bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ GENEL
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN(6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806 )
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1351
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 9 de 30.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 UNAT Can Haktan 1771 1584 İZMİR ½ - ½ ANGÜN Batu 1771 1742 İSTANBUL
2 KIZILKUŞ Akın 1657 1621 ANKARA 0 - 1 ÜZÜMCÜ Ahmet Utku 1916 2013 İSTANBUL
3 ÖZENİR Ekin Barış 1941 1917 MERSİN ½ - ½ BAYLAV Can 1752 1641 KOCAELİ
4 KILIÇ Göktürk Kağan 1794 1735 SAKARYA 1 - 0 BATMAZ Onur Utku 1648 1546 GAZİANTEP
5 EKE Salih 1664 1506 İZMİR 6 ½ - ½ 6 ÇİLEK Bora 1822 1736 MANİSA
6 KARAOĞLAN Doruk 1763 1731 İZMİR 6 ½ - ½ 6 SELVİ Kaan 1632 1583 İZMİR
7 CEYLAN Sezer 1604 1445 ANTALYA 6 1 - 0 6 TUNCER Orçun Ege 1727 1603 AYDIN
8 KAPTAN Emre Akın 1749 1649 SAKARYA ½ - ½ KARAHAN Yiğit Taha 1402 1482 İSTANBUL
9 ÇAKALOZ Teoman Kaan 1524 1349 İZMİR 0 - 1 TANRIVERDİ Enes 1709 1615 GİRESUN
10 CANDAR Onur 1519 1230 İZMİR ½ - ½ İLKİMEN Mehmet Emre 1706 1566 DENİZLİ
11 GÜVEL Emir 1497 1348 MERSİN ½ - ½ BEKİRAĞAOĞLU Umut 1631 1482 ANTALYA
12 ÖZGÜNER Hakkı Ata 1496 1407 ADANA 1 - 0 SAĞOL Yağız 1606 1519 İZMİR
13 DAMAR Cemil Esat 1425 1465 BURSA ½ - ½ UÇAR Buğra 1589 1548 HATAY
14 YILDIRIM Okan 1442   ANTALYA ½ - ½ KAYA Enes 1540 1441 MANİSA
15 ABATAY Mustafa Ata 1378   MERSİN 1 - 0 AKIN Batıkan Aybey 1527   MUGLA
16 COŞKUN Emre 1655 1528 HATAY 5 1 - 0 UYGUR Onur 1311 1202 BURSA
17 ALTIN Arda 1419 1262 ANKARA 5 0 - 1 5 YOKUŞ Yusuf Diyar 1600 1334 BURSA
18 KIRAY Tunçer Efe 1480 1547 KARAMAN 5 ½ - ½ 5 DİLGİL Dağlar 1392   MERSİN
19 BAYINDIR Kuzey 1412 1406 İSTANBUL 5 1 - 0 5 EKİNCİ Berkay 1520 1441 İSTANBUL
20 TANRIKULU Tuna 1409 1349 SAKARYA 5 0 - 1 5 ÇELİK Meriç 1496   ZONGULDAK
21 ÇİFTER Ada Yankı 1380   MANİSA 5 0 - 1 5 ÖZDEMİR Arda 1489 1344 İZMİR
22 PEKTAŞ Gökdeniz 1486 1396 İSTANBUL 5 0 - 1 5 TUFAN Kerem 1384   ANTALYA
23 AKŞIK İlke 1358   DENİZLİ 5 0 - 1 5 ARPACI Ozan 1464 1371 İZMİR
24 KURTOĞLU Fikret Alp 1461   MERSİN 5 ½ - ½ 5 ULUOCAK Esat 1366   TOKAT
25 BÜLBÜL Hüseyin Doruk 1528   BURDUR 1 - 0 5 ÖZDEMİR Canberk 1286   ANKARA
26 TAPAN Arda 1400 1297 İSTANBUL 0 - 1 TINARLIOĞLU Emre 1765 1668 İSTANBUL
