bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM(34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1212
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 9 de 30.01.2015 da 10.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 MALĞAÇ Ömer Beyazıt 1471   TRABZON 7 ½ - ½ AKIN Yağız Çınar 1455 1294 İSTANBUL
2 ÇALLIOĞLU Yiğit Sarp 1516 1302 DENİZLİ 7 ½ - ½ GÜNDOĞDU Mustafa Yalın 1467 1463 BURSA
3 KARSAN Adil Tuna 1396   İSTANBUL ½ - ½ ÖZTÜRK Efe Hakan 1621 1522 TOKAT
4 KABADAYI Süleyman Arda 1389 1298 İSTANBUL ½ - ½ CM YAVUZ Efe Metehan 1557 1432 BOLU
5 AKKÖK Mehmet Ahmet Necat 1420 1477 HATAY 0 - 1 SAKARYA Muammer Boran 1320   BURSA
6 AÇIKGÖZ Kağan Kerem 1335   MANİSA 0 - 1 GÖKÇEK Kürşat Buğra 1460 1348 MERSİN
7 KAPLANCAN Burak 1328   MANİSA 6 ½ - ½ 6 BOZDOĞAN Sarper Ekin 1450   DENİZLİ
8 DİNÇER Efe Barkın 1407 1245 AYDIN 6 ½ - ½ 6 PARÇALI Serdar Efe 1301   İZMİR
9 CİRİT Uğur 1364 1338 EDİRNE 6 0 - 1 6 AKÇİÇEK Mert 1317   MANİSA
10 PEKGÜZEL Sami 1242   AYDIN 6 0 - 1 6 KARGI Mert 1351   TRABZON
11 ÇAPUTÇUOĞLU Zeki Berke 1351   ANKARA 6 1 - 0 6 KEMERLİ Çağan 1155   İSTANBUL
12 ÇAKMAK İbrahim 1324   İSTANBUL 6 0 - 1 TAŞLIÇUKUR Erdeniz 1479   İSTANBUL
13 ARSLAN Muhammed Emin 1600   MERSİN 0 - 1 SARIKAYA Eser 1338 1336 İSTANBUL
14 ÖZTÜRK Furkan Berk 1466 1335 BURSA 1 - 0 ERDEMLİ Kadir 1333   MUĞLA
15 ÇABUK Can 1333   EDİRNE 0 - 1 ÇALIŞKAN Seha 1455   EDİRNE
16 ERDEM Eren 1403   BOLU 0 - 1 ARGÜZ Bartu Toprak 1325   DENİZLİ
17 AKSU Ata Anıl 1396 1010 İZMİR 1 - 0 ÇİNÇİN Zeki 1105   HATAY
18 ARAL Furkan 1335 1377 BURSA 1 - 0 ZENCİRCİ Ahmet 1286   İSTANBUL
19 ÜNLÜ Ceyhun Ege 1311   TRABZON 0 - 1 ERSÖZ Talha 1360   MERSİN
20 AYDOĞDU Arıl 1287   SAMSUN 0 - 1 5 ÇALIŞKAN Samet 1513 1218 MANİSA
21 IŞIK Burak Alp 1366 1638 TEKİRDAĞ 5 1 - 0 5 ŞAHBAZ Bartu 1244   DENİZLİ
22 KIZIL Volkan 1600   MERSİN 5 ½ - ½ 5 ŞENAY Berkay 1229   MANİSA
23 DURHAN Batuhan 1310 1032 İZMİR 5 1 - 0 5 IŞIK Ömer 1461   GAZİANTEP
24 ERDOĞAN Tekin Alp 1416   ADANA 5 1 - 0 5 DEMİRBAŞ Ahmet Yiğit 1198   BURSA
25 KANDAZ Berat Efe 1156   SAKARYA 5 0 - 1 5 ADIGÜZEL Ufuk Alp 1400   MERSİN
26 ÖZCAN Kaan 1389   İSTANBUL 5 1 - 0 5 AY Furkan Enes 1123   SİVAS
27 AKGÜN Deniz 1309   MERSİN 5 0 - 1 5 ARAPÖZENGİ Mert Ali 1372   EDİRNE
28 TÜRKEN Emir 1354   HATAY 5 0 - 1 5 KAYA Mert 1074   ÇANAKKALE
29 KELEŞOĞLU Ahmet 1148   ORDU 5 0 - 1 5 YORULMAZ Ali Alper 1337 1155 İZMİR
30 KAMİŞLİ Görkem Arda 1093   İSTANBUL 5 0 - 1 5 İNAK Berkay 1330   ISPARTA
31 ŞİBLİ Murat Yiğit 1316   ADANA 5 0 - 1 5 KARAKUŞ Ali 1068   K.K.T.C.
