bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI            
7 YAŞ GENEL            
             
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU            
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)            
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)            
Hakem : NA Yücel YILDIRIM(34568786)            
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA            
Rating-Ø : 1170            
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015            
             
Tur 9 de 30.01.2015 da 10.00            
             
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 PEHLİVAN Mert 1359   SAKARYA 8 1 - 0 GÜL Servet 1188   ANKARA
2 ÜNLÜKAL Ali Ünal 1133   ANKARA 7 1 - 0 7 POLAT Ali Görkem 1175   MERSİN
3 İNCEYOL Mehmet Emir 1072   ADIYAMAN 0 - 1 ERTEN Kerem 1230   MANİSA
4 TOPUZ Tezcan 1162   İZMİR 6 1 - 0 6 KURAN Alper 1400   ISPARTA
5 KABUL Tarik 1231   ORDU 6 ½ - ½ 6 GÜDER Egemen Altay 1118   İSTANBUL
6 ÖZTEMİZ Kayra 1216   GAZİANTEP 6 0 - 1 6 AYPER Mert 1149   ADANA
7 GÜNGÖR Cihan Akif 1205   ORDU 6 1 - 0 6 KEÇECİ Kaan 1087   İZMİR
8 ŞAHİN Hüseyin 1119   MERSİN 6 1 - 0 6 YILDIRIM Hasan Bartu 1170   ANTALYA
9 YARAR Bora 1084   ISPARTA 6 0 - 1 6 ARSLAN Alp 1165   ÇANAKKALE
10 BAYKAL Çınar 1142   İZMİR 1 - 0 6 KOÇU Arda Mert 1056   İZMİR
11 YALANIZ Umut 1262   ANKARA 1 - 0 KAPTANOĞLU Bartu 1123   İSTANBUL
12 TÜRKMEN Yusuf Çağan     MERSİN 0 - 1 AKTARLA Deniz     MERSİN
13 ÖZEREN Ada 1291   İSTANBUL 5 1 - 0 5 SOYLU Eren 1017   KONYA
14 GÖK Yekta 1216   İSTANBUL 5 1 - 0 5 AKIN Onat     ZONGULDAK
15 ERTURAN Ahmethan Tahsİn 1170   ISPARTA 5 1 - 0 5 KARATEKE Mehmet Ali     MERSİN
16 BASTEM Yusuf 1115   TEKİRDAĞ 5 1 - 0 5 SEVEN Serhan     İZMİR
17 AVCI Emir     DENİZLİ 5 0 - 1 5 ÖZVARDAR Poyraz 1107   İZMİR
18 BAYRAM Arif Emir     MANİSA 5 0 - 1 5 HACIOĞLU Egemen 1100   BURSA
19 MANSUROĞLU Mehmet Onur     HATAY 5 0 - 1 5 GENÇER Deniz 1092   İZMİR
20 MERİÇ Halis Can 1086   İSTANBUL 5 ½ - ½ 5 SEYHAN İlkin Murat     MERSİN
21 TUNCAYENGİN Kerem     ANKARA 5 1 - 0 5 BEKBAY Bora 1079   İSTANBUL
22 VATANSEVER Arda Kadir     KOCAELİ 5 1 - 0 5 CIVAŞ Ege 1078   İZMİR
23 ÖZKAN Ege     MERSİN 5 1 - 0 5 HASIRCI Özgür Deniz 1078   HATAY
24 ŞİMŞEK Abdulvehhab     KOCAELİ 5 0 - 1 5 ÇEKİÇOĞLU Bariş 1024   ANTALYA
25 DUYGULU Uğur 1018   ANKARA 5 0 - 1 5 TAMER Kayra     Trabzon
26 AKTAŞ Berkay Ali 1089   İSTANBUL 1 - 0 5 İLKİMEN Erdem     DENİZLİ
27 ÖZYÜREK Emir     İZMİR 0 - 1 NOYLAN Batuhan 1135   KAYSERİ
28 ERSOY Eyüp Ozan 1030   TEKİRDAĞ 1 - 0 SEZERER Deniz 1074   KARAMAN
29 GÜLER Kuzey 1041   ADANA 1 - 0 KÜÇÜKGEZİCİ Başar     İSTANBUL
30 KORKMAZ Göktuğ Ali 1400   ISPARTA 4 1 - 0 4 ALYANAK Anıl     HATAY
31 DEMİRAL Celil     İZMİR 4 0 - 1 4 ŞENYÜZ Kutay Emre 1309   İSTANBUL
32 KAÇAN Turgut Mete 1168   MANİSA 4 0 - 1 4 CEVHER Ömer Sami     TRABZON
33 DİKEN Yiğit 1122   GAZİANTEP 4 1 - 0 4 DALAR Kerem Efe     AYDIN
