bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
9 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Cüneyt Kamil YILDIRIM (34506373)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1168
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 9 de 30.01.2015 da 10.00
 
 
M.No. SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 KESKİN Elif 1280 1212 İSTANBUL 8 ½ - ½ KEBAPÇI Defne 1299 1049 MANİSA
2 TÜRKOĞLU Sıla Eylül 1272   MUĞLA 0 - 1 KARASAKAL Deniz 1276 1253 İSTANBUL
3 ANAÇOĞLU Çisel 1178   ANKARA 6 0 - 1 6 AYDEMİR Sermin Naz 1387 1096 MERSİN
4 KAYA Ilgın 1387   MERSİN 6 1 - 0 6 ZÜYLİ Melike 1242   KAYSERİ
5 POSTOĞLU Gülden 1366   MUĞLA 6 1 - 0 6 ÇİFTÇİ Zeynep 1230   KOCAELİ
6 TEPELİ Suğra 1233   İZMİR 6 1 - 0 GÜRŞEN Deniz 1294   İSTANBUL
7 KALENDER Hatice Kübra 1185   YALOVA 0 - 1 KAYA Sıla 1307 1464 İSTANBUL
8 AYDIN Gülenay 1396   DENİZLİ 1 - 0 ACAR İlayda 1179   ANTALYA
9 KIPIK Feyza 1190   ANTALYA 5 1 - 0 EREN Beril 1104   BURSA
10 TOPAL Berfin 1156   ANKARA 5 0 - 1 5 KOYUNCU Haticesu 1348 1295 DENİZLİ
11 TÜRÜNZ Dilek 1099   ÇANAKKALE 5 0 - 1 5 ÇAĞLAR Gülşen Sena 1251   MERSİN
12 SAĞBAŞ Ayça Buket 1134   İSTANBUL 5 0 - 1 5 ÜSTER Defne 1203 1223 İSTANBUL
13 GÜVERCİNCİ Doğa 1071   HATAY 5 0 - 1 5 ÖNER Deniz 1214   KONYA
14 DOĞAN Özge 1168   KAYSERİ 5 0 - 1 5 KANTER Özüm 1121   BURSA
15 GÜNEŞ Deren 1116   İZMİR 0 - 1 MOĞUL Ceyda 1437   İZMİR
16 CENGİZ Nehir Şara 1188   MERSİN 0 - 1 GÜNEŞ Gülenay 1366   MUĞLA
17 ÖZ İrem Ezra 1314   ADIYAMAN 1 - 0 BOZKAYA Sare 1202   TOKAT
18 CEYLAN Simay Gül 1121   BALIKESİR 0 - 1 ÖZKAN Elif 1258   İZMİR
19 KAYA Elif 1194   MERSİN ½ - ½ ERKİN Rumeysa 1254   İSTANBUL
20 COŞKUN Dilruba     BURSA 0 - 1 IŞIK Zeynep 1214   İSTANBUL
21 MUTLU Elif Naz 1091   İZMİR 4 ½ - ½ 4 YILMAZ Gökçen 1185 1311 İSTANBUL
22 ALP Hilal Melis 1249   YALOVA 4 1 - 0 4 ŞAHİN Zülal Göksu 1072   TOKAT
23 ÇETİN Sümeyye 1200   BALIKESİR 4 0 - 1 4 ÇALIŞKAN Bade Su 1071   İZMİR
24 SOLAK Şura 1105   İSTANBUL 4 1 - 0 4 KÖKSAL Zeynep Su 1175   ANTALYA
25 ÇINAR Ceylin 1166   İZMİR 4 1 - 0 4 GÜNDÜZ Ekin 1042   İZMİR
26 YİĞİT Cansu 1069   İSTANBUL 4 ½ - ½ 4 ŞAHİN Dilem 1134   KIRKLARELİ
27 SAMUK Zehra Ceren     EDİRNE 4 ½ - ½ 4 YALÇIN Nehir 1124   ISPARTA
28 TONBUŞ Hafize 1031   ISPARTA 4 1 - 0 4 BEKDEMİR Şevval 1119   GİRESUN
29 YILDIZ Begüm 1109   ANKARA 4 1 - 0 4 AKKAPULU Beren Yaprak 1024   ADANA
30 ZENGİN İclal İlayda 1194   ORDU 1 - 0 4 TOPRAK Kudret 1000   DÜZCE
31 BAŞARAN Hatice Azra 1157   BALIKESİR ½ - ½ AVCILAR Fatıma 1110   GAZİANTEP
32 BARLAS Berra Fatoş 1143   DENİZLİ 1 - 0 DEDA Yağmur 1059   İZMİR
33 ARSLAN Zeynep Naz 1074   MERSİN 1 - 0 KARABACAK Ceylin Deniz 1134   ANKARA
34 DİNÇ Nehir 1037   İZMİR 3 ½ - ½ 3 ATALAR Göksu Naz 1194   TRABZON
35 COŞGUN Başak 1142   ANKARA 3 1 - 0 3 KURT Beyza 1078   ESKİŞEHİR
36 AYDIN Delfinay Zeynep 1127   SAKARYA 3 1 - 0 3 YUNUS Delfin 1014   MERSİN
37 TEZCAN Ela Berru 1120   BALIKESİR 3 0 - 1 3 YURTSEVER Ela 1035   İZMİR
38 DAYAN Ceren 1024   DENİZLİ 3 0 - 1 3 ŞİMŞEK Gülsunur 1108   ANTALYA
39 UZUN Aybüke 1017   SAMSUN 3 1 - 0 3 MEMİLİ Rümeysa 1099   AKSARAY
40 USLU Şenız 1087   ORDU 3 1 - 0 3 TOKBAŞ Sıla 1093   SAMSUN
41 UĞUR Elif Almıla 1091   MUĞLA 3 0 - 1 3 KURT Sıla Nazlı 1017   ANKARA
42 YALÇIN Sudenaz 1049   ISPARTA 0 - 1 3 ERMETAL Çilen     K.K.T.C.
43 ÖZALP Şevval 1084   DENİZLİ 1 - 0 ENSARİ Şeyma     İSTANBUL
44 SOYLU Doğa 1012   MANİSA 1 - 0 SÜZGÜN Ece 1034   ANKARA
45 DOĞAN Nehir 1166   KIRIKKALE 2 0 - 1 2 MALKOÇ Asel     SAMSUN
46 YILMAZ Hatice Kübra     KARAMAN 2 0 - 1 2 YAVUZ Elif Sıla 1092   İSTANBUL
47 AYKAÇ Ayça Azra     İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 ÖZTÜRK İdil     ANKARA
48 KAYA Nevres Nur     MARDİN 1 - - + PEKUZ Ceylin     KIRIKKALE
TOPALOĞLU Nehir     SAMSUN 2 1 - - Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014