32 NAY Ali Doğan 1033   K.K.T.C. 5 0 - 1 5 AKDAŞ Emre 1315   İSTANBUL
33 AYDOĞAN Babür 1315 1151 DENİZLİ 5 1 - 0 5 BİROL Emir Efe 1065   ANTALYA
34 KÖPRÜBAŞI Burak Çınar 1405 1276 EDİRNE 0 - 1 ALP Mustafa 1230   BURSA
35 TEMİZER Umut 1176   İSTANBUL 0 - 1 TASLIOĞLU Gökay Deniz 1404   TOKAT
36 ACAR Kaan 1169   ANTALYA 1 - 0 YURDUN Fehmi Kuzey 1362   MUĞLA
37 DELİPINAR Uras Emre 1358   İSTANBUL 1 - 0 MEYLANİ İbrahim Baran 1179   YALOVA
38 NALCI Kaan 1162   ISPARTA 0 - 1 ASLAN Talha 1310   GAZİANTEP
39 ŞAM Ayberk 1301 1026 MANİSA 1 - 0 CİVCER Ömer Faruk 1154   ÇANAKKALE
40 GENÇ Barış 1282 1032 HATAY 0 - 1 GENÇ Ömer 1103   BURSA
41 HOCEK Yiğit 1139   DENİZLİ 0 - 1 SEZER Enes 1270   ANKARA
42 ATAER Mustafa Sarp 1252 1231 BURSA 1 - 0 DİYADİN Mustafa Bilge 1070   ANKARA
43 MERCİMEK Ali Atakan 1109   ADANA 0 - 1 TEZ Ekrem Yağız 1252   TEKİRDAĞ
44 ALTINTAŞ Batuhan 1086 1128 BURSA ½ - ½ DOĞAN Emre Kağan 1235   ORDU
45 TEKER Emre 1110   İSTANBUL 0 - 1 4 KARADAĞ Baha 1314 1177 MANİSA
46 ÖZ Osman Mert 1148   MUĞLA 4 0 - 1 4 GÜLTAŞ Çınar 1600   MERSİN
47 SENDAN Aydoğan 1400   MERSİN 4 0 - 1 4 SEVEN Kaan 1153   İZMİR
48 ŞENYÜZ Uygar 1313   AYDIN 4 1 - 0 4 AZDER Mustafa Alp 1148   BURSA
49 ARSLAN Mehmet Enes 1136   ANTALYA 4 ½ - ½ 4 ÇOLAK Erol Can 1293   ORDU
50 GÜLDÜR Burak 1126   MANİSA 4 1 - 0 4 DUMAN Ahmet Emin 1291   AFYONKARAHİSAR
51 NAZLI Mehmet Hamdi 1253   MUĞLA 4 1 - 0 4 GÜLBAŞ İsa 1147   HATAY
52 DEMİROĞLU Demir 1244   GAZİANTEP 4 1 - 0 4 SAYDAM Batuhan 1138   İZMİR
53 PAKİŞ Emir 1234   İSTANBUL 4 0 - 1 4 GÜL Fatih 1108   ISPARTA
54 ORBAY Yağız Orkun 1120   AYDIN 4 1 - 0 4 KIZILGÜL Tuğrul 1219   TOKAT
55 YARAN Taylan Onat 1214   İSTANBUL 4 ½ - ½ 4 YILMAZ Ali İmran 1091   BATMAN
56 GÜNDÜZ Çağan Tan 1101   İSTANBUL 4 0 - 1 4 TOPAL Beran Ege 1213   HATAY
57 KUNDAKÇI Yiğit 1206   SAKARYA 4 1 - 0 4 GÜNGÖR Efe 1070   BURSA
