bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806 )
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1351
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 8 de 29.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 ANGÜN Batu 1771 1742 İSTANBUL 1 - 0 6 KARAOĞLAN Doruk 1763 1731 İZMİR
2 BATMAZ Onur Utku 1648 1546 GAZİANTEP 6 ½ - ½ 6 UNAT Can Haktan 1771 1584 İZMİR
3 BAYLAV Can 1752 1641 KOCAELİ 6 ½ - ½ 6 KIZILKUŞ Akın 1657 1621 ANKARA
4 ÜZÜMCÜ Ahmet Utku 1916 2013 İSTANBUL 1 - 0 ÇAKALOZ Teoman Kaan 1524 1349 İZMİR
5 TANRIVERDİ Enes 1709 1615 GİRESUN 0 - 1 ÖZENİR Ekin Barış 1941 1917 MERSİN
6 İLKİMEN Mehmet Emre 1706 1566 DENİZLİ 0 - 1 KILIÇ Göktürk Kağan 1794 1735 SAKARYA
7 ÇİLEK Bora 1822 1736 MANİSA 5 1 - 0 5 BAYINDIR Kuzey 1412 1406 İSTANBUL
8 KAYA Enes 1540 1441 MANİSA 5 ½ - ½ 5 KAPTAN Emre Akın 1749 1649 SAKARYA
9 ÇELİK Meriç 1496   ZONGULDAK 5 0 - 1 5 TUNCER Orçun Ege 1727 1603 AYDIN
10 DİLGİL Dağlar 1392   MERSİN 5 0 - 1 5 EKE Salih 1664 1506 İZMİR
11 TUFAN Kerem 1384   ANTALYA 5 0 - 1 5 SELVİ Kaan 1632 1583 İZMİR
12 ÇİFTER Ada Yankı 1380   MANİSA 5 0 - 1 5 CEYLAN Sezer 1604 1445 ANTALYA
13 UÇAR Buğra 1589 1548 HATAY 5 ½ - ½ 5 ABATAY Mustafa Ata 1378   MERSİN
14 BEKİRAĞAOĞLU Umut 1631 1482 ANTALYA 1 - 0 DEMİR Boran 1448   ANTALYA
15 SAĞOL Yağız 1606 1519 İZMİR 1 - 0 KOÇ İsmet Saygın 1410 1297 TEKİRDAĞ
16 YILDIRIM Okan 1442   ANTALYA 1 - 0 BÜLBÜL Hüseyin Doruk 1528   BURDUR
17 AKIN Batıkan Aybey 1527   MUGLA 1 - 0 ÇETİNKAYA Mustafa Atahan 1391   TEKİRDAĞ
18 EKİNCİ Berkay 1520 1441 İSTANBUL ½ - ½ AKŞIK İlke 1358   DENİZLİ
19 ALİYEV Tamer 1409 1423 YALOVA 0 - 1 CANDAR Onur 1519 1230 İZMİR
20 ATAER Arda Burak 1352 1289 BURSA 0 - 1 GÜVEL Emir 1497 1348 MERSİN
21 KAYAN Mert Ali 1345   DENİZLİ 0 - 1 ÖZGÜNER Hakkı Ata 1496 1407 ADANA
22 KARAHAN Yiğit Taha 1402 1482 İSTANBUL 1 - 0 MUŞTU Mehmet Arda 1350   İSTANBUL
23 AKOĞLANOĞLU Murat Umut 1361 1324 ANKARA 0 - 1 DAMAR Cemil Esat 1425 1465 BURSA
24 UYGUR Onur 1311 1202 BURSA 1 - 0 EREN Uygar 1434 1458 ANTALYA
25 TINARLIOĞLU Emre 1765 1668 İSTANBUL 4 ½ - ½ 4 SAATCI Can 1318 1410 BURSA
26 BEYTEMİR Halil Eymen 1401   AFYONKARAHİSAR 4 0 - 1 4 COŞKUN Emre 1655 1528 HATAY
27 TANRIKULU Tuna 1409 1349 SAKARYA 4 + - - 4 İNANÇ Umut Barış 1615   GAZİANTEP
