bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1275
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 8 de 29.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 BAŞARA Arda 1610 1557 ANTALYA ½ - ½ KOÇER Ahmet Doruk 1503 1370 İSTANBUL
2 BÖLÜKBAŞ Emre 1537   İSTANBUL 6 0 - 1 6 CM CAN Işık 1954 1909 İSTANBUL
3 DİNÇER Özgür Denız 1605 1671 TEKİRDAĞ 6 1 - 0 6 ARNAS Enes Buğra 1625 1446 ADANA
4 UYSAL Uğur 1554 1397 ÇANAKKALE 6 ½ - ½ 6 BİÇER Atakan Mert 1634 1513 İZMİR
5 GÜNHAN Arda Baran 1628 1458 İZMİR 6 1 - 0 6 ÖZCAN İlker 1553   KIRKLARELİ
6 SARGINALP Tuna 1587 1226 ADIYAMAN 0 - 1 FİDAN Boran Ersin 1446 1305 DENİZLİ
7 EKENER Egemen 1441 1347 İZMİR ½ - ½ İNCİLER Yusuf Efe 1461   İSTANBUL
8 DOLGUN Can 1686 1624 ANKARA 5 1 - 0 GAZİBEY Alp 1434 1336 ANKARA
9 GENÇ Uğur Can 1420   ELAZIĞ 5 0 - 1 5 DANACI Ege 1600 1549 MANİSA
10 ÇEKLİ Cem 1597 1386 ANTALYA 5 0 - 1 5 HAYRAT Mehmet Emir 1434 1419 İSTANBUL
11 ALTUN Arda 1580 1237 İSTANBUL 5 1 - 0 5 YOLCU Anıl 1421 1278 ANKARA
12 YILDIRIM Kaptan Kaan 1548   ISPARTA 5 0 - 1 5 CABEROĞLU Arda 1446 1382 ANKARA
13 İZCİ Kutay 1406   İSTANBUL 5 ½ - ½ 5 YALÇIN Arda 1534   İSTANBUL
14 ŞAHİN Yasin Efe 1531 1428 BURSA 5 1 - 0 5 YURTSEVER Fırat Ulaş 1391   İSTANBUL
