bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1275
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 9 de 30.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 CM CAN Işık 1954 1909 İSTANBUL 7 1 - 0 7 DİNÇER Özgür Denız 1605 1671 TEKİRDAĞ
2 KOÇER Ahmet Doruk 1503 1370 İSTANBUL 7 ½ - ½ 7 GÜNHAN Arda Baran 1628 1458 İZMİR
3 BİÇER Atakan Mert 1634 1513 İZMİR 1 - 0 7 BAŞARA Arda 1610 1557 ANTALYA
4 FİDAN Boran Ersin 1446 1305 DENİZLİ ½ - ½ UYSAL Uğur 1554 1397 ÇANAKKALE
5 BOZYAKA Altuğ 1476 1454 BURSA 6 1 - 0 6 DOLGUN Can 1686 1624 ANKARA
6 ARNAS Enes Buğra 1625 1446 ADANA 6 1 - 0 6 DÜŞMEZ Ahmet Alp 1488 1354 İSTANBUL
7 DANACI Ege 1600 1549 MANİSA 6 1 - 0 6 EKENER Egemen 1441 1347 İZMİR
8 İNCİLER Yusuf Efe 1461   İSTANBUL 6 0 - 1 6 ALTUN Arda 1580 1237 İSTANBUL
9 ÖZCAN İlker 1553   KIRKLARELİ 6 1 - 0 6 CİMİN Gökdeniz 1247   BALIKESİR
10 CABEROĞLU Arda 1446 1382 ANKARA 6 1 - 0 6 BÖLÜKBAŞ Emre 1537   İSTANBUL
11 HAYRAT Mehmet Emir 1434 1419 İSTANBUL 6 1 - 0 6 ŞAHİN Yasin Efe 1531 1428 BURSA
12 SARI Mert Eren 1371 1362 MERSİN 6 ½ - ½ 6 TABAN Yağız 1517 1439 BURSA
13 ERSÖZ Efe Emir 1390 1153 ESKİŞEHİR 0 - 1 SARGINALP Tuna 1587 1226 ADIYAMAN
14 YALÇIN Arda 1534   İSTANBUL 1 - 0 ÖZATA Doruk 1388 1203 ANKARA
15 USLU Mehmet Fatih 1485   HATAY 1 - 0 KURTULUŞ Yusuf Berk 1371   MUĞLA
16 GAZİBEY Alp 1434 1336 ANKARA 1 - 0 YAVAŞ Egehan 1318 1238 MANİSA
17 ÇAĞLAR Kaan 1366   İZMİR ½ - ½ İZCİ Kutay 1406   İSTANBUL
18 KENİ Berken 1325 1279 İZMİR 0 - 1 5 ÇEKLİ Cem 1597 1386 ANTALYA
19 KILCAN Rauf 1306   ÇANAKKALE 5 0 - 1 5 YILDIRIM Kaptan Kaan 1548   ISPARTA
20 AYENGİN Ahmet Çağrı 1494 1313 ÇANAKKALE 5 0 - 1 5 KINAŞ Cankutay 1337 1342 BURSA
21 YILDIRIM İbrahim Halil 1486 1414 ANKARA 5 ½ - ½ 5 YÖRÜKÇÜOĞLU Can 1292   İSTANBUL
22 ÖZGEN Emir Utku 1294   ORDU 5 0 - 1 5 DİZDAR Arda 1473   MANİSA
23 ALTUNDAL Arda 1445 1285 HATAY 5 0 - 1 5 GÜRLER Ege Arın 1311   MANİSA
24 MERİÇ Eren 1440   İSTANBUL 5 ½ - ½ 5 KOLKOPARAN Furkan 1295   BALIKESİR
25 YOLCU Anıl 1421 1278 ANKARA 5 0 - 1 5 GÜLER Muhammed Talha 1306   DÜZCE