28 YOKUŞ Yusuf Diyar 1600 1334 BURSA 4 1 - 0 4 İNAL Rıza Cem 1333   KONYA
29 TEZER Yusuf Efe 1399   İSTANBUL 4 0 - 1 4 KIRAY Tunçer Efe 1480 1547 KARAMAN
30 EMİR Emirhan 1501 1461 İSTANBUL 4 ½ - ½ 4 TAPAN Arda 1400 1297 İSTANBUL
31 ÖZDEMİR Arda 1489 1344 İZMİR 4 1 - 0 4 DEMİRER Osman 1362   KARAMAN
32 PEKTAŞ Gökdeniz 1486 1396 İSTANBUL 4 1 - 0 4 YILMAZ Sarp 1325   ISPARTA
33 ULUOCAK Esat 1366   TOKAT 4 1 - 0 4 EROĞLU Eren 1479   ANKARA
34 ARPACI Ozan 1464 1371 İZMİR 4 1 - 0 4 NOHUT Ada Güner 1232   MUĞLA
35 ERDOĞAN Ahmet Selim 1318   ANKARA 4 0 - 1 4 KURTOĞLU Fikret Alp 1461   MERSİN
36 HACIOĞLU Efe 1123   ANTALYA 4 ½ - ½ 4 SARSIK Mert 1445   ZONGULDAK
37 ÖZDEMİR Canberk 1286   ANKARA 4 1 - 0 4 SÜTCÜ Süleyman Bilal 1430   ANTALYA
38 ALTIN Arda 1419 1262 ANKARA 4 1 - 0 4 ATABEN Asrın     K.K.T.C.
39 BOZ Burak 1197   SAMSUN 4 ½ - ½ BAŞKAFA Berkan 1488   DENİZLİ
40 KÖSE Onat 1560   BURDUR 1 - 0 İNAL İhsan Berkay 1292   TEKİRDAĞ
41 BAYKAL Bora 1482 1270 KOCAELİ ½ - ½ KAT Mustafa Başar 1286 1265 BURSA
42 EROL Mehmet Eren 1470 1358 İSTANBUL ½ - ½ ÖZAKPINAR Emre 1244   İSTANBUL
43 KURU Zübeyir Zorbey 1412   KONYA ½ - ½ ULUOCAK Eren 1299   TOKAT
44 ÖZCAN Yiğit 1410 1387 İSTANBUL 1 - 0 SANDAL Berke 1238   ÇANAKKALE
45 YALÇINDAĞ Hakan 1243   UŞAK ½ - ½ KERVANCIOĞLU Talu 1402   GAZİANTEP
46 KURU Yurdaer Hasbey 1248   KONYA 0 - 1 KURU Berkay Mert 1344   TRABZON
47 ŞENER Ahmed Harun 1339   İSTANBUL ½ - ½ COŞKUN Necmi Arda 1229   KASTAMONU
48 ŞEN Emre 1338   ANTALYA ½ - ½ GÜNAYDIN Timuçin Oisin 1212 1229 BURSA
49 AYDOĞDU Selcan Ayberk 1327 1202 BURSA 1 - 0 FERHATOĞLU Yavuz Selim 1228   BALIKESİR
50 GÜL Umut Çağan 1249 1319 BURSA ½ - ½ ŞAKA Ömer 1227   SAMSUN
51 EMRE Mehmet Eren 1301   ANTALYA 0 - 1 AÇIKGÖZ Ufuk Alp 1208   ANTALYA
52 BAĞCI Muhammet Ali Rıza 1253   BATMAN 3 0 - 1 3 YATAĞAN Kerem 1436   ORDU
53 KANTAR Mehmet Zahit 1372   KARAMAN 3 ½ - ½ 3 ÇALIM Bora 1252   ANKARA
54 ERCAN Arda 1222   İZMİR 3 ½ - ½ 3 ŞEN İsmet 1369   ANTALYA
55 YILMAZ Eren 1340   MUĞLA 3 1 - 0 3 ÜNVER Beytullah 1217   YOZGAT
56 KARABOĞA Barış 1220   MERSİN 3 1 - 0 3 BİLGİN Boran 1317   İSTANBUL
57 MAHANOĞLU Alameddin Can 1213 1317 HATAY 3 1 - 0 3 KAMAN Mustafa Eren 1215   KAYSERİ
58 TÜRKAN Burak 1181   ANKARA 3 1 - 0 3 YILDIR Mehmet 1314   KAHRAMANMARAŞ
