bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM(34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1212
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 8 de 29.01.2015 da 16.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 AKIN Yağız Çınar 1455 1294 İSTANBUL 1 - 0 KARSAN Adil Tuna 1396   İSTANBUL
2 CM YAVUZ Efe Metehan 1557 1432 BOLU 6 ½ - ½ MALĞAÇ Ömer Beyazıt 1471   TRABZON
3 AKÇİÇEK Mert 1317   MANİSA 6 0 - 1 6 ÇALLIOĞLU Yiğit Sarp 1516 1302 DENİZLİ
4 ÖZTÜRK Efe Hakan 1621 1522 TOKAT 1 - 0 6 BOZDOĞAN Sarper Ekin 1450   DENİZLİ
5 GÖKÇEK Kürşat Buğra 1460 1348 MERSİN 1 - 0 ARSLAN Muhammed Emin 1600   MERSİN
6 TAŞLIÇUKUR Erdeniz 1479   İSTANBUL 0 - 1 AÇIKGÖZ Kağan Kerem 1335   MANİSA
7 ÇALIŞKAN Seha 1455   EDİRNE 0 - 1 AKKÖK Mehmet Ahmet Necat 1420 1477 HATAY
8 GÜNDOĞDU Mustafa Yalın 1467 1463 BURSA 1 - 0 AKSU Ata Anıl 1396 1010 İZMİR
9 SAKARYA Muammer Boran 1320   BURSA 1 - 0 ÖZTÜRK Furkan Berk 1466 1335 BURSA
10 KABADAYI Süleyman Arda 1389 1298 İSTANBUL 1 - 0 5 ERDOĞAN Tekin Alp 1416   ADANA
11 KARGI Mert 1351   TRABZON 5 1 - 0 5 IŞIK Burak Alp 1366 1638 TEKİRDAĞ
12 ÇALIŞKAN Samet 1513 1218 MANİSA 5 0 - 1 5 ÇAPUTÇUOĞLU Zeki Berke 1351   ANKARA
