bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
11 YAŞ KIZ
 
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ ( 34504800 )
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Ahmet UÇTU ( 34505806)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1278
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 9 de 30.01.2015 da 10.00
 
M.No. SOYADI-ADI UKD IRtg İLİ Puanlar sonuc. Puanlar SOYADI-ADI UKD ELO İLİ
1 ARDA Doğa Su 1528 1520 İSTANBUL 0 - 1 7 DURAN Esma Doğa 1648 1536 İSTANBUL
2 ÇAĞLAR Sıla 1627 1482 MERSİN 1 - 0 6 KORKMAZ Biyçe 1327   ESKİŞEHİR
3 YILDIZ Işılay 1432   KOCAELİ 6 0 - 1 6 ÖZBEK Büşra 1552 1619 MANİSA
4 DOĞAN Eylem Su 1451 1314 AYDIN 1 - 0 ELMA Müge 1321   ADANA
5 ÖREN Şerife Ecenaz 1431 1431 BURSA 0 - 1 DURU İpek 1408 1099 HATAY
6 SÜRAL Ceren 1388   MANİSA 1 - 0 YUNUS Şehnaz 1396 1262 KARAMAN
7 BOLU Yağmur 1467 1338 TEKİRDAĞ 5 ½ - ½ 5 KAYMAZ Dilara Nur 1362   İSTANBUL
8 AKKUŞ Yaren Duru 1240 1157 İSTANBUL 5 0 - 1 5 ÖZDEMİR Cemre 1433   GAZİANTEP
9 İLKBAHAR Nimet Seray 1433 1186 KARAMAN 5 0 - 1 5 KOCA Çisem 1327 1265 İZMİR
10 NOYAN Gülşah 1412   ŞANLIURFA 5 ½ - ½ 5 ERAYDIN Begüm Su 1172   TRABZON
11 BEYER Helin 1319   MANİSA 5 0 - 1 5 ALADAĞ Begüm 1385 1271 MERSİN
12 EROLTU Ceylan 1362 1400 HATAY 1 - 0 TAMKOÇ Begüm 1300   İZMİR
13 PUHUR Fatma Ilgın 1374   ANTALYA ½ - ½ ŞAHİN Zeynep Gökçe 1205   TOKAT
14 TOSUN Ayşe Sena 1372   YALOVA ½ - ½ FİLİZ Ülkü Nehir 1285 1135 ANTALYA
15 SAĞLAM Yağmur 1345 1163 HATAY 4 0 - 1 4 ALPAY Seycan 1260   DENİZLİ
16 KEKLİK Şule 1182   KAYSERİ 4 1 - 0 4 İŞLER Ulviye Yaren 1340 1140 İZMİR
17 ATAER Melisa 1334   İSTANBUL 4 1 - 0 4 AKBULAK Ayda Lara 1027   MANİSA
18 BEYHAN Ceren 1232   DENİZLİ 4 1 - 0 4 ARSLAN Gaye 1285   ORDU
19 ŞEN Tuğçe 1124   İZMİR 4 0 - 1 4 BARUTÇU Simay 1284   HATAY
20 ÜNLÜ İzem 1262   MANİSA 4 ½ - ½ 4 İNAÇ Fatme Yaren 1193   DENİZLİ
21 ALKAN Eylül 1212   HATAY 0 - 1 4 İNAK Feyza 1174   ISPARTA
22 POLİK Melek 1076   ÇANAKKALE ½ - ½ İNCE Sevgi 1165   ANTALYA
23 ÖZAVCI Elif Sena 1040   ÇANAKKALE 3 ½ - ½ KESEN Selay 1070   K.K.T.C.
24 KELEŞ Mina 1600   İZMİR 3 0 - 1 3 BULUT Ecem 1117   İZMİR
25 KARKA Kardelen     AMASYA 3 0 - 1 3 BAŞYİĞİT Ekin 1400   ISPARTA
26 ÇİÇEK Fidan 1287   ANTALYA 3 1 - 0 3 ATAR Sıla 1061   HATAY
27 BIÇAKLIOĞLU Dilara     SAKARYA 3 0 - 1 DEMİR Sudem 1059   ÇANAKKALE
28 YONGACI Halenur 1100   ÇANAKKALE 1 - 0 DEMİR Dilay 1000   EDİRNE
29 BIYIKCI Ece     BURSA 1 - 0 ÖZ Cemre 1007   ANTALYA
30 KURAK Zeynep     İZMİR 1 - 0 ARSLAN Betülay 1000   KIRIKKALE
31 BİLEN Suna     K.K.T.C. ½ - ½ 2 DEMİREL Meryem     ANTALYA
32 ÇOLAK Derin     İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 YILMAZ İrem     SAMSUN
33 BAYAR Damla 1078   ANTALYA ½ - ½ ÇAĞ Ceyda     ARTVİN
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014