bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ GENEL
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA(6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1398
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 8 de 29.01.2015 da 16.00
 
M.No SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 GÜLBEYAZ Emir 1850 1722 MERSİN 6 ½ - ½ 7 KARAAHMETOĞLU Ege 1931 1837 ANKARA
2 KÜÇÜKSARI Kaan 1936 1849 ANTALYA 6 ½ - ½ IŞIK Alpaslan 1773 1642 İZMİR
3 FM AYDINÇELEBİ Kağan 1938 1864 GAZİANTEP 1 - 0 KESKİN Osman Orçun 1752 1570 ISPARTA
4 ÜNLÜ Alp Buğra 1723 1584 MANİSA 0 - 1 YERDEN Hüseyin Eren 1790 1614 ADANA
5 KARA Yankı 1764 1682 İZMİR 1 - 0 GALLEVCİ Yağız 1713 1668 BURSA
6 ALTUNBAY Önder 1703 1550 MERSİN 1 - 0 5 TARLABAŞI Emirhan 1974 1861 İSTANBUL
7 DEMİRBAŞ Emre 1652 1546 İSTANBUL 5 1 - 0 5 CAN Furkan 1477   ANTALYA
8 AKASLAN Umut 1516 1355 İSTANBUL 5 ½ - ½ 5 IŞIK Can 1599 1524 SAKARYA
9 OLGUN Efe 1426   İSTANBUL 5 0 - 1 5 İNCE Ali Emre 1560 1466 İZMİR
10 PEK Efe Can 1302   SAKARYA 5 0 - 1 5 DEMİRELLİ Ahmet Mahir 1543 1370 BALIKESİR
11 ÖZDEMİR Serhan Berat 1742 1577 ZONGULDAK 0 - 1 ÖZSOY Alimert 1493   BALIKESİR
12 İNAÇ Gökdeniz 1712 1566 İZMİR 1 - 0 TAY Uğur Can 1484   ANTALYA
13 MENKEN Ekin 1577 1521 MERSİN ½ - ½ NALBANT Tuna Onat 1669 1500 MANİSA
14 SARIKAVAK Serdar İhsan 1668 1577 İSTANBUL ½ - ½ YİĞİT Fatih 1439   TRABZON
15 GEZİCİ Ömer Ata 1561 1539 İSTANBUL 0 - 1 EVİNÇ Mehmet 1660 1535 İZMİR
16 TOPÇU Tibet Tuna 1534 1395 İSTANBUL ½ - ½ ÖZKALE Can Barkın 1617   ADANA
17 KÜREKCİ Ferit Tuna 1615 1532 ANKARA 1 - 0 PEKGÜZEL Salih 1434 1401 AYDIN
18 BARUT Metehan 1486 1306 DENİZLİ ½ - ½ KAVUKCU Mustafa 1596 1426 MANİSA
19 BAHADIR Melih 1593 1519 DÜZCE 1 - 0 KİRACIOĞLU Demir 1433   İZMİR
20 KAYA Onur 1588 1585 ANKARA ½ - ½ BÜKE Furkan 1396 1377 BURSA
21 ÖZDEMİR Mehmet Ali 1472 1382 ANKARA 1 - 0 4 ÇAKIN Ahmet Burak 1716 1573 GAZİANTEP
22 ÇİFTÇİ Furkan Nadir 1580 1671 İSTANBUL 4 1 - 0 4 ÖNER Salih 1426   ELAZIĞ
23 AYDOGDU Çağatay 1617 1425 İSTANBUL 4 1 - 0 4 ÇEKÇEOĞLU Mustafa 1422   KARAMAN
24 ERSOY Emir 1432   İSTANBUL 4 0 - 1 4 ŞAHUTOĞLU Mehmet 1574 1310 HATAY
25 GÜRGÜÇ Tuna 1559 1356 MUĞLA 4 ½ - ½ 4 KOLKOPARAN Bedirhan 1419 1368 BALIKESİR
26 ŞAHİNTAŞ Umut 1420 1305 İSTANBUL 4 1 - 0 4 MUT Emir 1498   MERSİN
27 DEMİREL Çağrı 1411 1209 MANİSA 4 ½ - ½ 4 ÇALIŞKAN Berk Tuğra 1492 1273 İZMİR
28 AKYOL Emre 1230   İZMİR 4 0 - 1 4 ERYILMAZ Emre 1491 1278 İSTANBUL
29 ÖZDEMİR Umut 1480 1428 ANKARA 4 ½ - ½ 4 AKSÖZ Burak Can 1409 1323 İSTANBUL
30 AYNALI Yusuf Alperen 1222   ANTALYA 4 1 - 0 4 GÖÇER Onur Saygın 1466   KAHRAMANMARAŞ
31 ALTINÖZ Yusuf 1436 1361 HATAY 4 1 - 0 4 ŞEKERCİ Ali Rıza 1407   KARAMAN
32 ADSIZ Melik Baver 1433   VAN 4 1 - 0 4 KAYA Yusuf 1370   BATMAN
33 DANIŞMAN Ali Berkay 1315   KONYA 0 - 1 MERMER Yunus 1636 1437 MUĞLA
34 PEKTAŞDAN Ege 1353   İZMİR 0 - 1 GÖKKAYA Murat Bora 1600 1359 İSTANBUL
35 YANIK Tunahan 1349   ANTALYA 1 - 0 ÜREGEN Rafet 1554 1371 ANTALYA