13 IŞIK Ömer 1461   GAZİANTEP 5 0 - 1 5 KAPLANCAN Burak 1328   MANİSA
14 YORULMAZ Ali Alper 1337 1155 İZMİR 5 0 - 1 5 DİNÇER Efe Barkın 1407 1245 AYDIN
15 ADIGÜZEL Ufuk Alp 1400   MERSİN 5 0 - 1 5 ÇAKMAK İbrahim 1324   İSTANBUL
16 ERDEMLİ Kadir 1333   MUĞLA 5 ½ - ½ 5 ARAL Furkan 1335 1377 BURSA
17 ARAPÖZENGİ Mert Ali 1372   EDİRNE 5 0 - 1 5 PEKGÜZEL Sami 1242   AYDIN
18 İNAK Berkay 1330   ISPARTA 5 0 - 1 5 CİRİT Uğur 1364 1338 EDİRNE
19 PARÇALI Serdar Efe 1301   İZMİR 5 1 - 0 5 TÜRKEN Emir 1354   HATAY
20 KEMERLİ Çağan 1155   İSTANBUL 5 1 - 0 KÖPRÜBAŞI Burak Çınar 1405 1276 EDİRNE
21 TASLIOĞLU Gökay Deniz 1404   TOKAT 0 - 1 ÜNLÜ Ceyhun Ege 1311   TRABZON
22 ASLAN Talha 1310   GAZİANTEP 0 - 1 ERDEM Eren 1403   BOLU
23 YURDUN Fehmi Kuzey 1362   MUĞLA 0 - 1 AYDOĞDU Arıl 1287   SAMSUN
24 ERSÖZ Talha 1360   MERSİN 1 - 0 GENÇ Barış 1282 1032 HATAY
25 ZENCİRCİ Ahmet 1286   İSTANBUL 1 - 0 DELİPINAR Uras Emre 1358   İSTANBUL
26 SEZER Enes 1270   ANKARA 0 - 1 SARIKAYA Eser 1338 1336 İSTANBUL
27 ALP Mustafa 1230   BURSA 0 - 1 ÇABUK Can 1333   EDİRNE
28 ARGÜZ Bartu Toprak 1325   DENİZLİ 1 - 0 ACAR Kaan 1169   ANTALYA
29 ÇİNÇİN Zeki 1105   HATAY 1 - 0 4 SENDAN Aydoğan 1400   MERSİN
30 CAN Efe Deniz 1194   İSTANBUL 4 0 - 1 4 KIZIL Volkan 1600   MERSİN
31 SEVEN Kaan 1153   İZMİR 4 0 - 1 4 ÖZCAN Kaan 1389   İSTANBUL
32 YETİM Hazar 1171   ANKARA 4 0 - 1 4 ŞİBLİ Murat Yiğit 1316   ADANA
33 AKDAŞ Emre 1315   İSTANBUL 4 1 - 0 4 HACISALİHOĞLU Efe Eren 1177   İSTANBUL
34 GÜLBAŞ İsa 1147   HATAY 4 0 - 1 4 AYDOĞAN Babür 1315 1151 DENİZLİ
35 KARADAĞ Baha 1314 1177 MANİSA 4 0 - 1 4 KANDAZ Berat Efe 1156   SAKARYA
36 AZDER Mustafa Alp 1148   BURSA 4 0 - 1 4 DURHAN Batuhan 1310 1032 İZMİR
37 SAYDAM Batuhan 1138   İZMİR 4 0 - 1 4 AKGÜN Deniz 1309   MERSİN
38 ÇOLAK Erol Can 1293   ORDU 4 0 - 1 4 KELEŞOĞLU Ahmet 1148   ORDU
39 AY Furkan Enes 1123   SİVAS 4 1 - 0 4 NAZLI Mehmet Hamdi 1253   MUĞLA
40 TEZ Ekrem Yağız 1252   TEKİRDAĞ 4 ½ - ½ 4 HOCEK Yiğit 1139   DENİZLİ
41 BİROL Emir Efe 1065   ANTALYA 4 1 - 0 4 DEMİROĞLU Demir 1244   GAZİANTEP
42 ŞAHBAZ Bartu 1244   DENİZLİ 4 1 - 0 4 ARSLAN Mehmet Enes 1136   ANTALYA
43 DOĞAN Emre Kağan 1235   ORDU 4 ½ - ½ 4 MERCİMEK Ali Atakan 1109   ADANA
44 ŞENAY Berkay 1229   MANİSA 4 1 - 0 4 GÜLDÜR Burak 1126   MANİSA
45 KAYA Mert 1074   ÇANAKKALE 4 1 - 0 4 YARAN Taylan Onat 1214   İSTANBUL
46 TOPAL Beran Ege 1213   HATAY 4 0 - 1 4 KAMİŞLİ Görkem Arda 1093   İSTANBUL
47 KARAKUŞ Ali 1068   K.K.T.C. 4 1 - 0 4 KUNDAKÇI Yiğit 1206   SAKARYA
