILMAZ Tuğba 1217   TEKİRDAĞ
28 AVCI Tuğba 1205   TEKİRDAĞ 3 1 - 0 3 BAKKALOĞLU Tuna 1051   ANKARA
29 İLHAN Naz 1200   TEKİRDAĞ 3 1 - 0 3 MORALAR Neval 1078   İZMİR
30 KONAK Meltem 1184   EDİRNE 3 1 - 0 3 DEMİR Duru 1064   ANTALYA
31 MUSLUBAŞ İkbal Eylül 1062   ANKARA 3 ½ - ½ 3 YORGANCIGİL Zeynep 1162   ISPARTA
32 ZEYCAN Afrasu 1048   DENİZLİ 3 0 - 1 3 ŞAVGAR Bahar 1159   İZMİR
33 YENİ Dilara 1046   ANKARA 3 1 - 0 3 DEMİR Ecem Naz 1152   İSTANBUL
34 ARSLAN Beyza Nur 1137   KIRIKKALE 3 1 - 0 3 DÖNMEZ Ayşenur     NİĞDE
35 BIYIKLI Eylül 1029   HATAY 3 1 - 0 3 KILINÇ Nehir 1103   YALOVA
36 YÜKSEKBAŞ Zeynep Laçin 1089   ÇANAKKALE 1 - 0 3 ÖZTÜRK Nil     ÇANAKKALE
37 KARAKUZU Neva 1390   KIRKLARELİ 1 - 0 KAVUKCU Berra 1100   İZMİR
38 DEMİREL Merve 1237   ANTALYA 2 0 - 1 2 KURAĞI Beren Su 1042   İZMİR
39 AKPINAR Melis Sena 1043   ISPARTA 2 0 - 1 2 CİRDİ Dalya 1089   HATAY
40 DURU Gülbin Başak 1031   AYDIN 2 1 - 0 2 BOZKURT İlayda 1066   BİTLİS
41 AKAY Kezban     BİTLİS 2 0 - 1 2 ZENGİN İsra 1061   İSTANBUL
42 ERGÜL Gözde     İZMİR 2 0 - 1 2 KAYAN Eylül 1052   İZMİR
43 FILO Hatice     K.K.T.C. 2 1 - 0 2 SAYDAM Tuana 1045   İSTANBUL
44 KUMTEMÜR Zeynep Azra     İSTANBUL 2 0 - 1 KESTELLİOĞLU Duru     İZMİR
45 AKSOY Esmanur 1172   BİTLİS 0 - 1 1 TAŞ Seçil     İZMİR
46 TUNÇ Berfin Eda     KARAMAN 0 0 - 1 1 AKDAŞ Fatma Melike     ANTALYA
.
Turkish Chess Federation © 2014