58 UĞURLU Yağızefe 1090   İZMİR 4 0 - 1 4 ATAR Berat 1201   ANTALYA
59 GEBEŞ Ferhat Yamaç 1079   MUĞLA 4 0 - 1 4 CAN Efe Deniz 1194   İSTANBUL
60 HACISALİHOĞLU Efe Eren 1177   İSTANBUL 4 1 - 0 4 KARABEYOĞLU Göktuğ 1067   HATAY
61 ALTUNGÖLLER Furkan     AKSARAY 4 0 - 1 4 YETİM Hazar 1171   ANKARA
62 KARADEMİR Buğra 1166   İSTANBUL 4 1 - 0 4 ŞAHİN Galip Koray     İSTANBUL
63 BABACAN Kerem 1385   KONYA 1 - 0 4 KAYNAK Deniz Can 1050   ANKARA
64 AKDENİZLİ Yiğit Eren 1319   MUĞLA 1 - 0 ADAL Uygar Çağrı 1077   HATAY
65 İBAR Orhun 1077   İSTANBUL 0 - 1 GERGERLİ Osman Utku 1247 1292 İZMİR
66 TÜZÜNER Deniz 1068   ANKARA 0 - 1 GİRAY Arda 1230   DÜZCE
67 SAYIN Mert Ali 1224   SAKARYA 1 - 0 ÇETİN Yağız Efe 1070   İZMİR
68 ÖZDEMİR Hüseyin Demir 1068   ANKARA ½ - ½ KAYAOĞLU Ege 1188   ANTALYA
69 KILIÇ Güven 1059   ÇANAKKALE ½ - ½ ÖZBEK Eyüp 1187   AKSARAY
70 ERZURUMLU Bora 1169   MUĞLA 1 - 0 YILDIRIM Özgür Toprak 1048   İSTANBUL
71 AYNUR İbrahim Arda 1052   ANKARA 1 - 0 GÖKÇE Hüseyin Efe 1163   TEKİRDAĞ
72 KURUCA Fethi Yağız 1051   BALIKESİR 0 - 1 YILMAZ Yiğit Efe 1149   AYDIN
73 GÜVEN Gökberk Erdem 1126   MERSİN 1 - 0 ASLANYÜREK Umut 1033   HATAY
74 KOÇU Berat 1028   MANİSA 0 - 1 ŞENCAN Mert 1124   İZMİR
75 SEMERCİ Behçet Emre 1011   BURSA 1 - 0 BOZKURT İlke Cem 1117   ADIYAMAN
76 CANER Yiğit 1097   MUĞLA 0 - 1 ÇALIŞKAN Arhan     İSTANBUL
77 BAYLAN Ahmet Berkan 1087   MUĞLA 1 - 0 ATA Mehmet Umut 1009   BURSA
78 YAVUZ Salih Kerem 1008   İSTANBUL 0 - 1 KARAÇELEBİ Denizcan 1079   İZMİR
79 ŞAHİN Taha 1189   KOCAELİ 3 1 - 0 3 ARSLAN Kerem 1045   MERSİN
80 İLDEMİR Burak 1173   YOZGAT 3 0 - 1 3 YILMAZ Kuzey 1038   İSTANBUL
81 KILIÇ Nurullah 1136   SİİRT 3 0 - 1 3 ATALAY Yiğit Ozan 1024   ANTALYA
82 DİKİLİTAŞ Beren 1134   ANKARA 3 0 - 1 3 MUT Arda 1021   MERSİN
83 KESEN Boray 1085   K.K.T.C. 3 1 - 0 3 AYDIN Mustafa Murat 1024   AMASYA