59 GÜRSES Ayberk 1178   İSTANBUL 3 1 - 0 3 KAYPAK Cengiz Kaan 1306   DÜZCE
60 GECE Uğur 1250 1304 BURSA 3 1 - 0 3 KUŞOĞLU Mekin Tan 1173   KAHRAMANMARAŞ
61 ARSLAN Mete Alp 1175   KASTAMONU 3 1 - 0 3 DİNÇ Kıvanç Ege 1302   KOCAELİ
62 YELEKÇİ İlhami Batuhan 1296   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 BAŞARA Sergen 1170   İZMİR
63 ATALAY Mervan 1171   BATMAN 3 0 - 1 3 ABAY Yusuf 1282   KOCAELİ
64 PAKİŞ Berkun 1282   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 BARLAS Berat 1143   DENİZLİ
65 YILDIRIM Muhammed Hüseyin 1169   DİYARBAKIR 3 0 - 1 3 POTUR Vadi Doruk 1277 1263 BURSA
66 KARATAŞ Ozan 1136   DENİZLİ 3 0 - 1 3 PEKER Yavuz Selim 1262   KAHRAMANMARAŞ
67 AKIN İlhan 1259   KIRIKKALE 3 ½ - ½ 3 ÖZMEN Ata 1063   ANKARA
68 MİRİCİ Ali 1435   İSTANBUL 1 - 0 OLGUN Taha 1192   ESKİŞEHİR
69 GÜR Rüzgar Efe 1272   İSTANBUL 1 - 0 ALYAMAÇ Recep Kürşat 1169   ELAZIG
70 BAKIR Devrim Can 1051   ERZİNCAN 0 - 1 ÇÖLGEÇEN Erol Baran 1265 1108 ANKARA
71 AYDIN Başar 1232   ESKİŞEHİR ½ - ½ YILMAZ Ahmet Utku     ADANA
72 TERTİPLİ Burak 1291   İSTANBUL 2 1 - 0 2 TOPER Kıvanç 1106   BARTIN
73 KOYUNCU Efe 1226   ARTVİN 2 0 - 1 2 ARSLAN Çağan 1104   KONYA
74 DOĞAN Burak Emre 1068   AKSARAY 2 1 - 0 2 KANSU Mert 1198   İSTANBUL
75 BAYAR Mehmet Berkay 1065   ISPARTA 2 0 - 1 2 PAMUKÇU Alperen 1169   İSTANBUL
76 TAŞÇI Tarık 1058   ANKARA 2 ½ - ½ 2 ÇİMSÖKEN Yiğit 1163 1161 BURSA
77 UYMAZ Süleyman 1148   ISPARTA 2 1 - 0 2 ŞİMŞEK Cem 1093   ANTALYA
78 ACAR Nıcirvan     BİTLİS 2 ½ - ½ 2 ASLAN Berfu 1140   EDİRNE
79 CELEPCİ Salih 1139   ZONGULDAK 2 0 - 1 2 AYDIN Başar Tan 1052   ESKİŞEHİR
80 GEÇGİN Mehmet Salih 1127   MERSİN 2 0 - 1 2 ÇELİK Can 1035   İZMİR
81 ÖZER Nazmi Emir 1122   ISPARTA 2 1 - 0 2 ATMIŞ Işıkay     TUNCELİ
82 KAPUCUOĞLU Mert 1115   KASTAMONU 2 ½ - ½ 2 BİLEN Ömer Tuğrul     ANKARA
83 YURTSEVER Arda 1115   İZMİR 2 1 - 0 2 ÇAKMAK Yağız     ANKARA
84 KILIÇ Kıvanç 1190   ANTALYA ½ - ½ SÖNMEZ Yarkın 1119   İZMİR
85 SAĞDIÇ Selim 1104   AKSARAY ½ - ½ 1 BAYAV Malik     BİTLİS
86 TEKİN Kerem Onat 1116   ÇANAKKALE 1 1 - 0 1 TERLEMEZ Yılmaz Arda 1146   KARAMAN
87 AKPINAR Rifat Mert     KONYA 1 1 - 0 1 KÖSE Süleyman Arda     SAMSUN
KOCAELLİ Mert 1000   İSTANBUL ½ 1 - - Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014