34 KARAKAYA Devran     MERSİN 4 1 - 0 4 GELEN Murat 1100   İZMİR
35 GELEN Ufuk 1100   İZMİR 4 1 - 0 4 DÜNDAR Giray     ANKARA
36 MEŞE Mesut Efe 1100   MANİSA 4 1 - 0 4 ERDEM Faruk Demir     TEKİRDAĞ
37 MEŞE İbrahim Ege 1100   MANİSA 4 0 - 1 4 GÜNDOĞDU Safa Can     İzmİr
38 ZORLU Çağrı Tuna 1100   ADANA 4 1 - 0 4 PİRİM Poyraz     İSTANBUL
39 KEMERLİ Murat Şehmus 1088   İZMİR 4 1 - 0 4 MANAP Toprak     ÇANAKKALE
40 SİVAS Yaşar Mert     DENİZLİ 4 0 - 1 4 ÖZATA Mücahid Emre 1037   DENİZLİ
41 TEKİN Ali Kaan     TEKİRDAĞ 4 1 - 0 4 MİLAS Talha Eren 1020   YALOVA
42 CEYHAN Mert 1010   İzmİr 4 0 - 1 4 SÜNER Ömer     İSTANBUL
43 ÇAĞLAR Ata Arda     MERSİN 4 1 - 0 4 ÖZÇELİK Arda 1009   AYDIN
44 ÇELİK Taylan Özgür     SAMSUN 4 0 - 1 4 AKYOL Yiğit     TEKİRDAĞ
45 ALPER Rüzgar     MERSİN 4 0 - 1 4 ÖZBEK Emir     AKSARAY
46 GÜNAL Ahmet Zeyd     İSTANBUL 0 - 1 AYMIŞ Mustafa Alper 1170   İSTANBUL
47 GÜMÜŞ Emir     ANKARA 1 - 0 AKKUŞ Talha Rüzgar 1120   NİĞDE
48 ESKİDEMİR Ege Can 1091   MERSİN 1 - 0 SİDEKLİ Yahya Kerem     MUĞLA
49 PAPİR Furkan Yekta 1074   ANTALYA 1 - 0 SENDAN Artun     MERSİN
50 TANIR Mert     İSTANBUL 0 - 1 AKAOĞLU Doruk 1025   ANKARA
51 ÖZKAYNAKÇI Kayra     İSTANBUL 1 - 0 ERGÜN Efkan Ege     KAYSERİ
52 YILDIRIM Batuhan     MARDİN 0 - 1 GEÇGİN Umut Rüzgar     MERSİN
53 BALPETEK Eren 1097   Düzce 3 0 - 1 ŞİŞMAN Selahattin Efe     MUĞLA
54 TOPÇU Mert Efe     İSTANBUL 3 1 - 0 3 ABACI Eren Deniz     İZMİR
55 ALYAMAÇ Yavuz Kerem     ELAZIĞ 3 0 - 1 3 ÖZER Metehan     TEKİRDAĞ
56 SİNCAR İbrahim Halil     BATMAN 3 0 - 1 3 AYDEMİR Bulut     ESKİŞEHİR
57 BAĞDAT Dursun Efe     AYDIN 3 1 - 0 3 YÜCEL Muhammed Alp     ANTALYA
58 ERDEM Tuna     İSTANBUL 3 0 - 1 3 ÜNAL Erdem Alp     ANKARA
59 YARDIM Baran     K.K.T.C. 3 0 - 1 3 GÜREL Berke Talha     MANİSA
60 YENEN Utku     BURSA 3 0 - 1 3 KAŞKA Ali Umut     HATAY
61 YILMAZ Doruk Kaan     İSTANBUL 3 0 - 1 3 SÖNMEZ Emir Ege     ÇANAKKALE
62 DEMİR Mert 1100   İSTANBUL 1 - 0 3 ŞENTÜRK Abdurrahman Kağan     AMASYA
63 TOPDEMİR Arif Ege 1100   İZMİR 1 - 0 SARI Ali Berke     BALIKESİR
64 TANIR Kerem     İSTANBUL 1 - 0 ANACAK Ateş Gün     İZMİR
65 ERYİĞİT Mert     İSTANBUL 1 - 0 TAHTALI Kerem     Malatya
66 TOLUN Devin     ANTALYA 1 - 0 KAHRAMAN Efe     MUĞLA
67 TÜRK Talha Güneş     BURSA + - - 2 TERCAN Alparslan 1075   ANTALYA
68 SUAY Behçet     K.K.T.C. 2 0 - 1 2 AKYOL Mehmet Akif     İSTANBUL
69 ERSOY Kerem     İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 YILMAZ Batuhan     ANTALYA
70 TEKİN Ege Teoman     İSTANBUL 2 1 - 0 2 EYÜBOĞLU Arda     İZMİR
71 KIZILAĞAÇ Nurullah     BİTLİS 2 1 - 0 2 İLHAN Batuhan     İSTANBUL
72 ÜNLÜ Yiğit     MANİSA 2 ½ - ½ 2 PEHLİVAN Mert Meriç     YALOVA
73 ÇELİK Mehmet Alp     İSTANBUL 2 1 - 0 ENSARİ Muhammed Emir     İSTANBUL
74 UĞURLU Sedat     DENİZLİ 1 - 0 1 GÜNEŞ Mehmet Deniz     ANKARA
AYGÜN Kemal Cem     ANKARA 1 1 - -   Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014