15 TABAN Yağız 1517 1439 BURSA 5 1 - 0 5 SEL Alperen 1389 1386 KOCAELİ
16 DÜŞMEZ Ahmet Alp 1488 1354 İSTANBUL 5 1 - 0 5 SÜZÜK Ataman 1380   DENİZLİ
17 CİMİN Gökdeniz 1247   BALIKESİR 5 1 - 0 5 YILDIRIM İbrahim Halil 1486 1414 ANKARA
18 UZUN Efe 1108   ANKARA 5 0 - 1 5 BOZYAKA Altuğ 1476 1454 BURSA
19 DİZDAR Arda 1473   MANİSA 5 0 - 1 5 SARI Mert Eren 1371 1362 MERSİN
20 GÜLER Muhammed Talha 1306   DÜZCE 5 0 - 1 USLU Mehmet Fatih 1485   HATAY
21 YAVAŞ Egehan 1318 1238 MANİSA 1 - 0 ÖZKALE Burak 1591   ADANA
22 YILMAZ Kayra 1323 1323 BURSA 0 - 1 ERSÖZ Efe Emir 1390 1153 ESKİŞEHİR
23 ÖZTÜRK Mustafa 1276   ANKARA 0 - 1 ÖZATA Doruk 1388 1203 ANKARA
24 TEKKURT Yusuf Arda 1269   KONYA 0 - 1 KURTULUŞ Yusuf Berk 1371   MUĞLA
25 BİRŞEN Umutcan 1367   TRABZON 0 - 1 KENİ Berken 1325 1279 İZMİR
26 KANDEMİR Bilal Buğra 1207   TRABZON 0 - 1 ÇAĞLAR Kaan 1366   İZMİR
27 KINAŞ Cankutay 1337 1342 BURSA ½ - ½ ÖZBERK Emir Mehmet 1243   İSTANBUL
28 ATAHAN Kamil Erdem 1283   HATAY 4 ½ - ½ 4 EKİNGEN Mehmet Korkmaz 1512   MUĞLA
29 KESİCİ Bora 1276   MANİSA 4 0 - 1 4 AYENGİN Ahmet Çağrı 1494 1313 ÇANAKKALE
30 GÜNSÜR Beren 1267   KOCAELİ 4 0 - 1 4 ALTUNDAL Arda 1445 1285 HATAY
31 ADIYAMAN Alper Faruk 1264   ÇANAKKALE 4 0 - 1 4 MERİÇ Eren 1440   İSTANBUL
32 KUTDEMİR Mehmet 1400   ISPARTA 4 0 - 1 4 ÇELİK Muhammed Yusuf 1249   AYDIN
33 DAĞLI Ali Eren 1392   DENİZLİ 4 1 - 0 4 ARSLAN Mustafa Efe 1242   MERRSİN
34 OKTAY Umut Utku 1260   ANTALYA 4 0 - 1 4 TOPDEMİR Umut Erdem 1376   İZMİR
35 KÖSE İlke Kağan 1256   MUĞLA 4 0 - 1 4 UYSAL Sinan 1375   ANKARA
36 İNAN Efe 1246   ANTALYA 4 0 - 1 4 VATANSEVER Samet 1366   İZMİR
37 TÜRK Sarp 1244   BURSA 4 ½ - ½ 4 YILDIRIM Ateş Ada 1365 1305 İSTANBUL
38 TATAR Mirazat 1364   İZMİR 4 0 - 1 4 ÖZDİLEK Kaan Alp 1247   MUĞLA
39 ALTUNDAŞAR Yigit Bora 1196   İZMİR 4 1 - 0 4 DEMİRTAŞ Mahmut 1363   ISPARTA
40 DEMİRKIR Demir 1184   İSTANBUL 4 1 - 0 4 KOÇ Baran 1348   DENİZLİ
41 ÇUVALCI Alperen 1164   TRABZON 4 1 - 0 4 KIR Mehmet Metehan 1322   ORDU
42 ALEMDAR Ali Arda 1165   İSTANBUL 4 1 - 0 4 KÖKSAL Ege Yiğit 1317   YALOVA
43 GÜRLER Ege Arın 1311   MANİSA 4 1 - 0 4 ARSLAN Hüseyin Arda 1224   DENİZLİ
44 CEYLAN Kaan 1150   TEKİRDAĞ 4 1 - 0 4 SÜMENGEN Berk 1311   İSTANBUL
45 CEYLAN Arda 1115   ANKARA 4 0 - 1 4 KILCAN Rauf 1306   ÇANAKKALE