26 ÖZBERK Emir Mehmet 1243   İSTANBUL 5 0 - 1 5 GENÇ Uğur Can 1420   ELAZIĞ
27 ÇELİK Muhammed Yusuf 1249   AYDIN 5 0 - 1 5 DAĞLI Ali Eren 1392   DENİZLİ
28 YURTSEVER Fırat Ulaş 1391   İSTANBUL 5 0 - 1 5 ALTUNDAŞAR Yigit Bora 1196   İZMİR
29 SEL Alperen 1389 1386 KOCAELİ 5 ½ - ½ 5 DEMİRKIR Demir 1184   İSTANBUL
30 SÜZÜK Ataman 1380   DENİZLİ 5 1 - 0 5 ALEMDAR Ali Arda 1165   İSTANBUL
31 TOPDEMİR Umut Erdem 1376   İZMİR 5 0 - 1 5 ÇUVALCI Alperen 1164   TRABZON
32 UYSAL Sinan 1375   ANKARA 5 ½ - ½ 5 CEYLAN Kaan 1150   TEKİRDAĞ
33 VATANSEVER Samet 1366   İZMİR 5 1 - 0 5 UZUN Efe 1108   ANKARA
34 ÖZDİLEK Kaan Alp 1247   MUĞLA 5 0 - 1 BİRŞEN Umutcan 1367   TRABZON
35 ÖZKALE Burak 1591   ADANA 0 - 1 SARIOĞLU Onur Akın 1257   İZMİR
36 YILDIRIM Deniz 1522 1393 ADANA 1 - 0 TÜRK Sarp 1244   BURSA
37 EKİNGEN Mehmet Korkmaz 1512   MUĞLA ½ - ½ ÖZTÜRK Alkım 1234   BURSA
38 KARSLIGİL Ahmet Toygun 1370   KAHRAMANMARAŞ ½ - ½ ÇINAR Batın 1232   İZMİR
39 YILDIRIM Ateş Ada 1365 1305 İSTANBUL 0 - 1 BOSTAN Berkay 1223   BALIKESİR
40 ŞAT Barış 1257   YALOVA 1 - 0 YILMAZ Kayra 1323 1323 BURSA
41 KAVAKLIOĞLU Arda 1245   DENİZLİ 0 - 1 PUHUR Oğuz 1303   ANTALYA
42 KANDEMİR Bilal Buğra 1207   TRABZON ½ - ½ ATAHAN Kamil Erdem 1283   HATAY
43 CAMFENER Ayberk 1193   ÇANAKKALE 1 - 0 ÖZTÜRK Mustafa 1276   ANKARA
44 TEKKURT Yusuf Arda 1269   KONYA 1 - 0 YAMAÇ Ömer 1068   BİTLİS
45 SİDEKLİ Oğuzhan 1229   MUĞLA 4 0 - 1 4 KAYGUSUZ Nevzat 1429 1329 İZMİR
46 MUTLU Umut 1406   GAZİANTEP 4 1 - 0 4 DEMİRCAN Muhammed 1226   MARDİN
47 YİĞİT Arda 1229   GAZİANTEP 4 1 - 0 4 KUTDEMİR Mehmet 1400   ISPARTA
48 ARSLAN Hüseyin Arda 1224   DENİZLİ 4 1 - 0 4 TATAR Mirazat 1364   İZMİR
49 DEMİRTAŞ Mahmut 1363   ISPARTA 4 1 - 0 4 CANDANSAYAR Doruk 1184   MUĞLA
50 KOÇ Baran 1348   DENİZLİ 4 1 - 0 4 AYGÜN Ali Efe 1166   GİRESUN
51 KIR Mehmet Metehan 1322   ORDU 4 ½ - ½ 4 ÇOBAN Çağlar 1168   İZMİR
52 KÖKSAL Ege Yiğit 1317   YALOVA 4 1 - 0 4 ÖZDİLLİ Mustafa Alper 1162   ÇORUM
53 SÜMENGEN Berk 1311   İSTANBUL 4 1 - 0 4 BARUTÇU Beşir Can 1166   HATAY
