bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
10 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Özgür ACAR (6306675)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1219
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 9 de 30.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 CAN Işıl 1613 1682 İSTANBUL 7 ½ - ½ İNCE Safiye Öykü 1468 1400 BURSA
2 KARA Gülce Nehir 1440   YALOVA 7 ½ - ½ YILDIRIM Ceren 1312   MANİSA
3 ELÇİ Defne 1400   İZMİR 6 1 - 0 6 TİKVEŞLİ Ceylin 1520   DENİZLİ
4 SEDEF Elif Tuana 1315   İSTANBUL 6 ½ - ½ 6 ÖZTÜRK Ecem 1328   İZMİR
5 HAFIZOĞLU Bengi 1528 1076 MUĞLA 1 - 0 6 HEKİMOĞLU Mihriban 1518   MUĞLA
6 SIRMA Beste 1368   İZMİR 0 - 1 ŞİNİK Yağmur 1288 1474 İSTANBUL
7 CANKURTARAN Merve 1420   ANTALYA 1 - 0 ALTIN Havva Yaren 1236   MERSİN
8 ERASLAN Yağmur 1405   TRABZON 1 - 0 CENİKLİ Busenur 1275   SAMSUN
9 BEŞE İrem 1400   GAZİANTEP 5 0 - 1 5 ERDEN Beril 1191   TRABZON
10 SEL Şevval 1173   KOCAELİ 5 0 - 1 5 AVCI Asiye 1256   TEKİRDAĞ
11 YAKUT Efsun 1191   TEKİRDAĞ 5 0 - 1 5 ÖNEL Nazire Yağmur 1245   ISPARTA
12 KARABULAK Eylül Şevin 1237   MERSİN 5 0 - 1 5 SEZER Yağmur 1126 1080 İSTANBUL
13 BEYER Rojin 1106   MANİSA 5 1 - 0 5 ENGİN Çağla 1219   BURSA
14 CESUR Başak 1209 1080 ANKARA 5 1 - 0 5 DEMİRCAN Sude 1092   SAMSUN
15 EROĞLU Ceren 1191   İZMİR ½ - ½ KARATAŞ Ebru 1399   YALOVA
16 EROĞLU Sinem 1314   SAMSUN ½ - ½ AYGÜN Helin Beren 1185   İZMİR
17 KAPLAN Duru 1286   ADANA ½ - ½ DOĞAN Sibel 1177   BURSA
18 TOKAT Nehir 1202   DENİZLİ 0 - 1 ÖZSOY Merve 1226   BALIKESİR
19 AVCI Tuğba 1205   TEKİRDAĞ 4 ½ - ½ 4 ACAR İrem 1400   ESKİŞEHİR
20 YAMAN Sıla 1361   İZMİR 4 1 - 0 4 İLHAN Naz 1200   TEKİRDAĞ
21 ÇELİK Selin 1278   MUĞLA 4 1 - 0 4 KONAK Meltem 1184   EDİRNE
22 ŞAVGAR Bahar 1159   İZMİR 4 0 - 1 4 KARAKUŞ Berfin 1277   GAZİANTEP
23 YILDIRIM Merve 1276   SAMSUN 4 1 - 0 4 ARSLAN Beyza Nur 1137   KIRIKKALE
24 HOROZOĞLU Azra 1093   ADANA 4 0 - 1 4 KESİK Eylül Sıla 1259   GİRESUN
25 ŞEKER Bilgesu 1249   MUĞLA 4 1 - 0 4 YENİ Dilara 1046   ANKARA
26 KULAKSIZOĞLU Mirsu 1240   MUĞLA 4 1 - 0 4 BIYIKLI Eylül 1029   HATAY
27 ÇENGEL Edibe Eylül 1095   NEVŞEHİR 4 0 - 1 4 AKCA Gökçe Berrin 1209   ANTALYA
28 DOĞRUYOL Elvida 1271   İSTANBUL 1 - 0 4 ÇAĞLAYAN Ezgisu 1094   İSTANBUL
29 NAR Tuana Damlagül 1167   HATAY 1 - 0 KARAKUZU Neva 1390   KIRKLARELİ
30 ŞAHİN Sena 1259   HATAY 1 - 0 MUSLUBAŞ İkbal Eylül 1062   ANKARA
31 EVRİM Evrim Nur 1104   ANTALYA 0 - 1 YÜKSEKBAŞ Zeynep Laçin 1089   ÇANAKKALE
32 YORGANCIGİL Zeynep 1162   ISPARTA ½ - ½ 3 YILMAZ Tuğba 1217   TEKİRDAĞ
33 KAYAN Eylül 1052   İZMİR 3 ½ - ½ 3 DEMİR Ecem Naz 1152   İSTANBUL
34 BAKKALOĞLU Tuna 1051   ANKARA 3 0 - 1 3 KILINÇ Nehir 1103   YALOVA
35 KURAĞI Beren Su 1042   İZMİR 3 0 - 1 3 TİRYAKİ Suden 1100   SAMSUN
36 CİRDİ Dalya 1089   HATAY 3 ½ - ½ 3 ZEYCAN Afrasu 1048   DENİZLİ
37 MORALAR Neval 1078   İZMİR 3 0 - 1 3 DURU Gülbin Başak 1031   AYDIN
38 DEMİR Duru 1064   ANTALYA 3 0 - 1 3 FILO Hatice     K.K.T.C.
39 ZENGİN İsra 1061   İSTANBUL 3 0 - 1 3 ÖZTÜRK Nil     ÇANAKKALE
40 KAVUKCU Berra 1100   İZMİR 0 - 1 3 DÖNMEZ Ayşenur     NİĞDE
41 KESTELLİOĞLU Duru     İZMİR 1 - 0 2 DEMİREL Merve 1237   ANTALYA
42 BOZKURT İlayda 1066   BİTLİS 2 ½ - ½ 2 ERGÜL Gözde     İZMİR
43 SAYDAM Tuana 1045   İSTANBUL 2 1 - 0 2 KUMTEMÜR Zeynep Azra     İSTANBUL
44 AKDAŞ Fatma Melike     ANTALYA 2 0 - 1 2 AKPINAR Melis Sena 1043   ISPARTA
45 TAŞ Seçil     İZMİR 2 + - - 2 AKAY Kezban     BİTLİS
46 AKSOY Esmanur 1172   BİTLİS 1 - 0 0 TUNÇ Berfin Eda     KARAMAN
.
Turkish Chess Federation © 2014