27 ÇETİNKAYA Mustafa Atahan 1391   TEKİRDAĞ 1 - 0 KÖSE Onat 1560   BURDUR
28 MUŞTU Mehmet Arda 1350   İSTANBUL 0 - 1 EMİR Emirhan 1501 1461 İSTANBUL
29 EREN Uygar 1434 1458 ANTALYA ½ - ½ AKOĞLANOĞLU Murat Umut 1361 1324 ANKARA
30 DEMİR Boran 1448   ANTALYA 1 - 0 ATAER Arda Burak 1352 1289 BURSA
31 SARSIK Mert 1445   ZONGULDAK ½ - ½ KAYAN Mert Ali 1345   DENİZLİ
32 KURU Berkay Mert 1344   TRABZON 0 - 1 ALİYEV Tamer 1409 1423 YALOVA
33 KOÇ İsmet Saygın 1410 1297 TEKİRDAĞ 0 - 1 AYDOĞDU Selcan Ayberk 1327 1202 BURSA
34 SAATCI Can 1318 1410 BURSA 1 - 0 BOZ Burak 1197   SAMSUN
35 AÇIKGÖZ Ufuk Alp 1208   ANTALYA 1 - 0 ÖZCAN Yiğit 1410 1387 İSTANBUL
36 EROĞLU Eren 1479   ANKARA 4 1 - 0 HACIOĞLU Efe 1123   ANTALYA
37 BAŞKAFA Berkan 1488   DENİZLİ 4 1 - 0 4 MAHANOĞLU Alameddin Can 1213 1317 HATAY
38 ABAY Yusuf 1282   KOCAELİ 4 0 - 1 4 BAYKAL Bora 1482 1270 KOCAELİ
39 KAT Mustafa Başar 1286 1265 BURSA 4 0 - 1 4 EROL Mehmet Eren 1470 1358 İSTANBUL
40 YATAĞAN Kerem 1436   ORDU 4 ½ - ½ 4 GECE Uğur 1250 1304 BURSA
41 SÜTCÜ Süleyman Bilal 1430   ANTALYA 4 0 - 1 4 YALÇINDAĞ Hakan 1243   UŞAK
42 POTUR Vadi Doruk 1277 1263 BURSA 4 1 - 0 4 KURU Zübeyir Zorbey 1412   KONYA
43 KERVANCIOĞLU Talu 1402   GAZİANTEP 4 0 - 1 4 TÜRKAN Burak 1181   ANKARA
44 ULUOCAK Eren 1299   TOKAT 4 0 - 1 4 BEYTEMİR Halil Eymen 1401   AFYONKARAHİSAR
45 ÖZAKPINAR Emre 1244   İSTANBUL 4 1 - 0 4 TEZER Yusuf Efe 1399   İSTANBUL
46 DEMİRER Osman 1362   KARAMAN 4 ½ - ½ 4 GÜRSES Ayberk 1178   İSTANBUL
47 PEKER Yavuz Selim 1262   KAHRAMANMARAŞ 4 ½ - ½ 4 YILMAZ Eren 1340   MUĞLA
48 NOHUT Ada Güner 1232   MUĞLA 4 0 - 1 4 ŞENER Ahmed Harun 1339   İSTANBUL
49 COŞKUN Necmi Arda 1229   KASTAMONU 4 0 - 1 4 ŞEN Emre 1338   ANTALYA
50 İNAL Rıza Cem 1333   KONYA 4 0 - 1 4 KARABOĞA Barış 1220   MERSİN
51 YILMAZ Sarp 1325   ISPARTA 4 0 - 1 4 ARSLAN Mete Alp 1175   KASTAMONU
52 GÜNAYDIN Timuçin Oisin 1212 1229 BURSA 4 1 - 0 4 GÜL Umut Çağan 1249 1319 BURSA
53 ATABEN Asrın     K.K.T.C. 4 1 - 0 4 ERDOĞAN Ahmet Selim 1318   ANKARA
54 ŞAKA Ömer 1227   SAMSUN 4 1 - 0 KANTAR Mehmet Zahit 1372   KARAMAN
55 ÇALIM Bora 1252   ANKARA ½ - ½ MİRİCİ Ali 1435   İSTANBUL
56 ŞEN İsmet 1369   ANTALYA 1 - 0 AKIN İlhan 1259   KIRIKKALE
57 SANDAL Berke 1238   ÇANAKKALE 0 - 1 EMRE Mehmet Eren 1301   ANTALYA
