bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM (34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1168
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 8 de 29.01.2015 da 16.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 ZÜYLİ Melike 1242   KAYSERİ 6 0 - 1 7 KESKİN Elif 1280 1212 İSTANBUL
2 AYDEMİR Sermin Naz 1387 1096 MERSİN ½ - ½ 6 KEBAPÇI Defne 1299 1049 MANİSA
3 TEPELİ Suğra 1233   İZMİR ½ - ½ POSTOĞLU Gülden 1366   MUĞLA
4 KARASAKAL Deniz 1276 1253 İSTANBUL 1 - 0 KALENDER Hatice Kübra 1185   YALOVA
5 KOYUNCU Haticesu 1348 1295 DENİZLİ 5 0 - 1 TÜRKOĞLU Sıla Eylül 1272   MUĞLA
6 ÖNER Deniz 1214   KONYA 5 0 - 1 5 KAYA Ilgın 1387   MERSİN
7 ÇAĞLAR Gülşen Sena 1251   MERSİN 5 0 - 1 5 ANAÇOĞLU Çisel 1178   ANKARA
8 ÇİFTÇİ Zeynep 1230   KOCAELİ 5 1 - 0 5 TÜRÜNZ Dilek 1099   ÇANAKKALE
9 KAYA Sıla 1307 1464 İSTANBUL 1 - 0 CENGİZ Nehir Şara 1188   MERSİN
10 ERKİN Rumeysa 1254   İSTANBUL 0 - 1 AYDIN Gülenay 1396   DENİZLİ
11 ACAR İlayda 1179   ANTALYA 1 - 0 ÖZ İrem Ezra 1314   ADIYAMAN
12 GÜRŞEN Deniz 1294   İSTANBUL 1 - 0 GÜNEŞ Deren 1116   İZMİR
13 EREN Beril 1104   BURSA 1 - 0 ÖZKAN Elif 1258   İZMİR
14 YILMAZ Gökçen 1185 1311 İSTANBUL 4 0 - 1 4 SAĞBAŞ Ayça Buket 1134   İSTANBUL
15 KANTER Özüm 1121   BURSA 4 1 - 0 4 ALP Hilal Melis 1249   YALOVA
16 ÜSTER Defne 1203 1223 İSTANBUL 4 1 - 0 4 YİĞİT Cansu 1069   İSTANBUL
17 BOZKAYA Sare 1202   TOKAT 4 ½ - ½ 4 COŞKUN Dilruba     BURSA
18 MUTLU Elif Naz 1091   İZMİR 4 0 - 1 4 KIPIK Feyza 1190   ANTALYA
19 KÖKSAL Zeynep Su 1175   ANTALYA 4 0 - 1 4 GÜVERCİNCİ Doğa 1071   HATAY
20 ÇALIŞKAN Bade Su 1071   İZMİR 4 0 - 1 4 DOĞAN Özge 1168   KAYSERİ
21 AKKAPULU Beren Yaprak 1024   ADANA 4 0 - 1 4 TOPAL Berfin 1156   ANKARA
22 GÜNEŞ Gülenay 1366   MUĞLA 1 - 0 4 SAMUK Zehra Ceren     EDİRNE
23 MOĞUL Ceyda 1437   İZMİR 1 - 0 BAŞARAN Hatice Azra 1157   BALIKESİR
24 IŞIK Zeynep 1214   İSTANBUL 1 - 0 BARLAS Berra Fatoş 1143   DENİZLİ
25 KARABACAK Ceylin Deniz 1134   ANKARA 0 - 1 KAYA Elif 1194   MERSİN
26 ZENGİN İclal İlayda 1194   ORDU 0 - 1 CEYLAN Simay Gül 1121   BALIKESİR
27 YALÇIN Nehir 1124   ISPARTA ½ - ½ ÇINAR Ceylin 1166   İZMİR
28 KURT Beyza 1078   ESKİŞEHİR 3 0 - 1 3 ÇETİN Sümeyye 1200   BALIKESİR
29 ATALAR Göksu Naz 1194   TRABZON 3 0 - 1 3 SOLAK Şura 1105   İSTANBUL
30 ŞAHİN Zülal Göksu 1072   TOKAT 3 1 - 0 3 COŞGUN Başak 1142   ANKARA
31 ŞAHİN Dilem 1134   KIRKLARELİ 3 1 - 0 3 UĞUR Elif Almıla 1091   MUĞLA
32 TOPRAK Kudret 1000   DÜZCE 3 1 - 0 3 AYDIN Delfinay Zeynep 1127   SAKARYA
33 GÜNDÜZ Ekin 1042   İZMİR 3 1 - 0 3 TEZCAN Ela Berru 1120   BALIKESİR
34 BEKDEMİR Şevval 1119   GİRESUN 3 1 - 0 3 USLU Şenız 1087   ORDU
35 ERMETAL Çilen     K.K.T.C. 3 0 - 1 3 YILDIZ Begüm 1109   ANKARA
36 ŞİMŞEK Gülsunur 1108   ANTALYA 3 0 - 1 3 TONBUŞ Hafize 1031   ISPARTA
37 AVCILAR Fatıma 1110   GAZİANTEP 1 - 0 YALÇIN Sudenaz 1049   ISPARTA
38 TOKBAŞ Sıla 1093   SAMSUN ½ - ½ UZUN Aybüke 1017   SAMSUN
39 SÜZGÜN Ece 1034   ANKARA 0 - 1 ARSLAN Zeynep Naz 1074   MERSİN
40 DEDA Yağmur 1059   İZMİR 1 - 0 SOYLU Doğa 1012   MANİSA
41 YUNUS Delfin 1014   MERSİN 2 1 - 0 2 DOĞAN Nehir 1166   KIRIKKALE
42 MEMİLİ Rümeysa 1099   AKSARAY 2 1 - 0 2 AYKAÇ Ayça Azra     İSTANBUL
43 MALKOÇ Asel     SAMSUN 2 0 - 1 2 DİNÇ Nehir 1037   İZMİR
44 YURTSEVER Ela 1035   İZMİR 2 1 - 0 2 TOPALOĞLU Nehir     SAMSUN
45 ÖZTÜRK İdil     ANKARA 2 0 - 1 2 DAYAN Ceren 1024   DENİZLİ
46 KURT Sıla Nazlı 1017   ANKARA 2 1 - 0 2 YILMAZ Hatice Kübra     KARAMAN
47 PEKUZ Ceylin     KIRIKKALE 0 - 1 ÖZALP Şevval 1084   DENİZLİ
48 YAVUZ Elif Sıla 1092   İSTANBUL 1 1 - 0 1 KAYA Nevres Nur     MARDİN
ENSARİ Şeyma     İSTANBUL 1 - - Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014