84 DURAN Kaan 1028   BURSA 3 1 - 0 3 AKSOY Onur 1078   İZMİR
85 GÜDER Zafer Alpin 1018   İSTANBUL 3 0 - 1 3 ÇÖLGEÇEN Ali Altan 1076   ANTALYA
86 KESİK Muhammed 1075   GİRESUN 3 1 - 0 3 GÖKÇEN Demir 1004   ANKARA
87 AY Kerimcan 1071   KOCAELİ 3 1 - 0 3 DEVECİ Ulaş     HATAY
88 KILIÇ Mithat Mert 1000   BURSA 3 0 - 1 3 ÖZBOSNALIOĞLU Mert 1068   İZMİR
89 AKSOY Dorukan 1061   MANİSA 3 0 - 1 3 KARAASLAN Muhammed     BİTLİS
90 AKPINAR Mehmet Eren     KONYA 3 1 - 0 3 UYSAL Güney 1052   ISPARTA
91 ÖZKURT Arda     İSTANBUL 3 1 - 0 3 YILDIRIM Kutlu Berke 1050   BOLU
92 TOKLU Sarp 1046   İZMİR 3 1 - 0 3 TURGUT Çağdaş Hasan     İZMİR
93 ATALAY Ensar 1114   BATMAN 1 - 0 3 ÇELİK Toprak Kayra     ANTALYA
94 CEYLAN Tunay Arda 1026   BALIKESİR ½ - ½ GÜREN Melih 1088   ÇANAKKALE
95 ATMA Enes 1068   KAHRAMANMARAŞ 1 - 0 KARAASLAN Efe     İSTANBUL
96 YAVUZ Tekin Batuay     AYDIN 1 - 0 VAR Mehmet Cemal 1053   SAKARYA
97 ANACAK Hasan Güneş     İZMİR ½ - ½ KARAMAN Arda 1036   DENİZLİ
98 NEBİLER Yiğit Deniz 1152   İSTANBUL 2 1 - 0 2 DOĞAN Yağız Berker     AMASYA
99 GÖKBERK Mehmet     ANKARA 2 + - - 2 YARBA Emir 1150   MARDİN
100 ASLAN Ahmet Can 1123   MERSİN 2 0 - 1 2 DİNÇER Abdullah     ÇANAKKALE
101 YILMAZ Şemseddin Efe     ŞANLIURFA 2 0 - 1 2 ÇATAK Kerem 1023   ANKARA
102 ALPÇETİN Ediz Batu     ANTALYA 2 0 - 1 2 GÜLSÜN Şant     İSTANBUL
103 BUKAĞILI Ege     İZMİR 2 0 - 1 2 YILMAZ Enes     KARAMAN
104 DEVECİ Hasan     ANTALYA 2 ½ - ½ 2 YILMAZ Kaan     ANKARA
105 TÜRKKAN Ali     BURSA 2 1 - 0 DERAL Elber     İZMİR
106 ÇAĞIL Celal Yavuz 1100   KAYSERİ ½ - ½ AYDIN Halit Fırat     AMASYA
107 KÖŞKER Batın     İSTANBUL 0 - 1 1 KAYA Meriç     ARTVİN
108 KIRĞIZ Mehmet 1022   ELAZIĞ 1 ½ - ½ 1 KURT Hüseyin     UŞAK
109 ÖZGE Sami Gürler 1100   DENİZLİ 0 1 - 0 1 YÜCEL Buğra Sefa     KIRIKKALE
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014