48 ATAR Berat 1201   ANTALYA 4 0 - 1 4 NAY Ali Doğan 1033   K.K.T.C.
49 DEMİRBAŞ Ahmet Yiğit 1198   BURSA 4 1 - 0 4 ALTUNGÖLLER Furkan     AKSARAY
50 GÜLTAŞ Çınar 1600   MERSİN ½ - ½ KARADEMİR Buğra 1166   İSTANBUL
51 BABACAN Kerem 1385   KONYA 0 - 1 NALCI Kaan 1162   ISPARTA
52 CİVCER Ömer Faruk 1154   ÇANAKKALE 1 - 0 AKDENİZLİ Yiğit Eren 1319   MUĞLA
53 YILMAZ Yiğit Efe 1149   AYDIN 0 - 1 ŞAM Ayberk 1301 1026 MANİSA
54 GERGERLİ Osman Utku 1247 1292 İZMİR 0 - 1 ALTINTAŞ Batuhan 1086 1128 BURSA
55 ŞENCAN Mert 1124   İZMİR 0 - 1 ATAER Mustafa Sarp 1252 1231 BURSA
56 GİRAY Arda 1230   DÜZCE 0 - 1 TEKER Emre 1110   İSTANBUL
57 GENÇ Ömer 1103   BURSA 1 - 0 SAYIN Mert Ali 1224   SAKARYA
58 MEYLANİ İbrahim Baran 1179   YALOVA 1 - 0 YAVUZ Salih Kerem 1008   İSTANBUL
59 ÇETİN Yağız Efe 1070   İZMİR 0 - 1 TEMİZER Umut 1176   İSTANBUL
60 DİYADİN Mustafa Bilge 1070   ANKARA 1 - 0 ERZURUMLU Bora 1169   MUĞLA
61 AKSOY Onur 1078   İZMİR 3 0 - 1 3 ŞENYÜZ Uygar 1313   AYDIN
62 DUMAN Ahmet Emin 1291   AFYONKARAHİSAR 3 1 - 0 3 AY Kerimcan 1071   KOCAELİ
63 ÇÖLGEÇEN Ali Altan 1076   ANTALYA 3 0 - 1 3 PAKİŞ Emir 1234   İSTANBUL
64 KIZILGÜL Tuğrul 1219   TOKAT 3 1 - 0 3 KESİK Muhammed 1075   GİRESUN
65 GÜNGÖR Efe 1070   BURSA 3 1 - 0 3 ŞAHİN Taha 1189   KOCAELİ
66 KAYAOĞLU Ege 1188   ANTALYA 3 ½ - ½ 3 TÜZÜNER Deniz 1068   ANKARA
67 ÖZBEK Eyüp 1187   AKSARAY 3 ½ - ½ 3 ÖZDEMİR Hüseyin Demir 1068   ANKARA
68 GÖKÇE Hüseyin Efe 1163   TEKİRDAĞ 3 ½ - ½ 3 KILIÇ Güven 1059   ÇANAKKALE
69 ÖZBOSNALIOĞLU Mert 1068   İZMİR 3 0 - 1 3 ÖZ Osman Mert 1148   MUĞLA
70 KARABEYOĞLU Göktuğ 1067   HATAY 3 1 - 0 3 KILIÇ Nurullah 1136   SİİRT
71 KAYNAK Deniz Can 1050   ANKARA 3 1 - 0 3 DİKİLİTAŞ Beren 1134   ANKARA
72 YILDIRIM Özgür Toprak 1048   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 GÜVEN Gökberk Erdem 1126   MERSİN
73 ATALAY Yiğit Ozan 1024   ANTALYA 3 0 - 1 3 ORBAY Yağız Orkun 1120   AYDIN
74 BOZKURT İlke Cem 1117   ADIYAMAN 3 ½ - ½ 3 KURUCA Fethi Yağız 1051   BALIKESİR
75 GÜL Fatih 1108   ISPARTA 3 1 - 0 3 DURAN Kaan 1028   BURSA
76 YILMAZ Kuzey 1038   İSTANBUL 3 0 - 1 3 GÜNDÜZ Çağan Tan 1101   İSTANBUL
77 ATA Mehmet Umut 1009   BURSA 3 ½ - ½ 3 CANER Yiğit 1097   MUĞLA
78 YILMAZ Ali İmran 1091   BATMAN 3 1 - 0 3 KILIÇ Mithat Mert 1000   BURSA
79 KARAASLAN Muhammed     BİTLİS 3 0 - 1 3 UĞURLU Yağızefe 1090   İZMİR
80 ÇALIŞKAN Arhan     İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 BAYLAN Ahmet Berkan 1087   MUĞLA
81 ŞAHİN Galip Koray     İSTANBUL 3 1 - 0 3 KESEN Boray 1085   K.K.T.C.