54 POLAT Ahmet Eren 1208   MERSİN 4 0 - 1 4 GÜZEL Umut Arda 1278   KOCAELİ
55 TATLI Samet 1178   KOCAELİ 4 0 - 1 4 KESİCİ Bora 1276   MANİSA
56 SAYAR Bora 1176   İZMİR 4 0 - 1 4 RONDU Can 1268 1114 BURSA
57 CEYLAN Muhammed Hüseyin 1150   BATMAN 4 0 - 1 4 GÜNSÜR Beren 1267   KOCAELİ
58 UĞURLU Mehmet Furkan 1133   HATAY 4 ½ - ½ 4 ADIYAMAN Alper Faruk 1264   ÇANAKKALE
59 ALTUN Mehmet Anıl 1129   KIRIKKALE 4 1 - 0 4 OKTAY Umut Utku 1260   ANTALYA
60 VARDAR Hikmet Can 1111   BURSA 4 0 - 1 4 KÖSE İlke Kağan 1256   MUĞLA
61 SÜLEYMANOĞLULARI Levent     K.K.T.C. 4 0 - 1 4 İNAN Efe 1246   ANTALYA
62 ARSLAN Mustafa Efe 1242   MERRSİN 4 1 - 0 4 TURANLI Mustafa Alp     SAMSUN
63 IŞIK Ömer Mert 1241   MUĞLA 4 1 - 0 4 CEYLAN Arda 1115   ANKARA
64 AKPİNAR Rıfat Hakan 1182   ISPARTA ½ - ½ OFLAZ Avni 1582   KONYA
65 GÜMÜŞTAŞ Deniz 1579   BURDUR 1 - 0 GEZGİNCİ Ahmet Furkan 1182   KONYA
66 DURSUN Ulgar Deniz 1539   İSTANBUL ½ - ½ KÜÇÜKKAYNARPINAR Selim 1173   MERSİN
67 ORAK Yavuz Arda 1419   İSTANBUL 0 - 1 TER Mustafa Baray 1159   İZMİR
68 SOLMAZ Yusuf İsmail 1400   ISPARTA 0 - 1 DORA Akın 1157   BURSA
69 TAŞAN Can 1259   KOCAELİ 1 - 0 ÖZMISIRLI Can 1156   İZMİR
70 ZADEOĞLU Ahmet Efe 1254   ISPARTA 0 - 1 EKİNCİ Görkem Yılmaz 1152   ANTALYA
71 ÖZ Ömer Faruk 1136   AKSARAY 0 - 1 KAZAZ Arda 1229   ANKARA
72 PAYASLI Romert 1219   ÇANAKKALE ½ - ½ UCAR Mehmet Ali 1125   KASTAMONU
73 ALPİN Ege 1214   İSTANBUL ½ - ½ AYDIN Yusuf 1111   ANKARA
74 AKÇAİR Berkcan 1190   KOCAELİ 1 - 0 YÜCEL Hasan Ali 1108   ÇANAKKALE
75 UZUN Anıl     ANKARA 1 - 0 GÖKRER Berat 1190   KOCAELİ
76 AVCIOĞLU Hasan Efe 1189   İSTANBUL 1 - 0 KÖKTAŞ Ahmed İlker 1066   ANKARA
77 BALCI Yunus Gökalp 1121   ANKARA 3 1 - 0 3 YAZICI Ulaş 1400   KARAMAN
78 CİVİL Arda 1232   İSTANBUL 3 0 - 1 3 MERCİMEK Burak 1115   ADANA
79 YÜKSEKBAŞ İbrahim Karan 1101   ÇANAKKALE 3 0 - 1 3 ÖZSAÇ Samet Harun 1225   ISPARTA
80 ÖZKAYRIM Faik Can 1098   İSTANBUL 3 0 - 1 3 ÇEVİK Numan 1216   EDİRNE
81 YILMAZ Kuntay 1087   ANKARA 3 1 - 0 3 AYDENİZ Aytunç 1212   İSTANBUL
