bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1278
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 8 de 29.01.2015 da 16.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 ARDA Doğa Su 1528 1520 İSTANBUL 1 - 0 6 KORKMAZ Biyçe 1327   ESKİŞEHİR
2 DURAN Esma Doğa 1648 1536 İSTANBUL 6 1 - 0 SÜRAL Ceren 1388   MANİSA
3 ÖZDEMİR Cemre 1433   GAZİANTEP 5 0 - 1 ÇAĞLAR Sıla 1627 1482 MERSİN
4 ÖZBEK Büşra 1552 1619 MANİSA 5 1 - 0 5 NOYAN Gülşah 1412   ŞANLIURFA
5 YILDIZ Işılay 1432   KOCAELİ 5 1 - 0 5 ALADAĞ Begüm 1385 1271 MERSİN
6 YUNUS Şehnaz 1396 1262 KARAMAN 5 ½ - ½ 5 ÖREN Şerife Ecenaz 1431 1431 BURSA
7 KOCA Çisem 1327 1265 İZMİR ½ - ½ BOLU Yağmur 1467 1338 TEKİRDAĞ
8 FİLİZ Ülkü Nehir 1285 1135 ANTALYA 0 - 1 DOĞAN Eylem Su 1451 1314 AYDIN
9 DURU İpek 1408 1099 HATAY 1 - 0 EROLTU Ceylan 1362 1400 HATAY
10 ELMA Müge 1321   ADANA 1 - 0 4 SAĞLAM Yağmur 1345 1163 HATAY
11 BARUTÇU Simay 1284   HATAY 4 0 - 1 4 İLKBAHAR Nimet Seray 1433 1186 KARAMAN
12 KAYMAZ Dilara Nur 1362   İSTANBUL 4 1 - 0 4 ÜNLÜ İzem 1262   MANİSA
13 İŞLER Ulviye Yaren 1340 1140 İZMİR 4 0 - 1 4 AKKUŞ Yaren Duru 1240 1157 İSTANBUL
14 ERAYDIN Begüm Su 1172   TRABZON 4 1 - 0 4 ATAER Melisa 1334   İSTANBUL
15 İNAK Feyza 1174   ISPARTA 4 0 - 1 4 BEYER Helin 1319   MANİSA
16 TAMKOÇ Begüm 1300   İZMİR 1 - 0 4 BEYHAN Ceren 1232   DENİZLİ
17 ALKAN Eylül 1212   HATAY 0 - 1 PUHUR Fatma Ilgın 1374   ANTALYA
18 İNCE Sevgi 1165   ANTALYA 0 - 1 TOSUN Ayşe Sena 1372   YALOVA
19 ŞAHİN Zeynep Gökçe 1205   TOKAT 1 - 0 3 ÇİÇEK Fidan 1287   ANTALYA
20 BAŞYİĞİT Ekin 1400   ISPARTA 3 0 - 1 3 ŞEN Tuğçe 1124   İZMİR
21 ARSLAN Gaye 1285   ORDU 3 1 - 0 3 BIÇAKLIOĞLU Dilara     SAKARYA
22 ALPAY Seycan 1260   DENİZLİ 3 1 - 0 3 ÖZAVCI Elif Sena 1040   ÇANAKKALE
23 İNAÇ Fatme Yaren 1193   DENİZLİ 3 1 - 0 3 KARKA Kardelen     AMASYA
24 BULUT Ecem 1117   İZMİR 3 0 - 1 3 KEKLİK Şule 1182   KAYSERİ
25 AKBULAK Ayda Lara 1027   MANİSA 3 1 - 0 YONGACI Halenur 1100   ÇANAKKALE
26 POLİK Melek 1076   ÇANAKKALE 1 - 0 BIYIKCI Ece     BURSA
27 KESEN Selay 1070   K.K.T.C. 1 - 0 DEMİR Dilay 1000   EDİRNE
28 ATAR Sıla 1061   HATAY 2 1 - 0 KURAK Zeynep     İZMİR
29 DEMİREL Meryem     ANTALYA 2 0 - 1 2 KELEŞ Mina 1600   İZMİR
30 DEMİR Sudem 1059   ÇANAKKALE 2 ½ - ½ 2 ARSLAN Betülay 1000   KIRIKKALE
31 YILMAZ İrem     SAMSUN 2 0 - 1 BİLEN Suna     K.K.T.C.
32 ÖZ Cemre 1007   ANTALYA 1 - 0 BAYAR Damla 1078   ANTALYA
33 ÇAĞ Ceyda     ARTVİN 1 ½ - ½ ÇOLAK Derin     İSTANBUL
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014