82 ÇELİK Toprak Kayra     ANTALYA 3 0 - 1 3 GEBEŞ Ferhat Yamaç 1079   MUĞLA
83 KARAÇELEBİ Denizcan 1079   İZMİR 3 ½ - ½ 3 SEMERCİ Behçet Emre 1011   BURSA
84 UYSAL Güney 1052   ISPARTA ½ - ½ İLDEMİR Burak 1173   YOZGAT
85 ASLANYÜREK Umut 1033   HATAY 1 - 0 ATALAY Ensar 1114   BATMAN
86 GÜREN Melih 1088   ÇANAKKALE 0 - 1 KOÇU Berat 1028   MANİSA
87 ADAL Uygar Çağrı 1077   HATAY 1 - 0 CEYLAN Tunay Arda 1026   BALIKESİR
88 YAVUZ Tekin Batuay     AYDIN 0 - 1 İBAR Orhun 1077   İSTANBUL
89 KARAASLAN Efe     İSTANBUL 0 - 1 AYNUR İbrahim Arda 1052   ANKARA
90 GÖKÇEN Demir 1004   ANKARA 2 1 - 0 2 NEBİLER Yiğit Deniz 1152   İSTANBUL
91 YARBA Emir 1150   MARDİN 2 0 - 1 2 AKPINAR Mehmet Eren     KONYA
92 DEVECİ Ulaş     HATAY 2 1 - 0 2 ASLAN Ahmet Can 1123   MERSİN
93 DİNÇER Abdullah     ÇANAKKALE 2 0 - 1 2 AKSOY Dorukan 1061   MANİSA
94 VAR Mehmet Cemal 1053   SAKARYA 2 ½ - ½ 2 ANACAK Hasan Güneş     İZMİR
95 YILDIRIM Kutlu Berke 1050   BOLU 2 1 - 0 2 BUKAĞILI Ege     İZMİR
96 GÜLSÜN Şant     İSTANBUL 2 0 - 1 2 TOKLU Sarp 1046   İZMİR
97 ARSLAN Kerem 1045   MERSİN 2 1 - 0 2 DEVECİ Hasan     ANTALYA
98 AYDIN Mustafa Murat 1024   AMASYA 2 1 - 0 2 DOĞAN Yağız Berker     AMASYA
99 ÇATAK Kerem 1023   ANKARA 2 0 - 1 2 ÖZKURT Arda     İSTANBUL
100 MUT Arda 1021   MERSİN 2 1 - 0 2 YILMAZ Şemseddin Efe     ŞANLIURFA
101 YILMAZ Enes     KARAMAN 2 0 - 1 2 GÜDER Zafer Alpin 1018   İSTANBUL
102 TURGUT Çağdaş Hasan     İZMİR 2 1 - 0 ÇAĞIL Celal Yavuz 1100   KAYSERİ
103 DERAL Elber     İZMİR 0 - 1 ATMA Enes 1068   KAHRAMANMARAŞ
104 KARAMAN Arda 1036   DENİZLİ 1 - 0 KÖŞKER Batın     İSTANBUL
105 YILMAZ Kaan     ANKARA ½ - ½ 1 AYDIN Halit Fırat     AMASYA
106 KURT Hüseyin     UŞAK 1 0 - 1 1 ALPÇETİN Ediz Batu     ANTALYA
107 YÜCEL Buğra Sefa     KIRIKKALE 1 0 - 1 1 GÖKBERK Mehmet     ANKARA
108 KAYA Meriç     ARTVİN 1 0 - 1 1 TÜRKKAN Ali     BURSA
109 KIRĞIZ Mehmet 1022   ELAZIĞ 0 1 - 0 0 ÖZGE Sami Gürler 1100   DENİZLİ
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014