82 TEKİN Demir 1201   İSTANBUL 3 1 - 0 3 KAYA Yusuf 1101   ARTVİN
83 AKTAŞ Barış 1095   İSTANBUL 3 0 - 1 3 YILMAZ Kaan 1191   ANTALYA
84 ÖLCE Utku 1081   İSTANBUL 3 0 - 1 3 ÜRKMEZ Ali Tuna 1177 1085 BURSA
85 İZCİ Eralp 1054   MERSİN 3 1 - 0 3 NOYAN Melih 1167   MALATYA
86 ERDEM Recep Yaman 1053   TEKİRDAĞ 3 1 - 0 3 ARICI Muzaffer Tolga 1155   DENİZLİ
87 YANIK Ömer Yiğit 1148   KOCAELİ 3 1 - 0 3 TAMAM Muhlis Can 1013   İSTANBUL
88 PARACIKLI Eralp 1011   TEKİRDAĞ 3 1 - 0 3 ÖZEL Abdullah Kerem 1145   KOCAELİ
89 ONAT Metin Koray     İZMİR 3 ½ - ½ 3 KAHYA Osman 1064 1142 BURSA
90 AYDIN Yahya Yılmaz     ERZİNCAN 3 - - + 3 ÇELİK Ömer Salih 1138   BATMAN
91 ŞAHİN Çağan Yakup     ANKARA 3 ½ - ½ CORA Efe 1253   DÜZCE
92 KUMTEMÜR Kaan Emre 1098   İSTANBUL 1 - 0 ERÇETİN Deniz 1186   İSTANBUL
93 ÇETİN Yiğit 1079   İSTANBUL 0 - 1 ESİN Bedirhan 1167   ÇANAKKALE
94 ATEŞÇİ Orhan Bora 1015   İSTANBUL 0 - 1 CEYLAN Hasan Hüseyin 1150   BATMAN
95 KAYA Sarp Ada 1000   İZMİR 1 - 0 SERİN Eren 1144   İZMİR
96 KARA Hayrettin 1138   KOCAELİ 1 - 0 KIRANLIOĞLU Emir Cem 1042   İSTANBUL
97 KARA Talha Kemal     BATMAN 0 - 1 AVCU Nebi Alperen 1130   EDİRNE
98 USTA Melih     KOCAELİ 1 - 0 AKBURAK Abdussamet 1122   BİTLİS
99 TÜZÜN Alkın Tekin 1205   ANKARA 2 0 - 1 2 ABAK Selim Yahya     MARDİN
100 YAZGAN Ramazan Aybars 1015   İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 ARSLAN İshak Furkan 1201   TUNCELİ
101 ERİÇEK Alp Arda     MERSİN 2 0 - 1 2 TÜRKOĞLU Dinç 1135   SAMSUN
102 YEL Ali Sinan 1000   MERSİN 2 1 - 0 2 ERCAN Eren 1124   İSTANBUL
103 FIRAT Faruk Miran     ANKARA 2 ½ - ½ 2 FELEK Cemal Murat 1107   İZMİR
104 İLBAN Mustafa Resul 1104   KARAMAN 2 ½ - ½ 2 TURHAN Efe 1083   ANKARA
105 VAN BAVEL Güney 1082   ANTALYA - - + DİK Can     ANKARA
106 MALKOÇ Mahmut Kayra     ANKARA 1 - 0 BELGÜ Emir Alex     İSTANBUL
107 KARADENİZ M. Sefa     BATMAN ½ - ½ ODABAŞI Yılmaz Efe     ANKARA
108 ŞEKER Hasan Kerem     SAKARYA 1 1 - 0 1 ERİŞİR Muhammed Ali     AMASYA
SARI Berke     İSTANBUL ½ 1 - -   Tur    
.
Turkish Chess Federation © 2014