46 KOLKOPARAN Furkan 1295   BALIKESİR 4 1 - 0 4 TATLI Samet 1178   KOCAELİ
47 TURANLI Mustafa Alp     SAMSUN 4 0 - 1 4 ÖZGEN Emir Utku 1294   ORDU
48 YÖRÜKÇÜOĞLU Can 1292   İSTANBUL 4 1 - 0 4 SÜLEYMANOĞLULARI Levent     K.K.T.C.
49 ÖZTÜRK Alkım 1234   BURSA 1 - 0 OFLAZ Avni 1582   KONYA
50 ÇINAR Batın 1232   İZMİR 1 - 0 GÜMÜŞTAŞ Deniz 1579   BURDUR
51 KAZAZ Arda 1229   ANKARA 0 - 1 YILDIRIM Deniz 1522 1393 ADANA
52 KAYGUSUZ Nevzat 1429 1329 İZMİR ½ - ½ YİĞİT Arda 1229   GAZİANTEP
53 SİDEKLİ Oğuzhan 1229   MUĞLA ½ - ½ MUTLU Umut 1406   GAZİANTEP
54 BOSTAN Berkay 1223   BALIKESİR 1 - 0 SOLMAZ Yusuf İsmail 1400   ISPARTA
55 GÖKRER Berat 1190   KOCAELİ 0 - 1 KARSLIGİL Ahmet Toygun 1370   KAHRAMANMARAŞ
56 PUHUR Oğuz 1303   ANTALYA 1 - 0 ALPİN Ege 1214   İSTANBUL
57 CAMFENER Ayberk 1193   ÇANAKKALE 1 - 0 TAŞAN Can 1259   KOCAELİ
58 SARIOĞLU Onur Akın 1257   İZMİR 1 - 0 UZUN Anıl     ANKARA
59 EKİNCİ Görkem Yılmaz 1152   ANTALYA 0 - 1 ŞAT Barış 1257   YALOVA
60 YAMAÇ Ömer 1068   BİTLİS 1 - 0 ZADEOĞLU Ahmet Efe 1254   ISPARTA
61 AYDIN Yusuf 1111   ANKARA 0 - 1 KAVAKLIOĞLU Arda 1245   DENİZLİ
62 GÜZEL Umut Arda 1278   KOCAELİ 3 1 - 0 TER Mustafa Baray 1159   İZMİR
63 RONDU Can 1268 1114 BURSA 3 1 - 0 3 YANIK Ömer Yiğit 1148   KOCAELİ
64 ARICI Muzaffer Tolga 1155   DENİZLİ 3 0 - 1 3 IŞIK Ömer Mert 1241   MUĞLA
65 CEYLAN Muhammed Hüseyin 1150   BATMAN 3 1 - 0 3 CİVİL Arda 1232   İSTANBUL
66 DEMİRCAN Muhammed 1226   MARDİN 3 1 - 0 3 ÖZEL Abdullah Kerem 1145   KOCAELİ
67 ÇEVİK Numan 1216   EDİRNE 3 0 - 1 3 UĞURLU Mehmet Furkan 1133   HATAY
68 KAHYA Osman 1064 1142 BURSA 3 0 - 1 3 POLAT Ahmet Eren 1208   MERSİN
69 ALTUN Mehmet Anıl 1129   KIRIKKALE 3 1 - 0 3 TEKİN Demir 1201   İSTANBUL
70 CANDANSAYAR Doruk 1184   MUĞLA 3 1 - 0 3 MERCİMEK Burak 1115   ADANA
71 UCAR Mehmet Ali 1125   KASTAMONU 3 ½ - ½ 3 AKPİNAR Rıfat Hakan 1182   ISPARTA
72 ÜRKMEZ Ali Tuna 1177 1085 BURSA 3 0 - 1 3 VARDAR Hikmet Can 1111   BURSA
73 KAYA Yusuf 1101   ARTVİN 3 0 - 1 3 SAYAR Bora 1176   İZMİR
74 KÜÇÜKKAYNARPINAR Selim 1173   MERSİN 3 ½ - ½ 3 YÜCEL Hasan Ali 1108   ÇANAKKALE
75 ÇOBAN Çağlar 1168   İZMİR 3 1 - 0 3 YÜKSEKBAŞ İbrahim Karan 1101   ÇANAKKALE
76 AYGÜN Ali Efe 1166   GİRESUN 3 1 - 0 3 AKTAŞ Barış 1095   İSTANBUL
77 BARUTÇU Beşir Can 1166   HATAY 3 1 - 0 3 PARACIKLI Eralp 1011   TEKİRDAĞ
78 ÖZDİLLİ Mustafa Alper 1162   ÇORUM 3 1 - 0 3 ÖLCE Utku 1081   İSTANBUL