36 AKSAKAL Nurettin 1306 1272 HATAY 1 - 0 BAŞPINAR Mehmet 1534   KARAMAN
37 ARSLAN Hasan Bahadır 1297   KONYA 0 - 1 ŞENYÜZ Mustafa Zorbey 1526 1419 İSTANBUL
38 SAKARYA Muzaffer Enes 1462   AKSARAY ½ - ½ DEMİR Ege 1345   DENİZLİ
39 KENAR Utku 1168   ÇANAKKALE 0 - 1 AY Rıza Enes 1460   BURDUR
40 ATEŞ Bilge Kaan 1289   SİVAS 1 - 0 METE Muhammet Baturalp 1443   YALOVA
41 BABAOĞLU Mert 1256   TEKİRDAĞ 0 - 1 ERGÜN Berkcan 1427   KOCAELİ
42 AYDEMİR Ahmet Anıl 1372 1236 MERSİN 1 - 0 YUNUS Ali Emre 1243   İZMİR
43 AYDIN Mert Doğan 1580 1476 ANKARA 3 1 - 0 YÜKSEL Sarper 1174 1164 BURSA
44 ÖZNUR Muhammed Ali 1497   KIRIKKALE 3 1 - 0 3 AKDOĞAN Enes 1247   ISPARTA
45 BOZKURT Utku 1424   İZMİR 3 ½ - ½ 3 ŞENTÜRK Kadem Mehmet 1217   ARTVİN
46 BEŞE Yunus Emre 1408   GAZİANTEP 3 0 - 1 3 ELÇİ Bilge Yiğit 1208   KASTAMANU
47 AKBULUTLAR Emirhan 1244   KAYSERİ 3 0 - 1 3 ŞİŞLİ Umut Taha 1374 1363 ANKARA
48 DEMİR Berke 1347   K.K.T.C. 3 ½ - ½ 3 DENİZ Burak 1100   MERSİN
49 ERTÜREL Deniz 1270 1340 ANTALYA 3 1 - 0 3 SUAY Erdoğan     K.K.T.C.
50 SARİALİ Furkan Anıl 1203   TRABZON 3 ½ - ½ 3 GÜMÜŞTAŞ Sunay 1314 1118 BURSA
51 DEMİR Muhammed Taha 1185   İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 ÖKMEN Çağrı 1308   KIRIKKALE
52 KONCAGÜL Süleyman Şah Doruk 1161   ÇANAKKALE 3 ½ - ½ 3 DİLMEÇ Emre 1296   KARAMAN
53 OK Muhammed Yasir 1107   DİYARBAKIR 3 0 - 1 3 KAYA Mehmet Ata 1279   ANTALYA
54 ÖZASLAN Furkan 1340   GAZİANTEP 0 - 1 3 YİĞİTTÜRK Fevzi Ayberk 1162   SİVAS
55 YAMAN Can 1396   MANİSA 1 - 0 ADIYAMAN Ömer Fatih 1187   ÇANAKKALE
56 ÜNAL Yaman 1170   KASTAMONU 0 - 1 ÖZER Furkan 1390 1323 YOZGAT
57 TOPÇAKAR Sinan 1309   SAMSUN 0 - 1 YILMAZ Işık 1168   İSTANBUL
58 TETİK Furkan 1264   KIRIKKALE 0 - 1 ATLI Civan 1163   ADIYAMAN
59 OKUR Melih 1240   İSTANBUL ½ - ½ YILDIZ Said Nuri 1141   AKSARAY
60 DÖNMEZ Ömer Berker 1173   ANKARA 0 - 1 YİĞİT Kerem 1225   İSTANBUL
61 İDİZ İzzet 1210   BALIKESİR 0 - 1 GÖKÇEK İbrahim Melih     ANKARA
62 TARHAN Hüseyin Osman 1196   DENİZLİ 1 - 0 IŞIK Ahmet Ünal 1032   TUNCELİ
63 KUTANOĞLU Sinan Emre 1380   KAYSERİ 2 1 - 0 2 AKKAYA Emre 1073   ANTALYA
64 HAKSEVER Can 1233   İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 DAVARCI Muzaffer     TUNCELİ
65 ERDOĞAN Harun Yusuf 1192   KIRŞEHİR 2 0 - 1 2 İBAR Ural     İSTANBUL
66 AKDAŞ Mehmet     ANTALYA 2 1 - 0 2 ÇETİN Enes 1121   BALIKESİR
67 ULUG Hüsamettin Uluğbey 1000   ÇANAKKALE 2 0 - 1 2 ENGİN Eyüp Tarık 1095   SAMSUN
68 BAŞARAN Umut 1262   TEKİRDAĞ 1 - 0 HAMURCU Bedirhan 1048   HATAY
69 KARKA Ulaş 1132   AMASYA 1 - 0 BAYKURT İbrahim     KIRIKKALE
70 ÇEVİK Muhammed İshak 1100   BİTLİS 1 - 0 ERTÜRK Eren     KIRIKKALE
71 CELAYİR Cengiz 1073   ANTALYA 0 - 1 1 ATASEVEN Ahmet     TUNCELİ
72 ŞEKER Tuğrul     ERZİNCAN 1 1 - 0 1 KARADAYI Mustafa     TUNCELİ
GÜDER Berkan 1000   ÇANAKKALE 1 1 - - Tur    
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014