bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
8 YAŞ KIZ
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ(34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ayşegül AKDENİZ(3802510)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1145
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
Tur 9 de 30.01.2015 da 10.00
 
M.no SOYADI-ADI UKD İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD İLİ
1 ENÇ Nilsu 1404 ÇANAKKALE 7 1 - 0 6 DİNÇER Çağla   ANTALYA
2 BALOĞLU Dila 1259 GAZİANTEP 0 - 1 WCM KAYIŞ Gülcan Sena 1371 İZMİR
3 ÜNAL Beren 1236 ISPARTA 1 - 0 UYSAL Nehir 1157 MERSİN
4 YAZĞAN Nehir 1163 MANİSA 6 0 - 1 6 DÖNMEZ Gülin 1146 DENİZLİ
5 SARICA Elif 1266 KOCAELİ 1 - 0 ÖZVARDAR Irmak 1121 İZMİR
6 AKIN Duru 1196 ANTALYA 0 - 1 BAŞPINAR Dila 1090 İSTANBUL
7 TARLABAŞI Ceyda 1203 İSTANBUL 0 - 1 5 EKŞİ Ece Aylin 1248 ANTALYA
8 AKAT Elifnaz 1341 BALIKESİR 5 1 - 0 5 DOĞANOĞLU Doğa 1056 MERSİN
9 YAKICI Bersu 1188 İZMİR 5 0 - 1 5 VANLIOĞLU Ece 1000 BURSA
10 ÖZVARDAR Yağmur 1102 İZMİR 5 1 - 0 5 ASLAN Elif Çağıl 1146 İZMİR
11 DEMİREZEN Akkiz Ela 1144 KAYSERİ 5 ½ - ½ 5 İKİIŞIK Melike Bilge 1090 İSTANBUL
12 DAĞ Şevval 1051 İZMİR 5 1 - 0 5 AKDOĞAN Menekşe 1141 İZMİR
13 DAMKACI Elif Naz 1026 MUĞLA 0 - 1 GÜL Zeynep 1180 TEKİRDAĞ
14 DEDE İlter Bilge 1394 DENİZLİ 4 0 - 1 TASLAK Seden Su 1034 MUĞLA
15 ERTAŞKIN Zeliha Gökçe 1010 KIRKLARELİ 4 0 - 1 4 YANIK Meriç 1400 AKSARAY
16 DOĞAN İrem Nur   AKSARAY 4 0 - 1 4 ALTINTAŞ Eda Nur 1307 İSTANBUL
17 DEĞİRMENCİ Şevval Naz 1128 TEKİRDAĞ 4 ½ - ½ 4 ÖZKAYA Rüya Pelin 1075 MERSİN
18 ÇENGEL Melisa 1124 İSTANBUL 4 0 - 1 4 BEREKETOĞLU Nadiye 1063 HATAY
19 ATAK Mina 1108 İSTANBUL 4 0 - 1 4 ESİN Fatmanur 1021 ÇANAKKALE
20 DİKMEN Meltem 1063 ANKARA 4 1 - 0 4 SERT Ezgi Naz 1100 ISPARTA
21 CAN Aşkin Beliz 1083 ÇANAKKALE 4 ½ - ½ 4 KÜÇÜK Alara 1012 K.K.T.C.
22 ÖZTÜRK Nesrin Berra 1049 İSTANBUL 0 - 1 4 BİNGÖL Ela   İZMİR
23 AKTARLA Nehir   MERSİN 0 - 1 KARA Asmin Zer 1113 İSTANBUL
24 ÖRDOĞLU Çisem 1101 KARAMAN 0 - 1 KARATAŞ Elif 1045 YALOVA
25 AVLIK Aysima   AKSARAY 1 - 0 ALPSOYLU Irmak 1082 MERSİN
26 BERKİ Elif 1000 İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 ŞENGÜL Irmak 1126 İZMİR
27 JAKOBY Aleya 1004 İSTANBUL 3 1 - 0 3 KURAK Dila 1081 İZMİR
28 GÜLTEKİN Meriç 1061 İSTANBUL 3 1 - 0 3 DÖNMEZ Sümeyye 1019 KARAMAN
29 SUBAŞI Nudem Yağmur 1028 MUĞLA 3 0 - 1 3 AKBAY Zümrüt Ecrin   ANKARA
30 ERSOY Nil   İZMİR 3 ½ - ½ 3 POLAT Çağla Deniz 1027 HATAY
31 DİRİCAN Feride   ANTALYA 3 1 - 0 3 ALBAYRAK Ayşe Nur Ceren 1020 ARTVİN
32 TAVLAŞ Eylül Elif   İSTANBUL 1 - 0 KAVAKTAN Nehir 1112 İZMİR
33 YILDIRIM Semanur 1047 DİYARBAKIR 0 - 1 MUŞTU Hatice Aslı   İSTANBUL
34 TOKSÖZ Tuhana   İZMİR 1 - 0 2 GÖL Rüya Nisa   ORDU
35 ÇAVUŞ Belemir   TEKİRDAĞ 2 0 - 1 2 BİLEN DİLA   K.K.T.C.
36 SEVİNÇ Nisa   MUĞLA ½ - ½ 2 KAYAHAN Ada   İZMİR
37 ÖZSARAÇ Nil   KIRKLARELİ ½ ½ - ½ 2 ÖZEN İdil   ISPARTA
.
Turkish Chess Federation © 2014