79 CEYLAN Hasan Hüseyin 1150   BATMAN 0 - 1 DURSUN Ulgar Deniz 1539   İSTANBUL
80 SERİN Eren 1144   İZMİR 0 - 1 ORAK Yavuz Arda 1419   İSTANBUL
81 YILMAZTÜRK Kaan Eren 1362   İSTANBUL 1 - 0 KARA Hayrettin 1138   KOCAELİ
82 CORA Efe 1253   DÜZCE 0 - 1 ÖZ Ömer Faruk 1136   AKSARAY
83 ÖZSAÇ Samet Harun 1225   ISPARTA ½ - ½ ÇELİK Ömer Salih 1138   BATMAN
84 AVCU Nebi Alperen 1130   EDİRNE 0 - 1 PAYASLI Romert 1219   ÇANAKKALE
85 AYDENİZ Aytunç 1212   İSTANBUL ½ - ½ ÖZKAYRIM Faik Can 1098   İSTANBUL
86 YILMAZ Kaan 1191   ANTALYA ½ - ½ BALCI Yunus Gökalp 1121   ANKARA
87 AKBURAK Abdussamet 1122   BİTLİS 0 - 1 AKÇAİR Berkcan 1190   KOCAELİ
88 KUMTEMÜR Kaan Emre 1098   İSTANBUL 0 - 1 AVCIOĞLU Hasan Efe 1189   İSTANBUL
89 GEZGİNCİ Ahmet Furkan 1182   KONYA 1 - 0 KAYA Sarp Ada 1000   İZMİR
90 ESİN Bedirhan 1167   ÇANAKKALE 0 - 1 KÖKTAŞ Ahmed İlker 1066   ANKARA
91 NOYAN Melih 1167   MALATYA ½ - ½ ONAT Metin Koray     İZMİR
92 DORA Akın 1157   BURSA 1 - 0 KARA Talha Kemal     BATMAN
93 KIRANLIOĞLU Emir Cem 1042   İSTANBUL 0 - 1 ÖZMISIRLI Can 1156   İZMİR
94 YAZICI Ulaş 1400   KARAMAN 2 1 - 0 2 YEL Ali Sinan 1000   MERSİN
95 TAMAM Muhlis Can 1013   İSTANBUL 2 1 - 0 2 TÜZÜN Alkın Tekin 1205   ANKARA
96 ARSLAN İshak Furkan 1201   TUNCELİ 2 0 - 1 2 AYDIN Yahya Yılmaz     ERZİNCAN
97 ERÇETİN Deniz 1186   İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 USTA Melih     KOCAELİ
98 FELEK Cemal Murat 1107   İZMİR 2 0 - 1 2 ŞAHİN Çağan Yakup     ANKARA
99 ABAK Selim Yahya     MARDİN 2 0 - 1 2 YILMAZ Kuntay 1087   ANKARA
100 ERİÇEK Alp Arda     MERSİN 2 0 - 1 2 İZCİ Eralp 1054   MERSİN
101 FIRAT Faruk Miran     ANKARA 2 0 - 1 2 ERDEM Recep Yaman 1053   TEKİRDAĞ
102 ERCAN Eren 1124   İSTANBUL ½ - ½ YAZGAN Ramazan Aybars 1015   İSTANBUL
103 BELGÜ Emir Alex     İSTANBUL 0 - 1 ÇETİN Yiğit 1079   İSTANBUL
104 DİK Can     ANKARA 0 - 1 ATEŞÇİ Orhan Bora 1015   İSTANBUL
105 TURHAN Efe 1083   ANKARA 1 1 - 0 MALKOÇ Mahmut Kayra     ANKARA
106 TÜRKOĞLU Dinç 1135   SAMSUN 1 1 - 0 1 ŞEKER Hasan Kerem     SAKARYA
107 ERİŞİR Muhammed Ali     AMASYA 1 0 - 1 1 İLBAN Mustafa Resul 1104   KARAMAN
108 ODABAŞI Yılmaz Efe     ANKARA 1 ½ - ½ 1 VAN BAVEL Güney 1082   ANTALYA
109 SARI Berke     İSTANBUL 0 ½ - ½ 1 KARADENİZ M. Sefa     BATMAN
.
Turkish Chess Federation © 2014