58 FERHATOĞLU Yavuz Selim 1228   BALIKESİR ½ - ½ YELEKÇİ İlhami Batuhan 1296   İSTANBUL
59 İNAL İhsan Berkay 1292   TEKİRDAĞ 0 - 1 KURU Yurdaer Hasbey 1248   KONYA
60 BAŞARA Sergen 1170   İZMİR 0 - 1 PAKİŞ Berkun 1282   İSTANBUL
61 BARLAS Berat 1143   DENİZLİ 0 - 1 GÜR Rüzgar Efe 1272   İSTANBUL
62 ÇÖLGEÇEN Erol Baran 1265 1108 ANKARA 1 - 0 ERCAN Arda 1222   İZMİR
63 BİLGİN Boran 1317   İSTANBUL 3 0 - 1 ÖZMEN Ata 1063   ANKARA
64 YILDIR Mehmet 1314   KAHRAMANMARAŞ 3 1 - 0 3 YILDIRIM Muhammed Hüseyin 1169   DİYARBAKIR
65 KAYPAK Cengiz Kaan 1306   DÜZCE 3 ½ - ½ 3 UYMAZ Süleyman 1148   ISPARTA
66 DİNÇ Kıvanç Ege 1302   KOCAELİ 3 ½ - ½ 3 KARATAŞ Ozan 1136   DENİZLİ
67 PAMUKÇU Alperen 1169   İSTANBUL 3 1 - 0 3 TERTİPLİ Burak 1291   İSTANBUL
68 ARSLAN Çağan 1104   KONYA 3 0 - 1 3 BAĞCI Muhammet Ali Rıza 1253   BATMAN
69 AYDIN Başar Tan 1052   ESKİŞEHİR 3 ½ - ½ 3 AYDIN Başar 1232   ESKİŞEHİR
70 ÜNVER Beytullah 1217   YOZGAT 3 ½ - ½ 3 ÖZER Nazmi Emir 1122   ISPARTA
71 KAMAN Mustafa Eren 1215   KAYSERİ 3 1 - 0 3 DOĞAN Burak Emre 1068   AKSARAY
72 KUŞOĞLU Mekin Tan 1173   KAHRAMANMARAŞ 3 ½ - ½ 3 YURTSEVER Arda 1115   İZMİR
73 YILMAZ Ahmet Utku     ADANA 3 1 - 0 3 ATALAY Mervan 1171   BATMAN
74 ÇELİK Can 1035   İZMİR 3 ½ - ½ ÇİMSÖKEN Yiğit 1163 1161 BURSA
75 OLGUN Taha 1192   ESKİŞEHİR ½ - ½ KAPUCUOĞLU Mert 1115   KASTAMONU
76 ALYAMAÇ Recep Kürşat 1169   ELAZIG 0 - 1 ACAR Nıcirvan     BİTLİS
77 ASLAN Berfu 1140   EDİRNE + - - BAKIR Devrim Can 1051   ERZİNCAN
78 BİLEN Ömer Tuğrul     ANKARA 1 - 0 TAŞÇI Tarık 1058   ANKARA
79 TOPER Kıvanç 1106   BARTIN 2 1 - 0 2 KOYUNCU Efe 1226   ARTVİN
80 KANSU Mert 1198   İSTANBUL 2 1 - 0 2 SAĞDIÇ Selim 1104   AKSARAY
81 ŞİMŞEK Cem 1093   ANTALYA 2 ½ - ½ 2 KILIÇ Kıvanç 1190   ANTALYA
82 CELEPCİ Salih 1139   ZONGULDAK 2 1 - 0 2 BAYAR Mehmet Berkay 1065   ISPARTA
83 ATMIŞ Işıkay     TUNCELİ 2 0 - 1 2 GEÇGİN Mehmet Salih 1127   MERSİN
84 SÖNMEZ Yarkın 1119   İZMİR 2 1 - 0 2 AKPINAR Rifat Mert     KONYA
85 ÇAKMAK Yağız     ANKARA 2 1 - 0 2 TEKİN Kerem Onat 1116   ÇANAKKALE
86 KOCAELLİ Mert 1000   İSTANBUL ½ - ½ BAYAV Malik     BİTLİS
87 TERLEMEZ Yılmaz Arda 1146   KARAMAN 1 0 - 1 1 KÖSE Süleyman Arda     SAMSUN
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014